Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678
Asukoht: 8 / 8
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 12. December 2011, kl 12.29

Tere

tubli, ja mina jätkan teistpiditongue sticking out smiley suurenemistsmiling smiley 74,4 (+300)
ma arvan et mu kaal valetab, pean uue kaalu muretsematongue sticking out smiley
Eks ma pean ise ikka kuidagi järje peale saama, pigem on nii et paar päeva õnnestub ja siis on jälle mingid üritused ja jälle ei õnnestu. Loodetavasti ikka muutub see tõus varsti langusekssmiling smiley

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: vilmake
Kuupäev: 16. December 2011, kl 12.31

Tere! Ma lohutan end ka tihti, et kaal valetab. Sel nädalal 0ring, ei juurde ega maha. Tegelikult ongi aasta lõpul vist raske alla võtta, sest segavaid asjaolusid on palju. Teen aga kõik selleks, et kaal liiga suureks pühadega ei läheks, eks siis uuel aastal uue hooga. Jõudu ka sulle.Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 19. December 2011, kl 11.54

Tere

sama siin, nulli ring. Arvestades seda, et viimasel ajal see kogu aeg tõusis, siis nulli ring on väga positiivne. Eriti praegusel ajal. Ma arvan ka et aasta lõpus on väga raske alla võtta, võtangi siin siis eesmärgiks pigem mitte juurde saada.
Ja uuel aastal siis alustan taas langetamistsmiling smiley

Jõudu ka sullesmiling smiley
Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: vilmake
Kuupäev: 23. December 2011, kl 20.48

Tere!+700!! 72 jälle täis. Küll see 7-ga algav number on mind armastama hakanud, kuidagi ei taha maha jätta. Ega ma põe, järgmine nädal saab veel hullem olema. Jõulud ju, lapsed ja lapselapsed tulevad külla, eks ma siis ikkagi vaaritan ja vaaritan head ja paremat. Sült juba tehtud, Ingrid teeb jänesemaksapasteeti. Temal läheb ka hästi- 62 täis. Ilusat jõuluaega sullegi. Kui mitte enne, siis uuel aastal uue hooga. Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 27. December 2011, kl 11.23

Tere

ma kaalusin täna hommikul, ehk siis peale jõulusöömingutsmiling smiley
75,1 (+700)
Polegi kõige hullemsmiling smiley
Enamjaolt õnnestuski mitte üle süüa, kui mitte arvestada ühte kohupiima kooki, mille ma praktiliselt üksi nahka paninsmiling smiley
Ilusat vana aasta ära saatmist.
Ja uuel aastal kindlasti uue hooga.
Ja seda 7-t ma tunnen väga hästi, mingi hetk isegi õnnestust tast lahti saada, aga näed ikka tahtis tagasi tullasmiling smiley

Helen



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Heleen 27.12.2011 11.24.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 30. December 2011, kl 09.36

Tere

peale viimast kaalumist need 3 päeva olen suutnud enam-vähem korralik ollasmiling smiley
nii et tulemuseks 74,7(-400).
Nii et aasta lõpu võib täiesti rahuldavate tulemustega vastu võtta.

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: vilmake
Kuupäev: 31. December 2011, kl 10.22

Tere! Kõigepealt lustakat vana aasta lõppu ja kõike head uueks aastaks. Oled tubli, mina nii tubli ei ole. +1kg 73 täis. Uuel aastal tuleb end tõsiselt kätte võtta. Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 06. January 2012, kl 11.27

Tere!

Ilusat uut aastat! Viimane aeg soovidasmiling smiley
Olen see aasta tubli olnud, ilusti söönud ja trennis käinud. Kaalunumber seda küll ei näita, aga see ei olegi kõige olulisem. 74,8(+100)
Kui ma nüüd edasi tubli olen, siis järgmine nädal ta peaks juba näitama.
Loodame, et õnnestub tubli olla!
Jõudu ja jaksu Sullegismiling smiley

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: vilmake
Kuupäev: 07. January 2012, kl 09.48

Tere! Ka sulle kõige paremad soovid selleks aastaks. Olen ka endaga suht rahul, aasta lõpp kiskus natuke käest ära, aga võtan end kokku. Aasta algas 73ga, kuid sellel nädalal olen tõesti tubli olnud ja -1kg, niisiis 72kg. Püüan siit jätkata. Üle pika aja sain sel nädalal ka ujumas käia. Jõudu ja jaksu meile. Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: vilmake
Kuupäev: 14. January 2012, kl 10.50

Tere! see nädal siis o ring. Pole hullu, kartsin halvemat, sest olin Tallinnas lapselast hoidmas ja liikumist oli väga vähe. Ingil 65 täis. On õnnelik, et kaalu juurde tuleb. Jõudu sulle. Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 17. January 2012, kl 11.56

Tere

nii kui tööl kiireks läheb, nii mu söömine jälle nii kuis juhtub, ja kohe kaal ka tõuseb.
Nii ka eelmine nädal, reedel oli kaal 75,3(+500g).
Aga pole hullu, ükskord ta langeb nagunii, loodetavasti ikka esimese poole aasta jooksultongue sticking out smiley
Ega see nädal ka vist lootust ei ole, et väga palju väheneks see, vanaisa sünnipäev ja tööl endiselt kiiresmiling smiley
Rõõm kuulda et Ingil hästi lähebsmiling smiley
Ja jõudu meile!

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: vilmake
Kuupäev: 20. January 2012, kl 11.04

Tere! Appi! Appi! Kaal on vist katki - +1,5 Ei ole võimalik, aga tõele tuleb silma vaadata. 73,5, no nüüd pean küll midagi ette võtma. Käisin sel nädalal ju ka ujumas, lund rookisin, aga ei mingit langust. Pean hakkama jälle korralikult päevikut pidama ega muu ei aita. Loodan, et sul nii hullusti ei ole. Olen edaspidi tublim. Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 22. January 2012, kl 11.29

Tere!
mul tundub ka et põhimure on ikkagi see, et ma iga päev ei täida päevikut, ja siis ilmselt niisama ikkagi ei suuda õigesti süüa.
75,5(+200)
Ma ka üritan tublim ollasmiling smiley

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: vilmake
Kuupäev: 27. January 2012, kl 11.10

Tere! Ostsin eile digikaalu ja see näitab kohe kaks kg rohkem. Alustan nüüd selle kaaluga ja näit täna hommikul oli 73,9. Kui vana kaaluga võrrelda, siis olin sel nädalal tubli, võtsin ligi 2kg alla. Võiduka lõpuni. Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 31. January 2012, kl 11.59

Tere

väga tublismiling smiley
Mul kaal 74,6(-900g).
Nüüd õnneks tööl kiired ajad möödas, et taas enda jaoks rohkem aega, seega ka värskust valida õigeid toitesmiling smiley Nii et loodame parimat järgmiseks nädalaks.
Mul ka kaaluvahetusega kunagi läks kaal nö suuremakssmiling smiley
Ja ütleks et eelmine kaal oli stabiilsem, see uus digitaalne, mis näitab ka vee ja rasva ja lihaste sisaldust, kõigub nii mis hirmus.

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: vilmake
Kuupäev: 04. February 2012, kl 12.09

Tere! +300. Nii siis 74,2 Sel nädalal oli liikumist väga vähe. Külm, enamus aega kulub pliidi ja ahju kütmisele. Järgmine nädal lubab vähem pakast, eks siis püüan rohkem liikuda. Sina aga olid tubli. Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 06. February 2012, kl 09.56

Tere,

mul ka oli väike tagasiminek, ilmselt suuresti võibki selle süüks ajada, et väljas külm, eriti teki alt välja ei tahtnud minnasmiling smiley
75,0 (+400g), aga varsti on väljas soe, ja siis rohkem liikumasmiling smiley

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: vilmake
Kuupäev: 11. February 2012, kl 11.07

Tere! +200, seega 74,4 Ära on tüüdanud juba see külm. täna öösel jälle 27,4, õnneks on päeval soojem, nii et tuleb jätkata kepikõnniga, küll siis kaal ka langema hakkab. Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 13. February 2012, kl 12.02

Tere

mul see nädal 74,7(-300g) kõigub üks nädal siia poole, teine nädal teisele poole, ilmselt kevad on võlusõnasmiling smiley siis kindlasti hakkab alla poole liikuma

Jõudu,

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: vilmake
Kuupäev: 18. February 2012, kl 16.28

Tere! -300! Seega 74,1. Olen peaaegu rahul, tähtis, et väikenegi langus. Loodan samaga jätkata..Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 21. February 2012, kl 11.07

Tubli,

vabandan et ei ole endast jälle õigel ajal märku andnud, lihtsalt tundub et mu prioriteedid on muutunud. Nimelt olen ma sama õndsas seisundis, milles ingigi praegu. Nii et kaalulangus ei ole enam prioriteet. Silma peal Sul võin ikka hoidasmiling smiley Ja enda kaal kõigub praegu nii mis hirmus, reedel oli 75,8(+1,1).

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: vilmake
Kuupäev: 21. February 2012, kl 16.52

Tere! Palju õnne, mul on tõesti väga hea meel. Ingi on väga õnnelik ja temaga on kõik hästi. Viimaseid päevi veel tööl käia ja siis puhkusele. Mina aga püüan jätkata, küll ma hakkama saan. Sina aga anna endast ikka vahetevahel märku. Eks! Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: vilmake
Kuupäev: 25. February 2012, kl 12.41

Tere! +300, seega 74,4. Järgmine nädalal püüan languse poole Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 27. February 2012, kl 11.51

Tere!

annan ikka, eks ma jälgimisega pean ikka natuke tegelema, vähemalt selle jälgimisega, mis suhu topinsmiling smiley Kuigi praegu see hästi ei õnnestu. 76(+0,2) Õnneks nädalaga palju juurde pole tulnud

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: vilmake
Kuupäev: 04. March 2012, kl 10.51

Tere! Jätkan mitteametlikku duellitamist lapselapse (11a) ja abikaasa e vanaisaga. Siia panen oma kaalu ikka kirja ja loodan ka sinult aegaejalt teateid. Eilse hommikuga on ikka veel tõus +700, seega 75,1 Olin veitsa tõbine ja liikumist oli vähe ja kohe lisakaal.
Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 13. March 2012, kl 14.49

Tere!

Eks see tõbine olek mõjub jah halvasti, ma ka kahjuks praegu veits tõbine, loodetavasti läheb üle. Mina kõigun nii 76-77 vahel, kuigi söögivalik on mul väga nigel, saiatooted on lemmikud, noh pirukad jne ja puuviljad, roheline üldse ei sobi ja liha ka mitte, loodetavasti läheb ülesmiling smiley See on jah hea kui kuskile kirja paned oma tulemuse, siis hiljem hea vaadata, pluss võib olla aitab korralikumalt jälgida, mis suhu läheb ja mis mittesmiling smiley

Ja rõõm kuulda et sul mitteametlikud duellitamis kaaslased olemassmiling smiley

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: vilmake
Kuupäev: 13. March 2012, kl 17.10

Tere! Sina peadki juurde võtma, see täiesti loomulik. loomulik ka see, et isud on muutunud. Ingi ei söönud varem üldse rämptoitu, raseduse alul aga olid lemmikuks kartulikrõpsud. Nüüd on jälle muutunud tavapärasemaks. Minul läheb endiselt, natuke juurde, siis alla. Loodan nüüd, kus ilmad ilusad, väljas rohkem tegutseda. Kahjuks on märtsikuu täis toredaid sünnipäevi, kus püüan küll normaalselt süüa, aga tavaliselt kaal tõuseb. Naeran siin, et mul piisab hea toidu peale ainult vaadata ja juba kaal tõuseb. POle hullu, küll kõik laabub, elu on väga ilus. Soovin sulle kõike head ja hoia end, ära haigeks jää. Söö vitamiine!! Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678
Asukoht: 8 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.