Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 13. March 2013, kl 09.34

Kaunist päeva kullakesed!
Aitäh Kairkale,oled vapustav!
Mina olen ilmselt 3-4 kg raskem,täpselt ei tea sest ei julge kaaludagi,sõin kõike mis nägin ja veel pealegi!
Kuidagi need 3 päeva on olnud ohjeldamatu isu,kõige järele!
Ehk õnnestub täna stopp öelda,kuid veel ei hõiska sest hommik on alati kergem,kui õhtulthumbs down
Kõigile kallid ja palju päikest!Tuleks juba soe ka meie maale!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 13. March 2013, kl 11.06

Minul nii hull lugu pole kui karukesel aga pea iga päev olen 20% normist üle läinud.
Ehk motiveerib kedagi see, et no pole ju hea olla kui liialdada toiduga, kui kõht on parajalt tühja täis siis on enesetunne mõnus.
Peale viirushaiguse põdemist trennis pole nagu jõudu - ei tea kas peaks ikka punnitama trenni teha või oodata veel?
Ootan ka juba kevadet, esimesed seemnedki juba mulda pandud. Rändlinnud olevat juba kursi meie kodumaa poole võtnud, järelikult on kevad tõesti tulekul.
Olge tublid.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 14. March 2013, kl 09.48

Tere päikeselist hommikut!
Homme juba kaalumine ja ega ikka ei oota küll.... läks samamoodi vett vedama, nagu siin teistel. Tuli pea 2kg juurde ja olen nüüd terve aeg vaeva näinud, et see nüüd maha saada. Nõme oleks jälle sama nr esitada, nagu enda alt vedamine. Oeh!!! PINGUTAAAAAN!!!
Nädalavahetusel on 1 pidu ka ees. Peaasi, et sellega oma kaalule jälle hiigelkahju ei tee, sest muidu näen lihtsalt iga nädal vaeva samasse kaalu saamisega.
KÕIGILE JAKSU JA EDU!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 14. March 2013, kl 09.52

Ja muide. Vaatasin tabelist, et Kairka - veel 200g ja oled saavutanud oma soovkaalu!!!!!! Vot see võib hea tunne olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 14. March 2013, kl 10.44

Nu jah, mul juba pikemat aega see eesmärk käega katsutav aga ei taha kuidagi saabuda see päev. Eks viimased kilod olegi kõige raskemad kaduma nagu väidetakse ja mina siin oma üles alla jõlkumisega tõestan. Aga üldiselt ma väga õnnetu ka pole, mis see paarsada grammi ikka nii väga näitaja on, rohkem säilitan ja kui läheb jälle 100g olen õnnelik smiling smiley Vahest kui hakkangi stressama selle pärast siis püüan ikka endale meelde tuletada et ohhooo, Kairka kas sa paar aastat tagasi 100kg-sena oleksid ka selle pärast põdenud.... ja toob maa peale tagasi smiling smiley

Järgmine nädal puhkus ka ja siis plaanid rohkem trenni teha. Plaan ka kehaanalüüsis uuesti ära käia ja vaadata mis räägitakse. Vb pannakse uus eesmärk. See 72 sai ka pandud treeneriga nõu pidades ja minu näitajajid arvestades eelmine aasta mais. Vb nüüd näitavad nr midagi muud ja maratoni plaani peab ka muidugi treeneriga arutama smiling smiley uuuh, nüüd läksin jälle närvi sellele mõeldes ja tuli tunne, et pean kohe jooksma minema.... grinning smiley

Aga homme siis ootan põnevusega kõigi numberid!

Edu! thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 14. March 2013, kl 11.30

Kairka. sinu pikkust vaadates, usun, et oled väga vormis ja maratoni läbimiseks veel enam smiling smiley
Ja eks need viimased kilokesed pruugi jah sellised olla.... isegi vaatan, et palju nagu endalgi minna pole, aga no ei lähe grinning smiley Väga visalt!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. March 2013, kl 06.41

Tsau mu kallid!
Suure hirmuga astusin kaalule,teades et nädal nüüd juba üle söömist on kindlalt lisanud 3-4 kg!
Suur oli mu rõõm kui kaal näitas et pole grammigi juurde võtnudthumbs upJuhuuu!
Minu kaal siis 73,9,ehk siis sama mis eelmine reede,isegi kurb pole sest nii hea on teada et ilmselt siiski sõin säilitus kcal!
Loodan väga et see tulev nädal on siiski edukam,ei tahaks väga pikalt pidama jääda samal nr-l!
Kevad ju ukse taga kuigi ilm veel külm on päikest siiski juba tükk maad rohkemhot smiley
Palju ilusaid nr kõigile ja ärge heituge kui see päris nii ei ole,meie kehad on targemad kui meie ja ise dikteerivad meile mis ta parajasti vaja!
Mu armsad tohutult palju päikest ja SUURED KALLID!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 15. March 2013, kl 06.51

Kaal pea kaks nädalat paigal seisnud, minu jaoks arusaamatul põhjusel. Aga nüüd kahe päevaga ikka liikuma hakanud. Seega täna ikka miinus ette näidata, ehk kaal 102,6 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 15. March 2013, kl 06.59

Mul on täna hommikul kaal 93,3 kilo ehk nädalaga -1,4 kilo vähemaks. Olen see nädal rohkem trenni teinud ja patustanud ei ole, niiet väga ilusasti langes. Järgmiseks reedeks tahaks olla 92, kuigi usun, et seda ma ei saa smiling smiley
Ilusat algavat nädalavahetust kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 15. March 2013, kl 08.07

Tere!

Minulgi täna lõpuks miinus. 69,7(-900) Olen väga rahul, raske oli, aga püsisin. Õnnitlen kõiki langetajaid ja imetlen vastupidavust ja visadust. Kairka, suur tänu meid siin koos hoidmas ja julgustamas.

Toredat nädalalõppu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 15. March 2013, kl 08.29

Hommikut!! Nii kenad miinused siin reas.
Ma olin kindel, et täna tuleb minul kirja panna pluss. Selle hirmus rassisin eile pool tundi crosstraineri peal ja tulemuseks täna hommikul kaal 100,6 ehk -0,7kg!! Ilus!
Muide kolmapäeval langesin täielikult sokolaadi lõksu ja seetõttu arvasingi plussi tulevat, aga ilmselt suutsin need kalorid kuidagi ära kulutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jane3
Kuupäev: 15. March 2013, kl 08.36

Väga kahju, aga mind on tabanud plussilaine, 84,5. On mõned põhjused, aga ehk suudan pöörata tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 15. March 2013, kl 09.21

65 (+- 0g)

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Raven
Kuupäev: 15. March 2013, kl 09.24

Tere päikeselist hommikut,

eelmine nädal oli miinus väike aga see nädal suur, uus kaalunumber 76,9kg ehk 1,8kg langust smiling bouncing smiley On olnud ilus patustamise vaba nädal, iga hommikut olen ujumisega alustanud ja üritanud stressi endast eemal hoida. Väljas särav päike tekitab juba nii tahtmist rohkem õues olla, aga miinuskraadid pikalt veel ei luba. Sellest hoolimata soetasin eile endale jalgratta ja nüüd ei jõua lume sulamist ära oodata hot smiley

Jõudu ja jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Jutah
Kuupäev: 15. March 2013, kl 09.28

Rõõmsalt saan teatada, et minul jälle nädalaga kena -1,1 kg ning kaalu järgi 77,3 kg.

Murelikuks muutun aga siis, kui hommikul riidekapi ees seisan - püksid pean kõik vist ära viskama, sest selliste loterdistega ei kannata toast välja minna. Mõtlesin, et enne eesmärgi saavutamist uusi riideid ostma ei hakka, aga vist ikka pean nädalavahetusel shoppama minema.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 15. March 2013, kl 09.44

Hommik
Minul on täna näidata ette langust kõigest -100g, ehk 58,4.
Kolm nädalat mitte trenni tegemist ja nüüd suure hooga alustamine pani ilmselt kuskilt miskit seisma või mis iganes.
Järgmine kord ehk suurem langus, kuigi jah täna sai firma 20 aastaseks - pidu; homme sõbranna juubel ning esmaspäeval sõidan suusatama. Ma loodan et pean vastu ning ma näen oma kaalul numbrit 57,9, siis oleksin väga häppi.

Oodates kevadet

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: F
Kuupäev: 15. March 2013, kl 10.14

Ilusat päikselist ennelõunat!
Kaal näitas täna hommikul 90,6(-0,8)kg. Igati rahul, kui arvestada, et juba 2 nädalat pole trenni saanud teha. Huvitav, kas järgmine nädal näen juba kaalul numbrit, mis algab kaheksaga?winking smiley Sellist numbrit nägin vilksamisi vist 4a. tagsi.
Pool võistlust hakkab vist varsti läbi saama?

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 15. March 2013, kl 11.18

Tere-tere siis jälle!
Lubatud sai, aga nagu alati, kiire-kiire, eelmise reedene näit+ mõõdud mul ikka andmata, panen nüüd siis need kohe kirja:

kaal (8.03): 68,1 (-0,7)
talje: 76 cm
puus: 91 cm
Reis:51 cm
säär:37,5 cm
käsivars:29cm
rind: 87 cm
täna hommikune kaal mulle rõõmu ei toonud: 69,0(+0,9), ei tea, mis see on, aga rohkem sööma pole küll hakanud.. sad smiley trenni tegin ka nagu tavaliselt:teisipäeval suusatasin lausa 16 km millegagi+ õhtune tantsutrenn ja kolmapäeval kah tantsutrenn.. peab mingeid muutusi sisse viima, keha ilmselt sellise rutiiniga laisaks läinud..



Toimetatud 1 kord(a). Viimati anny22 15.03.2013 11.18.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 15. March 2013, kl 12.12

Tere,
Minu kaal täna hommikul 94,0 (-100g). Teosammul kaal langebconfused smiley ... pean vist lõpuks trenni minema ja korralikult toidupäevikut pidama hakkama. Hakkan kohe netist kodule lähemat spordiklubi otsima.winking smiley
Päikselist nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Fuksia
Kuupäev: 15. March 2013, kl 13.01

78,3 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Ivory
Kuupäev: 15. March 2013, kl 13.32

Tere

Kaal on visalt ikka sama numbri peal, ei teagi miks nii, rassin jõusaalis nagu segane ja patustamisest on asi kaugel aga igal hommikul on tulemus sama. Mul on hea meel, et teistel läheb ikka paremini. Päikest teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Siux
Kuupäev: 15. March 2013, kl 13.33

Tervitused. Minu kaal täna 79,7 ( +0.8). Endal ka juba piinlik, kaal käib üles-alla , suuremas plaanis aga püsib paigal. Edale hakkab juba tunduma, et asi vist selles, et kui muu jaoks motti ei jätku, siis 8-le päris lähedale jõudes hakkab hädapasun tööle ja suudan nädalakese korralikum olla , rohkemaks paraku vist motti pole. Päris kole lugu sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 15. March 2013, kl 14.27

Ivory kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere
>
> Kaal on visalt ikka sama numbri peal, ei teagi
> miks nii, rassin jõusaalis nagu segane ja
> patustamisest on asi kaugel aga igal hommikul on
> tulemus sama. Mul on hea meel, et teistel läheb
> ikka paremini. Päikest teile!


Ivory,
tee vahel trenni paus ka ja siis keha hakkab lahti laskma. Näiteks tee 3+1 meetodit, st 3 nädalat rassid ja siis 1 nädala teed pausi ja teed kerget trenni ainult (jalutad või sõidad kergelt ratast 3kordant, nii alla 140se pulsiga). Keha areneb puhates ja hakkab ka normaalselt talitama sellel 4ndal nädalal. Muidugi see nädal tuleb ikka korralikult süüa. Pidevalt rassimine ainult ajab keha segadusse, et nüüd jama majas ja sunnitöö ja ta hakkab kinni hoidma.

Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 15. March 2013, kl 14.43

Minu kaal täna 77,7 (-200 gr) - vaatamata sellele, et mulle see number meeldib tahan järgmine reede teist/väiksemat numbrit kaalul näha.
Paaril päeval ei viitsinud päevikut täita, liikumist oli igas päevas, pluss 3 trennipäeva.
Rühime aga edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: joojoo
Kuupäev: 15. March 2013, kl 15.37

88,2 +/-0...kommenteerida ei ole midagi... igal juhul ei meeldi mulle see mida kaalul näen.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: aretha
Kuupäev: 15. March 2013, kl 15.57

Mina teatan raske südamega et olen algpunktis tagasi, st 68. Arvestades , et alles teisip olin veel 2 kg raskem, on põhjust vist rõõmustadagi smiling smiley Küllap mul kaloraaz oli ikka liiga madal, ega muidu pärast poleks nii hullusti üle söönud. Püüan nüüd siis leida mingi mõistliku koguse, kuidas ikka natuke langetada ka, aga samas mitte nii kiiresti! Parem olla nullis kui plussis eks smiling smiley Ja tänan väga kõiki, lohutajaid-innustajaid. Super selstkond meil siin smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 15. March 2013, kl 17.40

Tere õhtust!!!

Minu kaal 75,5 (-300g) smiling smileyei kurvasta -ei ole vähamalt+


Päikest!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Ivory
Kuupäev: 15. March 2013, kl 17.55

Hei!

Suur tänu vastamast. Mul oli juba väike motivatsioonilangus hetkeks, aga nüüd on jälle eesmärk selge, võtan nädalakese vähe rahulikumalt ja vaatan kas toimib. Suur tänu sulle! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 15. March 2013, kl 18.54

Hei

Ma endiselt ei ole kodus ja kaaluda ei saa.
Eks järgmine nädal siis paistab mis seis on.

Kõigile teistele edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 15. March 2013, kl 18.56

Siux - ära jää must alla palun, ma tahan sinuga võistelda smiling smiley.
Mina ise olen saanud motti sellest, et jälgin toitude GI- sisaldust. Tuleb tarbida väiksema GI-toite.
Ja regulaarne treening annab ka sirgema olemise ja peale trenni ei taha nähtud vaeva suure söömisega ära rikkuda.
Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.