Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jane3
Kuupäev: 03. March 2013, kl 14.57

Ma mõtlesin, et ei annagi kaalu, aga mis siin ikka parata, ma võtsin juurde, tänane kaal 84,2, see on siis 900 gr, peaaegu kilo. Ma ei tea mis see on, maiustused vist, ja vähe liikumist

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: eskata
Kuupäev: 03. March 2013, kl 16.23

Parema meelega ka ei kirjutaks seda kaalunumbrit, 78,4 seega +1,0. Närvipõletik paremas õlas annab küll järele, aga ei ole kuskile kadunud. Tegelikult olen ka ise ennast käest lasknud. Alla veel ei anna. Järgmine nädal võiks panna sama kaalu, sest olen arvutist eemal, seega kaks nädalat on aega ennast kokku võtta. Kõik positiivne minus kadus jälle kuskile, püüan üles leida.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 04. March 2013, kl 10.22

Tere tupsu-nupsukesed!

Väljas jälle ilus talveilm ja aeg eelmise ilusa nädala kokkuvõte teha smiling smiley

Värskendatud tabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Tabeli eesotsas Raven , kes on praeguseks kaotanud ilusa ümmarguse 10 kg ehk 11,21% omam kehakaalust. Teisel kohal Kertukas -9,14% (9,6kg) ja kolmadale asunud Jutah -7,29% (6,2kg).

Tabelist eemaldasin Bertini ta enda soovil- head paranemist sulle! Ja ka EA, tirnu ja Egle26, kes ei olnud tänase hommuiku seisuga 3 korda oma kaalu edastanud.

See nädal jälle väike katsumus meie teel naistepäeva näol. Kooki tuleb ju ikka teha ja nautida sel puhul, kui juba lilli tuuakse siis hea ka pakkuda smiling smiley

Edu kõigile!
K

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 04. March 2013, kl 10.29

Isiklikul tasandil siis niipalju, et sain ka lõpuks suusad endale alla smiling smiley Käisin nõmme spordikeskuse juures"muruharakat" (Lembitu Kuuse väljend eilsest meeste 50km sõidust) mängimas. Pole 20 aastat suusatanud ja see võis ikka päris naljaks vaatepilt olla kuidas ma seal kõigest väest üritasin. Aga sain oma 8km tehtud ja tekkis ka kohe plaan järgmine nv uuesti minna smiling smiley eks näis kauaks talve jätkub.

Täna hommikul oli ka kaal kõige madalam mis ta mul olnud on e. siis 71,8. Kui ta nii ka jääks siis oleks eesmärk täidetud aga kahjuks tean, et see puhtalt eilse kõhuhäda süü. sad smiley

Ilusat talve jätku kõigile! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 04. March 2013, kl 10.44

Aitäh sulle kullapai Kairka!Imetlen sind ja sinu ettevõtmisi!smileys with beer
Usun et talve veel jagub,ainus pisi palve et oleks päikselisem!
Oh kuidas tahaks märtsi lõpus 7 lõppu näha või isegi 72 sobiksthumbs up
Katsun tubli olla,sest see nr sõltub ainult minust!
Kaunist nädala algust!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 04. March 2013, kl 11.33

Nii tubli oled Kairka!! Ja tõepoolest suured tänud tabeli toimetamise eest. Meid siin ikka päris palju smiling smiley
Raven - tahtsin juba ennist õnne soovida. 10 KILO LÄINUD!!!!!! SUPER!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 04. March 2013, kl 14.42

Kairka - sul on minu reedene postitus märkamata jäänud - mul oli 78,5 (-0,5 kg)
Kiidan sind, et suuskamist proovid, mulle meeldib suusatamine väga, talve seepärast ainult tahangi, et siis saab suusatada.
Ravenile kiitus - 10 kg rasva endalt maha raputada - väga tubli saavutus.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 04. March 2013, kl 16.35

päh mul kuidagi märkimatta jäänud kaal on 107 ..täpselt

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 05. March 2013, kl 06.52

Saaremaatramm kirjutas:
-------------------------------------------------------
> päh mul kuidagi märkimatta jäänud kaal on 107
> ..täpselt


Ma juba muretsesin, et sa kuidagi ära kadunud: )

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 07. March 2013, kl 10.35

Tere mu nukukesed!
Homme siis kaalumine ja nagu ma aru sain ka uued mõõdud.Jeerum olen suutnud kaalust eemale hoida terve nädala,nii et homme vaatan ja näen mis teoksil!Lihtsalt tahtsin näha kas nii on kergem nädalat üle elada ,ilma et pidevalt kaaluks.Pean tunnistama et mulle siiski ilmselt sobiks kas või ülepäeva kaaluda,praegu lihtsalt katsetan,raskustega.Sama ei tea ka mõõtude kohta essugi!Homne naistepäev jätab mind ka külmaks,sest ilmselt kuulun väga väheste hulka kellele see püha ei avalda muljet!Tahan lilli saada mitte kohustuslikult,kuid pean lugu neist kellele see püha meeldib.Mulle on armas küll emadepäev ja miskipärast see vastu ei hakka.Tont teab mis puust mina olen!Palju päikest,palju ilusaid lilli ja nii sama ilusaid kaalu nr!Kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 07. March 2013, kl 12.13

Hei!

Homme siis ootan, nagu karuke03 juba maninis, ka mõõtusid kel soovi on!

Iluisaid numberid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 07. March 2013, kl 12.47

tsauka!
nagu ikka jälle mul kaalunäit andmata jäänud, kuid ega see tähenda, et kaalumata jäi.. winking smiley reedene kaalunr. oli mul 68,8, homme loodan ilusamat numbrit, sest olen sel nädalal suht tubi olnud..esmaspäeval oli isegi juba 67,7..eks homme siis näe..
Ilusat homset naistepäeva kõigile ja mina lähen homme õhtul pidusse kilosid maha tantsima! winking smiley
Mõõdud said ka võetud,kuid need esitan siis homse kaaluga!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 07. March 2013, kl 14.56

Mul on hea nädal olnud, toitumine on kontrolli all, ahvatlustele suudan rahulikult EI öelda.
Üritan keha vaikselt trenniga harjutada, sest olin eelmine nädal viirushaiguses.
Täna plaanin väikse ujumise ja sauna ette võtta.
Eelolevast naistepäevast arvan, et tore ikka kui meeles peetakse.
Homme siis näidud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 07. March 2013, kl 19.21

kohutav, käin iga päev kiirkõnnis 2.5-5 km ..nii et ikka võhmale ja higi lahti võtab, mõned jooksusammud teen juba sekka ka .
nüüd viskasin leiva ja sepiku välja menüüst.
otsustasin taktikat vahetada, kui seni sõin koguse täis siis nüüd lasen olla, olgu75 või 85% siis kui need kapsad täis ei anna kaloreid..
ainsad pahed on siis 10% hapukoor, light cola ... no ma tean, tean et ei tohiks.... aga ma ei joo, ei suitseta ei söö suhkrurt no las midagi olla ega ma ei tahagi 200 aastaseks elada .
ja tumedat shokolaadi söön ka paaril korral nädalas ca 40 grammi korraga.

kui se kaal nüüd ka alla minema ei hakka siis lähen proovin vee peal kõndida sest siis on selge et ma ei allu loodusseadustele :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: fiskars
Kuupäev: 08. March 2013, kl 04.56

Tere vara hommikust. Minu kaal sama 107.6 .see:ga 0 ringsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 08. March 2013, kl 06.55

Tsau sõbrakesed!
Minu kaal 73,9 langust -200
Rind101
Keskk.87
Puus 104
Langus väike,kuid ikkagi langus nii väikestes grammides kui ka mõõtudes ja miks siis mitte rõõmustada!smileys with beer
Homme sünnale,eks näis kuidas kulgeb?Tean ainult ette et seda mida pole äkki aastaid saanud,kindlalt patustan!Joogid pole mulle nii et sellega pattu pole karta,kõik muu,läheb nagu läheb!
Kallid kõigile ja ilusat kaalulangust!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 08. March 2013, kl 07.01

103,6 kg täna siis.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 08. March 2013, kl 07.12

Tere!

Minul 70,6(O) Vähemalt mitte pluss. Rühin edasi smiling smiley Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Siux
Kuupäev: 08. March 2013, kl 07.41

Tere hommikust. Minu kaal täna 78,9 ( -0.9).

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 08. March 2013, kl 07.41

Täna hommikul näitas kaal 94,7 ehk nädalaga -700g. Olen rahul, sest eelmisest reedest saati olen olnud haige ja trenni pole saanud teha. Nädala sees oli miinus poole suurem, aga eile sai vähekene patustatud grinning smiley. Aga pole hullu, mis kiirelt tuleb, see kiirelt läheb.
Mõõdud ka:
Rind 116cm, kõht 97cm ja puusad 119cm.
Riided on kõik suureks jäänud, tahaks juba minna uusi ostma, aga mõtlen, et kui kaal veel langeb, siis hakkaksid need, mis praegu ostaksin seljas rippuma, niiet ootan veel shoppamisega natuke aega smiling smiley
Lisaks sellele mõtlesin, et kui jaanipäevaks oli mul pandud eesmärk 90 kilo, siis tundub, et ma suudan natuke rohkem ja ideaalis võiks see eesmärk olla 85 kilo.
Ilusat naistepäeva kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Zant
Kuupäev: 08. March 2013, kl 08.48

Hommik.
74,3 - ehk siis -400g. Väike miinus peale kobedaid plussesmiling smiley Ise olen ülimalt rahul, vast saan nüüd jälle vaikselt allapoole minna.
Kaunist naistepäeva kõigile - eks me kõik ole siin selleks, et kaunid naised oleksimesmiling smiley
(Noh, mõnusmees välja arvatudsmiling smiley)
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Raven
Kuupäev: 08. March 2013, kl 08.51

Ilusat päikeselist hommikut!

Kaalul täna hommikul number 78,7kg ehk langus 0,5kg. Olen rahul, esimene nädal täistrennikoormusega peale haige olemist ja stressi mahtus siia kahe inimese jagugi ja leevendust niipea ei paista sad smiley Aga tunnen siiski rõõmu miinusest ja sellest, et kui varem ajas stress külmkapi ust paotama, siis nüüd üritan sellest vabaneda jõusaalis või ujulas. Tasapisi eesmärkide poole, eksju?

Jõudu ja jaksu kõigile ja kes tähistavad - ilusat naistepäeva, kes mitte - ilusat päikesepaistelist nädalalõpu algust!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 08. March 2013, kl 09.03

Minu kaal täna hommikul 77,9 (-600 gr) - olen väga rahul.
Tarbisin keskmiselt 1400 kcal päevas, 2 rahulikku trenni ja vähemalt 30 minti liikumist igas päevas.
Paistab, et asi toimib smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: F
Kuupäev: 08. March 2013, kl 09.18

Kaal 91,4(-0,6)kg. Ikka tasa ja targuwinking smiley
Mõõdud:
puus 134->131 (-3)
rind 120->118 (-2)
reis 74-> 73 (-1)
käsi 43-> 42 (-1)
naba 116->109 (-7)
kaal 97->91,4 (-5,6)

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Jutah
Kuupäev: 08. March 2013, kl 09.28

Ilusat naistepäeva!

Kaloripõletaja minu sees on vist rikki läinud. Selle nädala kaalulangust vaid -0,4 ehk siis tänane kaal 78,4 kg.

Mõõdud lisan homme.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: kiq
Kuupäev: 08. March 2013, kl 10.28

ei saa jlle järjepeale, vahepeal käis mingi gripp kallal, nüüd, no lihtsalt ei jõua midagi teha, motivatsiooni kriis.... +0,7 siis juures... confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 08. March 2013, kl 10.34

No tere ilusa päeva algust ka minu poolt! smiling smiley
Minu kaal täna 56,6(+/- 0)kg. Pole hullu. Loodan järgmine nädal kõvasti pingutada. Tahtsin küll tegelikult tänaseks ümmarguse 56 kätte saada, aga vot ei õnnestunud. Kas olen pettunud? Ei ütleks, rassin ikka iga päev natuke trenni lapse kõrvalt või lapsega koos ja proovin oma toitumist nüüd veidi korrigeerida. Toitumises peitub see võti!

Minu mõõdud:
Rind 88
Talje 71
Puus 94
Reis 54

Võrreldes eelmiste mõõtudega on kokkuvõtvalt kadunud üle keha -12cm!!!! See juba on midagi grinning smiley

PS! Kairka - tabelis parandaksin tänase näitude kuupäeva 8.03

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: triink
Kuupäev: 08. March 2013, kl 10.40

Head naistepäeva kõikidele naistele!

Mul see nädal 69,7 ehk siis -0,3kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 08. March 2013, kl 10.44

jessy kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No tere ilusa päeva algust ka minu poolt! smiling smiley
> Minu kaal täna 56,6(+/- 0)kg. Pole hullu. Loodan
> järgmine nädal kõvasti pingutada. Tahtsin küll
> tegelikult tänaseks ümmarguse 56 kätte saada,
> aga vot ei õnnestunud. Kas olen pettunud? Ei
> ütleks, rassin ikka iga päev natuke trenni lapse
> kõrvalt või lapsega koos ja proovin oma
> toitumist nüüd veidi korrigeerida. Toitumises
> peitub see võti!
>
> Minu mõõdud:
> Rind 88
> Talje 71
> Puus 94
> Reis 54
>
> Võrreldes eelmiste mõõtudega on kokkuvõtvalt
> kadunud üle keha -12cm!!!! See juba on midagi grinning smiley
>
> PS! Kairka - tabelis parandaksin tänase näitude
> kuupäeva 8.03




Vaata ette,
vaata taha,
muidu jääd sa ajast maha.....

... tuli kohe meelde grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 08.03.2013 10.44.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: joojoo
Kuupäev: 08. March 2013, kl 10.58

sad smileysad smileyconfused smiley +1kg taas juures....88,2....nutt tuleb peale ja ei teagi kuidas taas reepeale saada....Hommikupoolikuti on kõik kenasti...kaalun toitu ja vaatan mida söön ja joon ...ja nii kui õhtu tuleb olen justkui ära tehtud...kõik mis vähegi suhu mahub ja söödav tundub selle ka ära söön sad smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.