Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345678910Järgmine
Asukoht: 1 / 10
Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: katsu23
Kuupäev: 05. December 2012, kl 21.17

Nonii alustame siis smiling smiley

Siin on meie esialgne TABEL

Jõudu tööle!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 05. December 2012, kl 23.33

Jeee, hakkame pihta smiling smiley praegu on küll selline tuhin sees, vaatame kauaks smiling smiley Kuna ma pole kunagi duellitanud ja loen esimest korda kaaluga seotud foorumeid, siis tundub, et olen nüüd tark ja tean nii palju kaalulangetamisest smiling smiley tegelikult ma ei tea nagunii veel midagi. Varsti halan siin, et kaal seisab.
Minu jaoks on hämmastav kui palju kalorite lugemine ja kirja panemine mind kontrollib ning asja palju lihtsamaks teeb. Varem sõin ma ikka nii valestismiling smiley
Teine võluasi on minu jaoks, et peale kella kuut õhtul ei söö.
Kolmas...vesi ja roheline tee, mis võtavad näljatunde ära, no tegelikult on see näksimise isusmiling smiley
Jõudu meile kõigile ja kirjutame ikka kuidas läheb, ka siis kui halvasti, selleks me siin ju olemegi,et lohutada ja jõudu juurde anda.
Kes viitsib võib kirjutada mida põhiliselt sööb, äkki saan ideidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Liinukas
Kuupäev: 06. December 2012, kl 08.22

Tere!

Kas Teie grupiga on juba hilja liituda ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: katsu23
Kuupäev: 06. December 2012, kl 11.10

Ma arvan, et kui leiad, et sobid oma mõõtude poolest meie gruppi, siis welcome grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: katsu23
Kuupäev: 06. December 2012, kl 11.14

Ma isegi tean päris palju kaalulangetamisest..korra juba läbi käidud. Asi on (minu jaoks vähemalt) täiesti motivatsioonis..enne kui seda nö klõpsu peas ära ei käi, enne asi toimima ei hakka smiling smiley Ehk siis kui ikka kaalu langetamine on eesmärgiks võetud, siis tuleb seda jälgida 24h. Ma isegi ei käi enam väljas sellepärast, sõbrannad päris pahased juba grinning smiley Või noh laupäeval käisin, suuuuuuuur viga. Terve pühapäev lamasin ning trenni ei jõudnud. Samuti pole see nädal trenni jõudnud, kuna haige. Ja reedest pühapäevani passin koolis, niiet järgmine trenn alles esmasp.
Seega, mina homme kaalunumbri jätan sisestamata, sest mul pole kaalu kodus ja ega see midagi head ei näitaks nkn smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Tsolo
Kuupäev: 06. December 2012, kl 12.58

Mina ka alles algaja aga väga indu täis. Kaoks maailmast ainult see magus siis elu oleks nagu lill. 300g. Kalevipoja sok. on minul nalja teha ja jäätis no sellest ärme üldse räägi. Magus on ikka niiiii hea.... Pole ennast isegi veel kaalunud, kannatan ühe päeva veel. Parem oleks, et kaal midagi positiivset näitab muidu on küll jama majas. Võin ju tubli olla aga ma tean väga hästi kus mul nende punaste mütsitega tegelaste nänn on peidetud....

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 06. December 2012, kl 13.28

Liinukas usun, et võid ikka meiega ühineda, aga ole siis tubli ja räägi meiega kaasa ja mis peamine ära kao ära smiling smiley kui ise ennast tabelisse ei oska lisada siis anna märku, usun, et meie tubli Katsu23 lisab smiling smiley
Tsolo magusa isude ja üldse näksimisega oli minul ka probleeme, need kadusid kui hakkasin ilusti sööma 3X päevas enamvähem kindlatel aegadel, mõnikord ka vahepalad. Ja liha peab sööma siis on kõht kaua täis.
Homme juba kaalumine, ärge siis unustage smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 06. December 2012, kl 13.52

Ohohoo Tsolo me võiks magusa söömise võistlust pidada või noh enam mitte- me duellitame ju. Rasedus oli lust ja lillepidu, sõin kõike nii palju kui tahtsin ja mida varem endale keelasin aga nüüd jälle tuleb end piirata. Proovin katsetada nii, et nädal aega toitun ilusti ja nädalavahetusel premeerin end millegi heaga.
Minu igapäevaseks toiduks on saanud erinevad püreesupid ja üldiselt olen väga laisk kokk, seega supp on ainuke soe toit päevas, õhtuks on näiteks tuunikala salat vms smiling smiley
Ma olen mitu aastat lugenud igasugustest dieetidest ja trennides, kuid väga raske on ennast kokku võtta ning reaalselt midagi ära teha. Nüüd kui võtsin end käsile siis ei osanud eriti kuskilt alustada, kas pidada dieeti, teha trenni...eks ma hakkan vähehaaval lisama muudatusi oma elustiili. Olge tublid, katsu23 kiiret paranemist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: katsu23
Kuupäev: 06. December 2012, kl 13.59

Noh minu menüü on muidu umbes selline, et hommikul kohv ja kohuke (kuna hommikul kohe trenni ja kohukesest ma ei loobu enivei). Lõunaks täna nt tegin wok juurvilju ja lihapalle. Õhtuks tavaliselt salatimoodi asi või mõni mitte nii tervislik söök, mida ma mehele teen, aga võtan pisikese portsu. Aga noh..täna on õhtusöögiks toorjuustukook, mida mees soovis ja karta on, et oma lemmikkoogist pean ise ka osa saama smiling smiley Aga kalorite piires loodetavasti!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Liinukas
Kuupäev: 06. December 2012, kl 15.49

Väga tore, et te mind ikka grupi võtate. Olin tegelikult ühes teises grupis, aga see vajust ära.
Hea oleks jah, kui keegi (Nt Katsu23) mind tabelisse lisakssmiling smiley Pikkuseks märgi 1,59 cm, algkaaluks võib panna 74 kg, ideaalkaaluks oleks 55 kg.

Söömise kohapealt niipalju, et miskit ma hetkel menüüst välja ei jäta, kuigi vähendasin portsjoneid. Ja peale kella 6 ei söö. Vett ma eriti ei joo, aga see-eest olen hull rohelisetee fänn. Vahel joon päevas isegi 7-8 tassi teed. Algul oli küll ebameeldiva maitsega, aga nüüd pole enam viga, täitsa meeldima on hakanudsmiling smiley

Trennist räägiks siis niipalju, et spordiklubide jms kohtade külastamiseks mul hetkel raha pole. Seega olen viimastel nädalatel teinud youtubest 8 minuti harjutusi, mida julgen ka teile soovitada, sest need tõesti toimivad. Ja kui aega on rohkem siis vahel teleka ees keerutan end graatsikettal. Lähimas tulevikus on kindel plaan ujumas hakata käima. Vesiaeroobikat julgen teilegi siin soovitada, sest tean seda omastkäest, et see aitabsmiling smiley

Aga seniks olge tublid ja nagu ma nägin, siis homme juba kaaluminesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: katsu23
Kuupäev: 06. December 2012, kl 18.18

Hei Liinukas oled lisatud. Informeeri meid enda vanusest ka smiling smiley
Kodus harjutamiseks ma soovitaks ka Jillian Michaelsi 30 day shreadi smiling smiley Kui on püsivust 30päeva jutti teha, siis olen üsna 100% kindel, et seal ka tuleb hea tulemus. Ise suutsin nädal, aga see mu oma laiskus grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 06. December 2012, kl 18.44

Oi, kui tublid trennitajad siin kõik, ma pean ikka ka midagi endale juurde vaatama.
Ja kui veel peale kuut ei sööks, siis ma vist olekski varsti peenikespinning smiley sticking its tongue out, aga pean tõdema, et vahest ma ei jõua kella kuueks veel töölt kojugi, siis ma alles hakkan perele sooja toitu valmistama ja süüa saan alles 19 - 19,30. Trenni lähen ma ka alles õhtul kell kaheksaks ja peale trenni ma tavaliselt ikka mingi pisikese ampsu võtan, aga seda on tõesti natuke.
Homme siis näeme, kuidas esimene duelli nädal kulgenud on, loodan et edukalt meil kõigilsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Liinukas
Kuupäev: 06. December 2012, kl 19.38

Vanust on veel 22 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Katspats
Kuupäev: 06. December 2012, kl 20.06

Katsu23 , Jillian Michaelsi 30 minut shred on tõesti väga tõhus. Soovitan veel World's fastest workout'i ka ( Google ja Youtubes't leiab palju infot), mis kestab ainult neli minutit aga ajab ainevahetuse terveks päevaks väga kiireks. Minu aga nii ei suuda,et peale 6-te või 7-t ei söö, kuna mõnikord jõuan alles peale 9t koju ja tühja kõhuga magama ei suuda jääda. Kuna tavaliselt lähen magama umbes 1 paiku, siis sööngi õhtust umbes kell 8. Reegel on lihtsalt see, et 4 tundi enne magaminekut ei sööks, eks igaüks arvutab ise.
Täna tegin RevalSpordis kaks treeningut järjest- Bodyjam ja BodyBalance ning sompasin õetütre ja käruga lumes umbes 40 minutit. Nüüd Kaaluabi näitab, et olen söönud ainult 9% päevanormist, aga kõht ei ole üldse tühi vaid vastupidi. Armastan selliseid päevi, kui on energiat mitu trenni järjest teha, trenn on mõnus !

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 07. December 2012, kl 10.44

Täitsa kurb olen, eile käisid külalised ja vein ning sushi(minu lemmik) maitsesid väga hästi. Eile hommikul olin veel nii õnnelik kaalusin 1kg vähem kui täna hommikul. Jube mis see üks käestlastud õhtu võib teha sad smiley
Olen optimist ja hakkan jälle pihta, lund sajab ja varsti lund lükkama smiling smiley loodan, et mis kergelt juurde tulnud see kergelt läheb ka. Lükkan kasvõi 3-4h lund smiling smiley
Kuidas teil läinud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 07. December 2012, kl 11.35

Ei taha oma kaalu uskuda, kuna ma kaalusin end teisipäeval mitte eelmisel reedel siis 900g alla võtta 4 päevaga on kuidagi kahtlane smiling smiley Kuigi mõõdud on mõnelt poolt ikka vähenenud.
Jätkame samas vaimus, mina hakkan trenni tegema winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 07. December 2012, kl 19.47

Lynuza tublismiling smiley ja ma ei saa ju alla jääda pean sulle järele kaaluga ronimasmiling smiley teised ka tublid, vaikselt kaalu ära kirjutanud.
Mina täna lükkasin mitu tundi lund ja kaal kohe vähem kui hommikulsmiling smiley poovin nüüd korralik olla, ei mingeid pidusid enam. Jõulud ja aastavahetus on muidgi väljapääsmatudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: ingeri
Kuupäev: 07. December 2012, kl 20.04

Õhtuse sõõmisega nii. et kui õigel ajal ei jõua siis võib ka hiljem, aga ära jätta ei tohi.Muidu ainevahetus jääb seisma.Minule meeldib teha Leslie Sansone 3 miili kõndi.Youtubes't leiab selle 45 min. pikk.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 08. December 2012, kl 11.25

Nii hea meel oli tabelit vaadata, kõik nii tublisti ära täidetud ja tulemused polnud ju ka pahad, ühtegi plussi rida polnud smiling bouncing smiley
Mina olin kõige laisem, aga lihtsalt ei saanud eile arvuti ligi. Kaalu numbreid vaadates päris hea meel, et vähemasti miinus, mis sellest , et väike...ma ju tegelikult tammun selle koha peal juba paar kuud varsti, ikka paarsada grammikest allapoole ja siis jàlle samapalju ülespoole. Ma ei ole tahtnud mingit ekstreemset nälgimist ka ette võtta, sest ma saan ju aru, et sellest poleks pikemas perspektiivis kasu.
Ma loodan, et teie toega näen mina ikka ka ükskord seda kauaoodatud "7".
Ja nüüd siis täie hooga kaloreid kulutam hot smiley

Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 08. December 2012, kl 19.40

Te kõik nii tublid trenni tegijad, et ajate mulle ka isu peale, hakkasin nüüd iga päev kõhulihaseid tegema. Vaatasin ka Jillian Michaelsi 30 minut shred need head harjutused tõesti, aga mul ei laseks laps neid 30min teha, hüppab minuga kaasa ja kui kõhulihaseidki teen siis hüppab kõhupeal smiling smiley
Tahtsin soovitada teile, et sööge hommikuti muna, püsib kõht kaua täis. muidugi kellele meeldib. Mina söön igal hommikul 2 muna majoneesiga(majoneesi väga natuke kuna tean, et pole hea) ja kohvi, mõnikord ka puuvili. Kõht püsib väga kaua täis. Olen uurinud ka kolesterooli kohta, aga see ei pidanud 2 munast päevas tekkima, nagu vanasti arvati.
Mida teie hommikuks sööte? kas putru?
Marmel palju kaloreid päevas sööd?

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 08. December 2012, kl 19.43

Lynuza kas sul läks selle 2000kcal-ga 900g maha? kui nii siis sul on küll vedanud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: katsu23
Kuupäev: 08. December 2012, kl 20.16

Ma väga tahaks ka hommikuti muna süüa, aga samas tahaks ka päeva jooksul ikkagi kanaliha vms süüa, ning muud valgurohket ja kaaluabil kohe midagi mu valgukoguse kohta kobiseda grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 08. December 2012, kl 20.34

mul on ka kindlasti valku päevas kõige rohkem ja üldse palju, aga ma ei muretse enne selle pärast kui kaal ei lange või midagi muud ei juhtu smiling smiley söön ka õhtul kanaliha, kala või liha. Kui valku söön siis pole vähemalt kõht tühismiling smiley
Lugesin, et Madonna pidi ka hommikuks 2 muna sööma smiling smiley lihtsalt jäi meelde, kuna söön ise ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 08. December 2012, kl 21.13

Keedetud muna on minu lemmik, proovisin sellepäraast Maggie dieeti kunagi aga ei suutnud vastu pidadasmiling smiley 2000 kcal päevas söön, kuna ma ei uskunud, et nii vähe kaalusin siis proovisin kaalu panna teise kohta ning seal näitas 65kg. Kaal läheb hulluks võib olla peaksin uue ostma...
Hommikusööki kuulub näkileivaga võileivad ja jogurt müsliga.
Olge siis tublid edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 09. December 2012, kl 12.43

Minul on päevaks 1569kcal.
Tööpäeva hommikutel söön alati mingi röstikukli sulajuustu ja singiga ning kurki-tomatit ka vahele, ning tass piimaga kohvi. Nädalavahetustel midagi muud, näiteks täna hommikuks oli võileivatort tuunikalast, vahest teen munast midagi head ja mõni pühapäev ikka pannkooki moosiga ka.
Minul on ka valgud koguaeg lõhki ja süsivesikuid puudu...ma siiani olen rohkem rõhku pannud kalorinormist kinni pidamisele ja varem kaal langes ju päris kenasti, aga nüüd juba paar kuud ei näe neid ilusaid miinuseid mida varem. Mees ütles, et küllap tuleb külm talv ja organism ei taha enam grammigi rasva loovutadaspinning smiley sticking its tongue out mina ise aga ikka kangesti tahaks...

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: katsu23
Kuupäev: 09. December 2012, kl 16.28

Niih ma saan ka lõpuks täna õhtul trenni jei smiling smiley Saan kaaluda ka, nüüd näha kuidas nädal aega haigust ja söömist mõjub.
Aga kellelgi mõnd head maitsvat retsepti köögiviljadele on? Või head salatit?
Ma ise olen avastanud röstitud lillkapsa. Lillkapsas õisikuteks, oliiviõliga kokku mätserdada, soola peale ning ahju. Ahjus seni, kuni ilusad pruunid ja siis parmesani peale natuke ja kõht saab vääääga täis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 10. December 2012, kl 11.20

Mulle ka meeldib lillkapsas smiling smiley Tegin just eile, seda kanaga, lillkapsas pannile, natuke vett(hautan) siis kui vesi auranud, praen natuke, siis praen porgandi, paprika. tõstan pannilt ära. praen(oliivi õliga) kana karriga, lõpuks sojakastet, siis lisan ka köögiviljad, need mis enne praadisin. lisan vett ja hautan 10min. lisasin ka mingit (knorri hiina maitseainet kanale) selline pakike. väga hea tuli smiling smiley teised sõid riisiga, mina keetsin endale veel lillkapsast juurde. Kaloreid arvutasin siis umbessmiling smiley
Eile arvasin, et söömine läks käest ära, aga oh üllatust, hommikul olin 100g kergem smiling smiley Lugesin eile, et seda igapäevast kaalu ei tohikski uskuda, see kõigub nii palju, nädalas korra peaks ikka kaaluma ja seda siis tõsiselt võtma. panen siia lingi, hea meeldetuletuse jutt:

Täna korralik, kuigi nii raske, piparkoogid ja kommid igal pool smiling smiley
Olge tublid ja kirjutage ikka kuidas läheb!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 10. December 2012, kl 11.21


Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 10. December 2012, kl 11.24

oi mis vale link tuli nüüd õige smiling smiley
link

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Tsolo
Kuupäev: 10. December 2012, kl 11.53

Nädalavahetus on nüüd siis õnneks läbi. Olime maal ja nii raske on jälgida oma söömist kui pole kodus. Teised söövad, söövad ja veelkord söövad siis kaua sa ikka vaatad vesise suuga pealt. Lõpuks murdud ja osaledki sellel õgimisel. Kuna minu mees liha ei söö siis liha ma üldiselt ei kasuta. Kui rääkida lillkapsast siis meie taimetoitlase vaieldamatu hitt on: Wok pannil pruunistada õlis tsilli, siis sibul, küüslauk. Lisada juurde lillkapsas ja kartul ja hautada tasasel tulel kaane all (vett ei pane, õli ei pane) Pärast lisada suht suured tomati tükid. Nipp on selles, et segada palju ei tohi ja kapsas peab jääma selline kergel krõmps. Eriti hea on see sama asi järgmine päev panna saia vahele ja siis võileiva grilli. Kuigi ma sõõn väga palju juurikaid siis minu hukatuseks ongi saanud väga hiline söömine ja loomulikut magus.Magusast olen loobunud kuid õhtune sõõmine on jätkuvalt väga hilja. Loodame, et kaal ikka langeb kenasti meil edasi.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345678910Järgmine
Asukoht: 1 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.