Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 43
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 09. January 2013, kl 08.34

Tere!

Teie duellitamine on juba täies hoos, kuid loodan, et ehk võtate siiski ka mind veel kampa. Olen kunagi korra selles keskkonnas duellitanud ning see sobis mulle väga hästi, hoidis pidevalt motivatsiooni üleval!
Hetkel on aga unistused väga suured. Kuna juulis on minu elu tähtsaim päev - pulmad, soovin loomulikult parimas vormis olla!
Aga kui olete nõus mind kampa võtma, siis minu andmed tänahommikuse seisuga:
pikkus 168
hetkekaal 72,7
soovkaal 62

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Zant
Kuupäev: 09. January 2013, kl 17.44

Õhtust kõigile.
Mina olen ka igapäevane kaaluja - hommikul kõigepealt vetsu ja siis kaalule. Hoiab mind rohkem vaos, kui nädalas korra kaaluda ja siis avastada, et ei mingit langust, pigem tõus.
Nädal on olnud veidike raske - alandasin kalorid 1267 peale, see on 400 vähem kui enne. Kõht on veidike tühi kogu aeg, aga kannatan ärasmiling smiley Kui trenni teen, siis söön trennikalorid tagasi pähklite, rosinate ja seemnete näol. Nädalavahetused on eriti rasked, kuna olema siis maal, köögikaalu pole, teen kõike silma järgi ja arvata võib, et kogused on suuremad. Nädal on möödas sellisel viisil toitumisest, tundub et asi toimib, olen saanud alla nädalavahetuse lisakilo ja veidike veel. 3 nädalat pidi keha harjuma muudatustega, seega mul veel 2 jäänud kannatadasmiling smiley Aga pingutan selle nimel, et jaanipäevaks saaks 5 kilo alla, pole ju mingi utoopiline eesmärk, aga noh.... Eelmises duellis septembris alustasin 75,5 pealt ja detsembris lõpetasin sellega! Seega pole midagi kindlat selles kaalulangetamisessmiling smiley
Jõudu ja jaksu meile kõigile! Varsti on kevad käes!
Päikestsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 10. January 2013, kl 08.43

Zant'a võta kaal maale kaasa või osta. Teine võimalus tee selliseid toite, mida sa tead mis kui palju kaalub. Segane lause, kuid said ilmselt aru mu mõttest.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Zant
Kuupäev: 10. January 2013, kl 09.24

Punamütsike - peab vist jah kaalu ostmasmiling smiley See distsiplineerib. Aga toitude suhtes - maal on tavaline, et teeme ahjutoitu - kui ahi köetud, siis liha+igasugu juurikad ahju ja mingi 2-3 tunni pärast valmis. Ja nii paganama hea, et kui sööma hakkad, no ei saa pidama. Enamuse söön küll aedvilju, aga ka liha on ülihea. Ja nii see üledoseerimine tulebkismiling smiley Vast kui ära kaalun, äkki siis tõesti tuleb mõistus kojusmiling smiley Sel nädalavahetusel ei lähe maale, seega lootus, et seda lisakilo ei tulesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 10. January 2013, kl 09.38

Ma kaalun ka ennast igal hommikul nagu Zant ja usun, et paljud teisedki. Distsiplineerib nagu rohkem. Tüdrukud täna on siis viimane päev enne homset kaalumist, mul on siiani 2 korralikku päeva ehk lisandub ka tänane kolmandaks. Trennipäevi oli ka nädala jooksul kolm 1 tunnist rahmeldamist. Olen see nädal tööle tulles minnes autost loobunud, või noh päris loobuda pole minu puhul võimalik aga olen varem lihtsalt maha hüpanud, et saaks ikka kõnnitud ka päeva jooksul. Kontsad küll kuluvad aga ehk kaovad kevadeks ka kilod.
Homme siis näidudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 10. January 2013, kl 10.15

Olen ka igapäevane kaaluja. Mingil hetkel proovisin kord nädalas kaaluda, aga see eksperiment lõppes kiiresti - närvid läksid teadmatusest läbi ja nädalane tulemus ei vastanud ka ootustele. Olen vist hull kontrollifriik eye rolling smiley. Igapäevase kaalumisega saab kiiresti korrektiive teha kui kaal hakkab vales suunas liikuma.

Ootan homset kaalumist - tänase seisuga paistab, et olen jälle mina ise ja mitte see tundmatu õgard, kes mulle pühade ajal peeglist vastu vaatas grinning smiley. Loodan homseks olla tagasi jõulueelses kaalus ja siis hakkan bikiinivormi taga ajama - sellist vormi pole mul juba paarkümmend aastat olnud, aga SEL AASTAL SAAB OLEMA!!! the finger smiley Võite mind nimetada naiivseks optimistiks, aga minu arvutuste kohaselt suvi ei olegi enam väga kaugel cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 10. January 2013, kl 11.04

Hei!

Sellised positiivsed noodid siin kõlamas postitustes. Tore, päike paistab siin smiling smiley varsti väljas ka ja ikka kergema elu poole. Sain ka kõndimas käidud tunnikese, hea tunne smiling smiley Homme on siis vaadata, mis kaal ütleb. Täna oli küll miinus, aga vahel peale trenni ju tõuseb, nagu teame. Ps. mina ka üritan ikka hommikuti näha, mis seal kaalul on.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 10. January 2013, kl 12.56

Mina ka igal hommikul kaalun. Nii mulle ka soovitati. Homne tulemus tõotab tulla ilus ja mina nädalaga väga rahul. Kuigi eile käisin külas ja sõin kaks tükki kooki, siis täna sellest pahandust ei tulnud : D Külas käisin ka hommikul, seega sain päeval nende tükkidega arvestada. Sõbranna väitel oli tegu ka lahja koogiga.
Üks asi mida ma nüüd olen teadlikumalt teinud on toidu korralik läbimälumine. See aitab vältida ülesöömist, kuna sööd aeglasemalt mitte ei kugista kiiresti oma taldrikutäit alla.
Kuigi mul on pikk maa käia ja kaalu palju vaja langetada loodan minagi sel aastal randa minna winking smiley Täiesti reaalne peaks olema 6kuuga 25-30 kilo alla saada. Igatahes unistama peab suurelt : D

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Zant
Kuupäev: 10. January 2013, kl 15.56

Hei,
ostsin täna endale kanepiseemned ja spirulina pulbri. Netis igasugu jutte nendest asjadest, olen juba pikalt plaaninud seda ostmist. Toorkakaod olen kasutanud, mulle meeldis, oleks selle ka ostnud, aga poes polnud. Peaks jätkuma 2-3 nädalaks, kui kuur läbi, siis annan teada, kas mingeid muutusi on nähasmiling smiley
Äkki keegi on midagi neist kasutanud ja teab veel midagi tarka rääkida-õpetada?
Et siis homme esimene kaalumine - täna hommikul oli kaal minu "suur sõber"smiling smiley, loodan et homme ka ikka veel on!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 10. January 2013, kl 18.24

Tsau sõbrakesed!

Homme teen kokkuvõtte,keha käitub kummaliselt!
Kaalun igapäev,sest siis tean kuidas ja millal midagi muuta.Täna olin rahul,kuid homne on ikka otsustav!EDU KÕIGILE!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 10. January 2013, kl 18.52

Heihei!

Mina olen samuti igapäevane kaaluja. Hommikuti juba tavaks saanud, et kõigepealt wc-sse ja siis kaalule tongue sticking out smiley Kaal kenasti vannitoas nähtaval kohal ka, seega unustada on suhteliselt raske smiling smiley Ja olen ka seda meelt, et igahommikune kaalumine distsiplineerib rohkem. Vähemalt mind küll. Siis saab kohe tegutseda, kui number valele poole liigub.
Ja edu meile homseks! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 10. January 2013, kl 19.41

Murumumm sa oled megatubli, olen su postitustest aru saanud, et oled kaalualandamise vallas ikka täiega proff. Kusjuures ma usun, et sa saavutad suveks bikiinivormi küll ja mul on selle üle väga hea meelsmiling smiley. Mitu kcal sa päevas keskmiselt tarbid?
Suvi pole tõesti enam mägede taga ja kes tahavad suveks kaalu alandada peavad tõesti nüüd just praegu selleks vaeva nägema. Aprillis alustada oleks nagu hiljavõitu mu meelest.
Aga mina käisin just väljas lund kühveldamas ja sain sellest mõnusa enesetunde. Ütlesin mehele, et ma ise kühveldan sa mängi lapsega memoriini smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: aretha
Kuupäev: 10. January 2013, kl 20.02

Kullakesed, ma ka ootan hirmuga homset! Veel üleeile oli mul päris normaalne miinus, aga eile oli ikka sama kaal, kuigi olin oma arvates jube tubli, trennitasin ja magusat ei söönud ega miskit..sad smileyTäna aga endast sõltumata jäid söögikordadele hirmsad vahed ja õhtul sõin üle normi..nutune värk! Aga muidu ma ka iga päev kaalun, siis saab end kohe kätte võtta kui jama majas! Pealegi ma söön palju väljas ja ega tea, kas arvestan ika päris õigetsi koguseid..aga ikka loodan, et ma homme siia päris plussiga ei tule, mul veel punaste pühade aeg ka ja niigi vilets olla...Aga soovin, et me kõik näeks ikka ilusaid numbreid winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 10. January 2013, kl 21.38

Birika - mul on kalorinorm 1300 praegu ja see paistab toimivat. Kaaluabi pakub isegi veits alla. Ega ma punktuaalset täpsust taga ei aja - vahel läheb veits üle, vahel jääb veits puudu. "Tasakaalupirukas" on mul enam-vähem suhtes 34/33/33% ja jälgin toidu glükeemilist indeksi oma valikutes. Trenniks 3-4x nädalas 45-60 min kiirkõndi. Ja muidugi mis kõige tähtsam - stressi vältimine!

Enam-vähem see ongi kogu edu saladus cool smiley. Aasta tagasi poleks küll uskunud, et veel kunagi oma keskkooliaegset kaalu näen, aga mis sa kostad! - tänaseks on see veel ainult 4 kilo kaugusel the finger smiley No däääm! Kui ma nüüd bikiinivormi suveks ei jõua, siis olen ma ikka eriline luuser spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: eskata
Kuupäev: 11. January 2013, kl 01.25

Kas oleks võimalik veel liituda jaanilahinguga? Kui jah, siis liitun taas KA ja saadan oma andmed. Jään vastust ootama. Tänud ette!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 11. January 2013, kl 06.21

Nii...minu kaal täna hommikul 72.3 smiling smiley poole nädala kohta ju polegi paha. Järgmiseks nädalaks on muidugi suurem eesmärk tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: mar11
Kuupäev: 11. January 2013, kl 06.41

Hommikust. Minul 74,1. Miinus on korralik. Nüüd tuleb edasi astuda. Kena nädalavahetust kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: memm52
Kuupäev: 11. January 2013, kl 06.47

Hommikustspinning smiley sticking its tongue out

Minu hommikune kaal 91.4
Rõõmsat nädalavahetusthot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: karuke03
Kuupäev: 11. January 2013, kl 07.00

Tsau,tsau kullakesed!

Minu kaal 79,2 spinning smiley sticking its tongue outOlen igati rahul!Lisaks tegin enda peal katse ja uskumatu toimis,nimelt kaal jälle seisis,siis võtsin kätte ja sõin 2 päeva norm. üle.Ainus millest aru päris pole veel saanud on see et kas sõin enne liiga vähe et hakkaks langema või on tõesti õige see et tuleb vahest kehale anda impulsi!.Vaatan veel täna ja homme mis ta teeb 1500ga,sest olid ka ajad kus sellega tõusis!
Suured kallid ja ilusaid nr.!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: annike
Kuupäev: 11. January 2013, kl 07.17

Minu kaal täna hommikul 68,8. Langust on hulka rohkem kui plaanisin, aga selle üle olen ainult rõõmus. Nüüd on jõulukilod seljatatud, mis muud kui kindlalt eesmärgi poole edasi.
Seda sama soovin ka kõigile teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Raven
Kuupäev: 11. January 2013, kl 07.24

Tere hommikut!

Uus kaalunumber näitab 88.3 kg smiling smiley

Ilusat nädalalõpu algust kõigile! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Ivory
Kuupäev: 11. January 2013, kl 07.51

Hommikust kõigile!

Esimene nädal läks plaanipärasest kehvemini, trenni sai ainult kaks korda tehtud ja toitumine polnud ka täiesti plaanipärane, aga tulemusega võib siiski rahul olla. Hommikune kaal oli 105,2. Loodan, et peale sessi saab trenni ja toitumise normi, sest pikk tee on veel minna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Kertukas
Kuupäev: 11. January 2013, kl 08.23

Hommikune kaalumine näitas 103,1. Niiet nädalaga -1,9 kilo. Ei saaks rõõmsam ollagi.
Ilusat nädalavahetust ka minu poolt kõigile smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 11. January 2013, kl 08.23

Tere hommikust!

Minu kaal täna 96.7, -900g, olen väga rahul.smiling smiley

Ilusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Siux
Kuupäev: 11. January 2013, kl 08.35

Tere hommikust. Minu kaal näitab mulle täna 78,6 ( -2,1kg). Vähemalt on vana armas 7 tagasi. Loodan, et need paar vabalt lastud nädalat tulid kasuks ja nüüd on minu keha taaskord valmis minuga koostööd tegema. Minul muidugi ei lähe nii kergelt alla kui siin paljudel. Alustasin täpselt aasta tagasi ja tulemus miinus kaksteist kilo. Aga peaasi, et ise olen rahul ja ei stressa smiling smiley Tasapisi kergema kevade poole !

TEEN ETTEPANEKU , et me kõik märgiksime oma kaalunumbri taha sulgudesse ka tõusu või languse numbri( +0,1 / -0,1 ). Esiteks on see n.ö. kontrollnumbriks Kairkale ning nii on teistel ka huvitavam jälgida.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Anir
Kuupäev: 11. January 2013, kl 08.36

Täna hommikul siis 110,1kg. Olen väga rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Zant
Kuupäev: 11. January 2013, kl 08.40

Hommik!
"Sõber kaal" oli täna väga helde mu vastu - 73,5, ehk siis -1,5the finger smiley Olen ülirahul! 2 nädalaga siis läinud tegelikult 1,8! Sellises kaalus olin 2002 aasta kevadel! Vot siis nii! Ilmselt praegune kaloraazi muutus mõjus, seega lasen rõõmsalt edasi samas vaimus!
Edu kõigile ja päikest südamesse!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: Zant
Kuupäev: 11. January 2013, kl 08.44

Siuxi ettepanekuga igati nõus! On jah lahedam vaadata, kuidas teistel on läinudsmiling smiley
Küsimus mõõtude edastamise kohta - igal nädalal ei ole ju mõtet, sest need nii kiiresti ei muutu. Seega - kas 1x kuus või 2 nädala tagant? Ettepanekuid, arvamusi?

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Saatis: fiskars
Kuupäev: 11. January 2013, kl 08.50

Hommik, minu tänane kaal on 110,4 (-1.0 kg), olen rahul. Ma natuke veel patustasin. Olin paar päeva tagasi veel 1 kilo kergem, kuid ju see mõjub järgmisele korrale. Ma ei tea, kas vesi sees, kuid 2 kilost jäi järele 1 kilo. hot smiley
Soovin kõigile mahavõtmisnädalatspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANILAHING 2013
Kuupäev: 11. January 2013, kl 08.59

Hommik

Minu number täna 60,6 ehk -400g. Olne graafikus. Selleks et jaanipäevaks 9 kilo maha võtta, peab mu iganädalane kaalulangus olema 0,375 grammi. See nädal olen 25g plussis smiling smiley.


Mina ei kaalu ennast igal hommikul. See tekkitas minus stressi ja mul soovitati kaaluda kaks korada nädalas. Mul nendeks päevadeks teisipäev ja reede. Seni on see toiminud.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 43


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.