Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: lauriine
Kuupäev: 15. February 2013, kl 19.12

Hei, mul pole midagi rõõmustavat... Kaal ikka seisab, kuigi teen trenni ja jälgin söömist aga muutust ei ole. Tohutu vàsimus on peal ja hakkasin mõtlema, et keha on vist mingil säästurezhiimil ja ei julge midagi ära anda. Sest kohutav väsimus on sad smiley tööl on rakse periood ja vist lihtsalt stress peal... Väsinud ja morn, ootan päikest ehk siis läheb tuju paremaks ja ole mine mõnusamaks.... Ehk siis endiselt 73,5 sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Madam
Kuupäev: 15. February 2013, kl 22.11

Tere! Hommikune kaal 74 kg (+500 gr), vot selliselt mõjus mulle see vastlakukli-sõbrapäeva maiustuste nädal. Trenni ikka veidi tegin, ujulas ja täna jõudsin isegi 5 km suustada. Kuid ühinen lauriinega, väsimus on kallal, keha ja vaim nõder, vist kevadväsimus. Kuid võitleme edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: triink
Kuupäev: 15. February 2013, kl 22.17

Minul jäi kaal samaks ehk 70,5 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 16. February 2013, kl 08.21

71.1 ehk -400 grammi. Langeb aeglaselt, kuid siiski langeb. Peab vist selle üle ka happy olema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: tinku
Kuupäev: 16. February 2013, kl 08.30

Minul see nädal 95,5 ehk -0,5kg. Väga rahul. 1 vastlakukkel ja üks koogitükk sai ikka naha vahele keeratud, aga kaks hommikust ujumist korvasid kahjud. Nädalavahetusel suusatama. Panin oma 5 aastase ujumistrenni, et saaks ise ka ikka vähemalt 2 korda nädalas ujuma. Samas kisub hirmsasti juba kõndima ka, kuidagi kevade lõhn on õhus, aga kannavalud ei luba veel.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Fuksia
Kuupäev: 16. February 2013, kl 10.22

80,1 kg. Loodetavasti järgmisel nädalal tuleb 7-ga algav number üle pika-pika ajasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 16. February 2013, kl 10.38

Fuksia kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 80,1 kg. Loodetavasti järgmisel nädalal tuleb
> 7-ga algav number üle pika-pika ajasmiling smiley

Kindlasti näed seda smiling smiley Ma ootan pikisilmi oma 6-ga algavat numbrit. Kohe VÄGA ootan grinning smiley 1.2 kg pärast on olemas smiling smiley Edu meile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: fiskars
Kuupäev: 16. February 2013, kl 11.10

tere, mina olen õnnelik, minu kaal on 107,3 seega, miinus 900 gr. Mida veel tahta, kui oli ju vastlapäev ja mulle kohutavalt meldib ise teha vastlakukkleid ja minu lapsed ja lapselapsed armastavad ka neid. Ja muidugi tulid need väääääääääga head ja ma sõin kohe palju, kuid see oli ka minu päevasöök.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 16. February 2013, kl 23.18

Tervitused kaugelt maalt! Mina muudkui reisin ja pole kaalu juba nädal aega näinud smiling smiley. Ehk siis parema puudumisel läheb kirja sama kaal, mis eelmiselgi nädalal. Eks järgmise nädala lõpus selgub, millega 2 nädalat pimeduses kobamist päädib... grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 17. February 2013, kl 06.42

Tere kõigile,

minul sel nädalal + ring ehk 68 tagasi ja +0,2kg. Ma väga loodan, et seda enam ei juhtu!!!

Päikest päevadesse ja südamesse!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jane3
Kuupäev: 17. February 2013, kl 10.00

Ei saa kaaluda sel nädalalõpul, palun jäta see mis oli, 83,4

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 17. February 2013, kl 11.07

ma tahaks nüüd küll kakelda , olen olnud tubli ja korralik, ei mingeid vastlakukleid , märkimised, söömised mahuvad ilusastitabelisse ära, juurde on tulnud vägakiire tempoga jalutuskäigud.. ootasin võidukalt see nädal suurt kaalulangust ja ..ei midagi ..null!!!
ikka väga jama on olla ..mis manüüd siis teen..jätkan samas vaimus jakui järgmiseks nädalaks ei muutu midagi siis hakkan küll vist ka mingit eri hariduse ja kogemusega toitumisnõustajat otsima ..

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 17. February 2013, kl 11.20

to Saaremaatramm: Saan sinu pahameelest aru, ausalt.. Vägagi tuttav tunne. Kuid keha teeb vahel seda, mida heaks arvab. Olen ka toitumisnõustaja kavade järgi kunagi teinud ja kui keha arvab, et tahab säilitada vahepeal, siis ta seda ka teeb. Pigem jätka samas vaimus ning ühel päeval üllatab number jälle suure miinusega, vahel jälle hoiab rohkem vett kinni misiganes põhjusel ning see kajastub ka kaalu numbril. Nii et järjekindlust ja küll ta läheb. MIda olen veel tähele pannud, on, et kui väga stressi minna selle kaalu nr pärast, siis ei liigu kohe üldse või pigem ülespoole. Nii et rõõmsalt, rahulikult ja järjekindlalt ja tulevad miinused ka. Ausalt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 17. February 2013, kl 12.07

Minu kaal oli reedel 67,3... täna enam nii ilus pole grinning smiley aga loodetavasti väike miinus ikka koguneb järgmiseks reedeks smiling smiley

Murumumm sa näed super hea välja!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 17. February 2013, kl 14.15

Eile suuskasin 10 km ja täna 15 km - mõnus. Koju tulles oli särk seljas nii märg, et ütlesin lapsele, et ma kukkusin vette , ta jäi algul isegi uskuma smiling smiley.
Trenn ja liikumine annab lihtsalt nii mõnusa enesetunde aga kaalu alandamisele ta suurt mõju mu arust ikkagi ei avalda. See mis suust sisse ajame, see teebki meid ülekaaluliseks.
Aitäh Murumumm motivatsioonilaksu eestsmiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: sipsu
Kuupäev: 17. February 2013, kl 15.01

Kuna kaalumis võimalus puudub jääb kirja eelmise nädala kaal.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 17. February 2013, kl 17.31

Hea oleks ju mõelda ja endale valetada, et selle nädala kaalutõus on tingitud ettevalmistusest Tartu maratonile, aga ei lihtsalt sõin torti ja kooki ja kuklit ja kommi ja tulemus on nüüd käes
88,8 taas winking smiley see vist veidikene siis nüüd taas plussi winking smiley

PS! aga ikkagi käisin täna suusatmas, seda küll mitte Tartu lähistel aga mõnus oli ikkagi winking smiley ja kahjuks mitte nii palju kui Birika.. esimese korraga ei saa üle pingutada

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 17. February 2013, kl 21.14

Tere!
Töö ja elutempo on olnud nii kiire, et pole saanud siia oma kaalunäitusidki sisestada.. tongue sticking out smiley 08.02 kaal oli mul 68,3 (-0,1) ja selle reedene, e. 15.02 juba 68,7 (0,4) ega ei oskagi seletada seda kaalutõusu millegi muu, kui vastlakuklite söömisega (ehk liialdamisega), sporti teen ikka nii nagu ennem, vahel lausa rohkemgi. Eile käisin maakonna valdade talimängudel suusatamas, kus sain II koha, nii valusat ja nappi kaotust polegi vist oma elus saanud, kui eile I kohale- 7 sek. Kui oleks seda teadnud, oleksin ikka suusakeppidele ja jalgadele veelgi rohkem valu andnud..aga mis läind, see läind.. kokkuvõttes sai meie vald suusatamises üldvõidu ikka! winking smiley Pärast võistlust oli enesetunne nii hea, et sõitsin veel paar ringi lisaks, ilm oli super ilus ja suusk libises hästi smiling smiley Kokku sai siis eile 12 km "uisutatud" Birika, sa oled ka väga tubli suuskaja, ma siin loen! Ilusat uut nädalat kõigile ja nautige ilusat talve!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 17. February 2013, kl 22.23

Seekord siis plussinädal sad smiley Kaal 117,4 ehk siis +800g.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 18. February 2013, kl 10.31

Hei-Hei!

Siin siis jälle selle nädala kokkuvõte smiling smiley

Tabeli leiate nagu ikka lingilt KAALUTABEL

Esikolmik ikka sama. Eesotsa siis Mar11, kes on praeguseks kaotanud 9,47% oma kehakkalust (-7,2kg), teisel kohal Raven -8,41% (-7,5kg) ja kolmandal Kertukas -7,52% (-7,9kg). Tore onka see, et nemad on ka kilode poolest kõige rohkem kaotanud ainult vastupidises järjekorras smiling smiley

Tabelist kustutasin seekord siis Irizkakese tema enda soovil ja Pelikani ning lonni24, kuna nad ei olnud täna hommikuks oma kaalu 3 korda edastanud.

Pühapäeval meil siis jälle pidupäev tulemas aga seda õnneks võib ka kiluvõileibadega pühitseda. Tallinna rahvas saab ka paraadi vaadata Vabaduse väljakul ja loodetavasti mängib ka ilm kaasa smiling smiley

Aga maratoonlased.... kus on siis elamused? miks me midagi veel suurürituse kohta lugeda ei ole saanud? Jagage aga!

Edu algavaks nädalaks kallid kaasvõitlejad!

K




Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 18.02.2013 10.32.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: fiskars
Kuupäev: 19. February 2013, kl 07.57

Ma ka annan oma mõõdud nüüd, algul arvasin, et ei anna.smiling bouncing smiley Minu mõõdud on tänase seisuga:
puusaümb: 120
ümberm: 100
rind: 112
käsi: 40
jalg: 71
Kui võimalik, siis võib need numbrid tabelisse panna.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 20. February 2013, kl 08.44

Tere!

Kairka, tänud jälle tabeli eest. Loodetavasti läheb kõigil kenasti. Mul oli reziimitu nädalalõpp ja nüüd haigus. Raske kombinatsioon selleks nädalaks, aga eks edaspidi parem.

Olge terved!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 22. February 2013, kl 06.58

Hommik. Siin seekord nulliring. Rahul just pole aga vähemalt pole enam plussis nagu nädala sees. Sünnipäevade nädal saab pühapäeval lõpu, siis saab jälle normaalselt edasi minna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Raven
Kuupäev: 22. February 2013, kl 07.36

Hommikut!

Uus kaal täna hommikul 80,2kg ehk nädala kaotus 1,5kg. See on ka ainuke rõõmustav uudis mulle täna hommikul, sest ärkasin meeletu kurguvaluga, nii et isegi neelatan siin grimasside saatel sad smiley ega midagi, tuleb kontori asemel kodune sohvapäev ja õnneks on vähemalt nädalavahetus ees ja aega ennast ravida.Mis ma süüa saan, seda ma küll ei tea, sest praegu läheb ainult kuum tee kurgust alla.

Jätkuvat sihikindlust ja tervist kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: annike
Kuupäev: 22. February 2013, kl 07.41

Raven, head paranemist sulle!

Minu selle nädala kaal 66,5 langust 300 grammi. Jälle sammuke eesmärgile lähemal.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 22. February 2013, kl 07.54

Tere!

Minul täna pluss 69,4(600) Ka tõbine. Uuel nädalal ehk jälle tublim.
Kaunist vabariigi aastapäeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: lauriine
Kuupäev: 22. February 2013, kl 08.32

Hei, juhhheiiii.... Minu kaal lõpuks üle mitme mitme nädala langenud smiling smiley rõõmsaks teeb, tänane number siis 72,5 ehk miinus 1 kg smiling smiley oeh, vahva!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: memm52
Kuupäev: 22. February 2013, kl 08.55

minu kaal 89.9

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: hiieke
Kuupäev: 22. February 2013, kl 08.58

Hommikut kallid kaalulangetajadsmiling smiley


Minu kaal 72,9 (-1,4), Olen väga rahul smiling smiley

Kaunist vabariigi sünnipäeva kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Zant
Kuupäev: 22. February 2013, kl 09.08

Hommik.
Pole võimalik sel nädalal kaaluda, palun panna eelmine kaalunumber.
Päikest!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.