Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. January 2013, kl 18.28

Kullapai Krisse!
Jälgin ka sinu ja Birika ja Madami etteasteid!Oled maru tubli!Mul aasta tagasi oli igakuine langus alati üle kilo,see aasta mitte ei liigu,söön 1300 keskmiselt,liigun igapäev 50-60 min. kiiremini,vahest ka õhtul sama palju,kuid kaal pendeldab.Kuidas teie toitute ja liigute?
Suured kallid ja peame ikka natuke sidet!
Kõik maru tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 18. January 2013, kl 20.01

Karuke03 kas tead, et ma ka jälgin sind smiling smiley ja lisaks veel Siuxi, Madami ja Mar11. Kui palju teil päevane kalorite hulk on? Mul 1500 ja tundub, et äkki on paljugi aga samas olen kahe nädala jooksul nädalas 0,5 kg maha saanud, see on ju tegelikult hästi.
Trennis käin 2 x nädalas kindlasti ja siis teen 45 minutit crosstrainingut + 10 min sõudeergomeetril ja lihasteharjutused kõigile lihasgruppidele 3 x 15 seeriat. Kodus õhtuti üritan mingit võimlemist teha aga see tavaliselt päädib sellega, et laps ronib selga ja tahab ka just siis stepperil trenni teha kui mina seda teensmiling smiley. Üritan nüüd kõndimist suurendada, sest istun päeval kontoris.
Tänane päev läks küll metsa - olin terve päev korralik ja koju jõudes oli mu teismeline laps suure sokolaadikringli teinud - no mis ema ma olen kui ma lapse tehtud kringli ei maitse, kaaluabisse sisestades võttis see 30 % päeva normist. confused smiley. Aga kringel oli heasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 18. January 2013, kl 20.19

Eskata, vaatan nüüd tabelist, et sa minuga sama pikk ja meil isegi soovkaal samasmiling smiley. Kuidas õnnestus nädala -2 kg - kui suur kalorite hulk sul oli ja kas trenni teed?
Mina ei oota veel kevadet, tahan enne mõned kilod endalt maha raputada, siis võib ta tullasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. January 2013, kl 20.29

Birika sa liigud ikka väga palju minu kõrvalt,ma suht laisik!Aga söön jah 1300,harva kui läheb üle,sõin ka aasta tagasi samuti kuid ei liikunud ja kaal langes 1kg200g vahest rohkem kuid mitte oluliselt vähem.Ma ka tahaks et kevad veidi oleks kaugemal,nii loodan sünnipäevaks 78 saada,kuigi oleks pidanud 76 olema ja -10 täis,nüüd olen 2kg maas!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 18. January 2013, kl 22.49

Hei,

mul sel nädalal nulliring, hea, et + ei tulnud...vedas niigi..ehk kaal oli siis 71,9kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: fiskars
Kuupäev: 18. January 2013, kl 23.26

Tere, minu kaal sel nädalal 109.3, seega miinusega(-1,1 kilo) Läheb ilusasti.hot smiley
Mina järgmine kord ei saa anda oma kaalunumbrit, olen reisus ja annan siis oma näidu alles kahe nädala pärast.
Aga teie kõikmolge siis tublid järgnevatel nädalatel ja jõudu!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 19. January 2013, kl 01.24

Minu kaal 109kg. Kadunud 1,1 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 19. January 2013, kl 01.45

Tere,

minu kaal sama ehk 69,2 kg.
Pingutan järgmisel nädalal rohkem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: aretha
Kuupäev: 19. January 2013, kl 05.15

Hei, väikepäike ja Bertini, ma vaatasin et meil preagu enamvähem sama KMI, et teeks võidu, mis arvate? Muide Bertini, mul täpselt sama kcal norm mis Sinulgi!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 19. January 2013, kl 08.20

Tere!

Birika,mul on norm 1264, sest mul füüsiline on pandud 0, kuna jõuan harva midagi tegema. Suvel on see muiudgi teisiti. Aga mina pean lihtsalt oma normist kinni hoidma ja mitte üle laskma ja mitte õhtul hilja näkitsema, siis õnnestub. Need kahe nädala suuremad miinused on nö "alguse asi" olen seda ka varem kogenud. Muidugi võikski ju ikka minnagi ilusasti, et siis ise korralik olla. Ja sobib ka väiksem miinus, ega see liiga suur hea ole.
Kena päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 19. January 2013, kl 09.31

Tsau super tublikesed!
Mar11 lähen üle samale lainele,sain 1267,vaatan mis keha teebsmileys with beer.Mitu söögiaega sul on,katsun ikka 3 põhitoitu ja 2 vahepala.Kas teil kes kaaluvad igapäev ka kaal pendeldab üles alla?Minul tihti!hot smiley.Vee hulk on ka mul 1l sest neerud muidu lähevad päris lolliks ja ei saa neid rohkem kurnata.Edu meile kõigile ja tänud jälle Kairkale ,super töö!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 19. January 2013, kl 10.10

Mul on kuidas kunagi, 2 põhitoitu on kindlalt ja kolmas kuidas juhtub, vastavalt sellele kuidas mul tööga on. Vahepalad ikka ka.
Minu põhiviga on normi ületamine, siis tõuseb ka kaal.
Aga Sina, karuke oled ikka tubli! Kas tervis on nüüd ikka parem, korras?

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Madam
Kuupäev: 19. January 2013, kl 10.28

Tere!
Kirja läheb seekord 73,4 kg (+0,2). Ausalt öeldes ei ole ma sel nädalal isegi söögipäevikut täitnud, kuid nüüd hakkan jälle korralikuks!
Samas kaalus olijaid on tõesti motiveeriv jälgida. Mina pean oma söömist ikka väga jälgima, et mida, kui palju ja millal söön (vanus ka juba selline), kuid olen vahel hooletu ja lasen magusal minna... Mul on kontoritöö ja nagu pingelisemaks tööl läheb, nii on koju tulles hundiisu.
Minu trenn piirdub hommikvõimlemisega, kord nädalas vesiaeroobika ja üldiselt meeldib mulle kepikõnd, kuid talvel lumega seda ei tee, hea kui mõnel päeval tavakõnd. Üldiselt autoga tööle ja tagasi. Nädalavahetusel vahel suusatan, tänase külmaga jääb vist ära, ehk hommesmiling smiley. Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: triink
Kuupäev: 19. January 2013, kl 10.44

Mul ka seekord +0,2 ehk 72 kilo.
Vähemalt ei tõusnud rohkem, sest pole eriti trenni teha saanud, ja pidev magusaisu ka. Mis soovitused teil oleks, et suurt magusaisu vähendada, eriti pingelisel perioodil.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Siux
Kuupäev: 19. January 2013, kl 11.04

Tervitused. Minule läheb täna kirja 78,6 (0). Kaal on see nädal mul väga imelikult kõikunud, on näidanud nii miinus pool kilo kui ka pluss pool kilo. Täna kõigub nulli ja miinus saja vahel aga ma ei hakka seda tibatillukese miinust välja pigistama. Mulle see mitu korda nädalas kaalumine vist ei sobi, mõtlen liiga palju nende numbrite peale koguaeg. Söömised olen kõik ilusti kirja pannud aga paar päeva on enesetunne vilets olnud ja ei saa just eriti kõrge motivatsiooniga kah hõisata. Äkki järgmine nädal tuleb positiivsema häälestusegasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: tirnu
Kuupäev: 19. January 2013, kl 11.14

Tere

Minu hommikuse seisuga oli kaal 60,9(+200g). Kaal kõigub mõnesaja grammiga siia-sinna.

Tirnu

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 19. January 2013, kl 11.24

Aitäh küsimast Mar11 praegu on tervis võib öelda et norm,1 päev korraga.Siin kõik maru tublid,mina olen seekord kuidagi kärsitum,küll tahaks ka ikka 1kg nädalas aga õnnestus ainult algul,nüüd pendeldan ja õnneks reedeks juhtub -500.Katsun sinu moodi proovida,sul nii ilusad nr.EDU KULLAKESED!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 19. January 2013, kl 11.28

Madam tegelikult on see ju 1 klaas vett,mis võib olla on veel sees,tubli oled!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: uusmina
Kuupäev: 19. January 2013, kl 11.29

92,2

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: rebazeke
Kuupäev: 19. January 2013, kl 13.52

kaal näitas 65,8, noh ka -0,1 kg on siiski miinus. enda viga tõenäoliselt, sest see nädal sai küpsetatud, mooritud, vispeldatud ja sõtkutud niiet tapab. maal käies on pidevalt see jama, et kõik teevad mulle kutsikasilmi ja paluvad, et ma teeks nende lemmiktoite ja eks ma siis ise ka söön neid ju natuke rohkem kui vaja tõenäoliselt.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Jesse
Kuupäev: 19. January 2013, kl 14.07

Mul kaal 73,3 kg Nii suurt tõusu küll millegagi põhjendada ei oska. Pisut maiustatud sai nii mõnigi päev aga ikkagi olen jahmunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Lonni24
Kuupäev: 19. January 2013, kl 14.36

kaal siis 97,5 ja lisan ka pikkuse, mis tabelis veel puudu...

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 19. January 2013, kl 14.47

Eile jäi kaalumata, aga täna hommikul oli kaal 69,5, mis teeb -1kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 19. January 2013, kl 14.48

Tahtsin ka kiita kõiki tublisi võistlejaid!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Lonni24
Kuupäev: 19. January 2013, kl 15.28

ehh pidin pikkuse lisama 165 cm- ei tea kuhu kadus ja kaal siis 97,5.. Eriti ei rõõmusta- võiks natukene kergemalt see tulla.. Praegu üritan õhtuti mitte süüa- see just kõige suurem probleem olnud siiani..

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 19. January 2013, kl 17.10

kurat, niimõnus on olla täitsa kindel et kaal on vähemalt miinus 1 kilo aga oli hoopis vahelduva eduga ?0,1--0,1
et palun siis 0 kirja panna seekord ja kaal endiselt 107
:-((

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: eleriinu
Kuupäev: 19. January 2013, kl 19.01

minul sel nädalal - 0,5 ehk siis 76,5 kg. loodan, et nüüd tagasilangust ei tule...eile õhtul ja täna üritused, kus ei puudu ka väga hea söök confused smiley eks proovin siis nädala sees tagasi teha.

Jõudu kõigile ja pidage meeles, et mitte ükski söök ei saa olla parem kui hea enesetunne saledamast endast winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: rints
Kuupäev: 19. January 2013, kl 19.49

tere taas.. minu kaal ei taha millegiparast vaga alaneda.. tanane kaal 98.7 ehk siis miinus 0,1...asi seegi

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 19. January 2013, kl 21.48

tere!
minul seekord väikene pluss: 69,4 kaalul (0,1), eks see söömisest ole, sest suusatatud sai sel nädalal ka omajagu. Mul kirja panemiseks aega pole, söön seda mida võimalik ja mille järele isu on, kuigi peaks teisti, selleks pole aga kahjuks võimalusi ega vahendeid.. confused smiley
Järgmisel nädalal ka kindlasti muutusi ei tule,, sest punased tulemas.. tongue sticking out smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati anny22 19.01.2013 21.49.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: eskata
Kuupäev: 20. January 2013, kl 01.19

to BIRIKA- kalorite norm on mul 1510, see nädal suusatasin 5* 80 min. omas tempos, neid kaloreid lisaks ei söönud. Mul üldse kaal hästi palju kõigub. Nüüd olen kaks päeva külas käinud ja juba 1 kg tagasi söönud. Ex järgmine nädal peab jälle rohkem pingutama.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.