Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: F
Kuupäev: 20. January 2013, kl 11.08

97,0 kg (+0,5). Stress....

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jane3
Kuupäev: 20. January 2013, kl 12.34

84,2 (0,2 on tulemus)

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: joojoo
Kuupäev: 20. January 2013, kl 14.08

Juba taas pühapäev....reeded ja laupäevad minu nädalas kaovad kuhugi...reedehommikune kaal oli 85,6 (-0,5) rõõmustan kahe asja üle, et mul ikka veel kannatust on kaaluga võidelda ja eriti suur rõõm on miinust näha. Arvasin, et kuna eelmine nädal oli röögatu miinus, siis see nädal olen plussis või paigal...aga ei ...kaal rõõmustas ja andis jõudu juurde.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 20. January 2013, kl 22.32

Olin nädalavahetusel arvutist eemal, seetõttu edastan oma kaalunumbri täna.
Kaal näitas täna õhtul sellist numbrit: 96,6 ainult -100g.
Jah, ega kodust eemal olles pole just kõige parem viis kaalu langetada, naudid ikka head ja paremat, mida proffikokad pakuvad, sinna juurde ka hea vein... ja nii see läheb. winking smiley
Edu meile järgmisel nädalal!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 21. January 2013, kl 07.47

Tere kõigile!

Mul on üks tõsine küsimus, millega olen enamasti hädas ja dialemma ees.
Soovin kaalust alla võtta ja minu arvamus on, et tuleb saada vähem kaloreid kui elutegevuseks vaja, et tekiks saadava energia defitsiit. Loogiline, aga mind viib sageli rajalt kõrvale, et hakkan justkui sellepärast sööma, et kaoreid täis süüa ja nii siis lähebki üle ja lõhki. Siis ongi valik, et väga ei tahaks ehk tohiks, aga söön selleks, et kalorid täis saada. Kas mu mõte on vale või piirab mind liigselt uskumus, et söö vähem ja sa alaned. Praeguse aja uus teooria, et söö, söö ja ikka kaal alaneb lihtsalt, ei mahu mulle pähe. Mul on ju vaja vähem süüa, et kaal langeks.
Palun kõiki, kes oskaks seda teemat natuke seletada, edasi arendada ja loogiliselt põhjendada.

Aitäh ja kena päeva.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: tinku
Kuupäev: 21. January 2013, kl 08.33

Tere usinad jaanilahingu pidajad.

Kas tabeli on lukku pandud, või saaksin ka teiega liituda. Aasta algas nii suure kiirusega, et pole mahti saanud Kaaluabisse sisse logida. Täna astusin üle mitme nädala kaalu peale ja paar kilo on juurde tulnud detsembriga võrreldes. 2,5 aasta jooksul olen iseseisvalt ja ka Kaaluabi duellide abiga maha saanud 25 kg, teine 25 oleks veel vaja seljast visata, või vähemalt niipalju kui võimalik. Hetkel kaalun 97,4 ja olen 170 cm pikk. Loodan väga, et lisate mu tabelisse.

Päikest kõigile ja nautige ilusat talve.

Tinku

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 21. January 2013, kl 08.50

Tere, väike päike.

Kirjutad oma murest. Kas seda süsteemi, mida pakub kaaluabi kasutad täielikult? Oled sisestanud oma liikumise või mitteliikumise? Saanud kalorinormi, jagad selle söögikordade vahel? Liigud, jood vett?
Mul tekkis küsimus, et kas sa ei usalda sulle siin ette nähtud kalorinormi suurust?

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 21. January 2013, kl 08.50

Väikepäike - mul on kalorite täis söömise kohta oma arvamus (ehk siis ei ole tegemist mingi absoluutse tõega). "Täis söömist" rõhutatakse eelkõige seepärast, et kui toitud pikalt väga väikese kaloraazhiga, siis keha harjub sellega ja ainevahetus aeglustub, mis omakorda muudab kaalu langetamise raskemaks pikas perspektiivis.

Samas ma ise ei ole "täis söömise" usku, vaid arvan, et kõige alus on siiki MIDA me sööme. Kui toit on väga kvaliteetne ja me saame sellest kätte kõik vitamiinid, mineraalid, kiudained ja muud komponendid, mis meie kehale vaja, siis ei mängi see kalorinumber mingit rolli - kui on ülekaal, siis on kehal ka varud kust puudu jäävat energiat ammutada. On ju suur vahe, millest me oma kalorid saame - kas saiast ja kommist või kalast ja aedviljadest grinning smiley.

Ise ma vägisi kaloreid täis ei söö - jälgin hoolega, mida ma söön, aga kui kõht täis ja kalorid alla normi, siis ei hakka punnitama nende lisamiseks. Mõni päev jääb alla, mõni päev läheb pisut üle - ei näe selles mingit probleemi. Kaal langeb kenasti ja tervis on korras smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 21. January 2013, kl 10.15

Tere-Tere kogu see pere!

Meie teine duellinädal on läbi saanud ja aeg jälle kokkuvõtteid teha!
Värskendatud kaalutabeli leitae lingilt KAALUTABEL

Tabeli eesotsas Mar11, kes on kaotanud 4,87% oma kehakaalust e, 3,7kg, teisel kohal Bertini 4,39% e.2,9kg ja kolmandal kohal Ivory, kes on kaotanud 3,89% oma kehakaalust e.4,2kg. Tublid tulemused tüdrukud!

On ka häid uudiseid Kaaluabi meeskonnalt. Nimelt autasustab Kaaluabi meie kolme võitjat 6 kuulise tasuta pikendamisega ja võitja saab lisaks kohtumise toitumisnõustaja Kajaga (Tallinnas). Nii, et on mille nimel pingutada smiling smiley

Palun Teie kõigi abi tabeli pidamisel! Palun jälgige ka ise oma numbreid, et nad oleks õigesti sisestatud ja andke ikka teada kui vigasid juhtute nägema.

Edu ja kindlat meelt tulevaseks nädalaks!
Kairka




Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 21.01.2013 10.15.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 21. January 2013, kl 10.16

To Tinku: Lisasin su meie tabelisse, kui soovid soovkaalu täpsustada, siis anna märku.

Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Pelikan
Kuupäev: 21. January 2013, kl 11.23

Tere!

Kahjuks olin alates neljapäevast arvutist eemal ja polnud võimalik kaalu teatada. Kuid minu reedene kaal oli 73,3 kg ehk siis sama, mis eelmisel nädalal (nulliring). Samas see on siiski parem kui plussnädal. Nüüd aga on sess läbi ja toitumine ehk normaliseerub taas ning reedeks püüan juba väiksemat kaalu näidata.


Edu kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 21. January 2013, kl 12.23

Väikepäike - mina nõustun Murumummi jutuga, võtsid mul kohati sõnad suust grinning smiley
Tähtis polegi nii see, et palju, aga kõige tähtsam, et MIDA süüa. Mina nt pole kordagi Kaaluabis oma toitumist kirja pannud.. seega ma ei tea isegi, kui palju kaloreid ma ühel või teisel päeval söön, aga ma jälgin, mida ma suhu pistan.
Mida väiksemaks on läinud kaal, seda raskem on ka langetada. Ja kõik libastumised (minu puhul siis magusaga) maksvad juba järgmisel hommikul kaalul kätte. Ja et kaalu alandada, siis oleks kasulik viimane söögikord süsivesikute arvelt kärpida. Rasvu ei tasu karta!!, sest need on kehale olulised. Nende liigne piiramine toob kaasa näljatunde ning kasvab ka magusaisu winking smiley

Ma küsiks ka omalt poolt küsimuse.. ma ei tea, kui teemas see on, aga ehk oskab keegi aidata.. Tahaksin ise ka väga trenni minna, spordikluppi siis. Kuhu ma saaksin aga selleks ajaks lapse jätta? Uurisin Sparta spordiklubi, sest seal lastehoid juba päris väikestele. Minu laps saab varsti 6kuuseks ja hirm teda hoidjale jätta on ikka. Ehk on kellelgi kogemusi?

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: kylli112
Kuupäev: 21. January 2013, kl 16.31

Mul oli 68,4.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 21. January 2013, kl 19.03

Tere!

Kairka, tänan tabeli toimetamise eest.

Jätkuvat langusteed meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 21. January 2013, kl 20.23

Kalori teemas põhimõtteliselt Murumummiga nõus. Tähtsam on see MIDA sa sööd. Sisetunnet tuleb usaldada ehk täpsemalt täiskõhutunnet. Samas peaks söödud söögist piisama umbes 4tunniks. Ehk enne uut söögikorda peaks tekkima näljatunne aga mitte juba tunni kahe pärast. Üle ei maksa punnitada ja ainult light ja rasvavabad tooted ei pea ka olema.

Treeningutest- mina teen kodus trennin nii palju kui saan. Lapsed mul küll vanemad aga peale tööpäeva-lasteaia päeva neid veel kusagile spordiklubi lastehoidi ka ei vii. Nii et pean sedasi hakkama saama.
6 kuuse võtaks pigem turvahälliga saali kaasa, kui lepib selles. Kui ei lepi jätaks minemata ja treeniks kodus.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 21. January 2013, kl 21.30

Suur, suur tänu arvamuste, kogemuste ja nõuannete eest!!!

Palun veel infot, et kuidas käitub naise keha, kui hakkab kätte jõudma igakuise tsükli aeg? Minu andmete ja tähelepanekute kohaselt tekib vedeliku peetus ja kaaluseisak või koguni tõus ning isudega on eriti keeruline. Kuidas sellega toime tulla ja üle saada? Leevendab vist ainult aeg??

Mõnusat õhtut ja edu

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 21. January 2013, kl 21.53

Sihukesed loomad me - naised - lihtsalt oleme grinning smiley

Ega looduse vastu ei saa - tsükli mingitel päevadel keha lihtsalt valmistub selleks või teiseks või kolmandaks võimaluseks ja sinna juurde käivad vahelduva eduga veepeetus ja magusaisu, unetus, meeletu libiido või siis hoopis löristame nutta ilma mingi põhjuseta - igal naisel oma komplekt veidrusi.

Üle sellest ei saa, aga ümbert küll grinning smiley - saab enda veidrusi tundma õppida ja seeläbi ignoreerida neid nähtusi - teades, et näiteks paar päeva enne "päevi" lambist tekkiv depressioon ei olegi maailma lõpp vaid üleminev nähtus ja mingil hetkel kogunev vesi ei jää sinna, vaid paari päeva pärast kuivad rosinaks kokku. smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 22. January 2013, kl 07.21

Tänan Murumummikene,
paremini enam ei saagi vastata!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 22. January 2013, kl 10.15

TSAU MU KALLIKESED!
Lahmin nüüd vett sisse,katsun ka 2l täis saada,tavaliselt ei saanud üle liitri sest neer hakkas tõrkuma,nüüd 2 päeva joon,tunne nagu oleks üks suur pall,kuid toimis nii et sain wc käidud nagu niuhti!hot smileyMuutsin siis kcl 1267,kaal hakkas liikuma,tühja kõhu tunnen pole,kuid harjumus vahest midagi näksata siiski püsib,sellega võtlen nüüd vee abil.Olen kodune ja see tõttu saan joosta wc vahet.Nadi see kcl hulk on ,kuid seni kuni ei teki nälga seni katsun sama rida ajada.Ootasin oma sünnaks 76 siis oleks -10 aga olen ajas maas ja ootan 78,kuid ka see oleks rõõmuks!Arvan nüüd et ka -8 on 9,5 nädalaga ju väga viis.
Kõigile suured kallid ja palju jaksu!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 22. January 2013, kl 11.02

Nädalavahetusel läksid mul kalorid küll tiba üle aga püüan nädala sees tubli olla, et siis reedel ikka miinust näha. Ma tahan teile ikka meelde tuletada et lisaks teele jooge ikka rohelist teed ka , see on antioksüdante täissmiling smiley, mu keemiahull tütar just hiljuti valgustas mind, et antioksüdandid aitavad vananemist peatada - kuigi sellest ei pääse meist keegi.
Ma valmistun selleks eelolevaks gripihooajaks - võtame terve perega päevakübara tilkasid ja ma pole veel 100% kindel aga enda keha pealt nagu tunnen, et kõht käib korralikumalt läbi - ei tea kas päevakübaral on tõesti lahtistav toime, mis te arvate?
Tervise poole pealt veel minust niipalju, et mulle on tervislik eluviis väga tähtis ja ma olen suht ekstreemne tegelt, sest ma käin hommikuti väljas lumes ennast karastamas - ja, ja sel nädalavahetusel käisin ka - peale seda muidugi lähen veel teki alla, võtan tassi kohvi kaasa ja loen raamatut - see on üks mõnusamaid hetki minu päevastsmiling smiley
Olge tublid

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 22. January 2013, kl 12.19

Oiii Birika. Kujutan ette, kui mõnus on külmast lumest sooja teki alla pugeda kohvi luristama.. mmmmm... endal tuli ka kohe selline tunne sisse, et nii hea.
Ja Murumumm - see naistejutt oli tõesti väga hästi öeldud! thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 22. January 2013, kl 14.23

Mul täna hommikuks nädalavahetuse patud kadunud. Ja mis tegelt veelgi positiivsem - 5cm vööümbermõõdust kah lännu grinning smiley See nädalavahetus ilmselt konutan kodus, et saaks söömisega oma plaani jälgida. Vanemate juures kipub see raksem olema. Kuigi mitte võimatu. Võimatu oli see eelmine nädalavahetus kus neljapäevast alates ratastel olin. Aga see oli kõik ülla eesmärgi nimel, nii et tuli ära kannatada.
Eile tegin natuke trenni ka. See on hetkel minu "konnasilm" - leida see aeg omale, et harjutusi teha. Aga suvi on piisavalt kaugel, et on reaalne võimalus end suvel inimesena tunda ja see on motivaatoriks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 22. January 2013, kl 14.53

hihh selle aasta lahingu olen vist juba maha maganud winking smiley ?
kui jah siis jõud ja jaksu kõigile rapsijatele
ma võiks ikkagi eelmise aasta hea etteaste eest võimaluse saada winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 22. January 2013, kl 15.32

M6nusmees - meil on liitujaid ka alles hiljuti olnud. Ütle oma hetkekaal, soovkaal ja pikkus ning usun, et võtame ka sinu kampa. Eks Kairka? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 22. January 2013, kl 15.57

no ma ei teaaaaa..... on meil ikka seda konkurentsi vajaaa.... winking smiley
NALIIII, saada aga oma andmed ja lisame su nimestikku smiling smiley Tore kui mõni isane ka naistekarja sees smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 22. January 2013, kl 17.48

Kahekäega poolt,meeste arvamust ja kogemust on kindlalt vaja!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 22. January 2013, kl 19.13

Haahaaa Kairka... ei teaaaaa jaaaa.
Mehel läheb raskeks naiste vingu-vingut kuulata grinning smiley Tahaks aga teada, milline mõnusmees eelmise aasta hea etteaste siis ka oli?

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 22. January 2013, kl 20.42

Ta oli teisel kohal peale Saaremaatrammi eeline aasta jessy...

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 22. January 2013, kl 20.45

Ma lugesin Saaremaatrammi lugu. Väga tubli.
See kord olen mina nii tubli winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 22. January 2013, kl 21.01

Tõesti inspireeriv lugu oli Saarematrammist jah ja tõesti kaunis naine ka!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.