Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 7 / 8
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: ingi
Kuupäev: 01. October 2011, kl 10.51

Tubli!
Ja ära unusta, et lihased kaaluvad alati rohkemwinking smiley!!!
Minul on endine: kõigun 58 ja 59 vahel. Eile hommikul olin 59 ja täna hommikul 58,5. Olen rahul!Minu ümbermõõdud on ka silmnähtavalt muutunud, aga erinevalt sinust suurenemise poole. No pole hullu. Aga veider on küll see, et sama kaaluga olin ma selle aasta algul, kuid need riided, mida siis kandsin (või isegi kaalukamana), hetkel enam seljas ei istu.
Kuid otsustasin ikkagi pikendada oma lepingut ka järgmiseks aastaks. Aitab asju kontrolli all hoida!
Jõudu sulle!!!!!!
Ingrid

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 07. October 2011, kl 12.10

Tere

mis ma oskan öelda, ei oskagi põhjust leida, aga selle nädala kaal on 72,7(+900g)
Eks ma üritan edasi, ükskord see kaal annab allasmiling smiley

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: ingi
Kuupäev: 09. October 2011, kl 16.11

Tere!!!!
Olen endiselt 59, aga märgid näitavad, et eks see kaal hakkab nüüd tõusu poole liikuma. Ehk oleks sulle vaja kedagi kõrvale, kellega tekiks siiski ka mingi võistlusmoment? Minu emal nimelt on ka hetkel motivatsioon kadunud (eks me ole siin pidevalt nagu omavahel mõõtu võtnud). Kas sulle sobiks, kui ma asendaksin ennast hoopis oma emaga? Ta on ka hetkel enam-vähem samas kaalus mis sinagi. Ma hoiaks parema meelega teil mõlemal silma peal ja katsuks lihtsalt enda söömist ohjes hoida.
Anna siis teada, kas oled valmis duellitama suhteliselt sihiteadliku ja kange (aga hästi toreda ja armsa!!!!) naesterahvaga!!
Ingrid

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 10. October 2011, kl 13.38

Tere

ikka olen nõus su emaga duellitamasmiling smiley
Aga ära siis ise päris ära kaosmiling smiley

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: vilmake
Kuupäev: 11. October 2011, kl 08.59

Tere! Mul on heameel, et oled nõus minuga duellitama. Olen võtnud alla 20 kg, kuid suvega 4 juurde. Minu esmaspäevane kaal oli 73kg. Hakkan kaalu märkima reedeti, nii nagu teil kombeks oli. Jõudu meile. Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 11. October 2011, kl 09.09

Tere

nii tubli tulemus jubasmiling smiley
Ma võtsin alla 9 kg, aga nüüdseks on samuti 4 kilo tagasi suvega tulnud.
Ja kuidagi ei saa enam ree peale.
Jõudu ja jaksu meile

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: ingi
Kuupäev: 14. October 2011, kl 08.59

No tere, tublid naised!!!!
Mina olen endiselt oma 59 kg peal. Väga rahul sellega! Nädala algul küll tõusis 60 peale, aga siis läks kuidagi iseenesest jälle tagasi.
Nii et oleme ikka edasi tublid!!!!!
Ingrid

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: vilmake
Kuupäev: 14. October 2011, kl 09.05

Tere! Nädalaga ei toimunud muutusi, ikka veel 73kg, nii et ei juurde ega maha. Loodan järgmisel nädalal tublim olla. vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 14. October 2011, kl 09.50

Tere

mul on muutusi toimunud, aga kahjuks sinna suunda, mis mulle ei meelditongue sticking out smiley
73,1(+400g). Aga ega ma ei ole tubli ka olnud, suurimaks probleemiks on olnud millegi pärast šokolaad, kuigi ma ei ole üldse eriti magusa maias.
Katsun ka järgmine nädal ikka tublim ollasmiling smiley

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 21. October 2011, kl 11.08

Tere

mina muudkui kosun ja kosun, kuidagi ei saa ree peale, ei tea kust seda motivatsiooni nii varsti enam leiab. 73,6(+500).
Loodan et teil paremini läinud.

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: vilmake
Kuupäev: 21. October 2011, kl 18.55

Tere! Mul sama probleem.Kaks sünnipäeva ja ei mingit kaalumuutust.Täna hommikul oli 73, kuid sel nädalal sain ka 74 kätte. Peab tõsiselt midagi ette võtma, sest endist kaalu küll kuidagi tagasi ei tahaks.Seadsin endale eesmärgiks jõuludeks 5kg alla võtta ja täna olen olnud tubli: päevast kalorihulka ei ületanud, samas kõndima ka ei viitsi enam minna. Põhjusi on selleks küllaga: väljas on pime, külm ja telekas tuleb hea saade. Esmaspäevast hakkan korralikuks. Püüan ka motivatsiooni leida, kuid raske on. Varem oli hea, tütar toetas ja hea oli tema garderoobi kasutada. Nüüd aga võtab ta vist vähemalt kevadeni oma riided tagasi.Aga lohutan end sellega, et elu on ilus: tervis on korras ja ümber on armastavad inimesed. Küll me selle kaaluga ka hakkama saame, egas me mõned allaandjad ei ole. Ole siis edasi ikka tubli ja veel tublim. Mulle annad sa igatahes inspiratsiooni edaspidiseks. Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 24. October 2011, kl 09.53

Tere

peab jah ennast käsile võtma, ei tahaks kuidagi samasse seisu jõuda. Ja see on väga hea plaan, jõuluks 5kg maha. Võtan endale ka selle eesmärgismiling smiley Sinna on jäänud nii 9 nädalat, s.t et peaks vähemalt poole kilo kaupa alla võtma nädalas, see peaks olema täiesti teostatav.
Jõudu meile

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: ingi
Kuupäev: 24. October 2011, kl 10.53

No tere naised!
Ma võtan endale ka siis eesmärgiks jõuluks 5kg kaalumuutust, ainult et vastupidises suunaswinking smiley
Minul kaal nüüd 60, nii et tuleb-tuleb. Ja mis seal salata, elu on tõesti ilus.
Jõudu ja jaksu meile kõigle!!!!
Me oleme ikka niii paganama tublid!!!!!!
Ingrid

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 28. October 2011, kl 10.45

Tere

73,2(-400), suutsin kaalutõusu pöörata kaalulangusekssmiling smiley
Ja loodetavasti nii jääbki.
Kuigi suht raske on ennast distsiplineerida.
Aga jõudu mulle ja teile. Kellele juurdevõtmisel, kellele allavõtmiselsmiling smiley

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: vilmake
Kuupäev: 28. October 2011, kl 12.17

Tere. Tubli Helen, nii jätkamegi õilsa eesmärgi nimel. Mul oli sel nädalal väga hea langus 2kg, olen nüüd 71. Mulle aitas muidugi väga kaasa 2päeva haigla toitu. Midagi hullu ei olnud, ainult sapist olen lahti. Ehk saabki minust nüüd ainult röömus inimene - sappi ju ei ole enam. Edasi võiduka lõpuni. Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: ingi
Kuupäev: 28. October 2011, kl 13.29

Tere ka minu poolt!
Minul täna hommikul jälle 59 kg. Mis seal salata, olen hakanud normaalsetest toiutudest röömu tundma. Praetud asju ketšupiga enam nagu nii väga ei tahagi. Juba on isu puuviljade ja muu kasuliku järgi tagas tulnud. Eks näis mida toob järgmnine nädal.
Ingrid

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: vilmake
Kuupäev: 04. November 2011, kl 10.00

Tere!Nädal laisklemist ja kaalulangust ei toimunud. Ausalt öeldes andis pingutada, et juurde ei tule. Arst keelas kuu aega füüsilise pingutuse ära ja nii ma siis olen rohkem pikali kui püsti. Aga pole hullu - jõuludeni on veel aega ja küll me eesmärgini jõuame. Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 04. November 2011, kl 13.01

Tere

Nii tore on siin lugeda nii nii nii positiivseid postitusismiling smiley
Ja Vilmake, minu arvates on see väga suur saavutus, et peale haigla külastust, olles taas hea toidu lainel, oled suutnud saavutatut säilitadasmiling smiley
Ingrid, kas ei olnud nii, et meie pidime alla võtma, ja sina juurde?smiling smiley
Mul õnnestus see nädal väike kaalulangus välja meelitada 73,1(-100g).
Nagu ikka minu puhul, tasa ja targusmiling smiley
Saagu me kõik jõuluks veel ilusamaks.

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: ingi
Kuupäev: 06. November 2011, kl 21.09

Tere ka minu poolt!
Igatahes teen enda poolt kõik, et mitte alla võtta. Nii et sellel nädalal olen juba (või jälle) 60 (+1kg).Nii et, 5 kg muutus on endiselt jõus.
Teile mõlemale aga ikka jaksu, te olete ikka jube tublid mõlemad!!!!!
Ingrid

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: vilmake
Kuupäev: 11. November 2011, kl 10.05

Tere! Nädal möödus nii, nagu arvasin +500. See rasvavaba dieet ei kõlba kuhugi, veel kuu pean seda pidama, siis saan jälle normaalselt sööma hakata. Kaalu tõusule aitas kindlasti kaasa ka see, et pidasin eile abikaasa sünnat. Pole hullu, järgmine nädalpean kindlasti miinusgramme saama. Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: ingi
Kuupäev: 11. November 2011, kl 12.52

Tere ka minu poolt!
Minul ka sellel nädalal jätkuvalt 60, nii et stabiilne seis. Pean tunnistama, et söön tunde järgi, pole enam pikalt päevikut pidanud. Kuid tundub, et ei söögi kaloreid üle. No, mis seal imestada: magusaisu on kadunud ja veini ju enam ei joo. Kust need kalorid siis tulla saakski. Nii et kõik on hästi. Jätkuvalt.
Olge ikka tublid ja vastupidavad, sest jõulud ei ole enam kaugel!!!!
Ingrid

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 14. November 2011, kl 11.52

Tere ka minu pooltsmiling smiley

ei reedel ega ka nädalavahetusel ei õnnestunud kaaluda, aga täna hommikul ilmselt suuresti tänu eilsele tähtpäevale oli kaalul 73,7(+600g).
Nii palju ma olen ka aru saanud et rasvavaba dieet ei kõlba kuhugilesmiling smiley
Nii et Vilmake, natuke veel kannatust ja loodetavasti rohkem juurde ei tule, ja saadki jälle rasvawinking smiley, süüa ma mõtlen, mitte minna.
Ja ilmselt nii peakski sööma nagu sa Ingrid praegu sööd, aga miks see huvitav siis ei õnnestu, kui ainult enda eest peab hoolt kandma.

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: vilmake
Kuupäev: 18. November 2011, kl 10.12

Tere! Röömustada ei ole millegi üle +1kg, nüüd siis 72,5. Samas tunnen end väga hästi ja see on peamine. Loomulikult ei kavatse ma alla anda ja jõuludeks 68ni jõuda. Õnneks on jõulud veel kaugel! Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 21. November 2011, kl 12.27

Tere!

On jah õnneks veel jõuludeni aegasmiling smiley Jõudu meile!
Mul 73,3(-400g). Arvestades, et kõigil on millegi pärast novembris sünnipäev, on see väga hea saavutus nädala pealetongue sticking out smiley
Aga arvestades seda, et ma ei saa kuidagi sellest 73-st jagu, siis ei ole eriti hea saavutus. Aga ma ka ei anna alla, üks kord ta ju peab alistuma.
Ja Vilmake, Sul on täiesti õigus, kõige olulisem on enesetunne.
Kahjuks pole see ka kiita, vigastasin viimases trennis põlve, nii et millal jälle trenni saan, ei teasad smiley


Helen



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Heleen 21.11.2011 12.29.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: vilmake
Kuupäev: 25. November 2011, kl 20.59

Tere! Tänane päev on olnud väga kiire ja alles õhtul saan arvutisse. Kaaluga olen rahul -500. Nii et 72kg. Jätkuks ainult see langus. Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 28. November 2011, kl 11.42

Tere

tubli, mul väga hea meel su üle, jätka samas vaimussmiling smiley
Mul midagi rõõmustavat ei ole, kui tavaliselt trenni paus mõjub alguses hästi, et kaal muutub väiksemaks, siis seekord ainult suuremaks, ja juba 74,1 apppppiiiii...
Midagi tuleb ette võtta! Vähemalt on positiivne see, et seekord pääsesin nädalase treening pausiga, nüüd tuleb vaikselt uuesti trenni lainele viia ennast, ja toitumine tuleb vist küll väga range pilguga üle vaadata.

Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: vilmake
Kuupäev: 29. November 2011, kl 19.29

Tere! Ära ainult alla anna. Jõudu! Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: vilmake
Kuupäev: 02. December 2011, kl 10.35

Tere! Kaal sama 72, kuid rõõmustav on see, et nädala keskel oli 73 ja sain tänu kõndimisele ja korralikule toitumisele alla. Jõudu ka sulle. Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 06. December 2011, kl 11.48

Tere

alla ma ei annasmiling smiley
Rõõm kuulda, et suutsid 73-st 72 saadasmiling smiley
Tubli.
Ma see nädal oma tulemust ei tea, ja enne hea meelega ei kaaluks ka kui alles reedel.
Nimelt veetsin ma pika nädalavahetuse Londonis, ja kahjuks kõige paremini kätte saadavamad ja odavamad toidukohad olid kiirtoitude kohadsmiling smiley Mõnus oli see, et menüüs olid kalorid juures, et siis nii jäi mõnigi asi ostmata.
Aga portsjonid olid ikkagi sellised, et normaalse kalorihulga juurde nad ei jäänud. Ja järgi muidugi ei saanud midagi jättasmiling smiley
Aga proovin nüüd järele jäänud nädala tubli ollasmiling smiley

Jõudu jaksu meile
Helen

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: vilmake
Kuupäev: 09. December 2011, kl 18.38

Tere! 71,3! -700 Olen tubli ja jätkan samas vaimus Vilmake

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 7 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.