Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 8 / 10
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Katspats
Kuupäev: 04. March 2013, kl 20.57

Tere kõigile üle pika aja ! Pean tunnistama, et tõesti nii kiireks on läinud, et ei ole siin jõudnud kaasa rääkida. Aga ära ei ole kadunud. Üritan teha samal ajal Tartus muusikali Grease ja käia Tallinnas koolis ning kevadeni ellu jääda. Töö ja kooli kõrvalt on trenn unarusse jäänud ja selle tõttu kaal lihtsalt seisab, ega toitumine ka nüüd väga perfektne pole olnud. Aga nüüd hakkan uuesti tubliks ja pean ikka laval ilus ja vormis välja nägema ! smiling smiley Aga mul on väga hea meel lugeda, kuulda, et kõigil hästi läheb ning kaal langeb ikka hästi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 04. March 2013, kl 22.03

Tore sinust kuulda Katspats ja pea ikka kiirele tempole vastu!
Ma panen kirja oma tänase päeva menüü.
H: 150g maitsestamata jogurtit, mille sisse püreestasin ühe banaani(120g) ning juurde lisasin 40g india pähkleid.
L: värsked salatileged, 50g kikergerneid, 50g kidney ube, 100g tuunikala, 50g aurutatud brokkolit, 50g keedupeeti tomatikastme ja chilli pipraga.
VP: 1 õun ja 1 70g tervislik kooogitükk ilma suhkruta (banaani/kõrvitsa kook)
Õ: Polnud kõige tervislikum, sest aega ja jaksu ei olnud süüa teha, seega läks sisse 5 lihapalli toorjuustuga ning 100g kartulisalatit ning 1 suur pirn.

Kuna nädalavahetusel sai külas käia, siis midagi väga head mul siia kirja ei ole panna, kuid toitusin vastavalt GI soovitustele, et siis laua pealt snäkkideks sõin liha/vorsti ning juustu ning kaks koogitükki leidsid ka tee mu juurde smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 05. March 2013, kl 11.07

Tohib ma küsin veel üle, Rapuntsel, et mul oleks kõik lõplikult selge...tuleb kõigepealt nii-öelda gluteeni ja kaseiini vaba dieedi teha, kas kaseiini vabaks võib pidada ka laktoosivabu toiduaineid? Kas sa arvad, et imetamisele võib see kuidagi halvasti mõjuda?

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 05. March 2013, kl 16.46

Ikka tohib smiling smiley
Kahjuks kaseiin ja laktoos ei ole sama. Kaseiin on piima valk ja laktoos on piima suhkur.
See on kindel, et imetamisele see kohe kuidagi halvasti ei mõju, sa lihtsalt pead jälgima, et piimatoodetest saadud energia, asendaksid nüüd millegi muuga. Antud situatsioonis, kus imetav ema nõuab rohkem magneesiumi, kaaliumi, rauda, kaltsiumi on üks parimaid lahendusi erinevad pähklid.
Ükeüldse soovitan lugeda seda artiklit siin:
[www.toitumisteraapia.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 05. March 2013, kl 16.59

Kirjutan nüüd oma tänasest päeva kõige paremast osast.
Nimelt käisin ma tegemas keha üldist arstlikku kontrolli (töö poolt saadeti), kus võeti verd, kontrolliti nägemist, mõõdeti vererõhku ja tehki südamekardio.
Tulemused on hämmastavad ja ma olen mega õnnelik. Nimelt on mul eluaegne mure olnud keskmisest kõrgema kolesterooliga ning samuti kõrge vererõhk. Mu kolesterool oli kõrge ka siis, kui kaalusin 65 kg. Tänase seisuga on minu kolesterooli tase nii madal ja täiesti normide piires ja ta pole kunagi nii madal olnud. 5,7 ühiku pealt langes 4,7 peale. Samuti vererõhk oli korras. Hemoglobiin oli parimas korras, näiduga 138. Nägemine korras ning üldse tunnistati, et mu seis on võrreldes 5 aasta taguse olukorraga kõvasti paranenud. Kaalu poole pealt on vahe aint nii palju, et hetkel kaalun siis 2 kg rohkem. Igal juhul ma usun sellesse, mida ma teen, sest ma tunnen, et mu ensetunne läheb aina paremaks.
Minu tänane menüü:
H: maitsestamata laktoosivaba jogurt 150g, banaan 60g, mandlid 50g.
VP: Õun
L: jääsalat, punased oad, rohelised konserveeritu herned, sealiha 200g, maitsetatud oliivõli ja chilliga.
Õ: täna ma söön pannil kergelt praetud suvikõrvits, roheliste külmutatud ubade, shampinjonide ning brokkoliga ning kanafileega. Kui see valmis, siis puistan sisse veel jääsalatit ning lisan läätsesid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 05. March 2013, kl 17.03

Vabandan, et reostan siin oma postitustega. Aga mõtlesin, et lisan eelneva lingi peale veel ühe hea info, samalt lehelt. Äkki on huvitav lugeda. See jutt käib konkreetselt sellest, kuidas edukalt kaalust alla võtta: [www.toitumisteraapia.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 06. March 2013, kl 11.01

Rapuntsel väga huvitav link, lähen ostan Q10 ja kroomi smiling smiley ega need halba ei tee smiling smiley
Tahtsin küsida kui suured su toiduportsijonid on? nt hommikul kui ma kohvi ja valku(muna) ei söö läheb mul kõht ruttu tühjaks. Kui palju on nt ube, mitu spl?

Ja tänud, et viitsid siia kirjutada, nii huvitav lugeda ja olen hakkanud veresuhkrule rohkem mõtlema, sellest polnud ma enne lugenudki, ega huvi tundnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 06. March 2013, kl 11.48

Jah eks ka mina ise jõudsin selleni alles 5 kuud tagasi, kui otsustasin, et nii enam edasi minna ei saa ja tuleb ennast vormi ajada. Kindel oli see, et nälgimisega ja mingite imedieetidega, ma seda saavutada ei tahtnud, sest ma naudin toitu ja mulle meeldib toitu valmistada. See on üldse omaettekunst ja rituaal. Ja nii hakkasingi rohkem internetist uurima ülekaalulisuse võimalikke tagamaid, sest ma teadsin, et ma ei õgi kodus toitu sisse, ma pole kõige väiksema aktiivsusega inimene, kuid siiski kaal tõuseb või ei taha kuidagi langeda ja ma sain aru, et teen midagi väga valesti. See viiski mind selle infoni ja teadmisteni. Nii et kui tahate oma elu muuta ja tõesti olla suveks -10 kg ja see on 3-4 kuuga tõesti kergelt saavutatav, siis see on seda väärt. Lihtsalt minu puhul on see muutunud ka uueks elustiiliks ja ma ei kavatsegi oma vanade harjumuste juurde tagasi minna. Mul on liiga hea olla smiling smiley
Muideks veresuhkurt mul ju ka kontrolliti ning selle näit oli 1h peale hommikusööki 5,1, et ka väga hea tulemus. Minu portsud ei ole väikesed. Üldiselt soovitatakse süüa nii, et üks toiduportsjon ei ületaks mao mahtuvust, mis on 500g. Ehks siis proovin mina nendes piirides olla ja mitte neid ületada. Kui ma ostan konservis ube, siis neid söön korraga ühe toidu kõrval pool purki ehk siis umbes 120g. Kui söön lõunaks liha ja salatit, siis tavaliselt ostan poest nii, et 300g salatit ning 200g liha.
Eile olin tubli ning tegin valmis ühepajatoidu.Sinna sisse läks kapsas, värske kartul, natukene porgandit, suvikõrvits, brokkoli,veise hakkliha ning sealiha küüslaugusink. Seda sõin täna hommikuks ühe keskmise kausi, nii 300g.
Lõunaks on sama salat, mis eilegi ning õhtul söön jälle ühepajatoitu. Kui omale taldrikusse ühepajatoitu tõstan, siis üritan kartuli välja jätta nii palju kui võimalik.
Olen nüüd mõned päevad tarbinud jälle rohkem piimatooteid ja tulemus on kohe tunda, kõht jälle kinni. Varem mul oli pidevalt mure sellega ja arvasin, et mu seedimine on lihtsalt aeglane, kuid tuleb välja, et sellega kõik korras, lihtsalt ilmselt piimatoodete varjatud talumatus, mida lihtsalt ei osanud ära tunda omal ajal. Ma nüüd olen jälle mõnda aega piimavaba smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 08. March 2013, kl 08.56

Tundub, et mulle mõjub gluteeni ja piimavaba toitumine küll hästi, kuid ausalt öeldes on vahepeal jube saia isu ja nii panen paar saiaga võileiba nahka confused smiley Raske on ka siis, kui kõht pole üldse tühi aga ikka tahaks midagi näksida... kuigi olen sellel alal paari nädalaga tublimaks saanud.
Oma kaaluga olen täitsa rahul ja täna end mõõtes läks tuju veel paremaks smiling smiley
Loodan, et teie numbrid valmistasid ka rõõmu!
Aitäh, Rapuntsel, et jagad meiega seda kõike spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 08. March 2013, kl 10.04

Hei! Rõõm kuulda Lynuza, et sul läheb kenasti ja, et kaal langeb! Kui näksi isu on tugev, siis tuleb näksida smiling smiley. Mina näksin, kuivatatud puuvilju (näiteks õunad), pähkleid (muidugi nende puhul on oht, et muutub haiguseks), tume shokolaad üle 70% aitab ka imehästi. Seda palju ei saa süüa, aga maitse on tugev ja tükiks ajaks on rahu majas. Ei saa arugi, kui järgmine toidukord juba ees.
Minul ka see nädal tyäitsa kenasti läinud ja kaal langenud 700g. Mul kodus ka väike tabel ja statistikad vaadates, siis minu keskmine nädalane kaalulangus ongi stabiilne 700g. Mulle täitsa sobib ja hea meel, et tempo pole veel raugenud. Eesmärgini, siis veel 7kg minna. Matemaatika ütleb, et oma ideaalkaalu peaksin sellisel juhul saavutama 10 nädalaga. Et siis eesmärgiks võiks panna, et jaanipäevaks ilusaks!
Minu eilne menüü:
H: 2 keedumuna, 10 viilu täissuitsuvorsti, 50g kirsstomateid, kurgiviilud, roheline hernes 4 spl.
VP: apelsin ja õun
L: salatimix, kidney oad 100g, roheline hernes 100g, sealiha filee 150g, kirsstomatid 100g, chilli pipraga.
Õ: ühepajatoit 450-500g ja enne magamaminekut üks pirn sai ka söödud.

Tänane hommik algas aga tavaliste võileibadega. Röstitud mitmevilja sai 2 viilu ning peale panin, rohelist salatit, tomatit, mozarellat, sinki, parmesani juustu ja kõrvale tass teed.
Lõunaks tuleb sama salt, mis eilegi, sest toorainet selle tegemiseks on mul veel olemas tööl.
Kuna õhtul lähen välja, siis ilmselt pole ma nii tubli, kuid siisk valin toidud GI menüüst.
Ilusat naistepäeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 08. March 2013, kl 11.21

ma ei suuda ka saiast loobuda, tavalist saia ei söö ma juba ammu(leiba ainult), aga mul on üks lemmik kohupiima saiake, selline rullis ja hästi kohupiimane, siin üks kauplus-kohvik ise teeb. no sellele ei suuda ma ei öelda, eile ka mees ostis, sest lastele meeldib ja mina pidin ka 1 ja pool ära sööma sad smiley nii nõrk olen

proovin hakkata rohkem trenni teha, et kaal rohkem langeks

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: ingeri
Kuupäev: 09. March 2013, kl 20.15

Ann, aga jäta puhkamiseks ka aega.Muidu organism väsib ja kaalulangust ikka ei toimu. Minu eelmise nädala näide.

Laupäeval suusatamine 1 tund
Pühapäeval suusatamine 1 tund
Esmaspäeval kepikõnd 2,6 km + 1 tund ringtreeningut
Teisipäeval 3 miili kõnd
Kolmapäeval vabapäev
Neljapäeval 3 miili kõnd
+5 päeva nädalas töö püstijalu ja kogu aeg liikudes
Ja tulemus +900 grammi
Sel nädalal võtsin vabalt ja tulemus ka kohe näha - 800g

Eile teatris: Uus tükk "Paplid tuules" Kolme mehe omavaheline jutt vanadekodus.
Osades Aivar Tommingas, Hannes Kaljujärv, Jüri Lumiste. Vahetevahel võttis ka muigama ja oli kuulda naeruturtsatusi saalis. Võis vaadata, kuid on paremaid tükke. Aga ei kahetse, et käisin.
Kena nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 09. March 2013, kl 21.11

Olen ikka veel haige, terve nädal juba, tahaks nii väga õue...sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 11. March 2013, kl 21.17

Kuna tänane päev on olnud megakiire ning süüa pole jõudnud teha, siis menüüs on täna salatid.
H: 2 praemuna ning kõrvale tomat ja kurk
VP: õun ja apelsin
L: värske salat, kikerherneste, brokkoli, peedi ja kanafileega
VP: apelsin
Õ: värske salat tomati ja kidney ubadega ning karp sealihasülti ning 1 tk napoleoni kooki
Samuti oli täna trennipäev, kus siis sai 360ckal kulutatud.
Viimastel päevadel olen tarbinud liiga palju magusat. Tänane kook oli viimane, sest ei saa ju kuidagi toitu ära visata, eks. Homsest olen jälle suhkruvabal dieedil ja seda siis vähemalt nädal aega. Olek kohe nii halb ja suhkru üledoos nii suur (seda enam seda tunned, kui pole enam ammu suhkurt tarvitanud), et kogu söök nagu seisaks kuskil kurgus kinni ja magusat ausõna ei taha hetkel näha ka. Tahaks aina juua ja juua vett.
Üleüldse mulle tundub, et ma sõin selle nädalavahetuse jooksul rohkem kooke kui jõulud ja aastavahjetus kokkuwinking smiley. Ühesõnaga koogid on ikka head, aga mitte siis kui neid on liiga palju smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 13. March 2013, kl 15.29

Minu eilne menüü:
H: 1 apelsin, 1 õun, 2 wasat maksapasteedi ja juustuga.
L: roheline salat, 100g oad, 100g hernes, 100g tomat, 1 purk (150g) tuunikalakonserv vees, tsillikastmega+ 2 wasat.
VP: õun
Õ: pannil praetud ning parmesani juustuga maitsestatud köögiviljad nagu roheline aeduba, baklazaan, suvikõrvits ning shampinjonid. Kõrvale pool pakki sealihasülti. 1 komm sai ka suhu pistetud.

Tänase päeva menüü on olnud selline:
H: 2 praemuna wasaga + tomat ja kurk
L: sama salat, mis eile
VP: 1 apelsin, 1 õun ja 2 spl töökaaslase isetehtud pistaatsia jäätist agaavi siirupiga
Õ: Kuna kõht on hetkel nii täis, et ei suuda söögi peale mõelda, siis ma tõesti ei tea, mida ma üldse täna söön. Ilmselt teen kergema õhtusöögi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 15. March 2013, kl 16.20

Lynuza, see ei ole võimalik grinning smiley jälle meil sama kaal smiling smiley olin kindel, et oled alla võtnud ja mina jälle juurde. See on juba naljakas, kuidas meil pidevalt üks kaal, äkki oled sa minu nägu ka, nali muidugi smiling smiley

Rapuntsel sulle jätkuvalt suured tänud ja et sa ei väsiks kirjutamast. Proovin küll sinu moodi süüa, aga siis jälle sünnipäevad ja nii see läheb. Vahepalasid ei õnnestu mul süüa, nii kiire kuidagi ja siis kui avastan on juba lõuna, õhtu käes.

Tegelikult läks mul vahepeal asi täitsa käest ja nägin ühel õhtul 67.7 õnneks läks kiiresti ka alla kui järgmised päevad korralik olin. Hirmutas ära küll ja paha enesetunne oli sellest söömisest sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 15. March 2013, kl 20.59

No te kaks olete oma ühe ja sama kaaluseisuga ikka tõesti uskumatu paar spinning smiley sticking its tongue out.
Ma ka vaatan ja imestan, et kuidas te oskate kohe nii täpselt sammu pidada. Nüüd ikka võiks teil samas tempos ka kaalulangus toimudasmiling bouncing smiley.
Enda menüüst siis ka:
Eilne menüü:
H: La Crema maitsestamata jogurt koos mandlite ja agaavi siirupiga
VP: 1 õun ja 1 apelsin
L: salatimix, kidney uba, roheline uba, keedukartul, punane sibul, kanafilee ja päiksekuivatatud tomatikastmega ja 2 wasat. Umbes 450g ports.
VP: õun
Õ: kergelt praetud brokkoli, suvikõrvits ning baklazaan koos kanafileega ja maitsestatud parmesani juustuga

Tänane menüü:
H: 2 röstitud mitmevilja saiaruutu koos mozarella, tomati ja rukkolaga ning pool klaasi ananassi mahla (mitte minu traditsiooniline hommik)
VP: õun
L: sama salat, mis eile ainult et tuunikalaga ja ikka 2 wasat
Õ: kuna jõudsin täna koju nii hilja, et õhtusööki valmistada on nagu hilja, siis sõin just ära ühe Balbiino Fitness metsmarja jäätise ning soolaseks sõin umbes 200g kartulisalatit. Nüüd tahaks magama minna, aga veel ei saa. Vaja toimetada ja kodu korda tehasmiling smiley.
Ja soovin kõigile, et järgneval nädala oleks meil kõigil korralik miinus ja teen ettepaneku, proovida saavutada märtsi lõpuks kindel -1 kg. Arvan, et seda on mõistlik saavutada ja 0,5kg nädalas peaks olema mõeldav ja jõukohane?
Aaa ja täna oli mul trennipäev, kus sai siis 400ckal põletada ehk siis sain oma hommikustest võikudest lahtigrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 15. March 2013, kl 21.13

Mul oli jube nädal, iga päev maiustasin nagu ma ei saaks enam iial midagi süüa, mis koosneks suhkrust või jahust smiling smiley Miks siis, kui ma näen, et miski aitab kaalust alla saada siis ikka pugin valesid asju sisse. Eriti raske on gluteenivaba toitumine, tänasest siis alustasin uuesti.

Mulle õhtused kaalumised vahel aitavad hoida motivatsiooni, sest siis ongi kaal suurem kui hommikul, kui näen numbrit 67 siis suudan end paremini taltsutada midagi lisaks söömast grinning smiley Aga ann, ma jällegi arvasin, et sina oled minust tublim olnud, püüame nüüd nädalakese kõvasti pingutada.

Ahjaa, kas Rapuntsel oskad veel juuste soovitada peale parmesani, mida võib süüa? sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 17. March 2013, kl 18.40

No juustudest pidid veel head olema mozarella ning kreeka juustud (feta juust). Muidu ma meie eesti juuste ei kasuta ja igasugu valged hallitusjuustud pole ka eriti head, aga kui teen köögivilju ahjus, siis väga tihti lisan riivjuustu peale smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 20. March 2013, kl 10.54

Ostsin ka Wasa leiba ja täitsa meeldib, mees näksib seda niisama, ilma, et midagi peale paneks smiling smiley
Mul oli paar päeva jälle õgimise päevad, sest lõunat polnud aega süüa ja õhtul.... Enam ei jäta ühtegi toidukorda vahele ja eile suutsin isegi vahepalad ära süüa.
See on jube kui tammud ühel kohal ja see maagiline 66,6 vahib jälle kaalult vastu smiling smiley

Loodan, et nüüd pidudega ka vaikus ja saan tubli olla smiling smiley

Vaatan meil paljud ära kadunud? Kahju, aga saan aru kui kiire smiling smiley

Aa ja ostsin Kidney ubasid, head, aga pesin nad ära, siis meeldisid rohkem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 20. March 2013, kl 13.27

Tubli oled annn! Mul ka seljataga külaskäimised ning vahepeal oli isu kuidagi suurem ja tänase seisuga olen samas kaalus, mis eelminegi reede. Seega ei oska lubada miinust see nädal sad smiley...kuigi nii tahaks, sest minu eesmärk oli ikka märtsi lõpuga näha kaalul nr 80. Õnneks on veel aega ja äkki see ikkagi juhtub...nüüd olen jälle tublim ning rohkem külaskäimisi ei ole hetkel plaanis.
Eilsest menüüst:
H: 2 keedumuna majoneesiga ning 4spl rohelisi herneid
VP: apelsin
L: roheline salat, kikerherned, tuunikala, brokkoli ning tomatikaste + 2 wasat
VP: 1pirn ja 1 õun
Õ: külmutatud rohelised oakaunad kergelt pannil praetud chillikastmes koos baklazaaniga + 1 muna + 100g läätsed

Tänane menüü:
H: 200g tatraputru hapukoore ning eilsete ubadega
VP: õun
L: 2 kana poolkoiba + roheline salat läätsedega
VP: apelsin
Õ: veisefilee punaveinikastmes suvikõrvitsaga

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 22. March 2013, kl 09.20

Hommik!
Mul on siiski täna põhjust rõõmustamiseks. Ma ikka veel ei harju selle toitumise juures ühe asjaoluga, et kaal mõni kord seisab ja seisab ja siis kui sa seda üldse ei oota, siis järsku kolinal kukkub. Minul siis juba eilne näit oli ilus ja tänane veel ilusam ja paistab, et mul on täiesti reaalne võimalus omale nr 7 järgmise nädala lõpuks saadasmiling bouncing smiley!
Minu eilne menüü:
H: Kreeka jogurt, india pähklid agaavi siirupiga
VP: õun ja pirn
L: kapsasalat 150g, kartuli/munasalat 100g ning 2 kanakoiba ning 2wasat toorjuustuga
VP: väike koogitükk
Õ: pannil praetud marinaadis sealihatükk 150g ja värske salat, tomatitega ja hapukoorega

Tänane hommik algas mitmevilja rösti võileibadega. 2 saiaviilu, mozzarella, rukkola, tuunikala, toorjuust, oliivõli.Nämma....

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 22. March 2013, kl 09.53

Nii tubli, Rapuntsel! Ma olen samuti rahul oma kaalukaotusega, muidugi oleks võinud rohkem alla võtta aga ma olen positiivsem kevade alguse suhtes. Siis ei taha üldse kodus istuda, kui ilmad ilusad on. Ma ikka õpin teilt ka midagi- hommikuks on nüüd kaks wasaga võileiba, kus on ka 2 keedumuna ja vahepalaks puuvili või kaks. Mulle meeldib greipi süüa nii punast kui valget ja kui on magusa isu siis söön tumedat šokolaadi ning hetkel on paar liitrit isetehtud jõhvika sorbetti, kahjuks suhkruga confused smiley

Loodan, et need kes kadunud on ikka võitlevad edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 22. March 2013, kl 12.37

Ohh jõhvika sorbee kõlab väga hästi. Ma siin mingi hetk rääkisin, et sõin töökaaslase valmistatud jäätist ja sorbeesid pidi ta ka tegema. Jäätise magustamiseks lisas ta sinna mett ja agaavi siirupit. Ma ütlen ausalt, et maitsest ma küll aru ei saanud, et tegemist ei olnud suhkruga. Võibolla oli see tunne, et jäätis pole nii magus kui poes ostetud, et nagu oleks vähem suhkurt lisatud. Sa võid ju ka proovida valmistada sorbeesid mee ja agaavi siirupiga. Üks variant on muidugi kasutada palmisuhkurt kui soovi on, aga see jääb paljudele ikka kalliks. Minu arust oli ta mingi 5-6 euri kilo. Sellise hinnaga ei jaksa seda pidevalt osta magustoitude tegemiseks. Aga nagu ma ise arvan, et kui ikka ei aja omale seda suhkurt iga päev näost sisse, siis need üksikud päevad ei tee kaalule mitte midagi. Minu kogemus on näidanud, et kui mul ikka üritused ja sünnipäevad või lihtsalt magusa ampsu isu, siis kaalule see nüüd küll koheselt ei mõju.Pigem on see, et kaal seisab, aga ta ei tõuse ja kui ikka järgmine päev sööd kenasti, siis ikka langeb ka smiling smiley
Ma ka ikka tahaks loota, et meie kadunud rahvas, jätkab pusimist oma kaaluga ja äkki mõni päev annavad ka teada, kuidas neil läheb.
Sa Lynuza oled nüüd oma kõige väiksemas kaalus hetkel ja mõtle, et kui sul järgmiseks nädalaks õnnestub sama hea tulemus teha, siis on sul oma ideaalkaaluni juba alla 10 kg ...GO GIRL!!!!!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 22. March 2013, kl 17.57

Küsin teie arvamust, mida teeme nendega, kes pole kõige pikemat aega sõna võtnud ega kaalu märkinud: katspats20, katsu23 ja Liinukas. Kas ma teen uue tabeli ilma nendeta või loodame, et nad tulevad ikka tagasi? Tabel läheb aina tühjemaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: ingeri
Kuupäev: 22. March 2013, kl 18.33

Mina arvan , et kui esmaspäevaks pole kaalunäite katspats20, katsu23 ja Liinukas sisestanud, siis võiks nad küll tabelist kustutada.Nad on tõesti väga kauaks eemale jäänud.
Mul endal saab ka märtsi lõpus kasutusaeg otsa. Tõenäoliselt ma edasi ei osta seda, aga ma annan sellest kindlasti teada.Järgmine reede olen veel kohal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: annn
Kuupäev: 22. March 2013, kl 20.59

Arvan, et võiksid jah teha sinna samale lehele allapoole uue tabeli, nii et need vanad tabelid ka alles jääks (kas nii saaks?). Paha on vaadata seda tühja tabelit smiling smiley

ingeri, võid ju siin edasi käija ja enda tegemistest kirjutada, ning kaalu tabelisse panemas. usun, et see natukenegi motiveerib smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Kuupäev: 22. March 2013, kl 22.40

Ma ka olen selle poolt, et peaks vist mitteaktiivsed tegijad tabelist maha võtma. Muidu on jah veidi kummaline seda pooltühja tabelit vaadata ja ma usun, et ka motivatsioon tänu sellele võib langeda, kui pole väga aktiivset osavõttu.
Homme on järjekordne õhtu külalisi vastu võtmas. Pakun neile ahjus küpsetatud lambakarreed ninh kana poolkkoivakesi vürtside marinaadis, kartuliputru maitserohelisega, mingid head rohelist rukkola/jääsalati salatit. Näksiks pakkun igasuguseid rukkijahust valmistud näkileibu, mida saab siis kasta erinevatesse kastmetesse nagu guakamole, hummus ja kindlasti midagi ka maitsestamata jogurtiga. Samuti erinev juustu ning lihavalik. Magustoiduks on rummipallid ning jäätis maasika toormoosiga. Tuleb üks korralik õhtusöök! Ilusat nädalavahetust kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Marmel
Kuupäev: 23. March 2013, kl 15.42

Tahtsin teada anda, et ma pole kuhugi kadunud, aga endiselt haige sad smiley.mul juhtus mingi jama seljaga, millest kuidagi jagu ei saa ja ükski ravim pole ka siiani mõjunud. Tegelikult midagi kaalunud pole, lihtsalt üritan oma valuga kuidagi hakkama saada...Kohe, kui tervis võimaldab olen aktiivselt tagasi.
Hea on vaadata, et allesjäänud on nii tublid, jätkake samas vaimus!smileys with beer
Aitäh sulle Rapuntsel, et sa viitsid oma toitumisest siia kirjutada, tänu sinu näpunäidetele olen suutnud säilitada ilma toitu kaalumata oma kaalu numbri. Praegusel hetkel olen sellegagi rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Piigad Peenikesed 2013 cool smiley
Saatis: Lynuza
Kuupäev: 23. March 2013, kl 16.40

Väga kahju Marmel, et sul selle seljaga nii pahasti on. Loodan, et saad varsti terveks.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 8 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.