Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 09. February 2013, kl 15.45

Tere kõigile,

Mul sel nädalal 67,8 ehk -0,2kg. Tõeline napikas, kaal kõikus peale sünnipäeva päris kõvasti. Vajan rohkem stabiilsust ja kindlamat kaalu allapoole liikumist???

Jõudu ja rõõmunumbreid kaalul kõigile!!

Eriline suur tänu ja tunnustus meie tublile tabelipidajale!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 10. February 2013, kl 10.28

..mitte midagi 0 ilmselt on tegemist nn säästureziimi ja shakolaadi vaheldusvusega..võtsin uued meetmed kasutusele ja hakkan esimest korda üle väga, väga pika aja trenni tegema ...olen oma kaotatud 25 kilo siiski nüüd suutnud juba üle poole aasta säilitada ja se on raskem kui arvata võia... nüüd on vaja teha radikaalseid muudatusi et kaal taas liikuma hakkaks...
vaimu sättisin valmis , botased jalga ja minek..kohtume järgmine nädal..

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: uusmina
Kuupäev: 10. February 2013, kl 12.28

90,2

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: fiskars
Kuupäev: 10. February 2013, kl 12.51

Tere, olen nüüd tagasi ja kilo kergem.
Minu kaal on 108.2 seega -1,1 kilosmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Egle26
Kuupäev: 10. February 2013, kl 19.57

Tere, Minu kaal oli reedel 66,7 kg. Loodan,et ikka suudan oma eesmärgini jõuda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 10. February 2013, kl 21.34

Mu mõõdud olid
Rind: 93cm
Puus: 101cm
Reis:67cm

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 11. February 2013, kl 10.10

Hei-Hei kogu see pere!

Meie värskendatud tabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Tabeli eesotsas mar11 kes on kaotanud tubli 7,89% oma kehakaalust( 6kg), tesiel kohal Raven 7,4% (-6,6kg) ja kolmandal Kertukas 6,48% (-6,8kg).

Tabelist kustutasin seekord kiisumiisu78, Ladybird-i ja sili, kes ei olnud tänaseks 3 nädalat oma kaalu edastanud.

Homme käes juba selle aasta esimene vastlapäev smiling smiley Ühe kukli võime ju ikka endale selle puhul lubada ja kindalsti vallutage ka meie Eestimma künkad oma positiivsusega. Pikka Liugu!

Neljapäev on aga sõbrapäev hot smiley Ühe kommi võib ju ikka lubada, mis armsam kindlasti toob smiling smiley

Rõõm ka seekord kuulutada, et juba see pühapäev, so. 17 veebruar on ju tulemas meie üks suurimaid rahvaspordiüritusi, nimelt Tartu suusamaraton. Kavas siis 63 ja 31km. Nii, et meie tublid suusatajad (ma tean, et teid siin pärsi palju), pange aga ennast kirja ja proovige ära! Ja kes elavad seal mail siis kindlasti minge ergutage meie sportlaseid!

Tuleb tegus nädal! Jõudu kõigile selle tempoga kaasas püsimisel ja päikest südamesse ja naeru suule, siis on ka kõik muud mured ületatavad! Olge ikka sama tublid edasi!

Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 11. February 2013, kl 10.26

Tere,
Minu kaal reedel oli 95,0 (-1,3 kg), ehk saab veel tabelisse lisada.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 11. February 2013, kl 14.02

Tere!

Kairka, no imevahva kirjutis Sinu poolt ja see suur töö! Aitäh positiivsuse kiirgamise eest. Mul oli eile täielik kaospäev, loodan, et reedeks välja ronin smiling smiley

Soovin ka kõigile mõnusat nädalat ja püsime rajal, isegi kelguga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 11. February 2013, kl 17.51

TSAU,TSAU!
Kullapai Kairka,rõõmu rohket nädalat sullegi!Suured tänud tabeli ja töö eest,mis meie heaks teed!
Suur tänu ka meie kolmele eesrindlasele,kes on suureks motivatsiooniks!thumbs up
Kuigi mina ei suuda kunagi niisuguse tempoga teile järgneda,üritan vähemalt vaikselt järgi lonkida,praegu on natu nõrk see motivatsioon,kuid üritan siiski jääda enam vähem kcal piiresse.
Nii tahaks olla sama tubli,kuid olen siiski laisem variantthumbs down
Õpin ka teistel kuidas end terveks ravida,jeerum sellist grippi pole tõesti mul vähemalt olnud,õigemini polegi kunagi põdenud.Tuleks juba kevad,rohkem päikest ja tahaks juba aeda!Samas tahaks ka et enne suudaks veel vähemalt 5 kilost lahti saadahot smileyKaal kurivaim on tõusnudyawning smileynüüd pean selle + tasa tegema ja alles siis edasi minema,vahest teeb jubedalt viha et väike liigne amps teeb tuju korraks heaks ja siis terve nädal teha tööd et see tasa vihtuda!
Teile mu armsad kindlat meelt ja ilusaid vastlaid!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 11. February 2013, kl 18.37

Ma olen ka kohe heldinud Kairka juttu lugedes ja nii rõõmus, et ta meil olemas on.
Mul läks nädalavahetus metsa aga täna on tubli päev ja olen positiivselt meelestatud ja kaasvõistlejatelt doping kätte saadud. smiling smiley
Karuke03, mul on sama seis, et ootan juba aias askeldamist aga samas tahaks veel mõned kilod enne maha saada, siis ju kergem liikuda. Plaanin sel nädalal esimese retke seemnepoodi teha, näis mis ette satub. smiling smiley
Sel nädalal tõotab ideaalne suusailm tulla, mina olen rajal kohe kindlasti smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: eskata
Kuupäev: 11. February 2013, kl 19.10

nii lohutav on lugeda, et ma ei ole ainuke, kel nv metsa läks, aga kuna kõik on nii positiivsed ja tublid, siis mina ka. aitäh, et Te olemas olete, eriti Kairka!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 12. February 2013, kl 20.44

Tere.

Paluks mind tabelisse tagasi panna. Mul nimelt aeg sai otsa ja kuna rahaliselt polnud kohe võimalik pikendada kontot siis nii ei saanud ma ka oma tulemusi siia kirja panna. Loodan et mind ikka võetakse tagasi. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: irizkake
Kuupäev: 13. February 2013, kl 16.30

Tervit
Kas keegi eemaldaks mu nimekirjast. Ei ole minus seda jaksu ja jõudu võistelda. Aitäh
Ja edu.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 13. February 2013, kl 17.07

Loodus tühja kohta ei salli smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 13. February 2013, kl 17.17

Hei Kiisumiisu78, saada palun uuesti oma pikkus, algkaal ja soovkaal ja viimane kaal, ei viici kogu seda värgeldust tõesti läbi uuesti lapata. Saad irizkakese koha endale smiling smiley

Tänud.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 14. February 2013, kl 08.09

Toredat ja armastusttäis päeva ja päevi kõigile!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Zant
Kuupäev: 14. February 2013, kl 10.47

Kaunist sõbrapäeva kõigile mu tundmatutelesmiling smiley sõpradele - tänu teile olen niikaugel kui praegu olen! Sel nädalal küll kõvasti plussis, aga vähemalt see jube viirus hakkab meie peret maha jätma. Seega kui kogu see kamp on siin alati nii positiivne, mis siis see mõningane pluss loeb - küll ma selle maha saan teie kõigi abiga!
Armastust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 14. February 2013, kl 10.47

Kallid SÕBRAKESED!
Ime kaunist sõbrapäeva!Lahkust,hellust,sõbralikust igasse päeva!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: fiskars
Kuupäev: 14. February 2013, kl 16.53

kaunist sõbrapäeva, lähme aga koos edasismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 14. February 2013, kl 20.28

kiisumiisu78 kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere.
>
> Paluks mind tabelisse tagasi panna. Mul nimelt aeg
> sai otsa ja kuna rahaliselt polnud kohe võimalik
> pikendada kontot siis nii ei saanud ma ka oma
> tulemusi siia kirja panna. Loodan et mind ikka
> võetakse tagasi. spinning smiley sticking its tongue out


Saab duellitada ka ilma maksmata smiling smiley Maksma peab selle eest, et saaks toidupäevikut täita.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 14. February 2013, kl 20.52

hankisin endale kaalulangetamiseks salarelva .. võitlushimu on sajaga tagasi .. nüüd ootan pikisilmi homset et kas mul on õigus või mul on õigus .-)

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. February 2013, kl 04.00

Saaremaatramm,palun,palun jaga meiega oma salarelva!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 15. February 2013, kl 06.07

Hommikused tervitused!

Minu kaal täna hommikul 68,7 (-600g). Arvestades sellenädalasi tähtpäevi, olen rahul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Raven
Kuupäev: 15. February 2013, kl 06.44

Tere hommikut!

Kaal näitab 81,7kg, nädalaga kaotus 900gr. Olen väga rahul, sest ehkki tähtpäevad kaloreid lõhki ei ajanud, on olnud kole ja stressirohke nädal. Aga kaalumiinus mõjub ikka tujule positiivselt.

Nagu ikka - jõudu ja jaksu kõigile langetajatele!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. February 2013, kl 06.46

Tere varahommikust mu kallid!
Minu kaal siis 76,seega -500gspinning smiley sticking its tongue out
Sain siis nüüd tagasi oma -10,veits kahju oleks ju võinud saada -11,5moody smileyMaadlesin ja maadlen juba kaks nädalat haigusega,kaal tõusis kogunisti 77,4 kuigi sõin tava päraselt,no ja ma siin nüüd lohutan end et sain ju maha 1,4 kuna võitlesin haigusega,kaaluga ja lisa kilodega.No lõpp hea kõik hea.See sindrinahk viirus võttis ära igasuguse toidu maitse ja lõhna,kuigi nohu kui sellist enam pole.Otsustasin et kui maitset ei tunne siis mis vahet mida söön ja keetsin hulga suppi ja hakklihaga-kapsast,no muidugi vitamiinid ja puuviljad kuigi tõesti ei tunne maitset,lisaks ta kurivaim võttis mu ikka nii läbi et isegi vaikselt toolilt tõustes läheb pilt eest ja kõrvus kohin,vastik,vastikyawning smiley
Tegelikult ei hala vaid tahtsin teile öelda et hoidke end mu armsad ja kui vähegi võimalik hoiduge haigetest(see on muidugi ebareaalne)minagi siin põldude vahel sain selle oma kallilt kaasalt kes selle hoopis soomest tõi!
Katsume igapäev kas või 1 inimese siiralt ja südamest naeratama panna,siis võib lugeda et päev on maru edukas olnud!spinning smiley sticking its tongue outHoidke end ja omakseid,ärme ole kitsid hellusele ja kallistustele!Ma kallistaks teid kõiki,sest ilma teieta ma hakkama ei saaks!Suured,suured kallid ja rõõmsat ja õnnelikku reedet(ilusate numbritega)!Paid!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Bertini
Kuupäev: 15. February 2013, kl 06.46

Selle nädalal ei täitnud ma kordagi päevikut ja maiustasin oma isu täis nii kuklitest,kui kookidest ja sokolaadist ja muidugi ei tohi unustada ka spinati/fetajuustupirukaid....
Kaalukadu siis -200g.Kaal hetkel 62,2kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 15. February 2013, kl 06.57

Tere hommikust!

Minul täna 68,8(-1,2). Olen väga rahul, sest selles nädalas oli veel üks pidude koht ja sellest pidi välja ronima. Nüüd jälle tulemas üks "segane" nädalalõpp, väga loodan sellest võitjana väljuda. Kaloriarvesus on mu sõber, et ma vaid suudaks sellest kinni hoida.
Kõigile rõõmsat meelt ja vahvaid hetki. Et sellest lumest mitte ära tüdida, jõuame loodusesse , kasvõi jalutama, heal juhul suusatama-uisutama. See on ju mõnus.
Toredad miinused juba eespool näiduandjatel. Ja karuke, tore, et tervise poole jälle tüürid ja et kaal on miinuses. Olid ju nii mures.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. February 2013, kl 06.57

Oi,unustasin!
Tahtsin ka lisada oma mõõdud
Rind 105
keskk.91
puus105
Alustasin oli keskkoht 116,nii et toimib vaikselt!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: eskata
Kuupäev: 15. February 2013, kl 07.35

mul on šokk - kaalušokk. kui ma eile hommikul kaalusin 0,5 kg vähem kui eelmine reede ja kõik oli kontrolli all st. mina köögis eriti ei käinud, perele süüa ei teinud, igaüks vaatas ise kuidas sai- keegi ei virisenud ka, leppisid olukorraga sest mina ju trennitasin. kuna mul hakkasid süümekad pere ees, otsustasin eile köögis kokata. maitsesin siit ja sealt, ei midagi hullu. täna kaalul 1,5 kg juures, SEE EI OLE VÕIMALIK. olen nii nördinud, et nutt tuleb peale. midagi teha ei ole, kirja läheb 77,9 so. + 1,0 kg sad smiley sad smiley sad smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.