Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: annike
Kuupäev: 18. January 2013, kl 07.22

Tere hommikut,

Väga ilusad miinused on teil. Super tublid.
Minu täna hommikune kaal 68,1 ehk nädalane kaalukadu 700 grammi. Olen ise väga rahul, seda on isegi natuke rohkem, kui plaanisin. Nimelt üritan võtta rahulikult (nädala kaalulanguse eesmärk -400), et tulemus oleks püsivam.
Olen igal õhtul crosstraineriga 40 minutit trennitanud. Naha saab mõnusalt higiseks ja enesetunne on pärast väga hea.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: eskata
Kuupäev: 18. January 2013, kl 07.26

Jätkan siis selle nädala edukate märgi maha panemist. 79,0 seega -2,0 jehhuu! Rõhutan veel, et alguse asi, aga väga motiveeriv. Kui seda nv. ees ei olex! Tähelepanek: mida varasemad kaalujad- seda suurem miinus. Edu kõigile, ka neile, kes plussi kirja panevad, pole hullu, kui isud rahuldatud, võib edasi kaalu jälgida.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: aretha
Kuupäev: 18. January 2013, kl 07.27

Ohoo, millised ilusad numbrid kõigil! Ma siin ka mõtlesin, et laian - 68st sai hopsti 66 smiling smiley aga see, nagu näha, pole siin tublide tüdrukute hulgas mingi imeasi! Eks mul oli ka see, et tegelikult ma juba alates jõuludest ikka enamvähem normis püsinud, aga mitu nädalat ei langenud grammigi, ja ju see langus tuli siis nüüd korraga, sest mu kalorinorm on ikka nii 1600 ringis, ja treenin mõõdukalt. Ja eks pean vaimu valmis panema , et järgmisel korral olen taas nullis, sest iseenesest mu eesmärk oligi kuus 2 kg kaotada - aga parem ikka sedasi, kui kogu aeg samal kohal tammuda! Ja arvestades, et lähen täna õhtul tõelistele gurmaanidele külla, kus ilmselt keskööni ülihead sööki saab - ma ei seagi endale eesmärgiks täna normis püsida. Aga ilusaid rõõmsaid kaalumisi kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 18. January 2013, kl 08.35

Ohoh, millised numbrid siin jälle eye popping smiley - paistab, et uue aasta lubadustest tiivustatud motivatsioon ei ole veel taandunud the finger smiley

Mina hiilgan seekord tagasihoidliku 1,1kg langusega - ehk siis kaal täna 73,2 ja olen sellegi poolest ülirahul the finger smiley - normaalkaaluni on jäänud 2,1kg ja seega üle 2 kilostest nädalalangustest oleks absurdne isegi unistada grinning smiley

Ilusat karget nädalavahetust! Läheb vist selle aasta külmarekordite purustamiseks seekord confused smiley... Tuleks see kevad juba ometi...

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: hiieke
Kuupäev: 18. January 2013, kl 08.46

Ilusat karget talvehommikut kõigilesmiling smiley
Minu kaal oli tänaseks 75,3 (-1,3) Olen ise väga rahulsmiling smiley

Täna tuleb päikeseline ilm. Nautige ja tundke talverõõmudest rõõmu, küll see kevad ka tuleb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 18. January 2013, kl 08.51

Issake, millised numbrid siit vastu vaatavad, enam ei langetata kilo kaupa nädalas, vaid kahe ja rohkemagi. Mingi uus mood? Tahan kaaaa!!!!! spinning smiley sticking its tongue out Einoh, mis ma oskan öelda, megatublid olete thumbs up

Ma hankisin telekapuldi seest ikka patareid kaalu jaoks ja panen oma tagasihoidliku -900 grammi ka kirja ehk siis uus kaalunumber on 72.8. Sellegi üle olen kohe peris õnnelik smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 18. January 2013, kl 08.58

65,4 (+0,8 kg)

Alates eilsest järgin toitumiskava ja loen kaloreid, nüüd peaks suund jälle langusepoole olema. Magusaisu on ka ammendatud, sest viimane 2 nädalat olen ju ainult maiustanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 18. January 2013, kl 09.00

Täna hommikune kaalumine näitas 101,8 ehk siis nädalaga 1,3 kilo kergemaks. Kusjuures eile olin veel 101,4, päeva kalorite normi täis ei söönud ja sõitsin jalgratta trenažööril peaaegu 11 km. Kustkohast tänaseks 400 grammi juurde sain on hea küsimus grinning smiley Igatahes rahul olen siiski, peaasi, et väheneks, loodetavasti olen jaanuari lõpuks alla 100 kilo smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Zant
Kuupäev: 18. January 2013, kl 09.03

Oh mis miinused!
Minul 73,2 ehk siis -300g, aga ise olen rahul, kuna olen 2 viimasel päeval olnud väga nõrk oma isude suhtes - põhjus ka teada, on oodata igakuiseid punaseidsmiling smiley Seega - ise rahul, see kõige tähtsam!
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: EA
Kuupäev: 18. January 2013, kl 09.12

Tere hommikut!

Ilm on tõesti karge! Minu täna hommikune kaal näitas 83,4 kg seega (-0,6 kg).

Edu kõigile langetajatele järgmiseks algavaks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 18. January 2013, kl 09.17

Mis ilusad kenad numbrid. Mina muidugi nii tubli ei ole ja kas peangi olema.
Minu kaalunumber 60,0, langust -600g - täitsa OK ju.

Eelnevalt siin räägiti kõuhuknnisusest. Kui teha totaalne muutus söögiga, siis jääb mul ka kõik kinni ja seisma vaatamata sellele et toitun nii nagu spetsialistid soovitavad.
Nädalapärast on jälle kõik normis.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: memm52
Kuupäev: 18. January 2013, kl 09.44

Hommikust.

Minu hommikune kaal91.0

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Jutah
Kuupäev: 18. January 2013, kl 09.53

Nüüd on mul ühe nädala Kaaluabi.ee kasutamise kogemust. Esimesed päevad tegin kõike nii nagu tavaliselt ning panin päevikutesse kirja. Kui ma siiani arvasin, et söön liiga palju, siis nüüd selgus hoopis, et kuna käin iga päev jalgsi tööl (edasi-tagasi kokku ~7km), mõned korrad nädalas ka trennis, siis tegelikult oli mu organism pidevalt nälgas. Ja kui juhtus siis ette tulema lahedam päev, kus ma "patustasin", lükati kõik see mulle otse naha vahele. Nii siis oligi, et mul juba pikemat aega oli kas kaal paigas või tõusis.

Teise poole nädalast olen püüdnud nõutava kalorihulga täis süüa (alati see ei õnnestu), aga kaal on sellega pöördunud langusesse. Täna hommikul oli see 84,2 kg, seega -800g poole nädala kohta on päris hea tulemus. Mõõdud 109-101-107,5-62-40,5

Ootan põnevusega järgmist reedet!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Hera
Kuupäev: 18. January 2013, kl 09.58

Hommik! Minu kaal täna hommikul 82,4 s.o -0,2kg.. vähe küll krt, aga no positiivne on see et on siiski miinus mitte pluss! Kartsin ma ju veel hullemat the finger smiley
Te olete hüpertublid, kes te 1koma ja 2koma kilosid kaotate nädalaga ! Vägev! Proovin ka edasi!
Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 18. January 2013, kl 10.16

Vau, kõik nii tublid olnud!

Mina saan täna edastada ümmarguse nulli ehk kaal sama, mis eelmisel reedel, täpselt 105kg.
Olin küll tubli, tegin trenni ja täitsin igapäev korralikult toidupäevikut, ka šokolaadiga suutsin vapralt piiri pidada.

Egas midagi, ootan/loodan järgmiselt reedelt paremat tulemust.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: sipsu
Kuupäev: 18. January 2013, kl 11.21

Kõik on taas nii tublid!
Mina isiklikul nii tubli ei ole olnud. Nädal maal vanemate juures ilma igasuguse kaalumiseta. Tänane kaal 85,8kg (+0,2)sad smiley

Järgmisel nädalal loodan paremat tulemust!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Ivory
Kuupäev: 18. January 2013, kl 11.50

Tere

See nädal sai siis kaal 103,8 peale (-1,4 kg). Ei olnud järjekordselt just kõige õnnestunum nädal, trenni ei jõudnud teha ja takkapihta jäin haigeks ka veel, mingi hetk kartsin juba, et neerud jälle aga õnneks vist mitte. Toitumisega on eksamite ajal nii nagu ikka, pmst see mis kokku ostetud on, mitte just eriti tervislik. Ei julgenud eriti kaalu peale astudagi, aga minu üllatuseks on see eksamipinge vähemalt kusagile positiivselt mõjunud. Õnneks on järgmisel nädalal viimased pingutused ja siis saab kaalulangetamisele keskenduda smiling smiley

Edu ja päikest teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 18. January 2013, kl 11.56

imelik ma nagu hirmsati edastasin siin eelmise nädala kaalulangust -1 oli täpselt aga nüüd ei leidnud enam ise ka ...palun pange kirja :-) pikal reisil see nädal , homme hommikul saan selle nädala kaalu sisestada .

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 18. January 2013, kl 12.05

tere

Mul siis täna kaal näitas numbreid 89,3 ehk kaalukaotus 700g. Mis tähendab et olen kokku kolme nädalaga kaotanud 1,7kg smiling bouncing smiley see on mul ikka edusamm küll eks ole winking smiley eesmärk järgmiseks nädalaks on hoida seda number 8 kaalumisel ees. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 18. January 2013, kl 13.22

Suur aitäh Sulle, Vinnipeg. Hea on olla kellegi eeskuju, siis ei teki seda tunnet, et üdini läbikukkuja oleksin. Ka sina oled mulle eeskuju, arvestades meie eelmist duellis osalemist smiling smiley Super langetaja!!!
Siin lahingus olen silma peale visanud Punamütsikesele ja tirnule, kellega me samas pikkuses ja algkaal ka suht sama. Jälgin, kuidas neil läheb .. ehk saan isegi targemaks nende abil smiling bouncing smiley

Kaalu koha pealt on mu kaal 59kg (-100g) Pole rahul, aga olen see nädal haige ja iga päevaga aina hullemaks läheb. Nohu ei lase magada ja kui lõpuks uinuda õnnestub selles suures õhupuuduses grinning smiley , siis äratab laps oma soovidega. Saaks vaid terveks!!

Ja Bertini. Käteplagin sulle!!! Minugi küsimus sama mis karukesel... kuidas küll? grinning smiley

Olge terved!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: pontus
Kuupäev: 18. January 2013, kl 13.37

Hei,

Minu tänahommikune kaal 80,8, mis teeb siis -300 g. Oleks oodanud rohkem, pärast väga korralikku toitumisnädalat ning trenni. Vo see trenn ongi asi, mis organismi šokeeris, sest olgem ausad, viimasel 10 aastal olema ma ikka haruharva ennast trenni eesmärgiga liigutanud. Aga aasta algusest kokku langust veidi üle 3 kg, mis on ju siiski igati hea tulemus.
Loodetavasti järgmine kord ikka 7-ga algav number.

Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 18. January 2013, kl 13.51

Otsisin tabelist ka endale peamised rivaalid - Belissimo ja Zant smiling bouncing smiley kes minuga sarnases algkaalus ja pikkuses. Ja oh imet - kahe nädalaga oleme kõik viigis - kõigil kolmel langus 2 nädalaga 1,8kg spinning smiley sticking its tongue out! Nagu kolmikud spinning smiley sticking its tongue out Paistab, et tuleb väga tasane rebimine the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 18. January 2013, kl 13.53

Ahaaa... Murumumm, väga lahe tähelepanek Sul smiling smiley smiling smiley aga jälgime siis üksteist kotkapilguga ja saame-anname lisamotivatsiooni ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 18. January 2013, kl 14.25

Oi kuidas ma vihkan 8-ga algavat numbrit - aga täna ta mulle kaalul vastu irvitas (80,0) -0,5 kg.
Pikka pidu tal enam pole, järmine nädal on ta seljatatud. Toitusin 1500 kcal piires, 2 trennipäeva ja tavalisest rohkem kõndimist oli sel nädalal.
smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 18. January 2013, kl 14.26

Tere! smiling smiley

Minul täna rõõmupäev, kaalunumber hommikul 71,3 kg (-1 kg)the finger smiley arvestades ühte "patupäeva" olen ülimalt rahul.
Tuleks nüüd esimeseks numbriks uuesti 6, oleksin tõeline õnnepomm tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Zant
Kuupäev: 18. January 2013, kl 16.17

Hei Murumumm ja Belissimo - ma panin kohe alguses teile "märgi" külgesmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Esimese nädalaga sain veidi eest ära, aga nüüd siis ühes! Et siis sisemine duell duelli sees - sobib! Vaatasin mõõdud ka üle ja sain ettekujutuse ka, millised oletesmiling smiley Ma siis kõige jämedama kintsugasmiling smiley Mul ongi oma ideaalkaaluni 5,5 kilo minna - peakski suunama selle mahavõtmise alumise poole peale - kui aga saaks! Eile sain oma netist tellitud spordiriided kätte - pluusid tellisin M suuruse, sisimas kartsin, et äkki ikka on väiksed, oleks pidanud ikka L tellima - aga kõik olid super parajad! Uskumatu ikka küll, kogu aeg XL või L, nüüd siis Msmiling smiley
Niisiis - et püsida joonel ja üritada eest ära minna - täna trenni, kohe kindlastismiling smiley
Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 18. January 2013, kl 16.34

Heia-heia kõik tublid ja veel tublimad!!!!

Minu kaal näitas hommikul 78,1(-1,3)
Ise olen ikka väga rahul...eks see järmine nädal siis ei ole nii hea...aga praegu supper.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: krisse77
Kuupäev: 18. January 2013, kl 17.55

Hei,

minu tänane kaalunäit on 75,2, mis tähendab -1,2. Mina ka olen ise vägagi rahul. Tegelikult isegi liiga ilus... Eriti arvestades, et nädal möödus jubejube tempokalt ja korraliku söömise peale väga palju aega mõelda polnud.

Vaatasin, et karuke03 - me oleme täpselt ühepikkused ja kaal pole ka just väga erinev - jälgin sind edaspidigi. smiling smiley Ja BIRIKA ja Madam - teile panin ka silma peale winking smiley

Tublidust uueks nädalaks kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Bertini
Kuupäev: 18. January 2013, kl 17.55

Tere!
Ei oska öelda,kuidas see kaal selle korral nii suure languse tegi.Sõin veel kolmapäeval tüki torti,sest lapsel oli sünnipäev..grinning smiley
Eelmine nädal lõppesid "külalised" ja eks keha lasi vee välja,arvan ise nii.Kaalusin ikka mitu korda hommikul,et äkki midagi valesti aga ei-ikka sama.Kui alustasin siin lehel siis esimesel või teisel nädalal oli ka suur langus kaalul ja ei oleks osanud loota,et veel korra nii õnnestub.Suurt muutnud pole midagi.Söön ikka tavalist toitu ja kalorinorm on mul määratud päevaks 1569kcal,sest eelmises duellis langetasin 9,9kg ja nüüd tahaks ikka 60kg peale saada aga suurema intervalliga.Hetkel tegelikult tundun endale juba liiga kõhna ja külm on ka kogu aeg,rasvakihti pole enam......smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Ladybird
Kuupäev: 18. January 2013, kl 18.08

Tere!
Minu tänane kaal 84.5kg
Vähevõitu seda langust on, aga no mis parata

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.