Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: sipsu
Kuupäev: 25. January 2013, kl 09.05

Hommik! Minul tänane kaal 84,0kg ehk -1,8kg. Olen rahulthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 25. January 2013, kl 09.28

Hommik
Minu tänane kaal 59,8 ehk -200grammikest
Ega siin midagi õigustada pole, oluline et + pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Brink
Kuupäev: 25. January 2013, kl 09.29

Tere hommikust!!! Minu kaalu kaotus -600gr ehk uus kaal 84kg, aga kuna ma liitusin Teiega alles 22.01 siis ma usun et kolme päeva kohta polegi väga viga, eks ole näha kuidas täisnädalal läheb, aga see selgub juba uuel reedel. Kuigi pean ütlema et mu keha on vist väikses šokkis, et peab taluma päevas 2L vett, hommikuti putru, ning palju asju mis varem lubatud on nüüd ära keelatud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Brink
Kuupäev: 25. January 2013, kl 09.30

Saadan tabeli jaoks ka oma mõõdud et tulevikus hea oleks vaadata kas ka cm vähenenud.

Hetkel:
vöö - 102 cm
rind - 106 cm
puus - 110 cm
kints kõige jämedam koht - 66 cm

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Zant
Kuupäev: 25. January 2013, kl 09.39

Hommik.

Minu kaal 72,8 ehk siis -400g. Olen rahul, sest pühapäeva hommikul näitas kaal 75,7! (naiste värksmiling smiley) Pingutasin, et saada vähemalt 0-ring, kingituseks väike miinus - super!
Ilusad miinused kõigil! Mar11 on eriti tubli - vana olija siin, aga kus nüüd pani teiste eest minema! Ja karuke03 samuti - said täna hilinenud sünnipäevakingituse kätte! Olles ise siin ka juba pikemat aega, on tõsiselt hea meel, et "vanad olijad" nii tublit tööd teevad! Tõsine eeskuju kõigile!
Murumumm - kimasid nüüd eest ära, aga hoian sul sabast kinni, ei lase lahti!
Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 25. January 2013, kl 09.44

Zant - nädalad pole vennad grinning smiley - kunagi ei tea, mis järgmine nädal toob! Aga rebime edasi muidugi! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: memm52
Kuupäev: 25. January 2013, kl 09.53

Hommikust.
Minu jaoks väga kev nädal olnud.

Kuid hommikune kaal oli 90.9,



väikene miinus ikkagi,kartsin eile juba plussi

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Hera
Kuupäev: 25. January 2013, kl 09.58

Hommik!
MInu kaal täna 82,2 (-0,2) Nirusti läheb küll... Ega ma ju pole ülipüüdlik ülesmärkija, see on tõsi. Näha ka tulemustes. Püüan parandada.
Kadedusega loen ikka kuidas meie usinatel läheb paar kilo nädalaga. Pagan, kui tubli!! Suudaks ma ka... Igal reedel kinnitan endale, et ma suudan küll. Siis järgmisel nädalal ikka niru nr.
Edasi, edasi, mis muud! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: pontus
Kuupäev: 25. January 2013, kl 10.37

Hei!
Tõesti nii paljudel väga ilusad numbrid. Ja minul ka smiling smiley Kaaluks siis 79,3 (-1,5 kg). Tore on, et jälle 7-ga algav number.
Rõõmustamist takistab ainult see, et ma ei ole kunagi varem lasknud oma kehakaalul üle 79 tõusta, see nr oli alati viimaseks piiriks kui oma magusaisu taltsutama hakkasin. Nüüd olen pea 6 kg juba kaotanud, aga kaalunr on selline, mis on alati olnud minu taluvuse piiriks, millega on seotud vaid negatiivsed emotsioonid. Täna aga tuleb selle üle rõõmustada. Sellised vastakad tunded siis.

Aga jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Jutah
Kuupäev: 25. January 2013, kl 10.55

Tere,

Minul langes kaal viimase nädala esimese poolega 83,0 kilole ning siis jäi sinna püsima. Täna juba neljas päev. See 83 on selline neetud kaal, millest alla pole ma saanud vist juba viimased 6 aastat. Äkki seekord ikka õnnestub. Aga eks järgmisel nädalal on näha.

Seega siis selle nädala kaal 83 kg ja langus - 1,2 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: joojoo
Kuupäev: 25. January 2013, kl 10.56

Väga vinge ja motiveeriv seltskond siin koos! Lisan ritta oma -600g, tänane kaal 85.0.
Liigun visa järjakindlusega, raskuste(nädalalõpupidude) kiuste eesmärgi poolesmiling smiley. Kui ka libastumine tekib, sirvin siin postitusi ja Hurraaaa! taas motivatsioonialge tagasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 25. January 2013, kl 12.22

Minu kaal täna hommikul 79,4 (-600 gr) - toitusin nadala jooksul 1500 kcal piires ja tegin 2 korralikku trennipäeva + iga päev vähemalt 30 min mingitki liikumist. Kuulge naised HEUREKA smiling smiley- tundub, et see kaaluabi toimib smiling smiley
Murumumm - austan sind igati ja tänan, et sa siin olemas oledsmiling smiley
Kairka - sügav kummardus Sulle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 25. January 2013, kl 12.45

Birika - see toimib tõepoolest!

Olen mõtisklenud, et mis siin siis nii erilist on, et ma lõpuks ometi olen suutnud niimoodi ennast korrale kutsuda ja nii kaugele jõuda. See ei olegi niiväga päevik - alguses oli see mulle hädavajalik, aga praeguseks suudan ka ilma päevikuta olukorda kontrollida - ega ka mitte see "tasakaalupirukas", mida ma niikuinii omaks pole võtnud tongue sticking out smiley

Võti on inimestes, kes siin blogivad samade murede ja rõõmudega! Ja duellides, mis hoiavad rajal (sest on ju veidike piinlik plussis olla kui teised 2 kilo kaupa allapoole vuhisevad spinning smiley sticking its tongue out). Siinkohal kiidan jälle taevani Sipsut ja Kutsa80-t, kes minuga selle tee algusest peale on hambad ristis iga jummala nädal oma kaalu tabelisse pannud - ükspuha, mida see siis parajasti ei näitaks eye rolling smiley - ja nii juba kohe-kohe 45 nädalat jutti!!! Ja muidugi ka Marleen77-t kes meiega hiljem liitus ja vapralt sammu parema tuelviku poole seab. the finger smiley

Ilusat nädalavahetust kõigile ja aitäh, et te olemas olete! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 25. January 2013, kl 12.59

Murumumm armas ja tubli naine oled!! Motivatsiooni on igalt nurgalt ammutada siin olles!!

Koos on alati palju lihtsam, ma olen seda tüüpi kohe, et mul on vaja teisi tublisid enda ümber smiling smiley

Täna näitas kaal 68,5, jeeee jällegi 1 kilu vähem smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Marleen77 25.01.2013 13.00.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: tirnu
Kuupäev: 25. January 2013, kl 13.08

Tere!

Minu tänane seis hommikul 60,3 (-600)

Tirnu

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 25. January 2013, kl 13.53

Rõõmustan ja punastan siin teie kiituste peale ja tore on kui suudan kaasa aidata et maailm oleks parem paik:-)
Minu kaal siis täna hommikul vahelduva eduga -500-700g seega paneme kirja 106,5 ja -500
parem tasa ja targu aga järjekindla tempoga ..
:-)

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 25. January 2013, kl 14.02

Ohooo!

Tänud üllatuseks selgus, et ma olen kah kampa arvatud winking smiley - keerukas tabel Teil aga hetkel just tulin kaalu pealt mis näitas 90,2 - plaaniks võiks ju võtta mingi 79 - kuigi see on liiast, siis ei ole enam mehelikusest lõhna kah enam järel ja olengi nagu mõni naine ( ärge solvuge kaasvõitlejad, see on ainult heas usus ja huumorimeeles nii öeldud ) ja pikkust on viimased aastad olnud 178. JA kui aus olla siis olengi kaluabi külastuse täiesti unarusse jätnud - katsun nüüd ennast siis parandada.. ole tublid ja "lahinguväljal näeme raisk winking smiley" ...

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: kylli112
Kuupäev: 25. January 2013, kl 14.20

Tere kõigile!

Minu täna hommikune kaal oli umbes 68,0. Ei saa päris kindel olla, sest tulin vanemate juurde maale ning siin elektroonilist kaalu pole. Tegelikult tundus isegi, et kaal oli 67 ja 68 vahel, aga ei julge nii optimistliku kaalu siia öelda, sest paar päeva tagasi oli kaal veel üle 68.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 25. January 2013, kl 14.27

Tervitus. Minul õnneks miinus, kuigi oleks rohkem lootnud. Kaal 58,5kg (-500g). Nädalavahetusel on ees tordisöömine, ootan seda pikisilmi ausalt öeldes grinning smiley Ja küll endas tagasi balanssi nädala sees püüan ajada.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Siux
Kuupäev: 25. January 2013, kl 14.34

minu tänane number on 79,3 (+0.7). Kohutav, masendav, vastik.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Ivory
Kuupäev: 25. January 2013, kl 14.42

Hei!

See nädal kujunes kuidagi täielikuks patustamise nädalaks...Pmst sai söödud mida iganes tahtsin ja trenni ka minimaalselt eye rolling smiley. Minu õnneks ei ole keha seda mulle väga pahaks pannud ja tuli siiski miinus mitte pluss. Kaal oli siis hommikul 103 ehk -800 g. Nüüd on suur koormus läbi ja on see hetk käes mil tuleb ennast kokku võtta. Kuna mul on nüüd pisike puhkus siis olen 2 nädalat kaalust eemal ja ei saa seda edastada. Loodetavasti saab siis kolmanda nädala tulemus selle võrra uhkem smiling smiley

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 25. January 2013, kl 14.59

Hei hei smiling smiley
Andsin esimese kaalu alles eile. Ühe paevaga pole alla võtnud, aga pole ka juurde midagi tulnud.. Seega kaal ikka 108 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 25. January 2013, kl 16.46

65 kg (-0,4)

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 25. January 2013, kl 18.02

Kallis Siux!Ära nüüd heitu kullake,nädalad pole vennad,kõigil meil on vahest ka nii läinud,kuid see on parandatav mure ja sinu kätes.Ole nüüd paikene ja jäta viha kus kur....!Alustame uuesti ja meie toetame,eks ju!PAID!
Rõõmustan koos teistega kes on nr. vähendanud,olete suureks eeskujuks ja suureks toeks,nii armas õla tunne koguaeg,see innustab ja paneb tegutsema!
Mul on suur au tunda siin mu (Vanu kalleid sõpru ja nüüd on tulnud kuhjaga uusi peale)Olen teist sõltuvuses heas mõttes!Tahaks kõiki kõvasti,kõvasti kallistada!
Täna mul jälle iluspäev ju ,kaalukadu ja veel armsa poja sünna!Näen kõiki mu kallikesi küll alles pühapäeval ja ootan hirmsasti.Kõik mu 3 kallist lapsukest tulevad ja mu armas meherass ka jõuab soomest koju,no küll ma igatsen!
Oi,küll nüüd jahusin,emotsioonid laes!SORRY!
Mõnusmees tore et said meie hulka ja ütle ikka oma seisukoht siin välja!
Kõigile suured kallid,hoolin teist kõvasti!Palju õnne kõigile nr. vahetuse puhul!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 25. January 2013, kl 18.04

Jeerum,mehe raasust sai meherass,kuis see ka pole päris vale sest rassib nii mis kole!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 25. January 2013, kl 18.22

Tere õhtust!

Minu hommikune kaal näitas 77,3(-800g).Ja ma pole veel trennitegemisega veel algustki teinud...no kuna töö mida teen on ka hästi füüsiline...siis väga ei põe ka.Ma arvan, et viimased kilod enne 6 ga algavat numbrit nõuavad ka lisaliigutamist!See minu optimistlik vaatevinkel..eks kui kaal seisma jääb või juurde tuleb ,siis võtan sõnad tagasi...smiling bouncing smiley

Aga Päikest ilusasse talveilma...

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 25. January 2013, kl 18.38

Väike tähelepanek tabelis Kairkale smiling smiley Minu kaal 58,5 cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 25. January 2013, kl 19.03

Tere
Minul täna 69,1- imeväikene miiinus, aga siiski..!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: hiieke
Kuupäev: 25. January 2013, kl 20.16

Tere, minul 76,0 (+700) ma veel ei masetse, sest tundsin, et kuskile koguneb vesi ja välja ta sealt tulla ei taha, ega ma ei sunni ka, kunagi ikka tuleb smiling smiley
Palju edu kõigile ja Te olete kõik tublid, eranditult ka need, kellel väikesed + on smiling smiley

Kena nädalavahetust kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Madam
Kuupäev: 25. January 2013, kl 20.57

Tere! Hommikune kaal mul 72,9 kg (-0,5), polegi pahasmiling smiley kuigi väga ma ei pingutanud ja toidupäevaikut ka väga täpselt täitma ei jõudnud, üks kiirus ja kiirus... Kuid just lugesin siin teie vahvad ja toetavaid mõtteid ja kohe tuju läks heaks! Karuke03, palju õnne Sulle tagantjärgi ja ole ikka selline rõõmus ja toetav edasi! Kõigile kaasvõitlejatele mõnusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.