Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 43
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 11. January 2013, kl 09.21

73.7 ehk -900 grammi smiling smiley Rahul olen thumbs up Kui samas vaimus jätkuks, oleks suvi ikka väga nauditav uue figuuriga smiling smiley

Kaalun iga päev, saab kohe korrigeerida ja samas jälgida, mida see kaalu nr teeb. Olen tähele pannud, et patustamised annavad kaalul tunda paar päeva hiljem ja korralik olemine on näha tulemustest ka paari päevase nihkega, st järgmise päeva number ei näita kohe tulemust. Päris huvitav smiling smiley

Muidu trenn, madala GI-ga toitumine ning suhkur- jahu-tärkliselised (kartul jms) toiduratsioonist väljas. Enesetunne hea ja ehk viib see ikka soovitud kaalunumbri juurde ka.

Siin vist oli (kui mul õigesti meeles) kirjas alguses, et mõõdud annaks iga kuu alguses uuesti, siis huvitav muutust jälgida, mulle see sobib. Kuidas teised arvavad..?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Belissimo 11.01.2013 09.23.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 11. January 2013, kl 09.27

Hommik!

Millised kenad numbrid siin kõigil! the finger smiley
Mina siiski ei jõudnud päris selle numbrini kuhu tahtsin jõuda tänaseks, aga langus on siiski saavutatud ja rajal püsitud. Tänane kaal siis 74,3 ehk -0,7. Olen rahul smiling bouncing smiley

Kairka - mul on üks küsimus eelmise duelli kohta. Kirjutasid seal, et KA oli lubanud esikolmikule tasuta kasutusaega kinkida. Kuidas selle kingituse kätte saab? eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Bertini
Kuupäev: 11. January 2013, kl 09.32

Tere!
Minul täna väike miinus aga olen ikka patustanud ka sellel nädalal,kuigi samas proovisin ka ära palju kiidetud Zumba treeningu-täitsa lahe oli aga õpetaja ei olnud minu jaoks käige parem...(
Asja tuleb ikka huumoriga võtta!
Kilosi hetkel 65,5 kg,kaalulangus siis -500g.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 11. January 2013, kl 09.46

Hommikut!
Minul ette näidata kaalunumbriks 105,0 ehk -1,1kg.
Nädal möödus korralikult, sekka lubasin ka ikka magusat endale. Isegi trenni tegin 2 korda.

Edasi peaks minema ju kergemaks see kaalulangetamine, eks näeme...

Olge mõnusad!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Hera
Kuupäev: 11. January 2013, kl 09.47

Hei!
Minu kaal 82,6 ehk -0,9. Olen rahul, kuidas muidu saakski - liikumine toimub eesmärgi suunas smiling smiley
Jube tublid siin kõik ikka, megasuured miinused!
Minu nädalas oli siiani 2x trenni, täna tahaks ka minna ja vbl pühap ka.
Kaalunud olen siiani u 2x nädalas. Siit sain praegu mõtte, et prooviks ka igapäevast kaalumist, vaataks mis saab smiling smiley
Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: F
Kuupäev: 11. January 2013, kl 10.25

Tere
Minu kaal täna hommikul näitas 96,5 (-0,5)kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: sipsu
Kuupäev: 11. January 2013, kl 10.26

Tere!
Kui tublid tulemused siin kõigilthe finger smiley
Mina oma tulemusega hiilata ei saa. Olen see nädal kõvasti patustanud, olin nõrk ja andsin oma isudele järele. Tänane kaal 85,6 kg ( -0,3) aga ikkagi miinus.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 11. January 2013, kl 10.41

Minu kaal täna 80,5 (-0,5 kg) - kolmel päeval läksid kalorid üle, püüan järgmine nädal rohkem.
Trennipäevi tuli 3.
Tüdrukud palun pange tõesti oma näidud + ja - kirja. Kairkal lihtsam ja meil ka parem lugeda.
Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 11. January 2013, kl 10.59

64,6 kg (-900g)

Ma ei hakka ütlema kas olen rahul või mitte. Olen rahul alles siis, kui esinumber muutub.
Tegelikult oli mul vahepeal kaalul juba suurem langus näha, aga siis nädalavahetusel lõpetasin imetamise ja nüüd on rinnad piima täis ja punnis ja valusad ja tuli naksti kohe 2,5 kg juurde! (mul suured rinnad, siia mahub palju..) Nüüd vaikselt hakkab jälle ära kaduma. Ja olen lahti saanud ka õhtusest näksimisest, juba paar päeva pole kell 21 enam maiustanud. Loodan, et sain ennast kontrolli alla.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 11. January 2013, kl 11.16

Tere kõigile!

Olen ka igapäevane kaaluja ja täna siis 69,2 kg ehk -700g.

Pole paha!!

Jõudu kõigile hakkamasaamiseks ja rõõmu säramiseks sealjuures.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Pelikan
Kuupäev: 11. January 2013, kl 11.56

Tere!

Tundub, et mina olen hetkel ainuke, kes peab siia kirjuta suure koleda plussi. Mis teha, stressis keha hoiab kõike kinni ja ega ma pole viimased päevad ennast ka maiustustest eemal hoidnud. Kuid nüüd luban, et ei peleta oma kurba meelt ja halba enesetunnet söömisega - see ei aita, vaid teeb asja veel hullemaks.

Mis siis ikka, otsast peale, ilusama tuleviku nimel.

Täna hommikune kaal 73,3 (ehk siis +2,3 kg) sad smiley angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: rebazeke
Kuupäev: 11. January 2013, kl 12.00

Kaal näitas hommikul 65,9. Täna käin vist terve päeva ringi naeratus näol. 400g veel maha ja siis kaalun samapalju kui gümnaasiumi lõpetades.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 11. January 2013, kl 12.02

Kairka - sattusin tabelit piiluma kui sa seal parajasti toimetasid, et langetuse paremusjärjestust paika panna. Üldiselt laseb see google tabel ka automaatselt sorteerida kui klikid veerutähel ja valid "sort" - kas ei õnnestunud nii teha? Sul läheb ikka väga raskeks muidu seda megapikka tabelit niimoodi copy-paste-ga sorteerida

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 11. January 2013, kl 12.06

Tere!!
Minu kaal 59,1kg (-900g) Ütleme nii, et peaksin rahul olema, sest pole IKKA VEEL sellelt söömisrattalt maha saanud. Mingi uus lemmik on nüüd kondentspiim, pannkookidega eriti hea ja kohviga ja... oeh.... ei hakka mõtlemagi.

Natuke stressirohke periood on käsil olnud, arvan, et see ongi meeletult maiustama pannud. Proovin rahulikult tagasi korralikuma söömise juurde tulla - 2kilo on veel vaja jõulusööminguid likvideerida ja siis saab õigel teel edasi langetada. Oleks vaid kuskil 1 suur kott täis motivatsiooni!!! grinning smiley

Kõike ilusat ja PALJU ÕNNE, kes suvel valges kleidis superfiguuri näitab!! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 11. January 2013, kl 12.14

No tänud Murumumm smiling smiley ma mõtlesin, et raudselt peab olema lihtsam viis seda teha ja otsisn ja mõtlesin ja otsisin ja mõtlesin.....

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 11. January 2013, kl 12.17

ääääh, deeeeemmmmmm, kommmentaarid jäid paika ja need ei liigu... kas ka sellele lahendust tead Murumumm?

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 11. January 2013, kl 13.29

Kairka - kas sa mõtled neid mõõtude kommentaare? Üldiselt peaks need ikka koos sisuga liikuma (excelis vähemalt küll), aga kui siin ei liigu, siis on küll jama ju eye popping smiley
Lahendusena võiks muidugi need mõõdud kommentaari asemel tabelisse kirjutada - igal juhul väiksem vaev kui sul iga kord seda sorteerimist käsitsi teha.

Proovin veel natuke mängida selle google tabeliga - äkki leian mingi lahenduse...

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: aretha
Kuupäev: 11. January 2013, kl 13.31

Ahoi! Kõik niii tublid! Mina olen tõsine luuser, sest hoolimata sellest, et omaarust olin tubli, magusat ei söönud jne olen ikka nullis ja kaalun endiselt 68 kg.
Teisalt - ma püüan end mitte masendusse kukutada ja siin REbazeke mainis, et on varsti keskkoolilõpu kaalus - ma olen siiski ka keskkoolilõpukaalus nii et ei tasu end päris rajalt maha lasta. proovin hoida end ikka rajal!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 11. January 2013, kl 13.43

Kairka - paistab, et "Insert comment"-iga tehtud kommentaarid on kuidagi ebastabiilsed selles google veebiexcelis - esimesel sortimisel minu katses jäid nad küll õigele kohale, aga teisel korral kadusid lihtsalt ära eye popping smiley. Proovi "Insert note"-ga sisestada - see jäi minu katses küll oma kohale... garanteerida ei saa muidugi, et nii see ka jääb smiling smiley. Ära muidugi kõiki mõõte esialgu sisesta vaid ainult mõned ja siis sordi mitu korda enne kui ülejäänud sisestad smiling smiley
... "undo"-ga peaksid vist kaotatud kommentaarid tagasi saama? Või on ka see funktsioon selles tabelis väärakas? eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Jutah
Kuupäev: 11. January 2013, kl 14.04

Tere,

Kas ma olen lahingusse astumiseks juba lootusetult hiljaks jäänud? Liitusin Kaaluabiga alles eile ja tahaks kohe ka ülekilodega motiveeritud võitlusesse astuda. Seega palun ka end lisada tabelisse! Andmed:
Pikkus 172cm
Algkaal 85,0 kg
Soovkaal 71,0 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 11. January 2013, kl 14.05

ah ma mõtlesin, et ei hakka üldse jamama ja lisasin nad tabelisse. Kellel on sellel on ja kellel mitte sellel mitte. Kuna nad väga kiiresti ei muutu siis jäävad nad andmete üldosasse ja igaüks saab nad soovi korral üles otsida, eks nad rohkem enda jaoks niikuinii smiling smiley See googeli tabel ikka erineb veidi excelist....

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: EA
Kuupäev: 11. January 2013, kl 14.10

Tere Kõigile!


Minu kaal täna hommikul näitas 84kg (-0,7 kg).Ise olen rahul.

Jõudu ja jaksu kõigile järgmiseks kaalulangetamise nädalaks!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 11. January 2013, kl 14.27

Tere kõigile...minu tänane kaal oli 94,2...kahjuks pole midagi alla läinud vaid hoopis juurde on tulnud...ei tea kas rolli mängis siin nüüd see,et olin lapsega paar päeva haiglas ja ei saanud korralikult toituda või see,et jätan hetkel ka suitsetamist maha ja magusaisu on kohutavalt tõusnud :/ Võtan end nüüd tõsiselt käsile ja käin šokolaadiriiulitest ka suure ringiga mööda ja loodetavasti on järgmisel reedel mu kaalunumber vähe väiksem smiling smiley))

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: pontus
Kuupäev: 11. January 2013, kl 15.03

Hei!
Kõik on tõesti väga tublid!
Minu kaal näitas täna hommikul mulle 81,1 (-0,9 kg). Salamisi lootsin küll rohkemat arvestades seda, et alguses ikka edulisemalt läheb ning tõesti väga tubli olen olnud terve nädal. Aga noh, tegelt on ikkagi väga hästi.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: lauriine
Kuupäev: 11. January 2013, kl 15.08

Tere,

Mina saan täna ka rõõmustada, hommikune kaalu number näitas 73,7. Ehk 1,4 kg miinust =)
Olen väga, õnnelik, sest no ma pole vistk unagi varem oma elus nii palju kaalunud kui praegu ja kuidagi veider on olla ikka täitsa.
Need jõulud tegid ikka jubedaid asju minuga.
Aga nüüd olen taas trenni lainel ja kaalujälgimise lainel ka smiling smiley

Mis puudutab igapäevast kaalumist, siis ma ei soovita kellelgi seda harjumust omale sisse jätta. Minul oli see nii tugevalt see,s et palusin nüüd mehel kaalu kapi otsa panna, kust ma seda ise kätte ei saa grinning smiley

Teate, mis minuga lõpuks juhtus? Juhtus nii, et kaalusin tavaliselt hommikuti. Ja siis ühel hetkel hakkasin ka õhtul kaaluma. Ja siis nii oligi, et õhtul töölt tulles oli jube söögi isu, siis kaalusin vaatasin, et oh normaalne võin natuke näksida küll veel hiljem ka.. see aga oli suur viga. Sest nagu eel pool öeldud, see jõuab rasvaks alles paari päeva pärast ja siis alles näed oma hilise söömingu tulemusi.
Ma arvan, et vaimsele tervisele kõige normaalsem ongi kaalumine kora nädalas smiling smiley siis pingutad terve nädala ja vaatad, et liiga hilja ei sööks. Muidu lased pool nädalat lõtva ja siis kaks päeva enne kaalumist hakkad dieeti pidama grinning smiley sellel ei ole mõtet - võtkem asja ikka mõistusega =) mitte nagu mina tongue sticking out smiley

Praegu siis kaal jälle kuni kolmapäevani kapi otsas ja ootan huviga, mis järgmiseks reedeks saanud on smiling smiley

Tervitades,
Lauriine

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: hiieke
Kuupäev: 11. January 2013, kl 15.23

Tere kõigile.
Minu kaal oli hommikul 76.6 (0,400g). Kaal on nädala jooksul väga hüplev olnud, kuid väike langus on ikka tulnud.
Ma arvan ise, et keha hoiab pingsalt kinni, kuna treeninguid teen 5 * nädalas ja iga päev käin oma 10 000 sammu lisaks.
Raske on, kuid eesmärk püsib silme ees smiling smiley

Tervitan kõiki langetajaidsmiling smiley

Hiieke

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: krisse77
Kuupäev: 11. January 2013, kl 15.27

Tere kõigile...
tõesti ilusad miinused siin reas...tõstab kohe võitlusvaimuwinking smiley

Minu tänahommikune kaal 76,4 (- 0,6). Mitte küll kõige suurem miinus, aga loodetavasti tasa sõuan, kaugele jõuan smiling smiley
Ilusat tervislikku nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 11. January 2013, kl 16.49

grinning smileygrinning smileygrinning smiley Issand jumal kui imelik on ennast kuskilt tabeli keskelt otsida! Olen ju nii harjunud kogu eelmise Jõuluduelli ajal ainult esimest rida vaatama ja nüüd äkki pauh!!! Otsi ennast keset numbrite ja nimede jada... Pean vähe tublim olema, et jälle esirinnas tegutseda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 11. January 2013, kl 19.06

Tere,

minu nr. siis sellised, eelmisel nädalal oli kaal 72,4kg ja nüüd on 71,9kg, ehk -0,5kg sain kuidagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 11. January 2013, kl 19.14

Õhtust...
Minu kaal näitas täna hommikul 79,4 (-600g).Väike langus esimese nädala kohta aga midagi ikka ei kurvasta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 43


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.