Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: kylli112
Kuupäev: 24. March 2013, kl 22.55

68,0 sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 24. March 2013, kl 23.58

Mina pean kirjutama sama kaalu mis eelmine kord 58,4. Kaalul patareid tühjad ja kus sul siis meeles, et need poest osta. Nädal oli küll sportlik, kuid üleliikset näksi tuli ka üleliia. Loodan tuleval reedel tublim olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: eskata
Kuupäev: 25. March 2013, kl 06.53

78,0. enda kaitseks pole midagi öelda- üks sünna ajas teist taga, läks päris meelest ära, et peaks kaalu jälgima...

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 25. March 2013, kl 08.28

Jäi kaalumata, jätan kaalu nr samaks seekord smiling smiley ilusat alanud nädalat smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 25. March 2013, kl 09.12

Minu kaal oli reedel 93,9

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: joojoo
Kuupäev: 25. March 2013, kl 09.21

Minu reedene kaal sama mis viimased mitu nädalat....88,2

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 25. March 2013, kl 11.04

tere-tere!!!

Selle nädala kokkuvõtte leiate lingilt KAALUTABEL

Langus kokku oli tagasihoidlik 2,8kg. tabeli eesotsas ikka meie tublid Raven, kes on kaotanud juba 14,35% oma kehakaalust (-12,8kg), tema kannul Kertukas oma 12,29%ga (-12,9kg) ja Jutah 9,41%ga (-8kg).

Tabelist kustutasin Crystalline ja Westarbowhile, kes ei olnud tänase hommiku seisuga 3 korda oma kaalu edastanud.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et nädal oli paljudele (mina k.a) väga raske aga õnneks on ta nüüd möödas ja saab alustada jälle nädala algusest ja nagu nii kenasti öeldaksegi: mis si... see uuesti smiling smiley Laske aga minevikul jääda minevikku ja ärge halbu mõtteid uude nädalasse kaasa võtke! Ärge andke alla, olge tugevad ja kui on muresid siis ikka jagage ja küsige nõu oma kaasvõitlejate käest. Kui kaal hetkel ei lange siis järelikult keha harjub muutustega. Eks ka igas teises valdkonnas on ju inimesed tavaliselt suurte muutuste vastu, nii protesteerib ka keha vahest. EDASI PAREMA TULEVIKU NIMEL! thumbs up

Ilusat uue nädala algust Teile kõigile, tehkem tast parim mis ta olla saab smiling smiley
K




Toimetatud 2 kord(a). Viimati Kairka 25.03.2013 11.05.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: lauriine
Kuupäev: 25. March 2013, kl 14.00

Hei, vabandan, jäin jälle hiljaks, aga minu kaal oli reedel 71,4 =) rõõmustav... tänaseks olen aga kuskilt palaviku hankinud ja loodan, et tulen sellest kiirelt välja ja et pikk nädalavahetus tulemusi ära ei riku tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 25. March 2013, kl 14.10

Palun mind tabelist kustutada. Ma ei satu siia viimasel ajal väga tihti ja ei taha, et Kairkal oleks minu pärast tabeli täitmisel raskusi.

Edu teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 25. March 2013, kl 14.32

Hei Vinnipeg!

Kustutasin su tabelist. Palju õnne kaotatud 10,4kg puhul ja super tubli tulemus smiling smiley Käteplagin meie Jõuluduelli võitjale! thumbs up

K

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 25. March 2013, kl 23.28

Loodetavasti tuleb alanud nädal parem. Vähemalt mulle küll winking smiley Ma siiani suht löödud oma eelmise nädala plussi üle. Lootsin juba veebruari lõpuks näha kaalul kahekohalist numbrit ja siis märtsi lõpuks. Aga ju jääb siis Aprillikuusse see suur päev.
Mul nüüd paar päeva võimalik pikemad jalutamise ringid teha ja sellega oma kaalulangust tagant utsitada. Muidu on kahe pisikese kõrvalt seda aega ikka üsna raske leida. Laste haiguste jada on mulle mõjunud ka ülimalt väsitavalt. Kuigi endal on selles suures viiruste virr-varris õnnestunud terveks jääda, siis väsimus on tohutu. Nii ootan sooja ja seda, et see lumi ükskord ära sulaks. Saaks inimese moodi liikuda, mitte poleks nagu lehm libedal jääl winking smiley
Igatahes edu ja indu kõigile kes siin ilusama mina nimel punnitavad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 26. March 2013, kl 00.11

Ma alustan tänasest nullist, paha aeg on olnud!! 69.5

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 28. March 2013, kl 08.45

Tere mu armsad!
Nädala alguses oli kõik roosilinespinning smiley sticking its tongue out vahe eesmärgini jäi puudu vaid 400g!Homseks on seis ilmselt selline et puudu jälle 1,5kgmoody smileyNo oli kõht ikka koguaeg vaikselt tühi.Kaalusin seda olukorda nii ja naa,kuigi KA soovitab süüa 1207 pool ajast on see norm ja siis tuleb meeletu isu,seega tegin järeldused et äkki peaks veits tõstma et mitte kõikuda nii.Nüüd siis proovin 1400,+ ei lasknud end kaua oodata,lisandus kohe 400gwinking smileyMa siiski veel ei viska seda mõtet nurka ja proovin vähemalt nädal jääda selle kcal juurde.Kuulan keha ja vaatan mis edasi toimuma hakkab.Tahaks loota et mega tõusu siiski ei järgne ja kui siis ikkagi tõus jätkub nii suure tempoga ,eks siis pean tagasi minema 1200 peale ja hambad ristis edasi purema!Ise oma lolli peaga mõtlen et praegu kui tahaks säilitada siis võiks süüa 1670,kuna tahan aga alandada siis ju loogika järgi peaks ka 1400 selle saavutama!Kuid kahjuks keha ei allu ju loogikale,nii et katsetan ja õpin,kuid hoian silmad lahti ja katsun järgida oma keha vajadusi!OH küll sai pikk ja suht keeruline mõttekäikeye popping smiley kuid nii tahtsin veelkord selle endast välja lasta!Sorry!
Kõigile päikest ja palju jaksu!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. March 2013, kl 06.54

TSAU kullakesed!
Uskumatu et tänane kaal on 73,3,-200.Arvan et see on väga hea!Arvesse võttes et tõstsin 200kcal ja lisaks õgisin see on õige sõna.Õgisin eile 300g šoksi,kuigi vist see šoks annab mulle homme,ülehomme endast teadaspinning smiley sticking its tongue outAga jah nii siis jätkan nii nagu lubasin,vaatame edasi mis juhtuma hakkab!
Teile mu armsad palju,palju miinusied kaalus ja kuulake oma keha!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 29. March 2013, kl 08.39

Minu täna hommikune kaalumine näitas 91,4 ehk nädalaga -700g. Olen väga rahul, sest eelmine nädalavahetus ei täitnud päevikut kaks päeva ja sõin kõike mille järgi isu oli. See tõi peaaegu ühe kilose kaalutõusu ka, aga trenn ja õige toitumine kaotas selle õnneks ruttu ja võttis endaga lisagi kaasa tongue sticking out smiley Loodan, et kahe nädala pärast kaalun juba alla 90 kilo ja tõesti ei mäleta kuna viimati alla 90 olin smiling smiley
Ilusaid munadepühi kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 29. March 2013, kl 08.41

Täna siis 102 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: annike
Kuupäev: 29. March 2013, kl 10.03

Täna hommikune kaal 64,7 - nädalane kaalukadu 300 grammi.
Enam ei ole palju jäänud eesmärgini - kõigest 1,7 kilo.

Kauneid ülestõusmispühi teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Raven
Kuupäev: 29. March 2013, kl 10.05

Tere hommikut!

Tänane kaalunumber on minul 75,8kg ehk miinus 600gr. Olen õnnelik, et kaal ikka jätkuvalt langeb ka praeguse trennikoormusega, ainuke trennivaba päev on pühapäev. Enesetunne on hea, vorm paraneb smiling smiley

Ilusat pikka nädalavahetust kõigile!

ps. kallis Kairka, palun langeta minu eesmärk 70kg peale, ehk on see jaanipäevaks saavutatav smiling smiley ja ei saa ikka mainimata jätta, AITÄH Sinu suurepärase töö eest! smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Fuksia
Kuupäev: 29. March 2013, kl 10.19

Tere hommikust!
Täna on küll hea päev. 77,4 kg ainult. Päris korralik langus eelmise nädalaga võrreldes. Tööl on väga pingeline nädal olnud ning söök on viimane asi, millele olen mõelnud. Kohusetundest olen muidugi kõik toidukorrad sisse pressinud, nii et näljutamisega tegelenud polesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Jutah
Kuupäev: 29. March 2013, kl 10.48

Vaatamata nädala sees toimuvatele kaalukõikumistele liigun õnneks reedeks ikka negatiivse märgiga positiivses suunas. Täna on minu kaal 76,4 kg (- 0,6).

Häid pühi kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 29. March 2013, kl 11.12

Tänane kaal 58,1kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: pontus
Kuupäev: 29. March 2013, kl 11.30

Tervitused,
Kaalul 74,5 (-0,9). Väga mõnus langustrend on olnud paar viimast nädalat. Ja seda ilma trennita. Trenni tehes ei ole need numbrid nii kiiresti kahanenud. Loodetavasti muidugi nädala pärast tervis lubab taas end liigutama hakata.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Zant
Kuupäev: 29. March 2013, kl 11.47

Ilusaid pühi!
Las minu kaaluks jääb eelmise nädala oma, kuna unustasin end eile hommikul kaaluda ja õhtul tulime ära maale, kus mul kaalu pole. Ilmselt langust ka ei ole, kuna ei suuda jääda normi piiridesse. Trennis käin, aga vahel enne minekut on tunne, et äkki ikka ei läheks.... Ühesõnaga - olen augussmiling smiley Aga eks ronin sealt ikka välja, vähemalt loodan seda!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 29. March 2013, kl 13.29

PS! Kairka - kuupäevad tabelis vist on nihkes. Eelmine nädal oli 22 ja täna 29 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 29. March 2013, kl 14.09

Minu kaal täna 78,0 ( -200gr) - ma pole üldse korralik olnud, olen isegi paljast saia söönud angry smiley - no mida värki, oli siis hea ka või? EI OLNUD. Ma muidu põhimõtteliselt saia ei söö.
Ehk saan rajale tagasi.
Teie olge ikka tublid ja häid lihavõtteid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Jutah
Kuupäev: 29. March 2013, kl 14.09

Kairka, mulle on tabelisse natuke vale kaalunumber kirja läinud. Ma hea meelega kaaluksin juba 74,6 kilo, aga tegelikus elus pean veel natuke pingutama, et sinna jõuda. Praegu on kaal siiski 76,4 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 29. March 2013, kl 14.36

106,7angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: krisse77
Kuupäev: 29. March 2013, kl 14.41

Minu kaal täna 74,2 (- 300 g)

ILusaid pühi kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 29. March 2013, kl 17.15

Nii ilusad miinused siin pühade puhul!! Ilusat päikesepaistet kogu pühade nädalavahetuseks kõigile!!

Minul aga superuudis, eelmise nädala pluss pani mind jälle liigutama, kadunud on pluss ja veel lisakski. Kaal täna hommikul 99,5 ehk nädalaga -1,7kg. Kahekohaline number!!!!hot smiley Super rahul.
Veel eile pingutasin kõvasti, et tõesti kahekohalist numbrit kaalul näha: sõin korralikult, käisin väljas jalutamas koos lapsega ja lõhkusin ka puid umbes pool tundi. Õhtul veel võimlesin, sundisin end kõvasti tagant, polegi nii tubli võimeldes veel olnud, higi voolas ojadena ja seda vaid 19 minutiga!!

Kui nüüd sel rajal püsida suudan ega taaskord šokolaadilõksu ei lange??!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: joojoo
Kuupäev: 29. March 2013, kl 17.47

87,4...-0,8...ohhh...õnneks miinus üle mitme nädala.
Pühade puhul koogitegu. Loodan, et ikka tulevad külalised, kes need neli rammurooga nahka panevad ja ma ise pääsen vaid küpsetamisrõõmuga.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.