Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: F
Kuupäev: 22. March 2013, kl 09.00

Minu kaal oli täna hommikul 89,7(-0,9)kg. Jeeeeee... Uus esimene numberhot smiley Nii kaua (aastaid juba) pole kaalul sellist numbrit näinud.
Edu Teilegi!smileys with beer



Toimetatud 1 kord(a). Viimati F 22.03.2013 09.00.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Raven
Kuupäev: 22. March 2013, kl 09.07

Tere hommikut!

Tundub, et olen ka omamoodi tsüklisse sattunud, üks nädal väike miinus, teine nädal suur miinus, uus kaalunumber on 76,4 kg ehk 500 gr miinust. Aga rōōmustan ikka, langus on langus smiling smiley pealegi on trenni poolest hullumeelne nädal olnud, iga päev olen hullu kardiot teinud ja lihast pealekauba, hea et üldse kaalu kinni ei tōmmanud. Säärelihased olid eile-üleeile nii valusad, et trepist komberdasin alla nagu oleks 90, täna on tunne juba enamvähem. Järgmiseks nädalaks on keha ehk juba suurema koormusega harjunud ja siis läheb see parema vormi ehitamine libedamalt smiling bouncing smiley

Nagu ikka, jōudu-jaksu kōigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: aretha
Kuupäev: 22. March 2013, kl 09.09

Aitäh armsad sõbrad, et te pole mind motivatsioonikriisist hoolimata siit välja visanud smiling smiley Uus lootus tärkab koos kevadega! Täna kaalusin täpipealt 67. Kuigi see pole ehk päris adekvaatne nr, sest eile oli nii kiire, et sõin alla BAV, käisin massaažis ja koguni kahes trennis, lisaks sain leevendust pikka aega vaevanud seedimismuredele - aga sean enda isiklikuks eesmärgiks järgmisel reedel sama numbtriga siia saabuda, ja ikka säilib veel lootus jaaniks oma eesmärk saavutada!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Jutah
Kuupäev: 22. March 2013, kl 09.24

Minu kaal kõigub juba 10 päeva sama kilo sees - kord 200g juures, siis 300g vähem. Täna hommikul siis 77,0 ehk langust nädalaga 0,3 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 22. March 2013, kl 09.29

Nonii täna on minu kaal 92,1 ehk nädalaga -1,2 kilo. Kõik juba näevad, et ma olen hoolega kilosid kaotanud ja mul on selle üle ainult hea meel. Täna tuleb siis enda pulmad maha pidada smiling smiley Lihtne registreerimine, aga siiski... samuti on mul plaanis üle pooleteise aasta esimest korda alkoholi tarvitada ja trenni nagunii teha ei saa. Ei kujuta ettegi, mis homme hommikul kaal teeb. Ja lisaks sellele on vaja homme kahel sünnipäeval ka käia. Tuleb tegus nädalavahetus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: pontus
Kuupäev: 22. March 2013, kl 09.39

Hei,
Minul ka mõnus miinus kaalul 75,4 (-900 g). Kuna mitu hommikut juba selline kaal olnud, siis see annab lootust, et ka järgmisel nädalal langustrend jätkub. Olge teie ka tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 22. March 2013, kl 09.43

Oiiiii, Kertukas.... PALJU ÕNNE SULLE!!!! Nii armas!!! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 22. March 2013, kl 09.46

Tere, tublid rügajad! cool smiley

Mina nägin täna üle pika aja kaalul väikest langust kuigi olen jälle pikal reisil olnud viimased 2 nädalat the finger smiley. Tänane kaal 72,3 ehk siis -700g.

Ilusat ja kerget nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 22. March 2013, kl 09.52

Hommikut!!
Minul täna pluss, mis kustutab eelmise nädala miinuse. Kolm head nädalat järjest ei suutnud mind see nädal ree peal hoida.
Kaal täna 101,2 ehk +0,6kg.
Njha, eks tuleb nüüd mõistus tööle panna ja keha ka ja kui need kaks koos töötavad, siis ehk saavutan järgmiseks nädalaks taas miinuse.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 22. March 2013, kl 09.57

Kairka aitähh õnnesoovide eest ja samuti jaanilahingu eest. See on olnud väga suureks motivaatoriks minu kaalu langetamises smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Raven
Kuupäev: 22. March 2013, kl 10.55

Õnnesoovid Sulle Kertukas, tulgu Sul superilus nädalavahetus! smiling bouncing smiley spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 22. March 2013, kl 10.58

88,9 - võib endiselt öelda, et peaegu, et stabiilne winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 22. March 2013, kl 11.16

Kaliis Kertukas!
Suured ja siirad õnne soovid sulle minu poolt!Oled väga tubli ja nii ilus kevade algus südames!!!smileys with beerArmastust,õnne ja kõike kõike mida hing igatseb!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 22. March 2013, kl 12.30

Kerukale suured õnnesoovid smiling smiley
Minu kaal täna 78,2 ( + 500 gr) - aga ma ei põe, mul on see vee kinni hoidmise aeg, küll ta välja tagasi läheb ja võtab ehk rasva ka kaasa.
Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Siux
Kuupäev: 22. March 2013, kl 14.05

Kertukas ! Suure suured õnnesoovid !!!

Minu kaal täna taaskord plussis 80,2 ( +0.5). Hommikul tuli lausa pisar silma. Olen ju see nädal pingutanud küll. Söönud korralikult, nädalavahetusel viskasin kaks päeva lund nii, et selg märg. Kokku 6h intensiivseid tõste ja loopimisliigutusi, edasistel päevadel olen kõlmel päeval käinud kõndinud pesamuna kelgupeal keskmiselt 4km/ päevas. Saan aru, et ma ei ole mingit hüper super trenni teinud, aga ma ei ole ka teleka ees passinud ja shipse sisse ajanud. Vähemalt nullis võiks olla ! Hetkel ei ole küll motti kuskilt mujalt ammutad kui et, see paganama esinumber muutus suuremaks. Õudne, ma ei saa enam üldse aru mis minuga toimub. Rase ma ei ole winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 22. March 2013, kl 14.27

Siux, ära heitu. Vahel on selline aeg. Mul oli ka näit. korralik nädal ja üldse ei ole palju rajalt eksinud, aga millegipärast ei liigu või siis on pluss. Vahepeal aga viskas ka ühe miinusnädala. Kui mingeid eriolukordi pole, siis lihtsalt , püüa vastu pidada, küll see miinus ka tuleb.Ole vapper, arusaadav, et tuju ära läheb. Võib-olla tegidki palju füüsilist, vahel siis ka tõuseb mõne aja.

Kertukas- palju palju jätkuvat armastust!

Kõigile kauneid hetki!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Ivory
Kuupäev: 22. March 2013, kl 14.49

Hei!

Nädala sees oli isegi väikest miinust näha, lausa pool kilo oli all enne kui uuesti trenni läksin. Nüüdseks jälle kaal nullis. Pole teha midagi kui tahan korralikult trennis käia siis hetkel on kaalul otsus paigal püsida.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 22. March 2013, kl 18.17

Tere õhtust!

Minu kaal 75,1 (-400)tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 22. March 2013, kl 19.12

Tahaks Siuxu lohutada aga ei tea kuidas.
Ma tean mida sa tunned, kui 8 ette viskab - me ju samas suuruses.
Kas sa täidad kaaluabi päevikut korralikult, kui palju kaloreid päevas tuleb?
Mina olen aru saanud, et kui 1300 kcal tarbida ja mitte trenni teha isegi siis peaks kaal langema.
Mul endal see probleem, et kipub kaloraaz 1400-1500 olema ja siis küll kaal seisab.
Aga sa oled tubli Siux, et ikka üritad - punnime aga edasi ja järgmine reede tuleb sul miinus.
Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: memm52
Kuupäev: 23. March 2013, kl 07.52

Tsau.
88.5

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 23. March 2013, kl 08.53

Tere!
Esmalt suured-suured õnned Kertukas!! Palju armastust ja hästi mõnusat pikka abielu teile koos!!!! smiling bouncing smiley

Kaalu koha pealt aga.... 57,4(see teeb vist +800g) Olen sõnatu ja ausalt öeldes lugedes kommentaare, siis valdas mind samasugune tunne, kui siuxi. Ma ei tea, miks see kaal tõusis.... kolmap, neljap oli veel täitsa ok ja arvasin, et ehk saan isegi 100g miinust see nädal. sad smiley Loobumismõtted on..esmalt kaal oli iga nädal sama ja nüüd veel tõus ka otsa... ma olen niiiiii kurb confused smiley
Ei teagi enam, mida mõelda, mida tunda. Motivatsioon ja tahe lendas aknast välja või pigem kukkus alla....

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jane3
Kuupäev: 23. March 2013, kl 09.51

Sama 84,5. Ma üritan suitsetamist maha jätta ja sellega kaasnevad söömise probleemid...

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Madam
Kuupäev: 23. March 2013, kl 09.56

Tere!
74,8 kg. Kertukas, PALJU ÕNNE!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Fuksia
Kuupäev: 23. March 2013, kl 14.20

78,5 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 24. March 2013, kl 08.08

Tere,
minu kaal 67,6 .

Kõigile rõõmsat olemist ja sooja kevade saabumist!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: fiskars
Kuupäev: 24. March 2013, kl 09.16

Terekest.
Õnnitlused Kertukas ja palju, palju armastust!
Minul kaal 107,5, seega pisike miinus. Tasa ja targu liigub alla suunas.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: uusmina
Kuupäev: 24. March 2013, kl 10.56

92,1

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 24. March 2013, kl 19.44

Tere!
Minu poolt ka palju õnne ja armastust, Kertukas! Minul seljataga juba 21 aasat abielu.. tongue sticking out smiley aga see pole tänane teema winking smiley
Kaal oli mul sel reedel 68,4 (-0,6) ja nii ta mul jo-jootab nädalast nädalasse..oh, saaks juba välja jooksma.., suusatada enam ka kuskil normaalselt ei saa.
Maijooksule panin end juba kirja, Kairka, kas sa Viljandi järve jooksule ka lähed? Ma plaanin, aga veel kindel pole, eks näe, kuidas rahaga on.. samuti plaanin veel end regada Rakvere ööjooksu poolmaratonile ja siis ka SEB maratonile (distants pole veel kindel), sekka ka veel mõningaid muid väikesi jookse ja võistlusi suve jooksul. Kõigile motivatsiooni ja jaksu eesmärkide püstitamisel ning nende täitmisel! (mul endal see eriti hästi välja ei tule, aga teie kirju lugedes saan ikka jõudu juurde winking smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 24. March 2013, kl 20.19

Hei Anny!

Mai jooksule ma kindlasti ei lähe, leain, et sellise rahasumma eest tahaks veidi pikemat distantsi kui 7km. Plaan minna 27 aprill Kõrvemaale 16km, siis Mai lõpus Tartusse 23 km ja olen kirjas juba ka SEB sügisjooksul 42km debüüti tegemas.Kui SEB plaanidega midagi peaks juhtuma ja tervis või midagi jupsib siis lükkan selle oktoobri algusesse Tartusse Pane aga ka 42 kirja, oleks tore koos joosta smiling smiley Rakverre ma ka seekord ei lähe, ei ole vist veel Tartust taastunud selleks ajaks. Tahaks midagi plaanida juuli algusesse ja augusti algul lähen vist ka Energia jooksule 21 tegema aga see sõltub veel rullitamise plaanidest ka, äkki teen hoopis Elva-Tartu rullimaratoni. Ja vb plaanin ka paar rattamaratoni kuskile vahele aga need sõltuvad veidi ka mehest, et kuhu ja millal ta plaanib minna. Ma ise ka muidu suvitan Märjamaa kandis nii, et kui teil seal põnevaid külavõistluseid tulemas siis anna teada smiling smiley
Anna ikka teada kui plaanid kuskile minna winking smiley
K

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: triink
Kuupäev: 24. March 2013, kl 21.57

Kuna tervis on olnud korrast ära ja seetõttu ka toitumine ja korralikku trenni pole saanud teha, siis on kaal tõusnud jälle 70 kg-ni.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.