Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 10. May 2013, kl 14.19

Küll see reede tuleb kiirelt, minu kaal täna 92,5 (-300g) smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Päikest kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: annike
Kuupäev: 10. May 2013, kl 18.46

Minu selle nädalane kaalulangus 200 grammi. Hetkel kaalun 62,7.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 10. May 2013, kl 19.16

tere taas!
Minu kaalunäit siis jälle täna 68,5 (+0,6)
Nii ma siis tiksun- ühel nädalal plussis, teisel miinuses jne..
Sain üleeile superuudise, et võitsin treenitargalt.ee FB mängus toitumis- ja treeningkava!!!!! Juhuuuuu!! hot smiley Ma olen mega õnnelik ja ootan seda juba väga- ehk siis hakkab ka mu hüplev kaal kuidagi kahanema, suvi ju tulekul.. winking smiley
Teile edu kõigile, olete olnud väga tublid ja edukad!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 10. May 2013, kl 19.18

Kairka!
Hoian sulle pöialt ja ole tubli ning kasuta õiget taktikat, loodan, et saavutad seatud eesmärgi pühapäevasel jooksul! Mina lähen homme lapsega koos üle pika aja rattakrossile.. tongue sticking out smiley eks näis, kuidas välja kukub, pole ma ju enam teab, mis ajast
sadulassse saanud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 10. May 2013, kl 20.07

Minu kaal täna hommikul 76,2 (- 0,3 kg) - oi kui visalt ta läheb aga vähemalt läheb. Nii kiired ajad on, et pole mahti isegi päevikut täita. Liikumist on väga palju võrreldes talvega.
Olge tublid ja terved smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: pontus
Kuupäev: 11. May 2013, kl 20.37

Hei,
Kui korraks end lõdvaks lasta, siis on ikka päris raske rajale tagasi saada. Iseenesest olen kokku kaotanud 10 kg jaanuari algusest, aga niikaua kuniks 6 ees ei ole, ei saa ükski number mind rõõmustda. Eriti kui nii visa langus, 73, 8 (-200 g) siis selle nädala tulemus.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 12. May 2013, kl 08.27

KAUNIST EMADEPÄEVA KÕIKIDELE EMADELE JA VANAEMADELE JA MIKS MITTE KA TULEVASTELE EMMEDELE!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: F
Kuupäev: 12. May 2013, kl 12.17

90,3(+1,3) kg. Njah, ei ole hetkel hingega asja juures;( Alla sellegipoolest ei annaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Ivory
Kuupäev: 12. May 2013, kl 12.22

Head emadepäeva! Palun kaalunumber samaks jätta, läänerindel muutusteta.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 12. May 2013, kl 14.19

Mõnusat emmedepäeva emmedele! Minul ELU ESIMENE EMADEPÄEV TÄNA!!!! smiling bouncing smiley
Aga kaalust olen nii ümber käinud, et jääb samaks, mis oli. Ega pole nagu ree peale ka saanud, et alla poole liikuma see nr panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 12. May 2013, kl 14.44

Hei

Ilusat emadepäeva!!!!
Kaal 73 kg (-0,5)

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 12. May 2013, kl 20.01

Kaal näitas 64,3 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: joojoo
Kuupäev: 12. May 2013, kl 20.53

Jälle on kõik seisma jäänud....86.7....

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 12. May 2013, kl 20.57

Tahtsin jagada oma super päeva teiega, nimelt oli suur Eesi pidu Malmös, kus esinesid Birgit, Tanel ja Ott ja oi kui uhke oli olla eestlane smiling smiley

Kaunist emadepäeva lõppu kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 12. May 2013, kl 21.48

Tere,
seekord 66,7 ehk hoopis + nädal.

Tuleb end kätte võtta!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: eskata
Kuupäev: 12. May 2013, kl 23.16

76,5 seega +0,2 sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 13. May 2013, kl 06.43

Eh..olin eemal pikalt, kaalu polnud lähedal ka, seega jätan sama nr smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: fiskars
Kuupäev: 13. May 2013, kl 07.53

Jäin natuke hiljaks, minu reedene kaal oli 106,9 , juba järgmine number, läheb vaikselt, kuid kindlaltsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 13. May 2013, kl 09.24

Hei-Hei!

Meie värksendatud tabeli leiate lingilt: KAALUATABEL

Kokku kaotasime see nädal 4,6kg. Tabeli esikolmik ikka sama: eesotas meie tubli Raven, kes on kaotanud juba 20,07% oma kehakaalust (-17,9kg), auväärsel teisel kohal Kertukas -17,9% (-18,8kg) ja kolmandal Jutah -14,47% (-12,3kg). Käteplagin taaskord!

Ära märkimist tasub ka annike, kes juba eelmine nädal saavutas oma eesmärgi ja Märtsikas, kes see nädal on saavutanud oma eesmärgi. Tubli tulemus ja käteplagin teilegi smiling smiley

Tabelist kustutasin seekord 2 nime : rints ja M6nusmees, kes tänahommikuse seisuga ei ole 3 korda oma kaalu edastanud. Jätkama 32 kaalulangetajat spinning smiley sticking its tongue out

Suuremad sündmused seekord järgnevad:
Nädal 13.-19. mai
T 14. mai Tallinna orienteerumisteisipäevak
K 15. mai Alma linnasprint Tartus
K 15. mai Filter temposõidu karikasarja 1. etapp
K 15. mai Punase Risti jooks Saaremaal
K 15. mai Stamina tervisejooksu 2. etapp
N 16. mai Stamina tervisekõnni 2. etapp
L 18. mai SEB 26. Maijooks
L 18. mai Tänassilma paadisprint
L 18. mai Tabasalu duatlon
P 19. mai Samsung Estonian Cup, Tallinna rattamaraton Kõrvemaal
P 19. mai Tamsalu basseinitriatlon
P 19. mai Cesise (Läti) elamusretk

Leidke aga endale sobiv ja võtke osa!

Edu ja tervist kõigile algavaks nädalaks ja palju õnnestumisi!

K

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 13. May 2013, kl 09.31

Minu seiklustest siis niipalju, et käisime eile Touslesamoursiga SEB joksumaratonil 23,4km jooksmas ja olime ikka super tublid smiling smiley Minu aeg 2h ja 14 min. Parandasin oma 21,1km aega sügisega võrreldes 5 min, mille üle olin super õnnelik ja jooksin oma elu pikima distantsi the finger smiley Esimesed 16 km olid ikka täielik piin aga peale seda läks juba nagu libedamalt, mis on täiesti kummaline. Vahepeal jõudsin sada korda lubada, et ma enam kunagi ei jookse aga täna nillin ikka vaikselt maratoni plaane smiling bouncing smiley Inimeseloom on ikka kummaline olend ja raskused lähevad kiiresti meelest ära õnneks. Kaalu koha pealt ei oska öelda kuna peale reedet ei ole kaalunud ja olen ikka energia varumiseks korralikult söönud. Eks mingi aeg peab ikka kaalu peale minema aga järgmised paar päeva kindlast söön veel korralikult ja taastan energiat. Vot selline hea nädalavahetus oli kus sai süüdimatult süüa ja samas oma unistusi teoks teha cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 13. May 2013, kl 17.13

Suured õnnitlused meie eesrindlastele ja samuti eesmärgi täitnutelesmileys with beer
Samuti õnne ja palju edu ka edaspidiseks meie jooksjatelehot smiley
Endaga paraku rahul pole,kaal tõuseb ja ei oska enam edasi minna kuidas toimida!Teeb kurvaks,kuigi ei ületa normi ja liigun piisavaltsad smileyLausa õnnetu,täielik ahastus,mõõtmisel selgus et ka mõõtmed on veits tagasi,paradoks!
KALLIKESED ,mingu teil paremini ja kiiremini!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 13. May 2013, kl 21.40

Kairka, sa oled ikka tõesti supertubli!!
Muideks, mina panin end juba Viljandi järvejooksul maratonile kirja, nii, et-pääsu pole, tuleb treenida ja minna! Kõhklesin küll kaua, kuid siiski otsustasin, parajalt on veel aega harjutada ka ja.. Kas sa Ööjooksule ka lähed? Ma sinna tahaks väga minna, kuid ei tea veel, kas õnnestub..kirjas veel pole..
ja teate- ma sain täna siis oma võidetud toitumis- ja treeningkavad kätte! Homsest algab siis uus elu mul.. winking smiley Püüdsin sellega juba täna õhtul algust teha..

aa, ja rattasõidul läks ka kõik suht toredasti, laps sai viienda koha kuni 7.a ja mina sõitsin 20 km, olin 45.-s (aeg 1:07:...), oma vanuseklassis ka viies winking smiley Aga istumine on ikka veel päris valus täna.. tongue sticking out smiley

Reedese kaalumiseni siis!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 14. May 2013, kl 09.31

smiling smiley siis tuleb maastikku püsti sõita anny, et tagumik valusaks ei jääks smiling smiley Aga ööjooksule ma ei lähe. Sinna Tartu pafile võibolla 10km lähen proovima, et parandada eelmise ööjooksu aega. Et siis sügisel maratonile smiling smiley nii tore, siis saame juba 3se tiimi teha kaaluabilistena smiling smiley ja kui keegi ei kavatse meeletut tempot teha siis ka koos joosta veidi vb....

Anna siis teada kuidas selle toitumiskavaga läheb. ma usun, et perekonna kõrvalt saab olema suht raske seda järgida? ja suvi ka eel tulemas...

Terv.
K

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 14. May 2013, kl 11.51

Oi ANNY,tahan ka kuulda kuidas sul hakkab minema ,mida pead sööma ja kui palju jne.Naiselik uudishimu lausa ootab!Edu sulle!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 15. May 2013, kl 08.53

Tsau musid!Mina ei väsi ingumast ,no ei lähe mitteangry smileypole lootustki miinust saada vaid hoopis rasvane pluss!Vastik 7 ees ja pole midagi valesti teinud,cm ka ei vähene,mine või talve puhkusele siis liikumist vähem ja kaal langeb,jama!EDU TEID SAATKU!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 15. May 2013, kl 12.43

kaal katki .. aga saan juba täitsa is hakkam! +400 mitme nädalaga, ei taha tabelist välja !! lähen põldu kastma, kaob ka se 400... pole vähimatki kavatsust alla anda..

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 15. May 2013, kl 18.55

Karuke, mina sõuan sinuga samas paadis... ving on endalgi sees ja kohe ei lähe mitte. Üle pika aja tutvusin ka kaalunr ja vastu vaatas mullegi rasvane pluss, siinkohal jätan selle praegu mainimata ja loodan, et reedel on midagi paremat, kuigi kahtlen, sest ega siin päevakesega ei suuda nagu suurt ära ka teha. Ei kujuta ette, mida teha. Kõik läks nii kenasti ja siis lasin lõdvaks ja näed... nullisin kogu töö ja vaeva.. kurb!!! Aga ise olin loll sad smiley sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 16. May 2013, kl 04.59

Kullapai Jessy!Tead ilmas juhtub alati igasuguseid asju ,vahest ka müstilisi ja miks ka mitte homme sinuga!thumbs upIgal juhul hoian sulle kõvasti pöialt!Endal pole lootustki!Aga egas midagi,võtame end kokku ja muudkui edasi ja vaatame kas juuniks meie mai nr muutub,nii tahan loota et kas või 0,5kg.Äkki ikka õnnestub 68 ette saada aga tuleb mis tuleb!Edu ja suured kallid!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 16. May 2013, kl 11.09

Tänud karuke. Loodan ise, et ehk õnnestub samuti kasvõi pool kilokest. 56,5 oleks juba väga hea ja 56 täitsa super.... 55 hetkel sihiks ei pane. Pigem jupi kaupa.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 16. May 2013, kl 15.16

Karuke- sattusin seda artiklit lugema ja mõtlesin kohe sulle : [www.kaalustalla.ee]


Pikka meelt ja ära alla anna smiling smiley Äkki keha vajab vaid veidi aega harjumisega kuna oled ka palju kaalu kaotanud. Vahepeal peab harjumise periood ka olema ju smiling smiley

K

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.