Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 6 / 8
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: pisike
Kuupäev: 29. April 2011, kl 18.14

Tervitus!

Kuidas teil läinud on? Minuga on lood nii, et kaal seisab ja päevikut täidetud ei saa. Hetkel ei suuda end rohkem motiveerida ka ... annan alla. Mitte et ma end nüüd käest ära lasen, seda mitte, püüan ikka edasi tervislikult toituda ja liikuda. Aga praegu on nii, et mitte ei suuda end arvuti taha sundida, et kõike kirja panna. Teile soovin ikka edukat langetamist ja hoian teil aegajalt silma peal smiling smiley.

Pisike smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 01. May 2011, kl 22.35

Hei

peaaegu oleksin ära unustanud kirjutada, aga ega mulgi siin miskit muutunud ei ole. Lihtsalt ei ole aega pühendada ennast järje peale saamisega. Õnneks vähemalt õnnestub kaalu hoidasmiling smiley
Pisike eks sul ole õigus, järjest raskem on ennast arvuti taha sundidasmiling smiley
Aga samas see iga nädalane sisestamine, kasvõi seisaku sisestamine motiveerib vähemalt mind natuke tegutsema selle nimel, et näit ikka nö normaalne olekssmiling smiley

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 06. May 2011, kl 20.43

Hei

pisike kui otsustad siiski jätkata, siis näeme kolme nädala pärastsmiling smiley
ma nimelt lähen puhkama ja kui netti saan siis kaaluda ikka ei saa.
igal juhul jõudu teile

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: ingi
Kuupäev: 07. May 2011, kl 16.44

Tere tüdrukud!
Ilusat reisi sulle, Helen!!!
Minul olukord selline, et olen viimased nädalad olnud hirmus haige, nii et pole olnud mingit tahtmist ei enda ega toidu kaalumisega tegeleda. Täna siis kaalusin: 54kg. Eks ma arvan, et ma sellisesse kaalu nüüd ka jään, sest allavõtmiseks jääb minu toiduhulk mulle päevas liiga väheks(tahan lihtsalt rohkem süüa). Eks suvel on liikumist ja väljas olemist rohkem,ehk siis vaatab edasi kuidas läheb.
Igatahes olen ma teile mõlemale TOHUTULT tänulik, sest ilma teiega kaalumata poleks ma tõenäoliselt selle tulemuseni nii ruttu jõudnud.
Loodan siiski, et aegajalt siin ikka kokku saame ja mingil märral ikkagi üksteisele aru anname.
Pisik, anna ikka endast märku!!!
Ingrid

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 27. May 2011, kl 09.42

Hei hei,

mulle ka meeldiks, kui me aeg ajalt endast märku annaksimesmiling smiley
Suvel muidugi ilmselt väga hoolikalt ei tegutse, aga samas liigun ka kindlasti rohkem, nii et ei tohiks probleem olla, samasse kaalu jääda. Noh hetkel on küll väike tagasiminek, aga see on tingitud pastadest ja pitsadest ja veinist ja sünnipäeva toitudest... nii et kõik on kontrolli allsmiling smiley
Nii et siis täna hommikune kaal näitas 70,4

Päikest
Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: ingi
Kuupäev: 29. June 2011, kl 15.46

Tere tüdrukud!!!!
Kuidas teil läheb?
Minul igatahes on küll suve ja jaanipäevapidustustega tekkinud suur tagasilangus, nii et vaja ennast jälle kokku võtma hakata. Kas teile ei tundu, et duellitades oli nagu motivatsioon rohkem paigas? Mina võin küll nüüd enda kohta öelda, et üksinda on palju raskem. Ehk alustaks uuesti üksteise toetamist?
Ingrid

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 06. July 2011, kl 15.15

Hei hei,

mulle tundub ka, et ilma duellitamiseta ei ole enam nii kerge, enne oli vähemalt reede see verstapost, nüüd kuidagi ligadi logadismiling smiley
Ja puhkus ja jaanipäevad olid ikka suureks tagasilöögiks. Nii et hea meelega annaks endast korra nädalas märkusmiling smiley

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: ingi
Kuupäev: 06. July 2011, kl 19.23

Tere Helen!!!!!
Kas hakkame siis jälle peale ja reedel avalikustame oma kaalud?!
Mulle see meeldiks.
Anna siis teada!
Ingrid

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 08. July 2011, kl 08.52

Hei hei..
Hakkame aga uuesti pihtasmiling smiley
Mul suht suur tagasiminek, ise ka ei tea kust see tulnud on.
hästi ei tahaks avalikustada, aga olgu, täna hommikul oli ei rohkem ega vähem, kui 72smiling smiley

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: ingi
Kuupäev: 09. July 2011, kl 16.19

Tere-tere!
Ega minulgi midagi kiita pole: hetkel 56kg. Olen sunnitud tunnistama, et korraks tõusis kaal isegi 58-le, aga sain siis õnneks jälle jaole. Mis seal salata, kellel ikka on soodumust, sellel ikka on soodumust. Nii et valvas peab kogu aeg olema.
Kas sinu jaoks on oluline, et see meie omavaheline duellitamine on nö. ametlik, või sobib sull, kui teeme seda kahekesi ilma tabelit koostamata. Minu jaoks sobiks see mitteametlik ka väga hästi.
Ole siis tubli ja järgmine reede vaatame, kel kuidas on läinud!
Ingrid

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 10. July 2011, kl 08.58

mulle sobib mitte ametlik ka väga hästismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 15. July 2011, kl 14.04

täna siis hommikul oli 71,9(-100g)
noh ega ma väga ei lootnudki et rohkem tuleks. Tööl lihtsalt jälle kiired ajad ja siis on nii raske seda söömist korraldada, tihti peale kahe söögikorra vahed venivad liiga pikaks ja siis on õhtul kõht liiga tühi ja tulemus käestongue sticking out smiley
Hea et juurde ei ole tulnud

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: ingi
Kuupäev: 23. July 2011, kl 09.13

Tere-tere!
Eelmisel nädalal sattusin reisile ja nii ei saanudki endast märku anda. Ning mis seal salata ka ennast kaaluda. Nii oligi eilse hommikuga tulemus lihtsalt KATASROOFILINE 57,5 (+1,5kg)!!!! Lihtsalt kohutav!!!!!! Täna hommikul võtsin siis ainult linnupetet ja eks proovin sellel nädalal olla korralik, aga... mu teisel päeval on sünnipäev ja teada on, et söökidega me ei koonerda.Eks näis mis saab.
Sinu pärast on mul küll hea meel ja proovin võtta sind eeskujuks.
Ole ikka tubli!
Ingrid

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 23. July 2011, kl 09.57

Tere

ma ka siin maadlen endiselt reisi tagajärgedega:p
aga samas reisimine on lihtsalt nii hea vaheldus iga päeva elulesmiling smiley
Ma ka üritan olla korralik, kuigi eriti ei õnnestu.
Õnneks oli nädal puhkust, mõjus kohe see ka kaalule, nimelt 70,9(-1kg).

Palju palju palju õnne sünnipäevakssmiling smiley
Jõudu sulle ahvatlustegasmiling smiley

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: ingi
Kuupäev: 30. July 2011, kl 09.52

No tere ja ilusat laupäeva!!!!!
Sellel suvel ei saa ega saa ennast miskitki moodi ree peale. Ei õnnestu see enda kättevõtmine kohe mitte kuidagi, aga mis seals ikka... Iga päev otsustan, et "tänasest hakkan korralikuks". (Äkki ühel päeval mõte saabki teoks) Kui ainult saaks selle esimese tõuke liikuma, siis tean, et edasi oleks juba kergem.
Ühesõnaga, minu selle nädala kaal on stabiilselt 57,5. Nii et nulliring. Aususe mõttes pean küll ütlema, et eile hommikkul oli see number tiba suurem, aga kuna eile arvutisse ei pääsenud, siis meeldiks mulkle siiski märkida ülesse tänane kaal.
Loodan, et sul läheb edukamalt ja äkki julged mulle ütelda paar kõvemat sõna, et mul piinlik hakkaks oma "mittepingutamise" pärast ja siis ma lihtsalt kiusu pärast kaotaks järgmisel nädalal näiteks 2,8 kgwinking smiley
Ole tubli!!!!
Ingrid

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 02. August 2011, kl 11.07

hei

nulliring on ka tegelikult väga hea ringsmiling smiley
Peaasi et juurde ei tuleks.
Aga samas ootan siis järgmine nädal seda kiusuringi saavutustsmiling smiley
See nädal pole just eriti hästi läinud.
Hetke kaalu ei tea ka, ei julge kaalule astuda.
Olen juba nädal aega hädas olnud oma hambajuure põletikuga.
Ei taha ega taha kuidagi taanduda.
Ja mu parimad sõbrad on valuvaigistid.
Söömisega on nii nagu on, nüüd juba saan süüa, aga siin vahepeal venisid toidukordade vahed ikka liiga pikaks, s.t et minu puhul tähendab see ainult ühte.. kaalutõusu.
Aga reedel siis võtan julguse kokku ja astun ausalt kaalule ja kriban siia, aga siis peale seda võib juhtuda et ma ei jõua 2 nädalat siia.
Puhkus jeeeeeee.....

Jõudu meile

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: ingi
Kuupäev: 07. August 2011, kl 20.09

Tere!
Ilusat puhkust sulle! Mina jõudsin täna enda laagerdamiselt tagasi ja polegi veel kaalule jõudnud, nii et eks siis homme paistab... Aga tunne ei ole hea...
Eks homsest hakkan "korralikuks"(kas ka sina annad endale selliseid lubadusi?)
Jõudu meile ka minu poolt!!!
Ingrid

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 24. August 2011, kl 15.12

Hei hei

puhkus oli tore, kaalule reedel ikkagi ei jõudnud ja peale puhkust ka pole veel, aga eks ma ikka annan neid lubadusi endale, et homme hakkan korralikuks, aga tavaliselt mõjuvad ainult need lubadused, mis ikka ainult täna antakse, et tänasest hakkan korralikukssmiling smiley
Nii siis annan täna ühe lubaduse täna ülejäänud päeva olen korraliksmiling smiley ja nii jääbki

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 26. August 2011, kl 10.31

Nagu arvata võiks on see kaal peale esimest töönädalat katastroofiline (72,8). Nii et tuleb ennast käsile võtta. 2,5 nädalat ilma trennita, pulmapeost osavõtmine ja esimese töönädala juhu söömised, ja palju söömised, jah ega see hästi mõju.
Aga noh suvel ju võibki (vabandusi leiab igaüks:-D).
Nii et siis uute unistuste ja katsetega järgmise aasta suvesse.

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: ingi
Kuupäev: 29. August 2011, kl 19.40

Tere Helen!
Minu eelmine nädal läks meeletu söömispidustuste tähe all.Eilseks oli küll tunne, et enam ei taha süüa nähagi. Ja mis seal salata: täna täitsingi korralikult söögipäevikut. Aga tänahommikune kaal oli 59 kg. Tegelikult on naljakas, et aasta alguses, kui ma umbes selles kaalus olin, tundusin enda jaoks juba täitsa pisike, nüüd aga vaatan ennast ja no ikka täitsa paks.Nii et hakkan jälle korralikuks. Sest varsti ei lähe mu väikesed riided enam selga (mis seal salat, paar kleiti ongi juba liiga liibud).
soovin meile endiselt jõudu ja jaksu!!!!
Ingrid

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 30. August 2011, kl 09.59

Tere Ingrid,

see on naljakas jah, et mulle tundus ka kunagi, et ma olen täitsa pisike juba selles tänases kaalus.
Aga see oli enne seda, kui olin näinud veel pisemat mind.
Vähemalt motivatsioon on olemas.

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: ingi
Kuupäev: 02. September 2011, kl 09.06

Tere ja ilusta reedet!
Sellel nädalal on isegi kerge kaalulangus 58,5 (-500g). Ning mis seal salata, endal on ka tunne, et hakkan tasapisi jälle hoogu sisse saama. Nüüd on suvi oma ootamatuste ja pidustustega läbi saanud. Saab jälle normaalse rütmi juurde tagasi.
Ja tuleb tunnistada, et see päeviku pidamine on ikka tõsiselt vajalik. Distsiplineerib kõvasti!
Kõike ilusat ja head!!!!!!!
Ingrid

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 02. September 2011, kl 11.17

Tere ja sullegi ilusat reedet!

Minu tänane tulemus on 72,1 (-700g), mis on iganest hea. Eriti arvestades seda, et ma ei täitnud päevikut. Aga nüüd peaks hakkama ja pealegi tööl peaks ka nüüd lahedamaks minema, nii et ei tohiks enam unustada söömast ja joomast(vett muidugi). Nii et loodan, et saan ka päeviku täitmise jonksu. Suvi ongi ju selleks, et seda nautida, need mõned kilod siia sinna, mis need ikka teevad, lähevad jälle ära. Neil ei jää lihtsalt midagi muud ülesmiling smiley

Helen



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Heleen 02.09.2011 11.18.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: ingi
Kuupäev: 12. September 2011, kl 19.31

Tere ja ilusat, seekord küll esmaspäeva!!!!
Ei saanudki enne ennast siia veetud kui siis alles täna. Aga reede hommikul kaalusin ennast ja tulemus oli 58 (-500g). Olin ikka rõõmus küll. Nüüd viimased päevad pole küll kaalunud ja mis seal salata, pole ka päevikut pidanud ning tunne ei ole jälle hea. No proovin ennast reedeks kätte võtta.
Loodan, et ka sul läheb endiselt hooga!!
Ingrid

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 16. September 2011, kl 09.07

Hei

kahjuks ei lähe mul endise hooga. Pigem taandarengugasmiling smiley
Ma pole siia saanud, kuna veits masendav oli lihtsalt see, et nii kiiresti on nii palju tagasi tulnud, aga noh eks ma põhjuseid tean vähemalt ja nüüd ei ole suutnud ree peale saada.
Eile riideid selga proovides ikka tödesin, et nii edasi minna ei saa, tuleb tegutsema hakata.
Eks siis paistab kuidas läheb.
Rõõm kuulda, et sul läheb hästi.
Ma loodan et suudan nüüd taas ennast kokku võtta, sain sellest 5 kuulisest lisatööst ka lahti, lõpuks ometi, nii et rohkem aega iseenda jaoks.
Nii et mu kaal oli täna hommikul 72,8 (+700).
Jõudu meile sellel raskel teelsmiling smiley

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: ingi
Kuupäev: 19. September 2011, kl 18.39

Tere ka minu poolt!
Minu kaal kõigub hetkel 58 ja 59 vahel. Nii et viimased andmed kaalult on 58,5 (+500g).
Ise olen rahul. Pean nüüd ütlema, et mul on kadunud eesmärk ära, sest hakkan hoopis sööma "kahe eest". Nii tore!!!!! Nii et, nagu aru saad, siis kaalust alla saamine ei ole minu jaoks enam teema. Ise loodan, et säilitan kainet mõistust ja ei kuku nüüd endale liigseid kaloreid kohe sisse ajama. igatahes jätkan päeviku täitmist, et mingilgi määral hoida olukorda kontrolli all.
Aga ikkagi ma tahaksin nädalavahetusi kaalumisi ja aru andmist jätkata, sest need mõjuvad mulle distsiplineerivalt. Loodan, et see sobib ka sulle!
Jõudu ja jaksu!!!!!!
Ingrid
(Kike! Kui sa juhtud seda lugema, siis see uudis ei ole veel avalikkuselewinking smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 21. September 2011, kl 11.35

Tere

oi kui toredad uudised, palju õnnesmiling smiley
Mulle sobibsmiling smiley
Ma ise, kui oleks samas olukorras, tahaks ka jätkata, mitte allavõtmist, aga normaalsuse piirides püsimistsmiling smiley
Jõudu sulle.

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 23. September 2011, kl 08.33

Tere

see nädal olin tubli, kuigi viimasel ajal on kujunenud niimoodi, et üks nädal olen tubli ja järgmine mitte jne, siis loodan, et nüüd tuleb ikka teine tubli nädal ka otsasmiling smiley
Tänane kaal 71,7(-1,1).

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: ingi
Kuupäev: 23. September 2011, kl 09.50

tere Helen!
Mina olen ka sellel nädalal tubli olnud. Endiselt 58,5. Nii et, stabiilne. Olen rahul,eriti arvestades, et kõht läheb jube ruttu tühjaks. Katsun siis oma vahepalasid(mida on muidugi päeva jooksul ikkagisuhteliselt palju) enam vähem tervislikud hoida. Aga sinu üle on mul väga hea meel!!!! Ja mis siis kui järgmine nädal paar grammi juurde tuleb. Lõppkokkuvõtteks on siiski langus:
Ole tubli!!!!
Ingrid

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 30. September 2011, kl 09.42

Tere

ütleme nii, et kui vaadata kaalu, siis ma olin see nädal pool tublismiling smiley
71,8(+0,1).
Aga kui arvestada seda, et tegin eile just väga kõva treeningu (poolteist tundi jõusaalis ja tund bailatinotsmiling smiley), siis võibki alles õige tulemus homme hommikul näidata.
Ja ümbermöödud on silmnähtavalt paranenud, siis ma vist olin ikkagi see nädal ka tubli.

Sulle jõudu tervislike vahepaladegasmiling smiley

Helen

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 6 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.