Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...3334353637383940414243
Asukoht: 43 / 43
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jane3
Kuupäev: 16. June 2013, kl 15.14

83,0

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 16. June 2013, kl 18.21

72,8

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: krisse77
Kuupäev: 16. June 2013, kl 21.06

74,0

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 17. June 2013, kl 05.41

Tere,

mul kaal sel nädalal sama.

Rõõmsat nädalat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: eskata
Kuupäev: 17. June 2013, kl 06.18

76,5 seega +0,5

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 17. June 2013, kl 09.30

Tere

Meie värskendatud tabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Kokku kaotasime see nädal 5,5kg.
Tabeli esikolmik ei ole ka sel korral muutunud. Eesotas ikka Raven -24,33% (-21,7kg), tal järgnemas Kertukas -20,88% (-21,9kg), ja Jutah -18,71% (-15,9kg). Tubli töö, käteplagin teile! thumbs up

Tabelist kustutasin seekord joojoo ja 1Vaarikas kes ei ole 3 korda oma kaalu edastanud. Viimasele nädalale läheme 28 võistlejaga.

Ja juba ongi käes meie duelli viimane nädal. Kõik kes siiani vastu pidasid on super tublid! Paljud saavutasid oma eesmärgid ja kes ei saavutanud on selle saavutamise poole teel. Teie edusamme on olnud väga põnev jälgida ja aitäh, et mindki rajal olete hoidnud! Kui saaks siis teeks suure grupikalli kõigile the finger smiley

Siin ka paar selle nädala rahvaspordiüritust. Leidke sobiv ja pange kirja!
Nädal 17.-23. juuni
K 19. juuni Tallinna tervisejooksusarja etapp
K 19. juuni Škoda MTB rattakolmapäevak
N 20. juuni Tallinna tervisekõnnisarja etapp
R 21. juuni Räpina rattatuur
L 22. juuni Saaremaa pööripäevajooks
L 22. juuni Kõva Mehe Jooks
L 22. juuni Pärnumaa Võidupüha maraton
L 22. juuni Värska GP rattamaraton
L 22. juuni Kubija krosstriatlon
P 23. juuni 36. Jaanijooks ümber Karksi-Nuia paisjärve

Ilusat algavat nädalat kallid kaasvõitlejad!

K

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 17. June 2013, kl 13.30

Mul pole sõnu, et sind Kairka selle suure töö eest tänada.
Soovin sulle kõike head. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 17. June 2013, kl 23.28

Tere!

minu viimane kaal jääb mu viimaseks..
Kahjuks on mu kaal nüüd katki ja pole raha enne paari, kolme nädalat raha uut osta....
sad smiley
Aitäh toreda võitluse eest smiling smiley
Kõik on väga tublid olnud!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. June 2013, kl 04.09

Tere mu armsad!
Oh ja ongi ta läbi,ma küll ei jõudnud oma eesmärgini,kuid pole hullu mul veel aega üle 1,5 aasta!smiling bouncing smiley
Suured,suured kallid ja tänud Kairka!Äkki mingi aeg tuleme taas kokku ja võitleme edasi?Mina olen olemas ainult hõigake!hot smiley
Need viimased 3-5kg on osutunud suht raskeks katsumuseks aga juulist alustan taas ja võtan end kokku,ikka tasa ja targu!
Kullapaid kaasvõitlejad,olite jube suureks toeks ja suured tänud ka teile et olite olemas ja alati toeks kui oli abi vaja või nõuannet!AITÄH!spinning smiley sticking its tongue out
Müts maha esikolmiku ees,tohutu töö ja vaev,SUPER!
Suured karu-kallid kõigile ja päikselist suve teile kaasa!Miski pärast on nutt kurgussad smileyKALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 18. June 2013, kl 22.30

Tervitus ka minu poolt!
Karuke võttis mul sõnu suust. Müts maha tõepoolest esikolmiku eest! Kaotada 20kilo. Lihtsalt vau!!!
Minu kaal jääb selliseks, nagu on. Aga las seisab ka vahelduseks. Ja grupi võiks ju tõesti sügisel uuesti kokku panna smiling smiley
Suured-suured tänud sulle Kairka tehtud töö eest!!! Käteplagin ja kummardus sinu ees winking smiley
Päikest täis suve ja kerget meelt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Jutah
Kuupäev: 19. June 2013, kl 11.00

Kui ühte tegevust teha regulaarselt pool aastat järjest, siis ei kujuta ettegi, kui see rutiin järsku katkeb. Minu kõige suurem innustus kaalulangetamisel on olnud just igareedene näitude esitamine - iga nädal väiksem number on olnud enda egole ikka tõeline pai. Ma olen uhke nii enda kui kaasvõitlejate üle. Me oleme ikka ühed vägevad naised! Aitäh teile, et aitasite motivatsiooni üleval hoida.

Sügav kummardus Kairkale - superhästi oled juhtinud meie kaalulangetajate polku ikka õiges suunas! Minu poolt sulle virtuaalne medal selle eest. Loodan, et kunagi kohtume jooksuradadel.

Põhjus, miks ma enne päris finaali juba teid kõiki tänan, on see, et lähen õhtul reisile ning kaalu ma kohvrisse ei paki. Seega jätaksin reedeseks kaaluks oma tänahommikuse 68,5 kg. Ideaalkaaluni on veel 3,5 kilo minna, aga loodan, et olen jaanilahingus nii palju õppinud, et saan sellest jagu omapäi.

Kaunist jaanipäeva ning veel ilusamat suve! Ärge siis vorstidega liialdage smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. June 2013, kl 05.02

Tere mu kallid!spinning smiley sticking its tongue out
Nii kurb ikka mõelda et see on me viimane koos olemine,ikkagi loodan et sügisel taas koos!
Minu kaal 67,5
Mu viimased mõõdud(pole küll kiita ja eesmärk jäi saavutamata,kuid ikkagi õnnelik sest veel 0,5kg ja saan omale kirja -20kg nii et usun et juulist alustan ilusti taas,praegu võtan vabalt!hot smiley
rind 95
Vöö 80
puus 100
kints 57
Kõigile kaunist suve jätku!Päikest ja armastust hinge!Hoidke end ja lähedasi!
Peatset taas kohtumist!smileys with beer
Karu-kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 21. June 2013, kl 08.06

Hommikust ja päikest kõigile smiling smiley
Minu jaanilahingu viimane kaalunäit on 82,0 kilo, mis teeb kogu jaanilahingu ajal kokku -23 kilo smiling smiley
Kuna mul see nädal mõõdulinti pole, siis ma jätan need viimased mõõdud andmata, aga usun, et nad on üsna sarnased viimane kord märgitud mõõtudele.
Kogu kaalu langetus on olnud minu jaoks lihtsam kui ma arvasin, aga samas pikk maa on veel minna. Igatahes enesetunne on super ja kõik, kes mind siin Eestis viimati jõulude ajal nägid, ei suuda ära imestada ja kiita kui palju ma kaalus alla olen võtnud. Niiet olen saanud hoolega Kaaluabi kiita, sest ilma selleta ja kõigi motiveerijateta ma kindlasti nii palju alla poleks suutnud võtta. Esialgne eesmärk oli ju alla võtta 15 kilo, mille tegin 20 kiloks ja nagu näha sai ka see eesmärk täidetud. Minu ideaalkaal on 66 kilo ja loodan, et jõuludeks on ka see käes, aga kiiret pole smiling smiley
Kõik, kes on lõpuni vastu pidanud on ikka väga tublid olnud ja Raven on enda esikoha igati ära teeninud. Iga nädal suudab ta mind üllatada müstiliste numbritega, sest ta kaal on juba niigi ideaalne, niiet mina teen talle suure aplausi smiling smiley
Ja muidugi pean tänama ka Kairkat, kes kõik selle aja on viitsinud jaanilahingut korraldada, sest pool aastat on ikka päris pikk aeg.
Ilusat jätkuvat suve kõigile ja loodan, et äkki juba juulist on algamas jaanilahing, milles ka mina sellisel juhul kindlasti usinasti kaasa löön smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 21. June 2013, kl 08.22

Minu kaal täna 75,0 (-500 gr) - kokku siis jaanilahingus -6 kg. Käib kah, aga pusin ikka edasi, mõttelaad tervisliku toitumise osas on sisse kujunenud ja see on kõige tähtsam.
Pean ka tõdema, et neid reedeid ikka ootasin ja nii mõnigi kord sai end kokku võetud, et reedel järjekordsest miinusest saaks kaaluabis ette kanda.

Nüüd on suvi marjade ja kerge toidu ajaga.

Sügisest oleks minagi nõus duellitama.
Aitäh kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: sipsu
Kuupäev: 21. June 2013, kl 08.54

Viimasel ajal on hakanud kaal mühinal liikuma tänane kaal 75kg (-1,8kg)hot smiley
Ja mõõdud:
rind 101
Vöö 93
puus 109
reis 58
säär 36

Ilusat suve!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Raven
Kuupäev: 21. June 2013, kl 09.02

Tere ilusat päikeselist duelli lõpupäeva,

minu viimaseks kaalunumbriks jääb täpselt 67kg ehk viimase nädala kaalukadu on -0,5kg. 400gr jäi puudu viimasest lõppeesmärgist, aga olen ikkagi superrahul, sest esialgne duelli lõppeesmärk oli ju 74 kg smiling smiley Jaanilahingu ajal kaotasin kilosid 22,2kg, kaaluabiga liitumisest saadik 2012 detsembri alguses olen kokku kaotanud 26,7kg eye popping smiley sürr number ikka...

Loodan, et olen nüüd ülekaaluga igaveseks lõpparve teinud ja tegelen edaspidi edukalt säilitamisega. Üks hea asi tuli veel sellest kaalurallist, inspiratsiooni sai ka üks meeskolleeg, kellega koos sättisime ka tema päevaste kalorite kogused ja menüüd paika ja tema on praeguseks 21kg kergem. Koos kergemana suvele vastu smiling smiley

Suur aitäh kõigile duellitajatele, minu silmis on kõik võitjad, kellel õnnestus kilosid kaotada ja kes oma eesmärkide poole rühtimist jätkavad. Ja kallis Kertukas, kaalukaotuse % poolest olen küll mina nö võitja aga samas kaotatud kilode poolest oled see sina smiling smiley Minu ettepanek on esimest-teist kohta jagada ja koos väljapakutud toitumisnõustajaga üks konsultatsioon maha pidada, saame mõlemad targemaks smiling smiley

Kairka, sa oled üks imearmas inspireeriv inimene, suur aitäh sulle duelli algatamise ja eestvedamise eest, vähemalt minu puhul peab küll vett see teooria, et kambas on kergem.

Ilusat suve algust ja jätku kõigile! Olen innukas blogide lugeja ja loodetavasti saan edaspidi sealtkaudu teie edusammudedega ennast kursis hoida smileys with beer



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Raven 21.06.2013 09.02.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 21. June 2013, kl 12.03

Tere!
Minu viimaseks kaalunumbriks jääb 95,4 ehk nädalaga läinud -0,3kg!! Jaanuaris seatud eesmärgist jäi puudu 5,4kg, aga ega duellilõpp pole veel maailmalõpp, ikka edasi tuleb pingutada. Kokku kaotatud 10,7kg on ka suurepärane saavutus, eriti arvestades, et ma pole magusa söömist maha jätnud. Jagan teiega veel numbreid:
rinna ümbermõõt 108cm (-8cm)
vöö 105,5 (-4,5)
puus 110,5 (-5,5)
kints 59,5 (-6,5)
käsi 32,5 (-3,5)
Kui korrutada kints ja käsi kahega siis kokku kadunud 34,5cm!!!!! Kaalukadu ja tehtud trenn on teinud imet mu lodeva kehaga!! Muide alates jaanuari algusest olen maha kõndinud 340km (tempokas kõnd eesmärgiga kaalu langetada) ja alates aprilli lõpust olen jalgrattal läbinud 610km.

Tänan Teid kõiki innustamast, ma kui võitlejahing ei tahtnud teistest kehvem olla. Esikolmikule jään oma numbritega küll kõvasti alla, aga olen õnnelik ainuüksi sellepärast, et saavutasin siin teie seltsis kaalunumbri, mida pole tõesti üle 10 aasta näinud. 95 on ulmeline number minu jaoks ja nüüd ei olegi enam muud võimalust, kui seda numbrit veelgi ulmelisemaks muuta.
Suur tänu ka Kairkale selle vankri vedamise eest!!!

Kui vanker sügisel uuesti liikuma lükatakse, siis olen kambas!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: fiskars
Kuupäev: 21. June 2013, kl 20.30

Minu viimane kaal on 105.8 seega -100gr. Tänud Karikale, et jaksasid vedada seda suurt kampa edasi ja kui on tulemas järgmine duell, olen kambas. Olen küll maha võtnud lähedale kuus kilo, aga olen õnnelik sellegi üle. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 22. June 2013, kl 09.07

Tere,

Minu tulemuseks praegu jääb 65 kg, mis oli ka minu vaheeesmärk. Seega minna veel ja tegelen sellega kindlasti edasi, peaasi, et saavutatut käest ära ei anna.
sügav kummardus ja imetlus kõigile, sest saada jagu iseendast ongi kõige suurem võit!!!

Suur tänu tabelipidamise eest!!

Ilusat suve ja ikka uute kohtumisteni siin!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: annike
Kuupäev: 22. June 2013, kl 12.25

Minu viimase nädala languseks 800 grammi. Duelli lõppkaaluks siis 60,2.
Oo, ma olen rohkem kui rahul.

Pool aastat teie seltsis kaalu langetada oli väga tore ja ühinen kõigi eelpool kirja pandud kiidusõnadega kogu duellirahva aadressil ja loomulikult Kairka - sa oled super eestvedaja!

Ilusat lähenevat Jaani kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 22. June 2013, kl 23.20

Tere!
Minu lõppnäiduks jääb 65,7 kg winking smiley olen ka valmis edasi teiega koos mminema, kuniks eesmärk käes (62 kg).
Kairkale tuhat tänu tabeli pidamise ja järjepideva motiveerimise eest! Kallid sulle!
Jõudu kõigile ja ilusaid jaaniõhtuid teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 23. June 2013, kl 10.24

Minu kaal on seisnud ühe koha peal juba kolm nädalat. Suvi on vist vahele tulnud. Nii palju tegemist et pole isegi siia jõudnud ja reedene tulemuste teatamine meelest läinud. Loodan, et enne lõppu tabelist ära ei kustutata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 24. June 2013, kl 09.10

Kairka, sa oled nii- nii tubli olnud, kiidusõnad ja aplaus sulle smiling smiley smiling smiley hot smiley

Minu lõpunumbriks jääb 71 sad smiley oleks küll paremat soovinud, aga nii läks.. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: uusmina
Kuupäev: 25. June 2013, kl 09.10

88,6

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 25. June 2013, kl 09.19

HEI- HEI JAANITAJAD!

AEG MEIE DUELLILE PUNKT PANNA. LÕPLIKU TABELI LEIATE LINGILT KAALUTABEL

TABELI ETTEOTSA JÄIGI MEIE TUBLI RAVEN, KES KAOTAS KOKKU -24,89% SO. -22,2KG. TEISELE KOHALE PLATSEERUS KERTUKAS, -21,9% JA -23KG NING KOLMANDALE KOHALE JUTAH -19,41% JA -16,5KG. SUUR- SUUR KÄTEPLAGIN NEILE! INSPIREERIVAD JA EESKUJULIKUD TULEMUSED IKKA! the finger smiley (kirjutan ka kaaluabile auhindade suhtes)

JA ONGI AEG TEILE KÕIGILE ILUSAT SUVE SOOVIDA, KUMMARDADA JA LAHKUDA AREENILT MÕNEKS AJAKS OMA UNISTUSI TEOKS TEGEMA. TÄNAN KÕIKI OSA VÕTMAST JA ILUSATE SÕNADE EEST. LOODAN, ET KOHTUME JUBA JÕULUDUELLIS. USKUMATU KOHE KUI KIIRESTI ON SEE POOL AASTAT LÄINUD!

KÕIKE KAUNIST TEILE JA ANDKE ENDAST IKKA BLOGIS MÄRKU KUIDAS LÄHEB!

KAIRKA grinning smiley




Toimetatud 2 kord(a). Viimati Kairka 25.06.2013 09.20.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 25. June 2013, kl 13.08

Peatse kohtumiseni!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: anny22
Kuupäev: 26. June 2013, kl 23.36

Kairka!
loodetavasti kohtume sinuga ka SEB Tallinna maratonil!winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...3334353637383940414243
Asukoht: 43 / 43


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.