Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 08. April 2013, kl 08.41

106.. lähen jooksma..

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 08. April 2013, kl 09.19

Hei-Hei!

Meie värskendatud tabeli leiate nagu ikka lingilt KAALUTABEL

Kokkuvõttes oli nädal paljudele tõusva kaaluga ja seetõttu ka kokku tabeli peale kaalulangust vaid tagasihoidlikud 3,3kg. Tabeli eesotsas ikka Raven, kes on tänaseks kaotanud juba 15,58% oma kehakaalust (-13,9kg) ja saanud ka oma KMI rohelisse alasse, PALJU ÕNNE ja väga tubli oled! Tema kannul Kertukas 13,24%ga (-13,9kg) ja Jutah 11,53%ga (-9,8kg)

Tabelist kustutasin Zanti, ta enda soovil- HEAD TERVENEMIST!

Üritustest siis niipalju, et juba homme toimub Talinna orjenteerumisteisipäevaku etapp Meriväljal. Laupäeval 13.04 plaanis 5km jooks Nõmmel ja Tartu Parkmetsa jooks ja tervisekõnd (7km). Samuti on 13-14 aprill kavas orjenteerumisvõistlus Peko kevad. 14 aprill Leksijooks(4,5km) Nõmmel. Võtke osa ja testige oma võimeid smiling smiley

Niipalju siis seekord minu poolt. Kui keegi teab veel põnevaid üritusi millest osa võtta siis andke teada! Seniks aga edukat nädala algust kõigile smiling smiley

K

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 11. April 2013, kl 23.03

No tere uut kuupäeva ehk siis tänase päeva algust!! grinning smiley

Hommikul kaalule ma küll vist astuda ei julge, sest söödud on omajagu ja just eile õhtul. Vaatan muidugi, kas ma suuda end siin paari päeva jooksul kokku võtta ja neid numbreid kaema minna, aga alustuseks Kairka, pane palun sama kaal, mis on sinna jäänud.
Pole ka probleemi, kui nihkub see teadmata kaalunr järgmisesse nädalasse.

Aaa.. tahtsin ka asjatundjatelt küsida, et kuidas siin kaaluabis pakutava soovitusliku kalorinormiga on? Mäletan, et karuke mainis, et sööb 1200 ja selline variant toimib. Mul soovituslik on siin vist mingi 1400. Ei tea, kas tasuks seda nati kärpida või just täpselt järgida confused smiley ehk oskab keegi nõu anda?

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 12. April 2013, kl 05.37

Nii täna siis 101,3 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 12. April 2013, kl 05.56

Tsau sõbrakesed!Kõge pealt Jessy:mul on soovituslik 1440 kui ma päris alguses need ära sõin toimis kõik ilusti kui olin 3-4 kg ära saanud jäi toppama ja seisma,lasin siis 1300 peale,see toimis edasi ja nüüd kuu jäntisin ei midagi,küll tõstsin küll langetasin ja tulemus oli 1200 kus hakkas taas ilusti langema,kuid tuleb ka arvestada et olen vähe liikuv,trenni ei tee.Siin olemine on näidanud et pead kullake ekperimenteerima enda peal missugune kcal on sulle sobilik,pisut aega võid sellega ehk kaotada kuid siis leiad oma kcal koguse kõige pareminismiling bouncing smileyEdu sulle kullake!
MINU KAAL 71,9 SEEGA -2,1kghot smiley
Muidugi olen õnnelik et sain taas liikuma ja nii tahaks loota et seda indu jätkuks,suured lootused,ootused et ikka maiks saaks 6 ette!
Suured kallid ja lõpuks hakkab see kevad ikka tulema,kuigi meil ikka veel suusarajad ja hanged!Linnud laulavad ja õhk on kevadine!PÄIKEST!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: fiskars
Kuupäev: 12. April 2013, kl 06.16

Terekest, minu tänane kaal on 107,5, seega taas -200gr.hot smiley
Hakkasin sellest nädalast käima saalis treenimas, eks näe, kas kaal hakkab ka rohkem liikuma. Ise loodan küll, sest ei liikunud üldse või siis väga vähe.smiling bouncing smiley
Mul on tulnud suur motivatsioon peale, kui loen kaasduellitajate lugusi ja kirju. Ise mul on siin kaaluabis soovitatud 1600, seda on vist liiga palju. Kes oskab soovitada, kas lasta allapoole nii 1400-ni.
soovin meile kilode sulamist, nagu ka lumi hakkas lõpuks sulama, päikestsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Raven
Kuupäev: 12. April 2013, kl 06.41

Tere hommikut,

minu kaal täna hommikul on 74,3kg ehk täpselt 1kg miinust, hea meel, et see nö seitsmekümne selgroog murtud sai hot smiley trenni on saanud see nädal iga päev teha ja ka grillihooaeg avatud ehk siis menüüs palju grillitud juurvilju/köögivilju ja kala/liha. Eks näeb kuidas edasi.

Edu kõigile langetajatele!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 12. April 2013, kl 07.33

Tere jälle smiling smiley
Minul näitas täna hommikul kaal 89,2 ehk nädalaga -1,9 kilo. Niiet tuligi ära 8-ga algav kaalunumber. Ainus, mida muutsin oli see, et peale kella kuute ei söönud enam peaaegu üldse ja nagu näha toimis see väga hästi smiling smiley Kui vaid iga nädal nii palju langeks tongue sticking out smiley
Igatahes ilusat algavat nädalavahetust kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 12. April 2013, kl 07.35

Tere!!
Minul ka seekord tagasihoidlik miinus, kaal 98,7 ehk kadunud -0,5kg!! Sellegipoolest olen saavutanud oma esimese vahe-eesmärgi 99kg. Ja olen nüüd ka 200g kergem kui eelmine aasta jõululahingu alguses, seega olen suutnud maha raputada need liigsed kilod, mis sügisega kukile tulid. Seega tuleb veel kevadest võtta viimast ja kaalu usinalt langetada, lootes näha kaalul selliseid ulmelisi numbreid, mida pole juba kümme aastat näinud. 95kg võis minu kaalul ilutseda viimati gümnaasiumi ajal ja sellest on juba rohkem kui kümme aastat möödas!! See ongi minu järgmiseks vahe-eesmärgiks!!!

Jõudu ja jaksu!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Ivory
Kuupäev: 12. April 2013, kl 08.12

Täielik kass tuleb peale, kaal püsib vaevu nullis. Hea, et jälle plussi ei ole...

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Jutah
Kuupäev: 12. April 2013, kl 08.14

Tere,

Minu tänane kaal on 74,6 kg (-0,6). Esimese eesmärgini pole enam palju jäänud smiling smiley

Kaunist kevadet kõigile võitluskaaslastele!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: sipsu
Kuupäev: 12. April 2013, kl 08.17

Tere.
Tänane kaal 81,7kg (-0,1).

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: annike
Kuupäev: 12. April 2013, kl 08.35

Minu tänane kaal 64.4 langust 100 grammi.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: pontus
Kuupäev: 12. April 2013, kl 09.31

Hei,
Tänane kaal 73,5 (-500 g). Tervis lubab jälle trenni teha ning kaalulangus ka kohe väiksem. Aga eks selline nädalane kaotus ongi tervislikum, kuigi endal oleks ka rõõm näha suuri miinuseid. Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 12. April 2013, kl 10.23

Tänud sulle karuke. Hakkan vaatama, et mis toimub ja kuidas tunne on. Loodan järgmisel nädalal uhkelt kaalule astuda ja näha siis juba numbreid, mis toas ringi karglema panevad grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: F
Kuupäev: 12. April 2013, kl 10.27

88,8 e nulliring.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 12. April 2013, kl 11.04

Võta heaks jessy,äkki oli abiks!
Aitäh ka MEIE SUPER TEGIJALE KAIRKALE!Tänud et märkasid et oli -2,3 mitte minu poolt pakutud 2,1.Matemaatika tuleb uuesti läbi teha!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 12. April 2013, kl 11.12

Selle nädala lõpetan taas plussiga-68, 4 (+0, 5). Nojah, isu üle ma ei kurdawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 12. April 2013, kl 11.16

Mnu kaal täna hommikul 77,0 (-600 gr) - pole paha mu meelest.
Keskmine kalorite hulk oli 1400 päevas + 2 korralikku trennipäeva.
Langetame aga edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 12. April 2013, kl 12.05

Oi Karuke kuidas tahaks selle au enda peale võtta aga matemaatika pole minu tugev külg ja arvutamise teeb tabel minu eest ära smiling smiley ma lihtsalt sisestan kaalu smiling smiley

Anny sul oli eile ikka hull spordipäev ka nii, et täna on ju veidike kaalutõusu oodata smiling smiley Äge on teiste tegemisi Endomondos jälgida smiling smiley kui endal vahest ongi selline tunne, et ei viitsi midagi teha siis sealt vaadates kui tublid teised on siis vean ikka ennast välja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 12. April 2013, kl 12.11

Jessy, eks see kalorinorm oleneb ka sellest kui palju ja intensiivselt end liigutad ja mis vanuses oled . Minul kalorinorm 2100 ja eelmine nädal sõin rohkem kui see ja kaal kohe langes, eile isegi nägin hommikul soovkaalu ära smiling smiley tänaseks tuli küll veidi tagasi aga rihik on paigas smiling smiley. Kui palju trenni teha ja mitte süüa siis tuleb lihtsalt mingi hetk kätte kus ei jõua enam ja motivatsioon puudub ja söömahood jms. Eks ta jah katsetamise meetod ole aga õnneks ei ole ju väga kiire ka selle kiire asjaga smiling smiley Edu sulle, anna ikka teada kuidas läheb katsetustega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 12. April 2013, kl 15.02

Kaal näitas täna hommikul 93,2 (-400g)thumbs up
Päikselist nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 12. April 2013, kl 18.12

Aitäh abistamast infoga. Annan kindlasti järgmine reede teada, et kas toimis ja mis siis toimis smiling smiley
Tuju täitsa hää spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 13. April 2013, kl 08.01

Heia heia

Minu kaal reedel oli 74,5 (-0,5)
Ma loodan tõesti ,et kaal ei valetasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 13. April 2013, kl 20.02

Tere!

Minul 0-nädal. Õnneks on väljas järjest vähem lund ja saab rohkem õue.
Õnnitlused kõigile vapratele langetajatele. Imetlusväärsed langused.
Kairka, tänud ka minu poolt Su vaeva eest.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: uusmina
Kuupäev: 14. April 2013, kl 10.00

89,5. patustamistest hoolimata on ikka langenud

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: eskata
Kuupäev: 14. April 2013, kl 10.50

reedene kaal 76,4 seega -0,5, mis kergelt tulnud, see raskelt läheb. ex näis, mis jäljed kaks päeva kestev ema sünnipäev jätab, tahtejõud kadus eile ära. see nädal tuleb jälle topelt pingutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: krisse77
Kuupäev: 14. April 2013, kl 11.23

Minu reedene kaalumine näitas numbreid 73,9, ehk - 100 g

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 14. April 2013, kl 14.05

sain kaalule alles täna, mu omakaal jäigi vigaseks sellest suurest segadusest..aga arv on 105,7

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 14. April 2013, kl 19.58

Tere,

minu kaal sama sel nädalal.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.