Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. January 2013, kl 10.02

Mar11 Paikene,tulen kõigil neljal käpal,kuid miinus ,vaevalt!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Brink
Kuupäev: 29. January 2013, kl 11.26

Õnneks täna alles teisipäev ja loodan et reedeks ikka kaalukadu tuleb. Kuigi minu organism on läinud vist sassi omadega, seedimine täielikult seisab. Söön toidulisandina igal hommikul ja õhtul artišoki kapselid ja linaseemenkapsleid, aga ei midagi, kas kellegil veel olnud nii et alguses seedmine läks sassi.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 29. January 2013, kl 11.38

Oh jah.. ma kah praegu plussiklubis. Rootsi reis koos 4 rootsi lauaga ja pidutsemine seltskonnas ja LOOMULIKULT koos kokteilidega jättis oma jälje. Eks siis nüüd peab tubli olema, et reedeks tagajärjed ära likvideerida. Loodan väga, et ikka miinus tuleb kokkuvõttes, kuigi praegu on selleks küll pingutada vaja. Pöidlad pihku teie ja enda miinuste jaoks smiling smiley smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: aretha
Kuupäev: 29. January 2013, kl 20.16

Mar11 ja Karuke, kuidas läks täna? Mul aina hullemini, sest nälg röövib silmanägemist, ausalt..pidev kõhukorin, ja ei suuda ju töödki teha kui nälg nii hirmsasti piinab. Oma viga sest sõin liiga niru hommikusöögi ja sooja toitu sain alles õhtul, niisuguste niiskete ilmadega teeb see aga väga näljaseks - eriti kui olen kõvasti jooksnud ja tantsinud. Lisaks mu seedimine ka korrast ära, kuna see juhtub mul näksimise tagajärjel alati - aga mis teha kui õhtusöögini veel mitu tundi aga pilt läheb taskusse, sest nii söömata tunne on. Mul kahjuks ei õnnestu selle paari päevaga enam midagi tasa teha, seega tuleb pluss, aga mu suureks lootuseks on mitte saada pluss 2,5 vaid näiteks pluss kaks grinning smileygrinning smileygrinning smiley aitab halamistest, homme olen korralik, nui neljaks, susi mind söögu kui ei ole!!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. January 2013, kl 20.38

Tsau mu kallis Arethake!
Täna pean tunnistama et jäin normi piiridesse,kuid enamuse ajast olin pikali maas ja magasin,nii see ilmselt juhtuski,sest kui oleksin ärkvel siis oleks lõppenud samuti nagu eile ja üleeile jne.Täna ikka on külm ja teagi põhjuseid.Hirmuga mõtlen mis homne päev toob,ei tohiks ju nii mõelda,muidu läheb asi käest kui see muutub kinnis ideeks.Äkki meie kehad on ikka kõvasti targemad ja pidurdavad meid et see ei kasvaks üle pea?Sellegi poolest hoian pöidlaid ja katsun Mar11 ga sammu pidada,kuigi mulle on see veits raske,longin siis vaikselt!Suured kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 29. January 2013, kl 20.58

Tere!

Tahtsin nii väga selle lahinguga ühineda, aga olen alguse totaalselt maha maganud ja enam vist ju liituda teiega ei saa? sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: eskata
Kuupäev: 29. January 2013, kl 22.04

mõtle positiivselt, Triinukas, meie fantastiline tabelipidaja, Kairka, on siiamaani kõik lahkelt vastu võtnud, nii, et pane oma andmed kirja ja piilu tabelisse.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: lauriine
Kuupäev: 29. January 2013, kl 22.43

Hei, ma jälle magasin ōige kaalu edastamise aja maha. Aga ega mul midagi erilist ette näidata ei ole ka sad smiley 25.01 oli minu kaal isegi 73,2. Eelmine nädal oli lihtsalt kohutav! ja nüüd nädalavhetusel mehe juubel ka reedel sōprade ja laupäeval perega...no mis sa tahad saada... Aga nüüd olen juba paar päeva väga tubli olnud ja olen kindlasti edasi ka smiling smiley loodan, et sel korral on meeles numbrid ōigel ajal edastada... Eks kui nu ber ilusam siis ehk soov ka edasinanda suurem smiling smiley
Edu ja jaksubkōigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 29. January 2013, kl 22.51

Nii, mõtlen positiivselt ja liitun teiega. Parem hilja, kui mitte kunagi smiling smiley

Pikkus: 168cm
Algkaal: 120kg (kõige suurem vist siinolijatest smiling smiley )
Soovkaal: 99kg (ehk siis sooviks numbri taaskord kahekohaliseks saada)

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 30. January 2013, kl 06.59

Tere!

Aretha, Su küsimuse peale. Sain eilsega enam vähem hakkama, aga samamoodi kuidagi raske oli , eriti õhtul. Aga usun, et selle juures sain normaalselt hakkama. Panen tähele, et kui tuleb "libastumine", on see siis teadlikult või kogemata, siis on raskem mõni päev peale seda. Aga kui üle saab, siis on jälle rahulikum. Vaatab mis tänane päev toob.
Tegelikult aitaks ehk, Aretha, kui plaanid päeva ette, äkki saad kergemini rajale. Ja planeerid sinna õhtusse ka midagi ja kui sellest siis kinni hoida, siis on endas teadmine, et õhtul saad midagi süüa ja ei teki kehal paanikat, et "midagi ei anta enam" ja siis kollitab see näljatunne. Ole vapper. Pusime edasi. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 30. January 2013, kl 10.25

Hei Triinukas,

Lisasin su tabelisse.

Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 30. January 2013, kl 12.44

Mina olen haiglane ja enesetunne kehv, söögiisu pole aga kaal pole ka langenud - eks ma siis üritan oma kehast aru saada mida ta haige olles teeb.
Eile õhtul võitlesin raamatut lugedes kõvasti, et kas võtta peotäis lutsukaid ka seltsiks või mitte. Võitjaks osutus tervislikum mina - ma ei võtnud neid komme endale ja raamatule seltsiks.
Loodan ikka reedel miinust.
smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 01. February 2013, kl 02.00

Birika head paranemist!
Tere vara,vara hommikust kallid!Sõidan paari tunni pärast Saaremaale ja kaal kell 4 hommikul pole just kõige õigem,tagasi jõuan homme hommikul.Ehk saan loa anda oma kaalu nr laupäeval ja PALUN KERGEMAT KARISTUST!eye rolling smiley
Undasin eile et vist ei mängi mul see väike juubel -10 välja,kuid isegi praeguse seisuga pean tõdema et meie keha on midagi nii müstilist et ta võib meid üllatada ka siis kui seda mitte üksraas ei oota ja ei loodagi!
Teile mu kullapaid aga homseks väääääga ilusaid nr,palju meele kindlust ja kallistage ikka kõiki keda armastate,see on nii hea tunne!
SUURED KALLID karukeselt!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: kiq
Kuupäev: 01. February 2013, kl 06.06

Minu kaal siis hommikul oli 91,2seega -0,5. Suht pettumus endale. Sai ülepäeviti jepitatud 10 km ja muudel päevadel jóusaal. Seedimine seisab. Peab oma söömised ikkagi üle vaatamasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 01. February 2013, kl 06.45

Tulemus 107.3kg ehk -1,7kg. Üliväga rahul olen grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Bertini
Kuupäev: 01. February 2013, kl 06.51

Tere!
Kaalukadu see nädal siis -400g(62,9kg).Rahul,vaatama täielikule motivatsiooni puudumisele on siiki tulnud miinus,mitte pluss nagu eelmisel nädalal.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: annike
Kuupäev: 01. February 2013, kl 07.16

Tänane kaal 67,5 (-200g). Seda on küll natuke vähem kui ootasin. Õnneks on minu motivatsioon veel täitsa alles. Bertini - loodan, et leiad oma motivatsiooni jälle üles.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 01. February 2013, kl 07.24

Tere!

Minul täna 70,3(-100g). Seekord siis pisike, aga ikkagi miinus smiling smiley eilse seisuga lootsin rohkem, aga ju polnud siis veel aeg. Tegelikult võin teile enda näite varal öelda, et eelmine laup hommik oli juba peaaegu 6, siis 2 päeva läks kalorite hulk üle ja TERVE nädala (korralik olles) jõudsin siis tagasi reedesesse näitu. Jube eks. Ja ma olen juba aru saanud, et kaalulangetusperioodil EI TOHI lasta end hetkeksi rajalt maha. Võib, aga siis on jah terve nädal vaja tagasi ronida. Nii et püüan nüüd uuel nädalal rajal olla. Kõige keerukam on jah nädalavahetus.

Soovin kõigile rõõmsat nädalalõppu ja edu.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: eskata
Kuupäev: 01. February 2013, kl 07.29

77,8 seega -1,0 - olen õigel teel(reel).

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 01. February 2013, kl 07.45

Nonii, minu tänane kaal 70,0 kg (-500g). Korra õnnestus nädala sees ka 6-ga algav number ära näha, aga kuna sel nädalal oli "this time of the month" grinning smiley siis oluliselt suuremat langust ma ei oodanudki tongue sticking out smiley
Aga peaasi, et ikka eesmärgi suunas liigun smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Hera
Kuupäev: 01. February 2013, kl 08.25

Hommik! Minu näit 81,4 e.-0,8. Edasi, edasi, edasi! Küll see soovkaal ka ükskord tuleb!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Fuksia
Kuupäev: 01. February 2013, kl 08.39

Hommik!

80,8 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 01. February 2013, kl 08.47

Minu tänane kaal on 99,3 ehk -1 kilo. Olen rahul, kaalungi alla 100 kilo, nagu selleks reedeks soov oli. Uskumatu jaanuar, kokku -5,7 kilo smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: kiq
Kuupäev: 01. February 2013, kl 08.53

Móni tublim tydruk vóiks oma salanippidest rääkida kuidas ta nädalaga paar kg maha on saanud. No mida sööb,mis trenn vms.smiling smiley Tahaks ka tublim ollagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: memm52
Kuupäev: 01. February 2013, kl 08.54

Hommikust.

Minu hommikune kaal on 90.2

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 01. February 2013, kl 08.57

Ahjaa, mõtlesin, et kuu aega tagasi said ka mõõdud antud ja ka need on paranenud, niiet:
rind 121cm ehk -2cm
kõht 100cm ehk -6cm
puus 123cm ehk -3cm

Ilusat algavat nädalavahetust kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Siux
Kuupäev: 01. February 2013, kl 08.58

Tere hommikust. Minu kaal 79,2(-0,1). No täitsa kohutav, see pole ju mingi kaalu alandamine ...

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 01. February 2013, kl 09.12

63,4 (-1,6 kg)

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 01. February 2013, kl 09.19

Hommik!
Minu kaal täna siis 68,4 (-0,7) - no midagigi liigub.. tongue sticking out smiley aga raskelt, raskelt.. Homme mul jälle suusavõistlused tulemas. Kirjutaks ja muljetaks ka heameelega teiega siin, kui pole kahjuks sellist aega, eks püüan ikka lähiajal seda teha. Jõudu ja motivatsiooni teile kõigile!
Pühapäeval võtan uued mõõdud ka! grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati anny22 01.02.2013 09.20.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Brink
Kuupäev: 01. February 2013, kl 09.21

Tere hommikust!!! Minu kaal ei ole kuhugi langenud seisab sama kohapeal 84 kg siis. Joon igapäev 1,5 -2 l vett, võtan linaseemenkapsleid mis peaks aitama seedimisele kaasa aga minu seedimine on see nädal täielikult seisnud (ei ole kordagi väljas käinud) eks seoses sellega vist ei saa ka kaal langeda. Täitsa ahastus on peal! Uuest nädalast lisan trennid ka oma päevadesse, ja loodan et saan seedimise tööle uuesti. Kaunist nädalavahetust kõigile!!!!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.