Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 07. February 2013, kl 11.46

Ma võtan su maha, Anett. Natuke vaikne on siin jah smiling smiley

Mu kaal näitas täna hommikul 61,9 smiling smiley. Ma olen ülirahul. Olen terve nädala püüdnud toituda tervislikult, natuke paleo toitumist ja natuke sisetunnet smiling smiley. Ei mingeid magusaid koogikesi, saiakesi. Lihtsalt söön kõhu täis. Ei mingeid toitude kaalumisi. Ja hommikuti liigutan ka natuke. Vöö ümbermõõt oli täna hommikul nii väike, et ise ka ei usu grinning smiley

Ootan homset kaalumist tongue sticking out smiley Loodan, et ühe ööpäevaga juurde ei võta grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: aretha
Kuupäev: 07. February 2013, kl 22.13

Mina olen ka enamvähem normi piires püsinud, v a eelmise reede patud grinning smiley aga karta on, et seoses selle teatav ajaga kuus ma olen siiski plussis. Aga ma mõõtsin täna hommikul ja mõõdud on ikkagi vähenenud, ja teksad istuvad paremini, nii et siiski on ka mingeid edusamme! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: memm52
Kuupäev: 08. February 2013, kl 07.39

Hommikustsmiling smiley

Väike miinus ikkagi tuli,kaal on 89.9,nii,et number ikkagi vahetus,kuigi eile kahtlesin ,kas tuleb ...
Mõnel kukkub see kaal nii usinalt 1-2.5 kiloni.Mina tortsutan kukkesammul edasi-teeb pisut kadedaks,kuid mis teha.mõõdud olid ka pisut vähemaks jäänud,kuid vöömõõt oli sama ,mis jaan.algul-imelik ,mingeid harjutusu tegema vist,et keskoht ka väheneks....
Ilusat ja rõõmsat päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 08. February 2013, kl 08.22

Minu kaal täna hommikul siis 61,9 kg.

Duelli lõpuni on ainult kolm nädalat veel ja kõik jõulukilod polegi veel maas confused smiley Aga ma siiski loodan, et suudan oma jõulude-eelse kaalu taastada. Enne jõule olin 61,2 kg, selleni on ainult natunatuke tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: pirle
Kuupäev: 08. February 2013, kl 19.25

Eelmise nädala lõpus seadsin endale eesmärgiks sellel nädalal püsida vahemikus 59,4-59,9kg st. mitte langetada kaalu. Mina olen seda meelt,et nädalas ei tohiks üle 700g kaalu kaotada! Minu jõulukilod kukkusid kolinal.Enne jõule olin 60,6 kg ja täna olin täpselt kilo kergem grinning smiley Kadifrett, mina usun ,et sa suudad oma jõulude-eelse kaalu taastada ja rohkemgi veel smiling smiley
Ka minu mõõdud on vähenenud selle duelli jooksul. Vöömõõt on 4cm väiksem ja pidin ostma uued teksad - noh vanad olidki liiga vanad tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. February 2013, kl 14.10

Täna on emadepäev grinning smiley Ei tea, kuidas see tänane päev kaalule mõjub tongue sticking out smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 10.02.2013 14.11.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 11. February 2013, kl 15.13

Homme on vastlapäev smiling smiley Minu kaalule ei sobi see päev üldse grinning smiley Aga ükski vastlapäev ei möödu ka ilma kuklite ja hernesupita grinning smiley

Tuleb rohkem pikki vastlaliuge teha spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: aretha
Kuupäev: 13. February 2013, kl 23.08

Kuidas teil siis läks vastel? Minul seekord kukliteta, aga no ei edene see normi piires püsimine! Olen haige ka ja kogu aeg tahaks midagi ... Sõbrapäevaks olen alati küpsetanud, aga seekord olen tööl ja vist ei jõuagi - aga äkki see polegi paha smiling smiley
Ilusat sõbrapäeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: kylli112
Kuupäev: 15. February 2013, kl 12.44

Tere kõigile!

Mina ikka ühe kukli sõin ära ja sõbrapäevaks tegi mees mulle suure pitsa ja mina talle küpsisetorti (leppisime kokku, et mõttetuid kingitusi ei hakka tegema) grinning smiley ja eks see ole kaalunumbris ka näha.. 68,1.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 15. February 2013, kl 17.15

Minu kaal oli täna hommikul 62,6 kg. Niimoodi mõjuvad vastlakuklid ja sõbrapäevatort smiling smiley.

Selle kaaluga on selline huvitav asi, et kui üritada teda meeleheitlikult alla saada, siis ta ei lähe kuhugi. Ma ei tea, kas asi võib olla ka trennis. Ma pole tõesti ammu trenni teinud ja ehk söön tõesti suurema isuga ja liiga palju. Aga trennist ma ei loobu ja las see kaal siis trikitab.

Kaks nädalat duelli lõpuni winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: lauriine
Kuupäev: 15. February 2013, kl 19.13

Hei, mul pole midagi rõõmustavat... Kaal ikka seisab, kuigi teen trenni ja jälgin söömist aga muutust ei ole. Tohutu vàsimus on peal ja hakkasin mõtlema, et keha on vist mingil säästurezhiimil ja ei julge midagi ära anda. Sest kohutav väsimus on sad smiley tööl on rakse periood ja vist lihtsalt stress peal... Väsinud ja morn, ootan päikest ehk siis läheb tuju paremaks ja ole mine mõnusamaks.... Ehk siis endiselt 73,5 sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: anny22
Kuupäev: 17. February 2013, kl 21.18

teretere!
Minu näit on jäänud 08.02 andmata, see oli 68,3 ja selle reedene 68,7 tongue sticking out smiley järgmine nädal püüan rohkem ja olen tublim! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: aretha
Kuupäev: 21. February 2013, kl 20.05

MIna nii lootsin, et suudan sel nädalal tubli olla, aga olen söönud valdavalt 1700 kcal päevas ehk siis säilitusrezhiim - aga oleksin õnnelik, kui sama numbritki näeksin homme...sisetunne aga ütleb, et pigem tuleb plussnädal. Aga ikkagi olen endaga rahul, sest olen teinud tervislikke toiduvalikuid , liikunud ja aidanud kujundada häid harjumusi., ja teksad istuvad ikka paremini kui ennesmiling smiley ILusaid numbreid meile kõigile!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati aretha 21.02.2013 20.06.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: lauriine
Kuupäev: 22. February 2013, kl 08.33

Hei, juhhheiiii.... Minu kaal lõpuks üle mitme mitme nädala langenud smiling smiley rõõmsaks teeb, tänane number siis 72,5 ehk miinus 1 kg smiling smiley oeh, vahva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: memm52
Kuupäev: 22. February 2013, kl 08.55

tsau
minu kaal haigusega 100 gr.tõusnud,nii kahju

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: aretha
Kuupäev: 22. February 2013, kl 09.53

Hei! Mis meie tabeliga juhtunud on? Täiesti tühi oli praegu, kui avasin. Aga loodan, et see on mööduv anomaalia. Kaal siis ikkagi nullis, tänu eilsele saunatamisele ilmselt smiling smiley Et siis 65,5 ja viimane nädal ja pool kilo jäänud eesmärgini - ütleme nii, et teoreetiline võimalus oleks see saavutada, aga vabariigi aastapäev muidugi meie peres küpsetamiseta ei möödusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: anny22
Kuupäev: 22. February 2013, kl 10.10

tere
minul vastupidiselt lubatule seekord siiski miinust pole, hoopis plussis: 68,9 (+0,2), ära jäänud trenn annab kohe tulemused.. tongue sticking out smiley Täna mul ka pulma-aastapäev ja mees viib mu ehk ka kuhugi välja.. tongue sticking out smiley
Laupäeval veel plaanis suusavõistlus, kus seekord pikk uisudistants.
head vabariigi aastapäeva teile ja olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: pirle
Kuupäev: 22. February 2013, kl 14.20

Neljandat nädalat püsib kaal 59-al, aga ma olen rahul sellega- ma pole kuu aega trenni teinud ja enam pole ka kaloreid lugenud. Mul on plaanis uuest nädalast alustada jälle trenniga, võib olla õnnestub nii selle duelli eesmärgini jõuda grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 22. February 2013, kl 22.28

Tere!
Ma pidin täna ootamatult tööle minema ja maandusin alles nüüd arvuti taha. Tänane õhtu oli üks suur küpsetamine. Pitsad, kaneelirullid ja vastlakuklid. Ma ise olin tubli ja piirdusin maitsmisega, sest sõin enne kõhu salatist ja kalkunilihast korralikult täis.

Hommikune kaal oli 62,2 kg. Kuna terve nädal on mu kaal kõikunud pigem 62,6 kg juures, siis tänane hommik oli pigem hea üllatus. Oma soovkaalu ma siiski nädalaga ei saavuta, kuid pole hullu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. February 2013, kl 11.52

Selle duelli eesmärk sai täidetud- teist päeva kaalun täpselt 59kg grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: memm52
Kuupäev: 01. March 2013, kl 10.21

Hommikust
Minu kaal 89.6

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Kuupäev: 03. March 2013, kl 19.58

Minu kaal 62,4 kg. Seega oma jõulukilosid ma siiski maha ei saanud. Olin enne jõule 61 kg. Arvan, et ma ei võtnud seda kaalulangetamist seekord piisavalt tõsiselt.

Ma kirjutasin duelli alguses ka oma mõõdud. Nüüd on hea võrrelda tongue sticking out smiley

Mõõdud praegu:
Rind 92 cm
Vöö 84 cm
Puus 96 cm
Käsi 30 cm
Reis 54 cm

Mõõdud enne:
rind 91 cm
vöö 86 cm
puus 97 cm
reis 54 cm
käsi 32 cm

Vöö ja käsi on vähenenud, ülejäänud justkui sama smiling smiley

Mina panen nüüd duelli lukku. Võite oma viimased kaalud siia veel sisestada.
Kuna mul paari nädala pärast lõppeb kaaluabi kasutus ja uut ma ei plaani tellida, siis soovin kõigile edukat kaalulangetamist.

Kõike head!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Jõulukilod maha
Saatis: anny22
Kuupäev: 07. March 2013, kl 12.51

tere
mina olin siis reedel 68,8
ma ka oma eesmärki ei täitnud, kuid peale trenni ja enam-vähem normaalse söömise ma muud ei teinud ka selleks!
Jätkan siiski duellitamist, nii kaua,kuni eesmärk käes winking smiley
edu teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.