Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 43
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: joojoo
Kuupäev: 11. January 2013, kl 19.43

Mind rõõmustas kaal täna numbriga 86.1. Võrreldes siia tabelisse algkaaluks antud pühapäevase kaaluga suisa -2.6. Rahul! Rahul!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 11. January 2013, kl 19.45

tere taas!
No nüüd siis hakkab pihta: esmaspäevaks sain kaalu juba kenasti 68,7 peale, aga täna hommikuks oli see jälle tagasi seal, kus nädal tagasi- seega 69,3, nii et- nulliring.. tongue sticking out smiley, aga ikka pea püsti ja edasi, helgema(loe: kergema) tuleviku poole! winking smiley

Aretha, ma armastan samuti meeletult jooksmist, nagu sinagi. Kahjuks ei saa ma seda teha niipalju kui tahaksin, sest pere ja mees seavad omad piirid.. sad smiley Praegusel ajal üldiselt suusatan, homme ja pühapäeval ongi jälle suusavõistlused ees ootamas.. Esmaspäeva hommikul sai mõnus 15 km vabastiili trenn tehtud koos sõbrannaga! Töötan koolis kehalise õpetajana ja muul ajal teen koos lastega suusaringe, teisipäeviti käin showtantsu ja kolmapäeval line-tantsu trennis. n'dalavahetusteti tihti võistlen, kuid kui võistlusi pole, siis käin ka vahel suuskamas (või suviti jooksmas, pikki otsi).

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: eskata
Kuupäev: 11. January 2013, kl 19.50

Pikkus 163 cm
Kaal 81,0 kg
Soovkaal 68,0 kg
smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: kylli112
Kuupäev: 11. January 2013, kl 19.50

Hei!

Minu tänane kaal oli 68,3. Ei ole suurt langust, aga vähemalt midagigi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Madam
Kuupäev: 11. January 2013, kl 20.05

Tere! Minu tänahommikune kaal näitas 73,2 kg, seega nulliring! Tean küll, et liikumist vähe ja õhtune liigsöömine, tavaline minu talvine probleem. Näis mis järgmisel nädalal!
Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 11. January 2013, kl 21.12

Vinnipeg - mul sama jama grinning smiley - refleks oli kohe teist rida vaadata, aga numbrid nagu ei sobinud winking smiley
Ära muretse - siin on nii palju värskeid alustajaid, kellel esimesed nädalad läheb kiiresti alla, aga siis muutub tempo tasasemaks ja meie, vanad kalad, jõuame järele... ja läheme ette the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 11. January 2013, kl 21.19

Nonii, siin tundub rebimiseks minevat smiling smiley nii põnev.....

ise esirinda ei trügi aga teile elan kaasa smiling smiley see 1,2 kg mmind niiväga ei häirigi, ma rohkem keskendun maratonivormi saavutamisele. Olen kirjas SEB-l 42km-l. TAhaks juba soojemaid ilmasid , et saaks õues joosta. nii tüdinud lindi tallamisest spordisaalis ja tihtipeale lähen kergema vastupanu teed ja liitun rühmatreeninguga kuigi peaksin jooksma... aga keha täitsa prõmm juba peaks mainima ja sport suur sõber smiling smiley Kevadel alustan veel rullimaratoniks treenimist ka ja 2014 tahaks teha topeltmaratoni Berliinis, st üks päev rullimaraton ja teine päev jooksumaraton smiling smiley

Soovin teile kõikide eesmärkide saavutamist kallid duellikaaslased! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 11. January 2013, kl 21.19

Kus see kaalutabeli link on? Mul ei õnnestu seda leida.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 11. January 2013, kl 21.22

Ohh juba leidsin. Nägin esimest tabelit kus vana duelli tulemused. Ei osanud teist tabelit sealt kohe otsida.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jane3
Kuupäev: 11. January 2013, kl 21.27

Kaal 84,4
Tänu duelliehmatusele ja mingile viirusele olen juba kaalust maha võtnud

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: eleriinu
Kuupäev: 11. January 2013, kl 23.29

minu kaaluks 77,0 ehk siis -1.0 kg smiling smiley

Olen siin kaaluabis täiesti algaja, 1. nädal siin. Kust ma leiaksin selle tabeli?

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 11. January 2013, kl 23.31

Eleriinu - lingi tabelile leiad selle duelli kõige esimesest Kairka postitusest

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: rints
Kuupäev: 12. January 2013, kl 01.32

tere tere.. minul seekord 0 langust.. kaal ikka 98.8

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Jesse
Kuupäev: 12. January 2013, kl 09.54

Tervitused.
Minul on kaal terve nädala pendeldanud ca kilo piires üles alla ja mingit loogikat ma selleks leida pole suutnud. Eile hommikul näitas 72,6 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: triink
Kuupäev: 12. January 2013, kl 10.46

Tere!
Mul kaal siis 71,8 ehk kaotasin -1,2 kilo.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: tirnu
Kuupäev: 13. January 2013, kl 01.59

Tere!

Kuna oli sõidus, ei jõudnud lisada siia oma kaalu. Reede hommikune kaal näitas 60,7. Nädalaga midagi erilist muutunud ei ole, kiire olnud ja ikka väga korrapäratu söömine ning liikumine. esmaspäevast alustan jõusaaliga ning vähendan oma menüüs valget jahu ja suhkur. Seda mitte põhjusel, et ainult kaalu langetada vaid minu näonahk ja üldse nahk on muutunud kohutavaks ja proovin nende vähendamisel proovida, kas muutub midagi minu kehaga.

Ja ülekõige proovin oma toitumise muutmise ning liikumisega saada lahti oma meeletust väsimusest ja energiapuudusest.

Kas keegi jooksmisega ka tegeleb, kuidas talvekülmadega oma jooksmist asendate?

Triinu

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 13. January 2013, kl 07.03

Tsau sõbrakesed!
Jälle pendeldab,küll teeb ikka vahest meele mõrudaks!thumbs downNii tahtsin sünnipäevaks 76,lausa pingutasin ,kuid ei tule välja,ehk venitab 78 seegi oleks juba hea.Olen graafikust maas ja mis seal salata,nii mõnigi kord ei saa aru miks ja milleks?Hetkel on kurb aga trügin edasi!
Kõigile kallid ja jõudu,jaksu!
Suured tänud Kairkale!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: sili
Kuupäev: 13. January 2013, kl 21.34

Tere, mul on reedene kaal edastamata ja loodan, et veel võetakse arvesse. Lugu nii, et ilmselt ütlesin eelmisel korral vale algkaalu ja seepärast on kaal ka praegu suurem ehk
pikkus 164 ja kaal 79.
Jaanipäevaks tahaksin olla kaalus 68.
Säravat nädalat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 13. January 2013, kl 23.25

Tere õhtust, sai ka lõpuks netti! Minu kaal oli esmaspäeval 70,5 kg, kui ma õigesti mõletan, siis peaks olema -1,4kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Egle26
Kuupäev: 14. January 2013, kl 02.18

Minu kaal oli reede hommikul 65 kg ehk siis muutusteta.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 14. January 2013, kl 10.00

Hei-Hei Kullakesed!

Aeg meie esimene kokkuvõte teha!

Meie kaalutabeli leitae lingilt KAALUTABEL

Tabeli etteotsa platseerus esimesel nädalal joojoo kes kaotas 2,93% oma kehakaalust (-2,6 kg), teisel kohal Siux -2,6 % (-2,1kg) ja kolmandal Ivory -2,59% (-2,8kg).

Nüüdseks peaks kõigil pühade kilod maha raputatud olema ja saab hakata ka tõsine kaalu alandamine peale smiling smiley Väga tahaks loota, et tulemused tulevad suurepärased hot smiley

Edu ja kindlat meelt kõigile algavaks nädalaks! Tehke sporti siis tuleb ka tervis smiling smiley

Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 14. January 2013, kl 17.57

Kairka! Ma nii kadestan sind su sihikindluse pärast! Ise veel mõtlen, kas minna SEB-le 21 või 42 km jooksma.. veidike teeb ikka muret mu põlvevalu, trenni muidugi pole enam ammu teinud, kuna õues ei ole vahel võimalik joosta ja sisevõimalusi mul pole(ega ei meeldiks kah). Tegelen talvel rohkem suusatamisega peamiselt.

Triinu, mina üldjuhul talvel jooksmise asendan suusatamisega, kuid on olnud ka kordi kui olen jooksmas käinud, kõik sõltub ilmadest, tujust, ajast jne.. muudest teguritest winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 14. January 2013, kl 19.18

Hei Anny22, aga tee siin kevade poole mõni proovijooks, eks siis näis kuidas põlv vastu peab. Ma ise lähen ka Tartusse 12 mai 23 km jooksma ja selle järgi siis vaatan mis aega sügisel püüdma lähen ja kuidas areng on olnud jne. Muidugi suvel teeks paar linna ja järvejooksu ka kaasa. Oleks tore jälle SEB-l tuttavat nägu näha ja koos joosta smiling smiley Sõbranna tahab ka triatloni teha nii, et ujuma peab ka veel hakkama smiling smiley Plaane on niiiii palju, eks näis mida ma ka korda saata suudan grinning smiley Järgmine aasta aga muretsen endalegi suusad või lumelaua- kindel plaan smiling smiley

Tirnu, mina teen suht palju saalitreeninguid talvel jooksu asemel aga 1 pika jooksu ja ühe kiirendustega jooksu proovin ikka nädala sees lindi peal teha. Pikk jooks on küll lindil igav aga kiirendused suht ok.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: aretha
Kuupäev: 14. January 2013, kl 20.23

Vinged sporditsikid olete ikka siin! Mina ka jooksufänn, aga võistlustel üle 10 km pole jooksnud. Iseseisvalt jooksin üleelmisel suvel 21,1 km - aga ikka päris raske oli. Ja mina ei saa talvel joosta, sest põlved või hüppeliiges hakkavad külmaga tuikama, seega ma preagu piirdun jooga ja flamenkoga! Aga suvel ikka jooksen, kasvõi lühemaid distantse, sest see on niiiii mõnus!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Ladybird
Kuupäev: 14. January 2013, kl 21.17

Ups, unustasin oma kaalu teatada reedel, 84,5kg! Ehk 0,5 kg ikka läks vähemaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 15. January 2013, kl 08.08

Hei!

Tõesti tublid spordinaisedsmiling smiley
Kairka, aitäh su tabeli toimetamiste eest!
Minu sportimine on vahelduva eduga kõndimine. Meeldib, aga nii sageli kui tahaks sinna ei jõua.
Suusatada meeldib ka ja paar korda ka sel talvel käidud, hetkel pole nii palju lund kahjuks.

Head päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. January 2013, kl 08.46

Tsau kullapaid!
Mina ei jookse,no ei istu see,kõnnin aga meeleldi,kuid sellega on ka mingi konks,kui üle pingutan nii kaal kohe tõuseb,selle pärast võtan suht mõõdukalt,hommikul 1 tund,õhtul sama aga keppidega ja vahest ka päevalhot smiley.Eeelmine aasta kui alustasin oli kõik kuidagi nii kerge,kaal langes stabiilselt ja isegi ei pidanud teab mis pingutama.Siis tulid jälle rohud peale ja oligi jälle lõpp sellel lool.Praegu on õnneks rohtu vähem ja kaal vähe haaval langeb,kuid tihti ka tõuseb taas ja seisab.Suht raskelt tuleb see langus aga õnneks ikkagi langeb!
Müts maha nende ees kes teevad trenni ja jooksevad!
Kõigile palju jaksu ja jõudu!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 15. January 2013, kl 09.00

Mul tõmmati eelmisel nädalal 2 purihammast välja ja nüüd on põletik ja lõug paistes ja süüa saan ainult jäätist, jogurtit, kartuliputru ja veel mõnda vedelat, pehmet toitu. Jube magusaisu on. Ja söön meeletult palju valuvaigisteid, ei suuda enam oodata, millal see lõualuu juba ükskord ära paraneb.
Kaalu ei jälgi, tuleb praegu meeletu kiirusega juurde. Toite üles ei märgi ja lihtsalt selline väga kehv enesetunne on. Tahaks juba terve olla ja oma igapäevarütmi naasta.
Järgmisel nädalal, kui lõualuu enam ei valuta ja ma rohtusid enam ei võta, siis vaatan oma planeeritud kaalukaotustabeli üle ja teen korrektuurid. Niikaua lihtsalt mossitan ja olen pahas tujus.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 15. January 2013, kl 10.34

Oi Vinnipeg.... nii kahju... eks see halb enesetunne on ka kõige suurem kaalukoguja. Igalühel on õigus vahest enesehaletsuses ja viletsas tundes veidi püherdada. Saa aga ruttu terveks, sa ju meie suur eeskuju smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 15. January 2013, kl 12.57

Vinnipeg.. ära üldse muretse praegusel ajal kaalu pärast. Pigem mõtle tervenemise peale ja naudi jäätist, mida nüüd KORRAKS õilsal eesmärgil endale lubad smiling smiley Nii toimub paranemine rutem ning küll kaalu saad ka allapoole vuhisema. Eelmises duellis olid väga edukas, usun, et ka nüüd!!
Kiiret paranemist!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 43


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.