Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 15
DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 14. January 2013, kl 22.57

Loeme siis meie duelli avatuks. Loodan, et korduskatse parandab kõigi meie tulemust.
Lisasin lingi meie kaalutabelile:

KAALUTABEL

Esimesed kaalunäidud siis reedel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 15. January 2013, kl 08.46

Hei!
Jäin nüüd veidi hiljaks vist või saab veel andmeid muuta. Kaalusin ennast eile õhtul ja kaal näitas siis 70,3 ja mu pikkus on 171,5, mitte et see 0,5 cm midagi muudaksgrinning smiley Igaljuhul edu kõigile ja vaatame, mis reedeks muutunud onwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 15. January 2013, kl 08.51

Viira, just mudin meie tabelit. Parandasin mõned näpukad, mis eile unise peaga sisse lipsasid ja nüüd peaks olema kõigil võimalus oma kaalunäitu ise sisestada.

KAALUTABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 15. January 2013, kl 09.05

Ossa, nii udupeent tabelit pole minu silmad veel näinud! Au ja kiitus, annike!

Muud juttu kah - eile õhtul valutas pea nii kohutavalt, et ei tea, mida ära oleks teinud. Uni oli meeletu, aga magama jääda ei saanud. Püsti oli paha, pikali oli paha .. oeh jah. Peaaegu oleks järgi andnud ja läinud krõpsupaki kallale, mis seni külmaks on suutnud jätta. Õnneks suutsin vastu panna, aga raske oli!

Täna hommikul avastasin, et tore-tore, pudruhelbed kõik otsas. Ainus võimalus oli süüa võileiba. Tegin 3 võileiba sepikust (sellisest väiksemast sepikust, sepik nagu saiapäts tongue sticking out smiley) juustu ja vorstiga ja ennaäe imet, 400kcal täis. confused smiley Uskumatu, võileivad on saatanast!

Ilusat teisipäeva kõikidele ja loodan, et see teema siin on ja jääb aktiivseks, sest ma olen hirrrrrrmus kirjutaja ja avalikku blogi ei taha risustada. grinning smiley Jagame ikka oma rõõme ja muresid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. January 2013, kl 09.43

Tere!

Kas võin ka liituda? Üksi on ikka kuradima raske kaalu langetada.
Kuna siin uus, siis võtab see süsteem minujaoks veel aega, et taibata mis kus. See siis oli hoiatus, et ärge kohe peksa andke kui lolli panen smiling smiley
Hommikul kaalusin ja kaal ütles inimekeeli: "Kaalule palun astuda ükshaaval!" seega number oli hirmus, napilt puudu kolmekohalisest numbrist 99,9kg!!! eye rolling smiley Pikkust on 167 cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 15. January 2013, kl 10.04

Seda olen ma ise ka juba ammu avastanud, et võileivad ja -saiad isegi ilma võita on saatanastgrinning smiley Eriti raske ongi see, et supp on väga tervitatav nähtus, aga kui oled harjunud supi kõrvale koguaeg midagi peale ampsama, siis on seda süüa ikka vääääääga veidergrinning smiley

Aga mina sain eile sinfarkti kui salatile sinihallitusjuustu tahtsin lisadagrinning smiley ei oleks arvanudki, et see niiiiiiii palju kaloreid sisaldab... pähklitest rääkimatagrinning smiley Ja kui ma siis mõtlema hakkasin kui palju ma tavaliselt koos viinamarjadega juustu söön siis sai enda kaalunumber kohe loogilisemaksgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 15. January 2013, kl 10.29

Mina olen nüüd viimasel ajal tööl olles lõunaks sööklast ostnud suppi. Ja pool, mitte terve. Meil on niiii suurepärane söökla, et ei jõua ära kiita. Töötajad kõik väga armsad ja sõbralikud, toidud maitsvad, kõigest saab võtta ka pool ning salativalik (5 salatit) on tasuta! Nii sööngi lõunaks väikese supi ja toorsalatit! Kahjuks on minu mõõdusilm väga kõõrdi ja ei oska üldse kogust hinnata. grinning smiley Kulp on selline väiksemapoolne .. eks see kokku 200-250ml on. Varasemast olen ka harjunud, et ikka mitu viilu leiba supiportsu kõrvale, aga nüüd pole võtnud ja enam pole imelik ka. smiling smiley

Juust on jah hirmus! Just leidsin eile külmkapist ühe Brie juustu, mis aastavahetusest sinna jäänud ja viskasin selle südametult sügavkülma, ei hakka mina seda sööma. Hea võtta, kui keegi külla tuleb. Loodan, et sellest ikka saab ülessulatatult asja. grinning smiley Ma olen hirmus juustusööja ja kindlasti täiesti ei loobu sellest. Aeg-ajalt panen natuke juurviljadele või võileiva peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 15. January 2013, kl 10.36

Vau, väga uhke tabel!
Mina olen ka selles kaaluabi-süsteemis esimest korda, loodan et andestate kõik minu lollid küsimused smiling smiley
Et kõik ausalt südame pealt ära rääkida - minu toitumises on üks "veidrus", nimelt ma ei söö liha ega muid lihatooteid, võimalusel väldin ka juustu ja muid piimatooteid (mis on ka loomset päritolu). Pikalt ma sellest siin rääkima ei hakka, tavaliselt hoiangi selle veidruse üldse enda teada (nii et ärge kartke, mina ei ole propageerija ja noomima-keelitama kedagi ei hakka smiling smiley ) Muidugi, kui kellelgi on küsimusi, vastan meeleldi.

Ja nüüd igapäevest juttu ka smiling smiley Mul sai nüüd nädal täis ja käisin hommikul kaalul ka, ja ennäe imet, kaal vähenenud 0,8kg, jippiii!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 15. January 2013, kl 11.02

Tabel sai tõesti päris kena, aga kahjuks ei saa selle koostamise au lõpuni enda peale võtta. Kasutasin teiste duellide põhju ja mixisin meile sobivaks. Kui soovite veel midagi lisada või muuta, andke aga julgesti teada.

Ursull, kui tahad meie duellis osaleda, peaksid omale eesmärgi ka seadma.

Juust, eriti sinihallitusjuust ei jäta mind kunagi külmaks. Viimasel ajal hoidun selle hõrgutise koju ostmisest. Lihtsalt ei ole tahtejõudu võtta natuke – kui esimene tükk on söödud, siis tahan veel ja veel. Eks nii need üleliigsed kilod kogunenud ongi. Olen nõrk.

Hommikuti söön tavaliselt kaks mitmevilja leiba - rohke rohelise, juustu ja singiga. Sellest saan oma kalorid täis ja pean ilusasti lõunani vastu. Putrude söömine ei taha mul kuidagi edeneda. Ilmselt on selle põhjuseks lasteaias pakutud õudsad pudrud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 15. January 2013, kl 11.25

Hei,
loen siin teie kirjutisi ja tahtsin näha teie udupeent tabelit, aga pagan küll ei näinud - arvuti ei avanud. Kui duellile kutse oli, siis lugesin, aga jäin mökutamasmiling smiley Osalen küll veel 2 duellis, aga kuigi ühes on üle 50! osaleja, siis tegelikult erilist suhtlemist seal pole, kõik nohistavad omaette. Teine ka selline 4-liikmeline ja käib suurelt jaolt ainult kaalu teatamine. Tahaks ka sellist duelli, kus suheldakse - kui vaja siis ka hädaldataksesmiling smiley, peaasi et asi ei muutuks ainult reedesteks numbriteedastamisekssmiling smiley Praegu paistab teie seltskond olevat mõnussmiling smiley Kui tahate veel lisada oma punti üht staazikat kaalulangetajat - siis siin ma olen - kaal 73,9 täna, eelmise reedega +400g, pikkus 1.68, eesmärk 67,7 ehk siis kaaluabi seatud ideaalkaal. KA-s olen olnud 2 aastat, selle ajaga langetanud 11,5 kilo - pikk aeg aga eks vanus teeb oma töösmiling smiley Veebruari lõpus saab kasutusaeg läbi, aga ootan, vast tuleb soodukas enne, kui ei, eks tuleb täishinnaga ostasmiling smiley
Kui aga teil duell juba koos, eks hakkan siis salaja teie tegemisi jälgimasmiling smiley
Igatahes - edu kõigile - ilusma ja kaunima iseendani!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 15. January 2013, kl 11.30

cocochanel, väga lahe ju! Ma olen ikka mõelnud kaaslasega, et võiks proovida elada mõnda aega veganina ja mitte midagi loomset tarbida. Ei tea .. tundub kuidagi, et jube kalliks läheb ja nii keeruline on ja .. Loll on see, kes vabandust ei leia! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 15. January 2013, kl 11.45

Ma vaatan, et olen endale ikka suure tüki hammustanud... 12 kilo soovkaaluga vahe... Päevane kalorite arv on 1200 ja natuke peale... Kas teil on samas suurusjärgus või natuke vabam?

Nii tore on, et meil kõigil on juba kogemus ja eduelamus olemas. Viimasel korral kui siin olin siis olin duellil koos vist enamvähem ainult uute tulijatega ja oli selline teadmatuse või uskumatuse tunne, et ei tea, kas see kõik ikka toimib. Seekord on kuidagi kindlam tunne ja teadmine, et asi töötab ja õnnestumine sõltub ainult endast.

Esimene asi mille eelmine kord ostsin peale liitumist oli köögikaal, sest ega silma järgi ikka üldse ei oska arvutadagrinning smiley Nüüd sai see jälle kapist köögiletile asetatud. Isegi nende 1200 kaloriga oli kõht eile väga täis. Hommikuti söön alati kodujuustu hapukoore või maitsestamata jogurtiga, sest hommikul ei viitsi kaaluda ja arvutada ja selle kalorid on kindlalt peas. Negatiivne on muidugi see, et mul on valgud kohe laes siis, aga no mis teha. Pean rohkem süsivesikuid oma menüüsse lisama. Lõunaks siis eile salat ja õhtuks vürtsikas riisiroog aedviljadega... Mees oli küll ehmatanud kui koju tuli ja nägi, et hakkab jälle peale, aga pärast sõid nii tema kui ka laps hea isugawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 15. January 2013, kl 11.53

Minu päevane soovituslik kogus on kuskil 1300, aga ütlen ausalt, et söön kuskil 1000 päevas. Ma tean, et räägitakse, et pole tervislik ja bla-bla-bla, aga no kuramus, kõht on täis ja ma ei näljuta ju end ometi! Miks ma peaks siis punnima, et süüa veel, kui tegelikult tahtmist pole?

Eelmine kord kaalu langetades oli sama, sõin umbes 1000kcal päevas ja siis langeski kaal, 4 kuuga 18kg. Mitte mingisugusest säästurežiimist, millest siin kogu aeg jahvatatakse, et olnud haisugi. Korra vist oli, et nädala jagu kaal seisis. Ja ei tulnud aasta aega tagasi, kui jälgisin natukenegi, mida söön. Tagasi tuli kaal eelmisel aastal, kui jälle kodune olin jne ..

Minul on mehe ja lapsega vedanud, nad armastavad juurvilju! Eriti laps. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. January 2013, kl 12.15

Üritan eesmärki seada lühemate etappidega, seega kui 8 saaks kaalunumbrile ette olen õnnejunn. Palun lisage mind ka kaalutabelisse eesmärgiga 89 kg winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. January 2013, kl 12.23

Kalorite lugemine mulle ei meeldi. Jube tüütu, aga ma tean, et peaks.
Jõulude ja aastavahetusega on mingi 4 kg juurde tiksunud ja kuidagi ei taha see alla minna. Kui ennem ei olnud mul mingi porbleem viimane söök süüa kl 18-19 vahel, siis nüüd on veresuhkur sassis ja ilgelt näksima ajab - just õhtuti. Ehk siis suurim mure on see, kuidas õhtul mitte süüa.
Üldjuhul söön enda tehtud sööke, mida võtan tööle ka kaasa (täna nt munanuudlid suvikõrvitsa ja baklažaaniga, mis sai keedetud kookospiimas. Hmm, kas kookospiim on ok jäin nüüd mõtlema?).
Ei ütleks, et need mingid kaloripommid on, ikka suht mitmekesine.
Üritan mingi liigutustrenni ka leida, aga jah eks see enda motiveerimine kõige keerulisem ole sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 15. January 2013, kl 12.28

Minu päevane kaloraaž kõigub 1200 ja 1500 vahel (soovituslik on 1400), olenevalt sellest kas teen trenni või mitte. Aga parim kaalulangus tuleb ikka siis kui kalorid alla päevase normi. Mina ka pole täheldanud, et keha sellest säästurežiimile läheb.

Kui eelmine kord oma soovkaaluni jõudsin, siis lubasin endale, et ei lase ülekilosid tagasi tulla. Kaal püsiski umbes aasta. Siis hakkasid kilod vaikselt tagasi hiilima. Seekord üritan olla tublim ja mitte väga kiirustada nende ülekilode kaotamisega. tahan ikka endale antud lubadust pidada.

Lisan Zant'i meie duelli nimekirja. Loodan, et kõik on sellega nõus.
Siis võiks vist nimekirja lukku panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 15. January 2013, kl 13.12

Ma arvan ka, et võiks nimekirja lukku panna nüüd, las jääb selline mõnus väike seltskond! smiling smiley

Ursull, kui sa kaloreid ei loe, siis sul pole mõtet üldse alustada - seda arvan mina. Just see kalorite lugemine on see, mis must-valgel kõik ette näitab ja mille järgi toimetada. Algus on küll tüütu, kuid harjud ära!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 15. January 2013, kl 13.13

Minul on soovituslik kalorinorm 1500, aga see ilmselt seetõttu, et ajaks panin 4 kuud. Tegin seda tegelikult üsna teadlikult, sest kui ma näiteks piirduks 1000 kaloriga, siis pikas perspektiivis on seda mulle vähe, ja siis tekivad igasugu isud ja muud probleemid. Aga praegu ma olen söönud keskmiselt 1300-1400 kalorit päevas, täiesti paras tundub hetkel. No ja kui tõesti enam kaal alla ei lähe, eks siis hakkan vähendama päevast kalorihulka.
Trenni ma siiani ei ole märkinud, ja ega ma peale kõndimise ja pikkade jalutuskäikude pole midagi teinud ka smiling smiley Ootan juba kevadet, et saaks jooksukingad jalga ja vaikselt sörkimist alustada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 15. January 2013, kl 14.52

Tänud, et mind kampa võtsitesmiling smiley

Minu kaloraaz uuest aastast 1257 ehk siis miinimum, mis ilma liigutamata KA mulle annab. Ja trennikalorid söön tagasi, seemnete ja pähklite näol peale trenni. Eelmisest septembris alustasime duelli, kaalusin 75,5, kaloraaz oli 1750, kuna käin 5-6x nädalas trennis. Ja detsembriks oli kaal ikka 75,5! Käisin vahepeal kilo allpool ja kilo üleval, aga kokkuvõttes ainuke positiivne oli see, et kaalu ei tulnud juurdesmiling smiley Uuest aastast siis miinimumi peal ja tundub et toimib. Olen täitsa nõus sellega, et keha selliste kalorite juures nagu meil on ei lähe mingile säästureziimile. Pakun, et kui süüa mingi 500-700 kcal, siis ilmselt jääb keha nälga ja hakkab säilitama, aga 1000-1200 on täiesti norm kogus. Aga eks igaüks peab endale sobiva variandi leidma.
Trennis käin ma 5-6x nädalas, lihtsalt et meeldib ja saab kodust külmkapist eemale. Trennist tulles ei teki ahvatlusi mingi jama järele, sest tunne on hea ja kui söön oma segu - mandel, sarapuupähkel, kanepiseemned, rosinad, linaseemned, päevalilleseemned - ära, siis on ka kõht täis ja vajalikud rasvad kätte saadud. Süsivesikuid ma tarbin vähe, sest kuna käin trennis, siis luban endale valku rohkem. Kõht seisab ka kauem täissmiling smiley Nii et tasakaalu ma üldjuhul oma toitumist ei saa, aga see polegi minu jaoks tähtis.
Ja cocochanel- et siis nüüd valgusta oma menüüd - ju sa tarbid aedvilju igasuguses erinevas variandis, anna näpunäiteid, kuidas neid huvitamaks ja paremaks muutasmiling smiley Ise teen aedvilju nii - erinevad segud pannile, auruvad omas mahlas ehk siis jäässmiling smiley ja lõpus siis sulatatud juustu peale, natuke mingit tšillist kastet ka. On päris ok, aga liiga tihti seda ei tee, kuna on veidi juba ära tüüdanud. Nii et anna aga infotsmiling smiley
Mõnusat päeva jätku kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 15. January 2013, kl 15.11

Panen kirja enda nipid, kuidas juurikaid söön.

Need retseptid siis külmutatud segude kohta

1. juurikad aurutada, lisada soja kastet (üks mu lemmikuid)
2. juurikad aurutada, lisada soola, lisada juustu (parmesan, sulatatud juust, mozzarella jne)
3. juurikad aurutada, lisada magushaput kastet

Aedviljad, kapsas, kaalikas jne teen kas ühepajatoiduna või ahjus.

Endal ka ausaltöeldes juba siiber nendest esimesest kolmest variandist. Kuigi mulle väga maitsevad need kõik, siis no kaua võib?! grinning smiley

Ootan cocochaneli nippe!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 15. January 2013, kl 15.43

Et kohe niimoodi jah grinning smiley
Ega minulgi need külmutatud juurviljad sajal erineval moel proovitud ja tehtud, nii et saan aru tüdimusest smiling smiley Ma vaatasin, et siinsest retseptikogust leiab ka päris palju asju, mida saaks ka ilma lihata teha.
Ja ega minu menüü ei koosne ainult juurviljadest, tarbin ka kartulit, riisi, pastad on erilised lemmikud, india toidud....suu hakkab vett jooksma tongue sticking out smiley
Raske on siin kogu oma retseptivaramut välja kirjutada, aga võin näiteks iga päev (no mõni päev võib vahele jääda) ühe huvitavama retsepti välja pakkuda, kui keegi huvi tunneb.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Kasss
Kuupäev: 15. January 2013, kl 15.43

Tere! Olen kah jällegi selline taasalustaja. Üldiselt olengi selline üksi nokitseja olnud, kuid mõtlesin, et kui teie mind enda kampa võtate, et siis oleksin hea meelega osaleja. Nii suuri numbreid pole ma oma kaalul juba üle kümne aasta näinud mis preagu seal ees on confused smiley

Pikkus 171cm
Kaal 82,3 kg
Eesmärk 65 kg

Ehk ei ole veel liiga hilja teiega liituda.

Terviutstega

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: katzi
Kuupäev: 15. January 2013, kl 19.27

hei ma ei saa tabelile ligi, esimesele saan, aga sellele paranatud varianti ei näita mul...kuidas teil siis magusa söömisega on, mina lausa jumaldan magusa võiks süüa lõputult....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. January 2013, kl 19.43

Sabazios: eks ma seepärast siin olengi, et kuidagi sundida end kaloreid lugema. Tänasest loen.

Soovitatud kalorite hulk on 1735. Esimese päeva õhtul on ikka tõehetk, ehk siis olen loomulikult suutnud selle ülenormi süüa. Homme püüan rohkem.
Vee joomisele üritaks kah rohkem rõhku panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: nuustik
Kuupäev: 15. January 2013, kl 20.36

Mina ka ei saa teist tabelit lahti, aga esimene on küll väga ok. Täna päeval suutsin uue duellitamise täitsa ära unustada ja pugisin hea mitu viineripirukat sad smiley Aga no eks siis homme uue hooga edasi... Jõudu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 15. January 2013, kl 21.19

Minul on ka magusaisu, just peale sööki tahaks väikest magusat ampsu smiling smiley ja ma olen lugenud ka kuskilt et organism saab sellest magusast ampsust teada, et söök lõpetatud ja võib seedima hakata. Kuidagi peab ju ennast õigustama :p
Üldiselt ma ei keela endale magusat, aga nüüd ikka jälgin koguseid korralikult, ja panen kohe kõik ampsud kirja.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 15. January 2013, kl 21.51

Magus on hea ...aga see on saatanastsmiling smiley Tegelikult lubasin täna endale glasuuritud piparkoogi (minu nõrkus) panin kenasti kirja ja nautisin mõnuga. Vahel luban endale ikka midagi magusat , aga olen tähele pannud, et nüüd kus õhtuti söön oma pähkli-seemnesegu, siis on kuidagi ära kadunud see isuke. Ja kui ikka väga vaja on, no siis teen endale nussaga röstsaia ja suure tassi kohvi - ja tunnen elust rõõmu. Ja panen selle muidugi päevikusse kirja. Sellist isu, et tahvel sokolaadi kohe kinni panna, enam ei ole - 2 aastaga on vist keha harjunud. KA alguses sõin kroomi lisaks, see võttis magusaisu vähemaks.
Vett joon korralikult, ainult neil nädalavahetustel, kui maal oleme ei suuda oma kogust ära juua - põhjus ka muidugi teada - meil kemps õues, no ei taha ma pimedas kuidagi ukerdama minnasmiling smiley Ja tavaliselt päädib see +1 kiloga, mis näitab, et vesi on vajalik. Sel nädalavahetusel ei käinud maal, kohe näha et aitas - ainult +400gsmiling smiley. Nädalavahetused on tavaliselt minu jaoks rasked, sest laupäeviti ma tavaliselt trennis ei käi ja siis kuidagi see tegevusetus ajab sööma.
Ja cocochanel - et siis jah, palju põnevaid retseptesmiling smiley
Ilusat õhtu jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 16. January 2013, kl 06.52

Mis puutub magusasse, siis ka mul tekib just miskipärast pärast lõunasööki tunne, et nüüd tahaks midagi head. Olen selleks puhkus ostnud tööle lauasahtlisse suure Bitteri (mu lemmik šoks) ja siis murran sealt ühe riba. Tume šokolaad pidavat aitama magusaisu vähendada ja mulle tundub, et see toimib ka. Õhtuti pärast viimast sööki, naljalt enam magusaisu ei teki, küll tahaks lihtsalt midagi veel näksata. Õhtuste näksimiste jaoks olen muretsenud kappi lihtsalt porgandeid ja kui veel palju vett ka kaanida, siis kõht saab täis ja kaob ka näksimise vajadus ära.

Indu kõigile kalorite lugemisel ja kiusatuste hoidumise eest! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 16. January 2013, kl 09.07

Ühes ribas Bitteris on ju päris palju kaloreid? Üks tükk kaalub minu mäletamist mööda u.20g. Parandage mind, kui eksin!

Täna hommikul ei läinud enam mu köögikaal käima, kahtlustan ja loodan, et patareid tühjad.

Samuti olen hädas seedimisega. Tegelikult ma ei tea, kas see on korras või mitte, aga natuke on kahtlane. Mõtlen, et kui enne kaalulangetamist sõin valimatult, siis oli ka, mida väljutada. Nüüd, kui söön ühe toidukorraga hulga vähem (250-300g) siis ehk ei olegi vaja igapäevaselt .. Võta nüüd kinni. Puhituse- ja ebamugavustunnet pole, aga siiski, viimati pühapäeval? Hakkasin nüüd linaseemneid pudrule lisama, ehk aitab midagi. eye rolling smiley

Eile õhtul tegin mehele torti .. eriti palju patustanud, aga siit-sealt ikka maitsesin ja proovisin .. grinning smiley

Kaalunumbri rindelt nii palju, et seisab hetkel. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 16. January 2013, kl 09.39

Eile oli siis teine päev minu jaoks. Kaloritest olen korralikult kinni pidanud ja eile käisin trennis ka. Enesetunne on hea, väljaarvatud see, et trennis oli natuke nõrkuse tunne peal, aga eelmisest korrast mäletan, et see on mööduv nähtus ja eks ma neljapäeval kontrollin kas on paremaks muutunud olukord.

Eelmisel korral kui oma kaalu umbes poole aastaga 75 kilolt 58ni langetasin ei kasutanud ma isegi mitte kaaluabi keskkonda... Kaaluabi kasutasin peale lapse sündi kolm kuud ja kaal langes 65 kilolt 61ni. Kuid esimesel juhul elasin ma tartus ja tegin 5 päeva nädalas trenni... mõnikord ka kaks tundi järjest... alustuseks lihastreening ja pärast veel rasvapõletus, kuid nüüd elan linna lähedal maal ja meie linnas pole ühtegi amtlikku spordiklubi. On ainult treeningud spordihoones, kuid ka seal on võimalik käia ainult 2 korda nädalas normaalses trennis. Nii et kaalulangetamiseks see väga tõhus pole, pigem annab lihtsalt vahelduse ja teadmise, et teen enda jaoks midagi.

Igaljuhul kalorite lugemine toimib sest eile vaatas kaalult vastu jälle veidi väiksem numbersmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 15


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.