Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 43
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: pontus
Kuupäev: 04. January 2013, kl 17.17

Tere kõigile!

Liituksin ka duelliga.
Algkaal 82, soovkaal 65. Jaaniks vast palju tahetud, aga eks näis kaugele jõuab. Pikkust 169.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 04. January 2013, kl 19.25

Ma liituks ka heameelega teiega kui saab. Olen küll ühes teises duellis ka aga seal on kuidagi vaikne. Ehk siis kahes grupis duellitades saan end käima tõmmatud. Sest hetkel pole mitte essugi kaotanud. Nüüd aga hakkan taas tööl käima ja pikad küla peal olemised jäävad ära ja saan ehk asja toimima.
Teil siin kaalukamaid tegelasi ka, seega oleks kellega võrrelda end. Algkaaluks on mul 111kg ja pikkus 170cm ja soov jaanipäevaks võiks olla 80kg ehk. Aga lõppeesmärk muidugi oluliselt madalam.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: tirnu
Kuupäev: 04. January 2013, kl 20.32

Tere!

Kas minul ka kohta veel tabelis.

Minu kaal 61 ja tasapisi oleks soov tagasi saada oma kaal 54 kg. Pikkust on mul 163.

Mõõtmised teen järgmiseks nädalaks reedeks.


Tirnu

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: fiskars
Kuupäev: 04. January 2013, kl 23.53

Tere Anir, ma vaatasin, me oleme ühes nii kaalus, kui ka pikkuses, proovime koos edasi liikuda, mul sama mure, kuidas alla saaks.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: rints
Kuupäev: 05. January 2013, kl 04.30

Sooviks ka veel väga väga liituda.... algkaal 98.8, soovkaal jaaniks 80.. pikkus 165

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 05. January 2013, kl 08.33

Püha-peeretus kui palju meid ikka on!
Siin tuleks kaaluabile ettepanek teha,PREMEERIDA meie KAIRKA tasuta osalemine!
Mul oli tükk tegu omal ajal 10 vedada,paljud langesid ka siis ruttu ära.
Meil on aga siin suisa maraton!
Ei jõua ära kiita tegijat!
Kui keegi on samas mõõdus enam vähem andke endast märku nii oleks põnevam!Kallid kõigile vanadele olijatele ja uutele!
EDU,EDU!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 05. January 2013, kl 10.05

Jäin mõned numbrid võlgu:
soovkaal jaanipäevaks 90kg
Ümbermõõdud täna:
rind 116cm
puus 117cm
reis 64cm
Tänase hommikuse seisuga on mul juba pisike miinus olemas, seega loodan, et seekord kulgeb kõik õiges suunas miinuse poole.
Olge tublid!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 05. January 2013, kl 10.13

Hommik!

Ja ongi seltskond koos ma arvan smiling smiley Loeme siis lahingu alanuks ja loodan, et kõigil jätkub visadust lõpuni vastu pidada!

Ühe reegli unusatsin algul mainida: KUI KOLM NÄDALAT JÄRJEST JÄÄB KAAL EDASTAMATA SIIS KUSTUTAN NIME TABELIST! Nii, et andke ikka märku kui ei saa mõni nädal kaalu edastada.

Kui märkate mõnda viga mis olen teinud siis andke aga teada ja parandan ära ja vabandan juba ette ära sest ilmselgelt mõni ikka sisse satub grinning smiley

Veelkord edu kõigile ja kirjutage ikka oma kogemustest, edusammudest ja ka tagasilangustest. Koos on ikka kergem smiling smiley

Ilusat nädalavahetust kõigile!
K




Toimetatud 2 kord(a). Viimati Kairka 05.01.2013 10.15.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 05. January 2013, kl 10.15

Panen ka siis oma numbrid kõik korraga kirja:
Algkaal: 65,5 kg
Soovkaal: 57 kg
Pikkus: 165 cm
RÜ: 100 cm
VÜ: 80 cm
PÜ: 94 cm
Reis: 55
Säär: 35 cm

Soovkaalu tahaksin saavutada märtsi lõpuks, see teeb siis 0,7 kg nädalas. Teoreetilisel peaks see olema teostatav, aga praktikas... kahtlen. Lõpp on ju alati raskem ja siis ei lähe kilod enam nii kergelt maha.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 05. January 2013, kl 12.38

Head kaalulangetamise aastat kõigile!
Soovin ka liituda, kuna kaalunumber on jälle suurenenud.
Minu algkaal on 97,6, soovkaal on esialgu 85,
pikkus 164cm,
rinnaü.118cm,
vööü.107cm,
puusaü.118cm,
reieü.65cm

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 05. January 2013, kl 15.01

Ma alles täna avastasin selle Kaaluabi lehekülje ja loodan, et pole liiga hilja, et teiega jaanipäeva lahingut pidada smiling smiley
Esialgsed numbrid on küll väga õudsad, aga siin nad on:

Pikkus 166 cm
Praegune kaal 105 kg
Soovkaal jaanipäevaks 90 kg

Mul on ka mõõdulint paraku plehku pannud, aga kui üles leian lisan muud mõõdud ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Egle26
Kuupäev: 05. January 2013, kl 20.39

Tere, avastasin alles täna selle põneva lahingu ja sooviksin ka osaleda smiling smiley
Minu pikkus 171 cm, praegune kaal 65 kg ja sooviks oleks 59 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 05. January 2013, kl 20.45

Tere,
loodan,et mahun veel
pikkus 170 ja praegune kaal 80 kg,sooviks kõigepealt 73 kgsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 06. January 2013, kl 10.26

Tere,

loodan, et ka minu jaoks ei ole veel hilja.
Olin just yhes duellis, aga see sai täpselt 04.01 läbi, nii et kaal on mul täitsa õigel päeval kaalutud.
Nüüd oleks hea alustada ka pikema dulelliga (eelmine kestis 7 nädalat) ja ma ei jõudnud veel soovkaaluni. Ehk poole aastaga jõuaks.
Numbrid siis järgmised:
algkaal: 72,4kg
soovkaal: 66kg
pikkus: 173,5cm
rinnaü. 93cm
vööü. 88cm
puusaü. 103cm
reieü.61cm

Edu kõigile ja eriti selle duelli eestvedajale!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 06. January 2013, kl 15.00

Tere kõigile!

Minu pikkus 172 cm, kaal 69,9 ja soovkaal on 61 kg. Ma nii nii soovin, et see õnnestub!!

Õnnestumisi meile kõigile!

Suur tänu Kairkale!!

Rõõmsat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 06. January 2013, kl 16.27

fiskars kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere Anir, ma vaatasin, me oleme ühes nii kaalus,
> kui ka pikkuses, proovime koos edasi liikuda, mul
> sama mure, kuidas alla saaks.spinning smiley sticking its tongue out


grinning smiley On jah tore kui saab kellegiga ennast võrrelda, kes samas kaalukategoorias. Minul täna siis esimene pooltõsine päev. Nüüd tagasi oma kodus ja tuleb minna külmkappi täiendama. Ja siis homsest päris täis tambiga korralikuks.

Jõulud mulle väga liiga ei teinud. Olen viimasel ajal ühe koha peal tammunud. Nüüd kohe varsti tööle tagasi saab veel suuremasse rutiini ja seega panustan sellele, et siis saan oma eesmärgi kätte. Aasta pärast olla soovitud kaalus. Igatahes unistada tuleb suurelt grinning smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: F
Kuupäev: 06. January 2013, kl 17.07

Head Uut ja Kõhnemat Aastat!smiling smiley
Lubasin eelmise võistluse lõppedes ka uuest osa võtta.
Minu algkaal on 97 kg. Soov 59kg. Utoopia, tean küll.
Pikkus 161
Kõht (saledaim koht kehal) 116 cm
Puus 134
Säär 41
Käe jämedaim osa 43

Head kahanemist kõigile!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Zant
Kuupäev: 06. January 2013, kl 18.48

Õhtust!
Saadan oma mõõdud:
Vöö - 81
Puus - 107
Reis - 64,5
Mõõdud ja kaal novembriga võrreldes veidi suurenenud. Tuleb end kokku võtta, nädalavahetus kuidagi käest läinud. Aga... lähen veel tunni pärast bodypumpi, saab õhtust juba end joone peale tagasi. Mulle ei sobi kuidagi need päevad, kui trenni ei ole - no kisub kogu aeg midagi näksima. Täna kihutasin kinni oma viimased piparkoogid - nüüd oht likvideeritudsmiling smiley
Et siis kõigile järjepidavust ja tahtejõudu!
Klairika - tubli oled, et võtsid vedada sellise hiigelsuure duelli - 51 duellitajaga!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 06. January 2013, kl 19.08

F kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Head Uut ja Kõhnemat Aastat!smiling smiley
> Lubasin eelmise võistluse lõppedes ka uuest osa
> võtta.
> Minu algkaal on 97 kg. Soov 59kg. Utoopia, tean
> küll.
> Pikkus 161
> Kõht (saledaim koht kehal) 116 cm
> Puus 134
> Säär 41
> Käe jämedaim osa 43
>
> Head kahanemist kõigile!hot smiley

Ei ole utoopia winking smiley Mul mõlgub päris lõpp umbes samas kandis: )

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 06. January 2013, kl 20.10

Zant- ma ka sõin just kõik piparkoogid ära smiling smiley
Aga jah peale nii toidu- ja rohket kahte nädalat on kohe raske mitte midagi õhtul näksida...

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Bertini
Kuupäev: 06. January 2013, kl 20.53

Tere kõigile uutele ja vanadele duellitajatele!
Kas saab veel Teie kampa tulla?
Minul siis Jõuludega juures 2kg ja Jaaniks vaja nüüd maha saada kokku 7kggrinning smiley
Hetke kaal siis 66kg ja soovkaal 59kg.Pikkust mul 169cm.Võõümbermõõt 90cm,kints 60cm.
Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Ivory
Kuupäev: 06. January 2013, kl 21.58

Tere!

Sooviks ka veel liituda. Kaal on 108 ja pikkus 178. Soovkaal oleks 75kg.

Edu!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Ivory 06.01.2013 22.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: joojoo
Kuupäev: 07. January 2013, kl 01.19

Tere kõigile tuttavatele duellitajatele ja ka uutele!
Kas olen selle duelliga liitumise rongist maha jäänud?
Rahvast on tõesti meeletult juba koos.
Kuid ilmselgelt vajan ma teie toetavat kätt, seda näitas ainuüksi natuke üle nädalane periood, mil unustasin et pean ikka taltsutama toitu. Tulemus kaalul kohutav---reedese seisuga +1.5 ja tänase...see on siis pühapäeva õhtuse seisuga lisandunud veel +1 kilo...sad smiley
Kui ma vähegi siia tabelisse veel mahuks, siis pean panema
algkaaluks : 88.7
pikkust mul:ˇ168
soovkaaluks: 72

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 07. January 2013, kl 05.55

Tsau kallis kõik see pere!Olen hämmingus kui suure töö võttis enda kanda meie tubli Kairka!spinning smiley sticking its tongue outMa liigun teo sammul aga suht kindlalt alla poole.Oma fantaasiates olen jälle endine ja kapis olevad riided seljas,olin ju minagi stabiilne 55-58.Nüüd vanemaks saades saan aru et nii kõhna enam ei tahagi olla,oleksin jube õnnelik kui saaks 65,mul ikka mees tegi omal ajal nalja et vooderda oma sarikad ära ju ma võtsin kätte ja kuulasin sõna ,saigi 86 peale vooder paigaldatud,raske kurivaim!Tegelikult on asi hoopis ravimites ja usun et paljudel võis ka selles probleem olla.Nüüd vaikselt liikudes,kord seistes kord tõustes olen 79,6 saanud,kiidan end ikka ka,tubli olen ja juba praegu on kergem hingatahot smiley
Kõigile suured,suured kallid ja jälgin ja hoian pöidlaid oma vanematele koos olijatele ja nüüd lisandus mega suur hulk uusi tegijaid!Kõigile jõudu ,jaksu!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 07. January 2013, kl 16.58

Nüüd väikese hilinemisega ka minu mõõdud:
rind 123
puus 126
kõhu kõige peenem koht 106

Loodan, et jaanipäeva arvud on palju väiksemad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 08. January 2013, kl 15.26

Kas te mõõdate endal kõhu kõige peenemat või kõige jämedamat kohta? Mina ise mõõtsin just kõige jämmema koha, siis tulevikus hea end hirmutada sellega grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 08. January 2013, kl 16.01

Ma arvan, et naba kõrguselt oleks mõistlik mõõta Anir.
Kuidas teil esimene nädal edeneb? Minul alles teine tubli päev seljataga mis pole ka veel õhtus.
Olen vähemalt positiivselt meelestatud ja mõtlen melonile mis mul kodus on - mees ostis - ta tahab aidata mind mu kaalulangetamise raskel teel.
Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 08. January 2013, kl 19.27

Tere!
Esimene nädal nii, et eilne ei olnud korralik, aga täna peab õhtu vastu pidama, siis saab korralikuks nimetada. Trenni(kõndida) ei ole saanud, ajagraafik ei lase.
Tore kui Sul eilne tublilt möödus, siis kohe tuleb teine ka otsa smiling smiley

Vastupidamist!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 08. January 2013, kl 20.41

Mul oli eile esimene "ametlik" korralikuks hakkamise päev. Aga vaatamata sellele ei hävitanud ma nädalavahetusel ära kõiki poolikuid maiustusi. Eks lapsed neid tasapisi ära nosivad. Jätkuma peaks neid vist Jaanideni grinning smiley
Lisaks on mul see probleem, et lastele peab süüa tegema aga neid ei tea kunagi, kui palju nad söövad. Varem sai nende jäägid ära süüa aga nüüd ei sobi see minu toitumiskavaga kokku.
Lisaks kärutasin eile üle 2 tunni jäistel Tallinna tänavatel. Täna eelistasin ka oma käigud teha jalgsi, mitte autoga. Ise olen rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 08. January 2013, kl 21.24

Mina suudan iga päev kuni õhtuni korralikult oma toitumist jälgida. Ja siis kell 9 õhtul tuleb nihuke magusaisu peale, no meeletu! Eile sõin ära pool pakki Poesia küpsiseid, oo kuis need mulle maitsevad. Täna tegin tassitäie hapukoort kakao ja suhkruga ning praegu kirjutan siin, endal Eskimo pulgajäätis hambus smiling smiley
Õnneks on nüüd kõik selline magus kodus otsas, mis mulle meeldib. Jäänud on vaid poja lemmikud lutsukommid, aga neid ma ei puutu.

Siiani olen end iga päev kaalunud, ikka hommikul ja õhtul, enne kohvi, pärast kohvi, enne sööki pärast sööki jne, iga kord kui kaalust mööda lähen, kogu aeg kaalun. Nüüd mõtlesin, et teeks nii, et kaalun ainult reede hommikul. smiling smiley Homme teen proovi, kas suudan terve päev kaalumata olla.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 43


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.