Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Jesse
Kuupäev: 02. February 2013, kl 12.00

Eile hommikul polnud kaaluda võimalik, seega tegin seda täna. Kaal karjus mu peale ikka, aga juba pisut vaiksemalt, kui tavaliselt - numbreid näitas 72,8 kg.
Nii tahaks hõisata, et olen suutnud end taas kokku võtta, aga ei julge seda mitte teha, sest seni on igale minu sellisele hõiskele järgnenud "premeerimine", mis omakorda viib alati ülesöömiseni...

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: aretha
Kuupäev: 02. February 2013, kl 15.23

Mina pole ka kahjuks kaalu ligi ja loodan väga, et andestate mulle kui annan näidu esmasp hommikul. Enne pole võimalik - või siis arvestades kolmapäevast näitu, mis oli 67 ehk pluss 1,2 kg..aga preagu on seis ilmselt hulga hullem, sest kaks päeva järjest olen söönud täpselt kõiki näitajaid 200 protsenti soovituslikust - aga samas ma ei kahetse seekord, sest nii ni hirmus hea on valge vein ja kala smiling smiley Mis halvasti see uuesti!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 02. February 2013, kl 15.57

Minul oli kaal see 68,2, parem, kui lootsin smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: tinku
Kuupäev: 02. February 2013, kl 19.01

Minul seekord 96,8 väike miinus. Ei teagi, mille taga asi kinni. Liigun, joon vett, kaalun toitu. Aga küll ta langema hakkab.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 02. February 2013, kl 20.19

Minu kaalunumber on tänaseks 92.1 kg !smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: EA
Kuupäev: 02. February 2013, kl 22.30

Tere

Ma väga vabandan! Kahjuks ei olnud ka minul võimalik eile kaalu juurde pääseda ning loodan, et kui ma näidu täna saadan ei tekita see väga suurt segadust ega probleemi. Tänane kaal näitas 81,6 kg. Ise väga rahul. Hetkel olen seadnud enesele eesmärgi 1 kuuga ca 4 kilo kaalust alla, seega enam-vähem vast eesmärgi täitmine ka õnnestub. Järgmisel nädalal saab ka juba 1 kuu kaalulangusest kokkuvõtted teha:-) mis on 1 kuuga toimunud ja mida veel tuleks senise söömisharjumuse juures muuta, et jaanipäevaks seatud eesmärk ikka õnnestuks. Aga seniks ikka jõudu ja visadust järgmiste negatiivsete kaalutulemusteni järgmisel reedel.

Ikka edasi, ikka edasi , ei sammukestki tagasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 03. February 2013, kl 08.12

Tere mu armsad!Kas asi veidi haiguse vimmas või muus aga sain oma -10 kätte ja tegin pöörast indiaani tantsuhot smiley,kaalusin ka mitu korda üle,käes mis käesspinning smiley sticking its tongue outKrabinal panin uue eesmärgi -5,mulle istub nii rohkem kui panen väikseid eesmärke,väike enesepete!Sai ka lubatud et premeerin end sefiirikorvikesega,kuid isu pole ,ta järgi,jätan ostmata!Isegi mõõtsin keskkoha ära ja sealt on läinud -19cm kuid muidugi pääste rõngas on väääääga vähe tagasi tõmmanud,sellega alati kõige suurem mure,riided nüüd lõpuks hakkavad juba paremini istuma,olen neid vähe soetanud selle kaalu jaoks,enamus ikka lootuses et võtan alla on väiksemad nii saan nüüd neid proovida vaikselt.
KALLID,PAID ja kaunist pühapäeva!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 03. February 2013, kl 08.26

Tere,

eelmine nädal jäi mul kaal teavitamata sad smiley
Aga suurt muutust ei olnud ka. Sel nädalal kaal 71,7kg ehk -0,2kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 03. February 2013, kl 09.03

Nii palju tublisid kaalulangetajaid smiling smiley Edu kõigile uueks alanud kaalulangetamise nädalaks smiling smiley

Jaanuari alguses andsime mõõdud ka, peaks vist uue kontrollmõõtmise tegema? Kuu on möödas ju... Järgmisel reedel äkki või...? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: jessy
Kuupäev: 03. February 2013, kl 12.40

Karuke - rõõmustan koos sinuga. Tean, mis tunne on, kui mingi vahe-eesmärk saavutada. Soovitan sul selle sefiirikorvikese alustuseks tõesti poeriiulile jätta. Tähtis on ju, et kaal ka säiliks ja ei tuleks tagasilangust või siis -tõusu grinning smiley
Oma suurt šokolaadiisu varjutan poes mõttega, et ega need maiustused ära ei kao - lihtsalt praegu jätan vahele. Toimib smiling smiley Ja sealjuures tasub mõelda ka nii, et näed..just sain need lemmikud püksid uuesti jalga ning pole vaja riskida, et järgmine hetk need uuesti kitsaks jääks winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: sipsu
Kuupäev: 03. February 2013, kl 13.00

Tere,
vaatan tabelit, et minu kaalu pole arvestatud kuigi kirjutasin reedel. Aga paneme siis uuesti 83,3kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Zant
Kuupäev: 03. February 2013, kl 13.55

Hei, sama nagu sipsu - andsin kaalu 01.02. aga olen kirjas kui mitte edastaja - igaks juhuks kontrollisin üle - annan siis uuesti 73,2 ehk siis -0,5. Ole tubli Kairika, sul ikka annab hallata seda tohutut nimekirja!
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 03. February 2013, kl 16.58

Hei-Hei!

Kuulge olge jah tublid ja jälgige ikka ise ka veidi mängu kas ikka kõik on ok tabelis. Ma ka ikkagi inimene ja vigasid ikka juhtub.Sorry Zant ja sipsu!


Järgmine reede siis saadame ka mõõdud, kes soovivad neid lisada.

Kui juba vead sisse hakkavad tulema siis on vist viimane aeg ka osalejad lukku panna ja teatada, et rohkem juurde ei võta selleks korraks!

Homme siis ametlik kokkuvõte!
Terv!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 03. February 2013, kl 17.47

SUPERtubli oled, Kairka smiling smiley Müts maha selle ees, et oled igal nädalal nõus nii suurt tööd tegema ja jaanideni välja ning samal ajal jõuad veel teisi ka innustada ja motiveerida. Pea siis ilusti vastu, suuuuuuuuuur aitäh sulle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: tirnu
Kuupäev: 03. February 2013, kl 18.39

Tere!

Minu kaal oli reedese seisuga 59,8(-500) Ei jõudnud enne tänast arvuti ligi ja jäi lisamata.

Tirnu

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Egle26
Kuupäev: 03. February 2013, kl 20.22

Tere,
Minu kaal oli reedel siis 65 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 03. February 2013, kl 21.36

Sügavad kummardused Kairkale!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: eleriinu
Kuupäev: 03. February 2013, kl 22.35

vabandust, et nii hilja teatan, olen arvutist ja netist eemal olnud, aga õnneks sain ikka end reede hommikul kaaluda ja kaaluks oli 75,4.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 04. February 2013, kl 00.12

Mina jõudsin just tagasi pea nädalaselt reisilt ja enne ülehomset hommikut kaalule ei astu - elu on õpetanud, et lendamisega kogunenud vett ei ole mõtet kaaluda grinning smiley.

Seekord läheb kirja sama number mis eelmisel nädalal, kuigi kahtlustan, et peale "reisivee" on keresse ladestunud ka muud eye rolling smiley - mitme päeva annused suussulavaid itaalia hõrgutisi ja shveitsi shokolaadi eye rolling smiley. Eks varsti näeb, mida mu kaal kõigist nendest pizzadest, focacciatest, bruschettadest, prosciuttodest, cannellonidest, mozarelladest, pannacottadest ja tiramisudest arvab spinning smiley sticking its tongue out Ah - arvaku, mida tahab - mina igatahes ei kahetse midagi - ammu pole nii maitsvaid toite nautida saanud the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 04. February 2013, kl 05.27

Kalli Murumumm!Sul on tuline õigus et tühja ja lisaks ,kui neid kilosid üldse tuli siis mis kiirelt tulnud ,see kiirelt läinud.See eest oled tulvil jõudu ja positiivsusthot smiley
Mind ei isuta praegu midagi,köha,nohu mis mu meheraasuke mulle külge pookis ja ma loll võtsin omaks!Tean et haiguste aeg ei taha hästi kaal langeda,annaks jumal et juurde ei tuleks,no ja kui tõesti peaks tulema siis mis seal ikka,siht on kindel,tahet mitme mehe jagu,seega ikka edasi!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: lauriine
Kuupäev: 04. February 2013, kl 07.54

Tere, minul ka kurb nädal =( nimelt ei lange minu kaal vaid pigem tõusis. seekordne number oli 73,5 ehk +500g.
Aga ma pean audalt ütlema, et ega ma päevikut ei pidanud. Püüdsin vanast harjumusest õigesti süüa, aga järelikult läks metsa. Eilsest võtsin taas päeviku kasutusele! Ja loodan sellenädalalõpuks juba taas miinust näidata =)

Jõudu ja edu kõigile! Au ja kiitus, kellel endiselt langus ja jõudu ja jaksu kõigile, kes sel nädalal pluswi pidid tunnistama! Alla ei tohi anda =)

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kairka
Kuupäev: 04. February 2013, kl 10.40

Tereeeee,

Nonii, paneme siis selle nädala lukku!
Värskendatud kaalutabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Tabeli eesotsas Mar11, kes on kaotanud 7,5 % oma kehakaalust (-5,7kg), teisel kohal Raven 6,28%-ga (-5,6kg) ja auväärsel kolmandal kohal hetkel Kertukas 5,43%-ga (5,7kg).

Erilist tähelepanu väärib ka Crystalline, kelle KMI on punasest alast üle länud rohelisse alasse. Palju õnne tallegi.

Igal juhul oleme üks tubli kamp ja jätkame samas vaimus smiling smiley

Nagu ka juba eelpool mainitud sai siis paneks tabeli lukku ja rohkem osalisi juurde ei võtaks smiling smiley Pingutame aga kõik koos lõpuni, ega see jaanipäev enam mägede taga olegi. Hommikud juba täitsa valged smiling smiley

Edukat algavat töönädalat ja kaalualandamise nädalat teile kõigile! (ja mulle ka smiling smiley )
Kairka




Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 04.02.2013 10.41.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Raven
Kuupäev: 04. February 2013, kl 11.07

Aitäh Kairka suure töö eest, oled super! *kalli*

Edu ja jaksu meile kõigile uuel nädalal thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 04. February 2013, kl 12.16

Tõesti tubli Kairka!! Aitäh!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 04. February 2013, kl 12.47

Aitäh minu poolt kah, Kairka. See on suur töö!
Vastupidamist kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 04. February 2013, kl 18.37

Eile peale sauna lubasin endale ühe õlle, täna oli hommikul pool päeva kas nüüd just pohmakas aga kehv enesetunne, vesi on kehas kinni, hoobilt olin 500 gr kohe raskem.
Autoga hommikul tööle minnes kahtlesin kas olen juhikõlbulik. Alkohol on ikka kurjast ma ütlen aga vahel nagu tahakssmiling smiley.
Õlu vist üldse on kõrge glükeemilise indeksiga ( oh mis tark jutt) ja seetõttu pole soovitatav.
Kas need longerid on siis madalama GI-ga? Murumumm sa ehk tead?
Loodan homsega eelmise reede näitu saada ja reedel ikka miinust kaalul näha.
Kevad läheneb, ma juba tunnen seda smiling smiley
Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 04. February 2013, kl 19.14

karuke03 - suured õnnesoovid -10 puhul ja oled korvikese täiesti ära teeninud thumbs up

BIRIKA - tore teada, et ma pole ainuke, kellele õlu maitseb smileys with beer Laupäeval sai seda joodud aga kaalu õnneks juurde ei tulnud, vaid oli sama, mis reede hommikul. Seekord vedas.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 04. February 2013, kl 20.55

Triinukas, äkki kirjutad musta shriftiga? smiling smiley Lihtsalt Kairka kokkuvõtvad tabelit puudutavad kirjad on punasega, on hea vahet teha neil ja muul tekstil smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Belissimo 04.02.2013 20.56.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: aretha
Kuupäev: 04. February 2013, kl 21.29

Oh kullakesed, küll te olete kõik tublid! Ma südamest vabandan - no ei saanud kuidagi seekord end kaalutud õigel ajal, ja nüüd vist pole enam mõtet, kui ainult 3 päeva järgmise korrani! Loodan südamest, et te mind ikka siit välja ei viska, võtan end edaspidi kokku, ausõna! smiling smiley
Ja tõesti Kairkale maailma suurimad tänud - see ju peaaegu nagu lisatöökoht Sul! Vapper vabatahtlik oled, sügavad kummardused!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: eskata
Kuupäev: 04. February 2013, kl 23.49

tänud, Kairka! tõeliselt tore tabel!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.