Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 18. March 2011, kl 21.48

Ma olen täiesti lootusetu.....kaal 86,5 ehk +0,5 kg. Lootusetusad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 18. March 2011, kl 21.55

ei ole siin midagi lootusetutsmiling smiley
ma arvan, et ma kaalun hetkel 1,5kilo rohkem kui hommikul. Täiesti masendavsmiling smiley

Küsimus suurele ringile - kas te olete kasutanud sammulugejat?
Mul on plaan see endale muretseda. Äkki aitab mul rohkem liikuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 19. March 2011, kl 16.33

Teresmiling smiley
Kaal 86,5 ehk siis -0,2kg. Ikka väikene sulaeye popping smiley
Olen Krjaumjaule järgi jõudnudthe finger smiley
Mina kasutan sammulugejat iga päev, on selline algeline aga ajab asja ära ja motiveerib küllsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 19. March 2011, kl 19.20

Krjaumjau, loodan et osaled ikka Jaanivõistlusel ka - Sul näit andmata.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 19. March 2011, kl 21.11

tead anne, ausalt öeldes on hetkel tunne, et kõigest tahaks loobuda, duellist, jaaniduellist.....aga ma ei loobu. Jätkan ikka.
ma imetlen su tasast sõudmist anne, sa jõuad sellega tõesti kaugele.
Mul on ka mingi algeline sammulugeja olemas. Igapäevaselt just ei kasuta, vahepeal mingi periood kasutasin väga agaralt.
aga Liina sa pane see kaal ka kirja, mis duellivõistlusele kirja läheb eks. ja trinni näit ka, siis teen tabeli ära

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 19. March 2011, kl 21.14

vabandust, lugesin nüüd vahepealsed postitused ka ära, kaalunumbrid kõik ilusasti olemas, teen tabeli ära.
Ja trinni vastuseks sulle - paast ei edene, sest pole alustanudki. Ikka alles võtan hoogu.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 20. March 2011, kl 20.15

Kraumjau - kui ikka veel hoogu võtad, siis äkki proovime koos 31. märtsil?

Minu viimase aja nipp tohutu hulga juurviljade söömiseks ja perele sisse söötmiseks on teha püreesupp, kuhu panen veidi päikesekuivatatud tomateid koos nende õliga. See peaks nagu olema see "hea rasv"? Igal juhul annab jube hea maitse ja teised ei oska aimatagi, et seal leidub ka suvikõrvitsat, pastinaaki, lillkapsast jne. Supile võib peale puistata ka kanatükke vms. Saab ka nii teha, et neid paned teistele, aga endale mitte, seega ei pea eraldi toite kokkama. Et siis selline nipp spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 23. March 2011, kl 09.12

Auu - kus te kõik olete?
Teen küll megatervislikku toiduvalikut, aga kaal ikka sama. Vist tuleb siiski paralleelselt siia toidupäevikusse toite kirja panna. Oeh, nii tüütu, aga siis tekib õigem ülevaade sellest, mida suhu pistan.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 23. March 2011, kl 21.30

Teresmiling smiley
Pole kuhugi kadunud, ikka rühin eesmärgi poole. spinning smiley sticking its tongue out
Üritan ka hästi korralik olla söögiga, kuigi täna sai kõrini ja sai tehtud ahjuforelli köögiviljadega ja keedukartulit. Polnud just hull valik, sai 100% täis kui liikumine maha arvata.
Toit tuleb kindlasti kirja panna, kui ei pane siis ei tule ka tulemust.
Loodan, et varsti see jää ära sulab ja kevad panem rasvad ka sulamathe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 25. March 2011, kl 11.29

Minul näitas kaal täna langust 0,7 kg. Ehk siis 79,5 kg. smiling smiley Päris hea, aga endiselt minu kaalukõikumiste vahes. Kui nüüd sellest nivoost allapoole saaks, siis võiks juba hõisata. Olen viimased päevad seda toidupäevikut siin täitnud ka ja selgus, et kuigi söön tervislikult, tuli juba kella 12-ks üle 60% päeva toidunormist täis. See pani mõtlema küll ja kinnitas jälle selle päeviku vajalikkust. Ja 31. märts läheneb, nii et viimane aeg hakata vahtrasiirupit hankima...

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: raku
Kuupäev: 25. March 2011, kl 13.22

Tere sõbrad. olen siin vahepeal väga hulle asju üle elanud,aga nüüd hakkan tasapisi igapäeva-ellu tagasi pöörduma.teate see stressi ajal söömine ja mittesöömine,see käib minul küll nii,et üks päev on klomp kurgus ja ei lähe midagi alla.teine päev ainul söön,toidu maitset tundmata.ma olen ikka mitmed kilod juurde võtnud,ja hetkel ongi mul veel sellest kama-kaks,aga nii see jääda ei saa.sellepärast tahaks ikka ka teiega koos seda vahtrasiiruoit juua.kui liinak sai hakkama,saame meie ka. miks see 31 just see alustamise päevon,kas mingid kuuseisud või,mul just sel päeval sünnipäev

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 26. March 2011, kl 16.55

Teresmiling smiley
Kaal 86,3 ehk siis -0,2kgsmiling smiley
Tore, et Raku jälle tagasi siinthumbs up
Kuidas Liinak Sul paastujärgne aeg on õnnestunud? Kas ikka langeb?
Edukat paastupäeva 31. märtsil, kes seda tegema hakkab. Kas see on ühepäevane või teete kauem?
Mina ikka vaikselt sulan, niikaua kuni juurde ei tule - olen happy spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 26. March 2011, kl 18.13

Hei,
mul siin hull nädal olnud.
Ja ega väga kenasti seda väljatulemist ei jälginudconfused smiley
Ja kaal eile hommikul oli 95,2 e veidi juurde tulnud (eelmise reede näit vanematekodu kaalul muidugi on alati eriti ilusaid numberid näidanud).


Igatahes, ma võin solidaarsusest teha 31sel teiega veepäevasmiling smiley
Ma katsun oma toidu hoida juurviljade-puuviljade ja liha-kala peal.
Eks ikka mõni kook või shokolaad on vahele juhtunud. Aga noh..mis teha.
Alkoholist hoian eemale ja paastust oli niipalju kasu, et suitsetamine on jäänud väga "pühapäevategevuseks" ja eriti nagu ei tahagi.


Minu õpetussõnad kui te paastu plaanite - Sellest peab ERITI hoolikalt välja tulema ja aeglaselt.
Minul lõi esimesest päevast kui tahket sõin kõhu järgmiseks 3ks päevaks kinni.. oleks pidanud pikemalt mahlade-suppide vmsga seedimist harjutama.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 26. March 2011, kl 22.55

ma ka jõudsin siia. Koolivaheaja nädal. See tähendas, et pedagoogist mees oli kodus, koolieelikust poeg oli ka kodus. Ja ma ei jõudnud enam võidelda selle eest et ka mina saaks sobival hetkel arvuti tahaeye rolling smiley
Raku, sinust on hea kuulda. Kui hullud ajad mööda saavad (ja alati ju saavad!), siis hakkab ka kaal jälle langema.
Paast 31-st.....mõte on hea. Ma veel ennast ei luba.
Eilne kaal 86 ehk siis -0,5 kg. Aga nagu Trinni - kõigun oma tavapärases kaaluvahemikus ja hõisata pole põhjust.
Anne ma ei väsi sind imetlemast, nii tasa ja targu...smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 31. March 2011, kl 12.33

Alustasin täna oma kaduneljapäeva paastu, aga ei julgenud päris seda puhastuspaastu teha, sest äkki võtab kõhu väga lahti ja mul täna terve päev töö. Tegin mingi oma variandi ehk siis jõin hommikul sidruniteed ja muul ajal olen piirunud puuviljadega. Üritan sama liini kogu päeva jätkata. Ehk on veidike kasu. Ma eile kaalusin ka ennast ja kõik mahavõetud grammid on "kenasti" tagasi. Eks siis homme näeb...

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 01. April 2011, kl 07.50

tubli trinni, ma ei alusta millegagi. Pole lihtsalt mõtet. Ma ei suudaks hetkel niikuinii.
Raku - takkajärgi palju õnne sünnipäevaks! Oli ju eile?

Mul on seis nii ja naa, tunnen et jõudu ei ole, tahtmist ei ole. Süvenenult kaaluteemaga üldse ei tegele, toidupäevikut ei ole täitnud ei tea mis ajast. Ma isegi ei kujuta ette et mis edasi. Eks homme näis, kas kaalu juures või mitte, ise arvan, et võib-olla natuke juures, pigem vist seisab.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 01. April 2011, kl 10.59

Halloo.... ma täiesti unustasin end kaaluda täna hommikul. Potsatasin kabineti laua taha koos kaerahelbepudru ja astelpajumahlaga juba ja pärast tuli meelde, et reede on juu ka SEE päev.
Ma siin närveldan koolijamadega ehket kuna minu naabruskonna pea kõik koolid teevad katseid, siis algab meil varstis iin trall pihta. Jube närvesööv.

Kuna kaalu kohta ei tea, siis ei oska öelda, kas mu viimase aja spinati-porgandi.lillkapsa supist ka midagi kasu on olnud, või peedimahla joomisest või kookidest (peaaegu) hoidumisest.

Eile sai jälle ühte pagariärisse sisse supsatud ja 4 suurepärast muffinit ostetud, mille me siis sõbranna ja 2 lapsega ära lahendasime.
Pärast oli küll veidi süümekas... aga kokkuvõttes sõin ma ainult 1 muffini, kuigi see koosnes neljast eri sordist. (seal võis olla mudiugi mingi 200g suhkurt seesgrinning smiley aga need olid ilgelt head!)

Aga ma arvan, et see pole hull... sest ma satun sinna pagarisse ainult siis kui ma sealt pagari kõrvalt koerapoest koerale süüa käin ostmas. Tavaliselt ostan 5kgse koti. 1,5nädalat tagasi ostsin 2kgse, sest käed olid täis ja mõtlesin, et 5kgst ei viitsi koju tassida. Eile ostsin jälle 5kgse (mis siis et 100 asja oli käes) aga siis on vähemalt kindel, et käin seal pagariäris kord kuus mitte 1,5nädala tagantgrinning smiley



Homme panen kaalu ka.
Muidu on mul oleks selline neutraalne. Kahtlustan, et läheb kiireks varsti ja siis kiilun kinni. Peale lapse kooli triangli on mul endal vaja magistritöö valmis kirjutada, ja selleks on aega vähem kui 1,5 kuud. +töö kahes ettevõttes + loengud kõrgkoolis + igapäevategevusteks peaks ka aega jätma ja koer tahab ka pai...
Teeks end hea meelega pooleks ja jagaks kohustused ära. Kaalu mõttes saaks 2 täiesti saledat tsikkigrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 01. April 2011, kl 13.01

sinul läheb ka laps kooli liinak? Nonäedsiis, minul ka. ainult et mul lihtsam - meil siin on kolm kooli, katseid ei ole. siiski saime ka meie vahepeal närveldada, kuna siin on nn nobedate näppude voor ehk siis registreerimine kiiruse peale. aga lõpp hea kõik hea - sain oma lapse soovitud kooli ja juba ka ära jagatud klassidesse, saime soovitud klassijuhataja kaspinning smiley sticking its tongue out muidugi jagub kooliteemat nüüd sügiseni välja, sest ma ei tea kuidas pealinnas, aga siin on pedagoogid küll väga agarad, kohe algavad klassijuhatajatunnid, selgitatakse, mida kõike vaja (ja seda pole sugugi vähe!). ühesõnaga tegevust jagub!

Lisaks avastasin ma täna õudusega (kuigi see fakt oli mulle ka enne teada!), et ma peaks sügisest tööle minema. Ma olen kontrirott. Ja mul pole MITTE MIDAGI selga panna. Kapp on kauneid kostüüme täis, aga ükski ei lähe selga. Iseenesest peaks see olema kõva motivaator kaaluga tegelemiseks, sest vastasel juhul pean kulutama hulga raha uute riiete peale....

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 02. April 2011, kl 14.09

kaal 86 kg, seisak, nagu oligi arvata.
Trinni - kuidas paast (või siis peaaegu paast) edeneb?

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 02. April 2011, kl 15.58

Tere
Kaal 86,2 ehk siis -0,1kg
"no comments" eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 03. April 2011, kl 10.14

No minule ikka kohe ei sobi mingid ekstreemsused - 80,5 kg ehk siis kilo juures. Muidu puuviljapäeva tegin lõpuni ja paar salatiliblet ampsasin ka. Ma ikka pean jääma selle tasakaalustatud toidu juurde ja panema päevikusse toidud kirja. Korrutan nagu loll seda kogu aeg, aga tundub, et suu räägib, aga päriselt see mulle kohale ei jõua. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 04. April 2011, kl 11.20

paistab, et liina ja raku kaalud jäävad ära seekord, panen tabeli üles. Eks see reedene-laupäevane päev jõuab jälle nii ruttu kätte, et uus kaalumine juba varsti!

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 07. April 2011, kl 13.43

hei teie kõik! Kas kevadväsimus murrab maha? Teema on siin nii hõredaks jäänud. Liinak - kuidas paastujärgne elu läheb?
Mina ise siplen ikka endises ringis, ainult eilse ja tänase kohta võin enesele pai teha, et toitumine normis olnud. Muidu ikka näksimist ja maiustamist liiga paljueye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 08. April 2011, kl 21.33

minu kaal 86 kg, endiselt seisakeye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: anne_m
Kuupäev: 08. April 2011, kl 23.10

Teresmiling smiley
Kaal 86 ehk siis -0,2kg.
Nii et ikka tiksun vaikseltsmiling smiley
Ootan sooja ilma ja päikest cool smiley, tavaliselt kaal talvel mul eriti ei alane aga kevadel-suvel läheb paremini. Loodan sellelesmiling smiley
See nädal pole olnud eriti aega siia foorumisse kiigata ega toidupäevikut täita, tööl kiire.
Head langetamist kõigilethe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 09. April 2011, kl 20.14

njah, anne sina ikka vanas kindlas rütmis (ja mulle tundub, et ka kõige edukamalt tegelikult!)

Aga trinni ja liina? Raku?

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Kuupäev: 10. April 2011, kl 13.51

mh, ma nüüd ei teagi, kas panen tabeli üles ainult minu ja anne näitudega? Kolm duellikaaslast kipuvad kadunud olema....loodetavasti mitte jäädavalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 10. April 2011, kl 21.00

Palun väga vabandust, et õige aja maha magasin! Kaalusin küll reedel, aga unustasin näidu saata - kaal täpselt sama, mis eelmisel nädalal ja seega ei mõjunud see väga motiveerivalt. Samas ega ma midagi erilist ette ka võtnud ei ole, et see väheneks...

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: trinni
Kuupäev: 13. April 2011, kl 13.04

Tere kõigile!

No nii, mutid spinning smiley sticking its tongue out! Asi hakkab kuidagi ära vajuma (mina kaasaarvatud). Ok, tuleb tunnistada, et tulemused pole just kiita, aga kes seda teab, kus me oleksime ilma selle vaikse jokutamiseta - võib-olla oleks salamahti 5 kg juures? Kuna enamusel meist kõik muu läbi proovitud, siis põgeneda pole ka kuskile. Pealegi ma usun, et nii toredat ja toetavat gruppi ka naljalt ei leia hot smiley

Loomulikult ei ole need numbrid peamised. Mina näiteks ostsin ühel hetkel endale uue pluusi ja jaki ja veel lõhnaõli ka (mida polnud teinud 10 aastat) ja kui juuksuris käisin ja ära meikisin, siis küsisid kõik kui palju ma maha võtnud olen. Kogu aeg ma nii ei suuda (praegu löhverdan vanades sussides ja lotendama veninud kampsunis), aga kui vaja, siis ma vähemalt tean, et suudan end kokku võtta ja olen ilus vaatamata oma kaalunumbrile.

Nii et siit siis üleskutse - tulge tagasi kõik kadunud hingekesed ja ärgem jätkem püha üritust pooleli! Keskendume rohkem sellele, mis tunne meil on meie kehas olla ja kas oleme oma tegevuse üle uhked. Näiteks kõnnid palju maad maha ja toitud tervislikult ja siis tasub ju ikkagi sellest rõõmu tunda, isegi kui kaal alla ei lähe.

P.S. Täna täidan jälle toidupäevikut. Häda ajab härja kaevu.

Valikud: VastaOsunda
Re: kas keegi sooviks duellitada. algkaal ca 90 kg?
Saatis: liinak
Kuupäev: 13. April 2011, kl 23.45

halloo hallo....
ma kadunud hingsmiling smiley

tegelikult mul lihtsalt sigakiireconfused smiley
peale oma tööde-tegemiste veel lapsega mööda koole tramburaitamine - mis on suhteliselt õudne tegevus. Samas jälle maailmapilti avardav(annab hea ülevaate mingist müstilisest "eliidist"winking smiley ja lapsele huvitav. Ikka naljakaid inimesi kohtab seal.

Igatahes - kaalu peale pole jõudnud. Vaatan, kas reedel on meeles.
Viimase nädala trend on olnud kohvi ja pagaritooted. Samas ei tundu olukord väga hull, sest kohvist suudan kõhu korralikult käima juua ja liikumist on ka ikka sut palju olnud.
Eile suutsin koer käe otsas jalutada kokku 10h, ristipõiki läbi linna, väikeste pausidega. Täna oli ikka hommikul väga raske üles saada. Hommikul väike jalutuskäik ja lõunaks 2,5h kõndimist otsa. Peaks ikka sammumeetri muretsema. Saaks miskti ägedat edetabelit teha enda tarbekssmiling smiley
Nüüd jälle sitsin oma tagumikku arvuti taga laiaksgrinning smiley

Järgmisest nädalast kindlasti aktiivselt tagasi. Siis on aega!


Jõudu ja jaksu!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.