Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: eskata
Kuupäev: 05. February 2013, kl 00.07

avastasin, et mul on soovkaaluni alla 10 kg, seda on küll kolm korda rohkem, kui kolme nädalaga kaotatud, aga tundub niiiiiii tõenäoline. isegi nädalavahetus möödus suusatades ja normi piires toitudes. vaim on valmis edasi minema. soovin Teilegi seda tunnet!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 05. February 2013, kl 02.35

Tsau,tsau kallikesed!
Arethake mu armas tüdruk,ma tahaks kohe sihilikult selle nädala vahele jättaspinning smiley sticking its tongue outHaigus murrab keha aga kaalu lisab!Kuid küll ma ikka annan kaalu nr.pean ju tõele näkku vaatama,küll oleks kurb kui minu -10 saab hoobithumbs downja hoobi ta saab kuna ma ei suuda praegu isegi mõelda loogiliselt,rääkimata söögi tegemisest,söön praegu kaootiliselt ja väääga valesid asju,toit on saepuru maitsega!2-3 päeva kannatust ja küll läheb kergemaks!
Hoidke ennast!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 05. February 2013, kl 07.58

Tere!

Eskata, rõõm Su tahtmisest pakatavat kirja lugeda. See on väga oluline, see edasi minemise soov.smiling smiley
Aretha-muidugi ei viska sind keegi välja, astu aga reelesmiling smiley
Karuke-head paranemist juba blogis soovitult, aga jah, hoia ennast.
Endal on see igakuine naistenädal. Olen kogu aeg olnud korralik, aga kaalul on tõus. See küll käibki vist sellel ajal nii, aga jah, tahaks ju juba 6 näha. Loodan, et reedeks on vähemalt miinus.
Soovin kõigile vastupidamist ja edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 05. February 2013, kl 09.42

Hei- Hei,

Teeks jah niimodi, et ma kirjutan tähtsamad teated ja kokkuvõtted punases kirjas. Mõned võibolla ei taha jälgida kogu teksti, siis neil ka lihtne kohe õige koht üles leida.

Enda kohta niipalju, et tahaks TÄNASE kaalu juba kirja panna ja siis seda hoidma asuda, nii kardan, et reedeks tuleb veidi tagasi jälle aga üritan ennast tagasi hoida ja ikka reedeni teda hoida. Ikka motiveerib see duelli pidamine. Ma olen ka kuidagi täheldanud, et talve lõpp ja kevade algus on kõige lihtsam kaalu alandada. Võibolla õnnestub mul see kiloke ikka alla saada ja, et ta ka püsima jääks smiling smiley

Saa terveks Karuke, tee palju raviteed ja saadame sinu poole häid mõtteid smiling smiley

Tervisi!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 05. February 2013, kl 11.02

ooh kertukas eks minagi unistan kahekohalistest numbritest seekord siiski eriti äge läbikukkumine .. ehk +0,5 ma nüüd kohe natuke aega istun ja mõtlen et mis kurat se on...

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: aretha
Kuupäev: 05. February 2013, kl 21.12

Aitäh, olete nii toredad! Kallis Karuke, saa terveks! Sinusugune imearmas inimene lihtsalt ei saagi haige olla - annad teistele nii palju indu ja energiat! Ja kui ka haigusega natuke kaalu koguneb, siis see on paratamatult vedelikupeetusest. Ära muretse ja kõik läheb ilusti!

Mul samuti naistenädal ees ja annab märku hirmsa paistetamise näol smiling smiley Ostsin peterselliteed ja üritan soola vältida. Ise olen tige kui herilane,kõik ajab tigedaks! Käisin isegi apteegis küsimas, kas mu PMS vaevustele pole miskit, aga tulin vaid tee ja piimhappebakteritega tagasi. Mu vaene vapper perekond peab sellist plahvatusohtlikku mind iga kuu mõned päevad taluma...Ja muide vanasti see polnud nii, peale 30 saamist hakkas. Kõige hullem muidugi, et sel perioodil näen end peeglist kohutavalt paksu ja koledana. Täna tantsutrenn oli piin, sest ei tahtnud end vaadata, aga no teisiti ei saa ju smiling smiley Kuidas teie oma PMSi üle elate?

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 06. February 2013, kl 07.50

Arethake olen sel ajal vana kurat iseangry smileyMul on see seisund 2 päeva enne.Aitäh sulle kullake toetuse eest!Jälgin innuga sind ja elan alati kaasa.KALLID!
Palavikku täna enam pole ja meel on rõõmsam,olin 4 päeva nii pikk kui lai ja eriti lai pikali maas!
Täna pojakese sünnipäev 30,minu jaoks ikka väike pojake!Katsun olla käbedam ja ühtteist küpsetada ja vaaritada.Tulevad kõik ise emme juurde et ei peaks ise kolistama.Raudselt ampsan siit ja sealt!See nädal on luhta läinud ja mis sest,ega ta viimane pole.Küll siis saab uue hooga edasi minna!
Suured kallid!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 06. February 2013, kl 10.48

Aretha, mina olen ka tähele pannud, et paar päeva enne päevade algust käib kõik meeletult närvidele ja üritan ikka teiste silme alt ära hoida siis. Esimesel päeval aga tuleb tavaliselt meeletu enesehaletsus peale ja nutt kogu aeg kurgus smiling smiley ja siis paar päeva hiljem ise ka mõtlen , et kuuuuuulee.... mis see nüüd siis jälle oli smiling smiley nii see juba kord on ja jah peale 30nda eluaasta tulekut on asi hullemaks läinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Hera
Kuupäev: 06. February 2013, kl 15.10

vat siis millised lood teil... pean ka hakkama jälgima ennast, et mismoodi "sel ajal" närvid elavad. ilmselt ka mingid hood mul käivad, aga pole eriti seostanud päevadega. küllap sellepärast et ma ei tee erilist vahet, mingeid kõhuvaevusi või peavalusid vms mul pole üldse. unustan äragi, et päevad on. aga meeleolu kõikumist on mul alati küllaga winking smiley pean ka jälgima ennast kõrvalt, tean siis ka teistest hoiduda ja neid säästa smiling smiley vaene perekond...
kaalu ei taha ka sel nädalal üldse öeldagi, kipub lõhki minema see päevakaloraaz sad smiley tee mis tahad.. ikka edasi ja edasi! käest kinni kõik me kuuekümnekesi kes me siin oleme smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 07. February 2013, kl 17.44

Hei-Hei!

Kes soovib võib siis seekord saata ka oma mõõdud võrdluseks!

Jään huviga ootama seekordseid numbreid smiling smiley
Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 07. February 2013, kl 18.02

Oehh... lootsin, et tuleb miinus, aga tänase kaalumise järgi ei tundu, kui hästi läheb, siis olen nulli!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Bertini
Kuupäev: 08. February 2013, kl 06.50

Tere!
Minu kaal kaob visalt.See nädal siis -500g ehk 62,4kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Raven
Kuupäev: 08. February 2013, kl 06.50

Tormist hommikut kõigile,

hommikune kaal näitas 82,6kg ehk nädala kaalukadu täpselt 1kg, olen väga rahul smiling bouncing smiley

Jõudu-jaksu nädala viimaseks tööpäevaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 08. February 2013, kl 06.51

Hei!

Minu kaal täna hommikul 69,3 (-700g). Olen rahul, sest 6 on jälle ees smiling smiley Aga tundub, et langus toimub tasapisi, kilo nädalas ei õnnestunud ikkagi saada :/ Aga vähemalt on asi stabiilne smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: annike
Kuupäev: 08. February 2013, kl 07.18

Minu selle nädala kaal 67,3 (-200g).
Raskelt lahkuvad need kilod, aga selle eest loodan, et igaveseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 08. February 2013, kl 07.19

Tere!

Minul 70,0(-300g). Eile hommikul hõiskasin, sest kaalul oli 6!!! Täna jälle väike 7 ja ei saagi aru, miks. Eilne oli täiesti joonel. Aga püüame edasi.
Kõigile õnnestumisi!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: eskata
Kuupäev: 08. February 2013, kl 07.23

76,9 (-900g) olen väga rahul.
Edu Teilegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: memm52
Kuupäev: 08. February 2013, kl 07.27

Hommikustsmiling smiley

Minu tänane kaal 89.9
rind-107
vöök.-99
puus-116
kints-66

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 08. February 2013, kl 07.40

TSAU!
Minu kaal jäigi samaks 76,5
Ikka trügin edasihot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Siux
Kuupäev: 08. February 2013, kl 07.52

Tere hommikust. Minu kaal täna 79,1 ( -0,1) kõigest.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 08. February 2013, kl 07.52

Hommik!

Minu kaal 116,6 ehk siis nädalaga -1,8kg.

Kusjuures eile hommikul oli veel eelmise reede kaal kaalul ja olin täiesti valmis 0-languseks, kuna polnud ka super korralik. Tänahommikune kaal suutis mind ikka väga üllatada ja motivatsiooni lisada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 08. February 2013, kl 08.25

Minu kaal täna 106,8kg. Kuna lapsed alates eelmisest reedest väga haiged olnud, siis olen rahul, et üldse miinus tuli. Aga loomulikult oleks tahtnud näha suuremat miinust. Loodetavasti järgmine nädal siiscool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jane3
Kuupäev: 08. February 2013, kl 08.46

83,4 (miinus 400 gr eelmisest)
Head Päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: tirnu
Kuupäev: 08. February 2013, kl 09.01

Tere hommikust

Kaal tänase seisuga 60,1.

Tirnu

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Zant
Kuupäev: 08. February 2013, kl 09.01

Hommik!
Ma siis esimene + teataja - 72,5 ehk siis +300g. Kartsin hullemat, kuna 2 nädalat on mind rappinud mingi jube viirus.
Mõõdud ka:
vöö - 78 -3cm
puus - 103 -4cm
kints - 62,5 -2cm
Et siis mõõtudes vähemalt miinus ja üsna kobesmiling smiley
Tegusat nädalavahetust kõigile ja hoidke end viiruste eest!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 08. February 2013, kl 09.10

Minu kaal täna hommikul 58,8 langust -800g. Ma olen väga rahul.
Mu sõber tahtejõud on minu juures tagasi.
Ega ma suurt midagi ei teegi, vaatan et kalorid oleks normis ning oma MUUTUSED mis ma siin eelimne nädal oma blogisse kirja panin olen kindlalt järginud.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: F
Kuupäev: 08. February 2013, kl 09.11

Tere
Minu kaal näitas täna 95(-1,2)kg. Olen väga rahul. Lasin endale koostada isikliku toitumis-ja treeningkava, alustasin selle täitmist esmaspäevast. Kui muud abi sellest kavast pole, siis distsiplineerib kõvasti ja sellest on ainult kasuspinning smiley sticking its tongue out Näiteks on mul tihti tahtmine midagi suhu panna, nii proovimise mõttes ja ainult natukene. Ja siis tuleb meelde, et stop! - pole ettenähtud. Ise mõtlen, et vaat kui palju mõttetuid kaloreid olen nüüd kokku hoidnud. Mul on ikka nii väga vaja, et keegi piitsaga vehib selja tagawinking smiley Hetkel siis piitsaks aruandlus toidu- ja treeningkava koostajale. Loodan, et mul püsivust jätkub ikka, sest idekaalkaalus oleksin alles aasta pärasteye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 08. February 2013, kl 09.24

Täna hommikune kaalumine näitas 98,2 kilo ehk nädalaga -1,1 kilo.
Mõõdud ka:
rind 118cm ehk -5cm
kõht 100cm ehk -6cm
puus 124cm ehk -2cm

Ilusat algavat nädalavahetust kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: sipsu
Kuupäev: 08. February 2013, kl 09.44

Minul siis seekord nulli ring 83,3kg confused smiley.
Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 08. February 2013, kl 09.50

Mina olen seekord plussis - kaal 73,2 (+0,9) angry smiley

Olen mingis sügavas motivatsiooniaugus - peeglist vaatab vastu täitsa kobe beib, suisa müstilises S-suuruses riided, mida ei ole kunagi varem kanda saanud, istuvad nagu valatud ja komplimente sajab vasakult ja paremalt eye rolling smiley - kuidagi ei ole enam seda "torkivat vajadust" alla võtta eye rolling smiley. Kuigi ikka võiks ja peaks veel natuke...

Järgmised kaks nädalat olen reisil ja kaalu ei näe - eks ma katsun tubli olla ja äkki tuleb ka mott tagasi kui saan iseendale keskenduda grinning smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.