Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 27. April 2013, kl 08.04

Seisan sama koha peal, ehk siis 69.5. Plaan järgmisel nädalal miinust näidata smiling smiley

Karuke03, kupud pidid hästi aitama ja on olemas ka eraldi näokupud. Neid ei ole ise kasutanud, kuid kui jalgadel toimivad, miks näo oma ei peaks? smiling smiley Uurid ehk www.kupud.ee. FB-s nägin just reklaami ja tuli meelde, et sellised asjad on olemas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: F
Kuupäev: 27. April 2013, kl 08.30

+0,1 ehk 89,0kg. Seisak juba mitmendat nädalat. Aga ikka ise olen süüdi, kes siis muu...the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: annike
Kuupäev: 27. April 2013, kl 09.00

Jessy - tänud heade sõnade eest.
Kuidagi soe tunne tekib hinge, kui keegi sinu tegemisi märkab.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 27. April 2013, kl 09.57

Annike ja veel kuidas märkame!Hoian hoolsalt silma peal oma võitlus kaaslastel ja rõõmustan koos teiega ja mis seal salata ,kurvastan ka kui teinekord kellelgil ei lähe nii plaani päraselt!
Vaatan ka kupud üle.nägin küll ka FB kuid kuidagi lasin nii sama üle!Aitäh!
Kaunist nädala vahetust mu armsad!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: pontus
Kuupäev: 27. April 2013, kl 12.07

Tervitused.
Minul siis väike tagasiminek ja pluss kaalul, 74 on see nr, mida kaal näitab. Nädal reisimist ilma igasuguse kalorilugemiseta, lisaks veel väga hullumeelse päevakavaga. Ja sel nädalal kodus olen tõesti kõikidele isudele järgi andnud. 1.juuniks 69 saavutada, et ühes peokleidis suurepärane välja näha, näib nüüd üsna võimatu aga loodetavasti maikuuilmad soosivad rattasõitu ning kaalunumber kahaneb siiski jõudsamalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 27. April 2013, kl 15.10

minu kaal 67,2!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 27. April 2013, kl 15.31

Annike - pole tänu väärt! Pean sul silma peal hoidma, varsti oled minuga ühes kaalus, sest ühepikkused oleme ju ka juhuslikult winking smiley
Karuke - kehale mõeldud kupud soovitan osta Ülikooli Apteegist. Ise ostsin sealt. Pakis on 2tk ja maksis midagi 7€. Odavam, kui netist. Näe, näole mõeldud kupp [buduaar.ee]
Ei tea, kuidas see küll toimib ja kas saab kuskilt ka soodsamalt, aga eks mõlguta mõtteid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 27. April 2013, kl 21.19

Jessy!Suur tänu info eest,netis tuleb jah 2tk 13 + post.Ilmselt katsetan sest kommentaarid tunduvad usutavad.Kuu pärast raporteerin kuidas toimivad ja kas toimivad.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: uusmina
Kuupäev: 28. April 2013, kl 11.18

89,3

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 28. April 2013, kl 17.09

104,8 ehk miinus sada grammi ....skohutav nälg on ... eelmine nädal peale vesiaeroobikat oli küll selline tunne et kodus(kell 10 õhtul) oleks tahtnud tekiserva ära süüa .-((
kohe , kohe saan arvutiorjusest lahti ja selle nimel tasub pingutada ... karukesele kalli :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: eskata
Kuupäev: 28. April 2013, kl 20.52

reede hommikuks suutsin kaalu panna halastama ja näit oli sama mis eelmine nädal 76,3. kahjuks praeguseks on kõvasti lisa tulnud. "kõik on läbi, kõik on läbi" karjub hing. mure sama mis pontusel, aga mul on kuu aega rohkem aega. tahaks juuliks 69 kaaluda, aga kontroll on kadunud, stressisöömised on võimust võtnud. esimest proovijooksmist olen kolm nädalat erinevatel põhjustel edasi lükanud. enesehaletsus tuleb kohe peale. loogiliselt mõeldes kaheksa nädalaga 8 kg alla võtta on minu vanuses utoopia, eriti praeguses olukorras. katsun ennast üles leida ja järjele saada, Teie edusammud on mulle teenäitajaks. vabandan, et halamiseks läks, aga natuke hakkas kergem.
edu kõigile, aega ju veel on!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jane3
Kuupäev: 28. April 2013, kl 23.48

84,5

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 29. April 2013, kl 05.16

Tere kõigile,

minu kaal 66,3 kg.

Imelist nädalat kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 29. April 2013, kl 09.20

Tere-Tere, kogu see pere!

Meie värkendatud edetabel lingil KAALUTABEL

Kokku kaotasime see nädal 6,1kg. Tabeli esikolmik ikka sama. Eesotsas Raven, kes on kaotanud juba 18,27% oma kehakaalust (16,3kg), tal kannul Kertukas -16,38% (17,2kg) ja Jutah -14,12% (12kg). Tubli tulemus smiling smiley

Tabelist kustutasin seekord kokku 5 nime: Fuksia, Punamütsike, kiq, memm52 ja Siux , kes ei olnud tänahommikuse seisuga 3 nädalat oma kaalu edastanud. Jätkamas 34 kaalualngetajat.

Seekord siis soovin õnne iseendale oma soovkaalu saavutamise puhul, käteplagin mulle grinning smiley ja teen ka paar tantsuringi sel puhul thumbs up

Üritustest siis niipalju:
01.05 Suurjooks ümber Viljandi järve
02.05 Võrumaa pikamaajooksusari - ümber Tamula järve jooks
04.05 Vändra maraton, Võru mk
Ürgoru kevadjooks, Pärnu mk
05.05 Eesti murfmaajooksu mv, Harju mk

Leidke sobiva ja võtke osa smiling smiley

Edu kõigile algavaks nädalaks ja nagu ikka kõike kõige paremat teile smiling smiley
K

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 29. April 2013, kl 09.40

Suured,suured tänud Kairkale!Palju õnne kaalu puhul!
Kaunist nädala algust!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 29. April 2013, kl 10.06

Kairka, super thumbs upthumbs up Palju õnne sulle soovkaalu saavutamise puhul smiling smiley kujutan kohe ette, kui happy sa oled hot smileyhot smiley

No natuke kade olen ka grinning smiley aga see selline hea kadedus, mis motiveerib, et kui teistel õnnestub, peab mul ka õnnestuma, nii et aitäh motiveeriva eeskuju eest ning muidugi tabeli eest ka smiling smiley smiling smiley

PS kas reedel jälle mõõdud ka kirja? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: kylli112
Kuupäev: 29. April 2013, kl 12.22

Heii!

Reedel oli kaalunumber 66,9.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Raven
Kuupäev: 29. April 2013, kl 14.25

Kairka, siirad õnnesoovid ja suur kalli Sulle! smiling bouncing smiley Oled nii tore ja positiivne, aitäh, et meiega oled ja kaaluduelli vead! smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 30. April 2013, kl 20.36

Minu poolt Kairkale samad positiivsed sõnad nagu ennist mainitud ja oled tabelis n.ö võitja, kes esimesena soovkaalu kätte sai!!! smileys with beer Küll aga vist on olnud meie lahingus inimesi, kes on jõudnud oma kaaluni ja uue sihi pannud. Kiitus ka neile!!!
Ei kujuta ette, mis minust see nädal saab.. käisin esmaspäeval väikesel operatsioonil ja trenni teha ei tohi ja pole nagu võimalik ka. Kodus olemine teategi, mis teeb... külmkapp ja värgid. Olemasolevad shoksid olen juba nahka pistnud grinning smiley Reaalselt isu nagu poldki, aga kui näppu jäid, siis ka söödud said grinning smiley Nõrk iseloom.... Loodan, et seis reedeks väga nutune pole ja langus kasvõi vähesel määral tuleb. Tõusu küll ei tahaks lubada...

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 02. May 2013, kl 13.51

Hei- Hei!

Kes soovib võib homme edastada ka mõõdud!

K




Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 02.05.2013 13.51.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 03. May 2013, kl 05.33

Tere hommikust!

Kõigile edukatele langetajatele suured õnnitlused. Usun, et tasu on kergem elu ja rõõmsam olemine. Kairka, suur tänu Sulle, et siin toimetad vapralt ja ise ka nii tubli!
Minul täna 70,3. Asi seegi. Loodan, et olen nüüd veidi asjalikum Õues ka rohkem tegemist.

Toredat nädalalõppu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 03. May 2013, kl 05.44

Minu tulemus täna 99,9 kg. Sain oma suure eesmärgi lõpuks täidetud - kaalul kahekohaline number. Nüüd siis ainult edasi vaja rühkida, et see 100 võimalikult kaugele maha jääks ja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Raven
Kuupäev: 03. May 2013, kl 06.33

Õnnesoovid Anir! smiling smiley

Minule tegi kaal täna hommikul kena üllatuse - uus number 71,8 ehk 1,1kg miinust grinning smiley Ei ole enam nii suurte miinustega harjunud, aga ega ma ei kurda tongue sticking out smiley

Kairka, kui sa mahti saad, palun langeta minu eesmärk veel kilokese võrra ehk siis 69 peale - proovin ka seda maagilist esimest number 6-t püüda. Keskkooli ja ülikooli ajal olin stabiilselt 65-66kg ja see oli minu jaoks väga hea enesetunde kaal - tervis, jõud ja väljanägemine tasakaalus. Eks näeb mis suvi toob smiling smiley

Edu kõigile ja ilusaid miinuseid!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 03. May 2013, kl 06.49

Täna hommikul näitas kaal 87,1 ehk nädalaga -700g jälle kergemaks smiling smiley
Ja mõõdud ka:
rind 108cm ehk jaanuari algusest alates -19cm
kõht 92cm -14cm
puus 114cm -12cm
Ilusat algavat nädalavahetust kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 03. May 2013, kl 06.49

Tere,tere musikesed!
Minu kaal 69,eilne pannkoogi õhtu nullis ära ilusa tulemuse!Kuid ma olen nii loll ikka et isegi pole kurb sest ikkagi ju langus ja jälle samm lähemal eesmärgile!spinning smiley sticking its tongue out
Anir palju,palju õnne!See on suur samm ilusama mina poole,edu ja jaksu!
Mar11 väga tubli,varsti paned minust mööda!smiling smileythumbs up
Palju päikest ja palju ilusaid nrhot smiley
Endal seisab ees emotsionaalselt väga raske päev,nimelt arstile minek.Tean et mul on nüüdseks kõik korras kuid raskeks teeb olemise et hoopis arsti perel on üli raske olukord,sealne pereisa jäljetult kadunud 2 nädalat,see lihtsalt ei mahu pähe ,kuidas ja miks?sad smileyArst ise on olnud super tegija ja hoidnud mind vee peal kõik need viimased 3 a. kui olin kokku kukkumas ja nüüd ei oska mina kuidagi olla ja ei leia õigeid sõnu.Ehk panete pahaks et sellest siin rääkisin kuid nii kriibib sees et ei suutnud endas hoida!SORRY!
Palju ,palju õnne ja armastust kõigile!Hoidkem teineteist!KALLID!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jane3
Kuupäev: 03. May 2013, kl 08.00

Respekt, Kairka!
Ja tänan, et sa mind luuserdamise pärast pole tabelist kustutanud.
Kaal täna 83,7

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 03. May 2013, kl 08.26

Tere!
Ja nagu märkamatult on jälle möödunud nädal..minul eelminegi kaalunäit edastamata..no nii palju on juba töid ja tegemisi õues, et lihtsalt ei jõua arvuti taha.. tongue sticking out smiley Panen oma eelmise kaalunäidu ka kirja, siis hea võrrelda: 68,5 ja tänane 67,9 (-0,6). Käisin ka Viljandi järve jooksul (esimest korda), väga vahva oli! Kairkale ka palavad õnnesoovid eduka saavutuse üle kaalu osas! Ootan nüüd juba pikisilmi Maijooksu, sest vahepealsetel toredatel spordiüritustel ei jaksa käia lihtsalt, kuigi väga tahaks- läheb väga kulukaks.. tongue sticking out smiley Mõõdud ma võtan homme, sest täna olen juba söönud
Ilusat edukat uut nädalat kõigile ja tehke mõnuga trenni ja aiatöid(kellel võimalik)!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Jutah
Kuupäev: 03. May 2013, kl 08.34

Kaunist kevadhommikut!

Loen kadedusega teie selle nädala edulugusid. Endal midagi nii uhket vastu pole panna, aga eelmise nädala plussile on siiski järgnenud -0,3 ehk siis 72,7.
Mõõdud: 99-89-101-55-39 - veel natuke ja siis on kõik numbrid alla saja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 03. May 2013, kl 09.50

Hei.


Mul kaalul JÄLLE patareid tyhjad, kaks nädalat tagasi just panin uued. Nii,et hetkel jääb kaal samaks. Loodan, et ongi sama smiling smiley
Tublidele kiitused!!!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 03. May 2013, kl 14.27

Minu kaal täna 92,8 (-100g)

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.