Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 15
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. January 2013, kl 18.56

Eks me kõik võime patsutada omale õlale ja kiita end! smiling smiley
Katsume selle nädalavahetuse üle elada ja punnime edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: katzi
Kuupäev: 19. January 2013, kl 09.36

ma ei saa ise tabelise enda kaalu kirjutada, aga see nädal oli see langus väga väike, ainult 100 g, 79,9 kg...ehk järgmine nädal läheb paremini.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 20. January 2013, kl 11.47

Kuidas teie nädalavahetus läks? Minu oma oli suurepärane kuna suutsin endale kindlaks jääda ja kiusatustele ei öelda ja isegi kaalu kaotadasmiling smiley Enamasti muidugi tänu sellele, et suutsin hoiduda oma suurimast kaaluvaenlasest alkoholist... Vein, siider või kokteilid oleksid ju nädalavahetusel oivalised hoolimata nende kahjulikust mõjust kaalule ja tervisele üldiselt.

Lisaks sellele käisin ka sünnipäeval, mis sai isegi ilma kontrolli kaotamata läbitud minu suureks üllatuseks. Kirjutasin ka oma blogis, et seda suuresti tänu kohvitassile. Kohvi rüübates sai ohjeldada vajadust koguaeg midagi ampsata.

Loodan, et ka teil olid lõbusad, lõõgastavad ja kerged nädalavahetusedsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Kakukai
Kuupäev: 20. January 2013, kl 11.48

Minu pikkus 165 cm ja eesmärk 3 kuu pärast 58 kg.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kakukai 20.01.2013 11.49.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 20. January 2013, kl 18.01

Mina ka jälle kodus tagasi. Lubasin endale täiesti kaaluabivaba nädalavahetuse, st et ühtegi toitu päevikusse ei sisestanud ja kaloreid ka ei lugenud. Tõetund on homme hommikul.
Ilmselt tuleb algaval nädalal tublim olla. Sisetunne ütleb, et piirid said seekord ületatud.
Viira, imetlen sinu meelekindlust.

Meie duelli esimese nädala tublimaks kaalulangetajaks absoluutnumbrites oli Ursull - 2,5 kilo. Protsentuaalselt kaotas kõige rohkem Viira - tervelt 2,84 % algkaalust.
Kokkuvõttes olime kõik väga tublid, üheksa duellitaja peale kaotasime kokku 6,9 kilo.
Tabelis on nüüd kõigi andmed värskendatud.

Edu meile kõigile järgmiseks nädalaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. January 2013, kl 10.43

NO tore! Tähistame siis vaheetappi smiling smiley

annike, kas seda tabelit kusagilt saab piiluda ka või? winking smiley

Minul hakkas siin eile ja üleeile kaal tiba tõusma, arvan et see on tingitud lähenevatest viljakatest päevadest, kus mul võib kaal tõusta tervelt 2-3kg. Õnneks nii palju ei tõusnud, aga üle kilo ikka tuli ära.

Nädalavahetusel üritasin tubli olla, kuigi kiusatusi oli palju. Sai käidud külas ja söödud tüki marjakooki, mille osas ma absull ei osanud kaloreid panna. Samuti tuunikala võileivatorti sai nädalavahetusel palju söödud, ehk siis korralikud süsivesikupommid. Õhtuti hoidusin nendest süsivesikutest, aga eks homme-ülehomme ole ka tõehetk kui kaalule astun.

Kuna ma käin nädalas korra poes nädalavahetusteti ja mul on kombeks terve nädala menüü alati läbi mõelda, et mitte mõttetult poes raha raisata, siis see nv esimest korda vaatasin neid menüüsid sellise pilguga, et mis miskit sisaldab ja palju kaloreid võib anda. Einoh põnev ma ütlen, muud ei midagi! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 21. January 2013, kl 11.05

Minu nädalavahetuse kaalutõus terve kilo. moody smiley Selle üle ei saa just uhke olla.
Igaljuhul algavaks nädalaks on trenniplaan paigas ja magus minu selle nädala menüüsse ei kuulu.

Meie kaalutabel on nähtav duelli esimesel lehel oleva lingi all, aga panen ta siia uuesti üles.


KAALUTABEL seisuga 18.01.2013

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 21. January 2013, kl 11.30

Minul oli ka kaaluabivaba nädalavahetus smiling smiley Ja peaks ütlema, et läks päris normaalselt, ei hakanudki kohe ahnima kõike head-paremat, vaid hoidsin ikka tervislikemate vahepalade poole. Eks tulemus selgub nädala keskel, kui aeg jälle kaalule astuda.
Kas ma saan õigesti aru, et te kaalute ennast enam-vähem iga päev? Et miks see hea on? smiling smiley
Ma olen siiani olnud arusaamisel, et kaaluma peaks 1 kord nädalas, sest päevade lõikes võib kaal üsna palju muutuda. Ja mulle isiklikult on kaalul käimine alati väga ebameeldiv tegevus, mida ma teen nii võimalikult harva kui üldse võimalik smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. January 2013, kl 11.42

Ma kaalun end lausa 3x päevas: hommikul, töölt tulles ja enne kui magama lähen. grinning smiley See on haigus mõne arvates, ma tean winking smiley
Aga ma tunnen end kindlamalt, kui ma töölt tulles kaalun siis tean juba enam-vähem kui palju pean end õhtul tagasi hoidma. Õhtu viimase kaalu põhjal lihtsalt prognoosin hommikust kaalu. Tean, et hommikuks olen 800g-1,4kg kergem tavapäraselt.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 21. January 2013, kl 12.16

Mina kaalun ennast igal hommikul - peale ärkamist. See on kuidagi nii sisse harjunud tegevus.
See aitab mul paremini analüüsida, kuidas minu organism käitub.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 21. January 2013, kl 12.35

Mul on ka see kaalumise haigus küljes. Kolm korda päevas just ei kaalu, aga enne magamaminekut ikka vaatan, mida võiks hommikuks ennustada ja kuigi soovitatakse jah vaid kord nädalas kaaluda, siis mind isiklikult see innustab kui näen, et kaal langeb ja kui tõuseb siis järelikult on seedimisega midagi valesti või pole piisavalt joonud... See on muidugi minu isiklik kiiks ning alguse asi ka võib olla, eks mida aeg edasi seda vähem kaaluma hakkan ennast ning siiani ei ole midagi halba sealt kaalult vastu vaadanud veelsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Kakukai
Kuupäev: 21. January 2013, kl 12.53

Ka mina kaalun enam-vähem igal hommikul, tõesti aitab paremini ennast analüüsida.

Eile õhtul sai jalgadele väheke trenni tehtud, nimelt lapsed tahtsid tagaajamist mängida ja et veel huvitavam oleks, siis tegime seda kükkis sammudega. Selja võttis ikka märjaks ja lihased päris valusaks ja naerda sai ka kõvasti. Soovitan! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 21. January 2013, kl 13.13

Väga lahe trenn, Kakukaiwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. January 2013, kl 14.08

No kesse pörsas sellesse leiva-pähkli jogurtisse nii palju kaloreid pani, ahh? yawning smiley

Sõin ära südamerahuga ja ise veel mõtlesin, et selles on kindlasti veidi rohkem kaloreid kui tavalises jogurtis.....oi jeerum selgus, et selles on kohe mittu korda rohkem!!! Täna vist lähevad kalorid lõhki sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 21. January 2013, kl 14.45

Õhtuni veel päris palju aega, Ursull - jõuad kõik liigsed kalorid ära kulutada. Näiteks Kakukai ägedat trenni tehes.

Mulle meeldib väga LaCrema vanillijogurt, aga selles ka päris palju karoreid. Piirdun päevas 100 grammiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. January 2013, kl 15.39

Mis trenni teete üldse?
Mu suurim trenn on mu 2 aastane laps, kellega vaja pidevalt mingeid mänge mängida ja jõu-ilunumbreid teha ning käsitöö. Vahepeal käisin vesiaeroobikas ja kuivadel ilmadel (mitte libedaga) vahest ka kepikõnnil. Eesmärk oleks nüüd saada oma kaalu nii palju alla, et põlvesid ei koormaks ja võhma nii palju trennida, et jaksaks jälle sörki teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: katzi
Kuupäev: 21. January 2013, kl 15.41

Mul õnnestus nv üsna hästi, kuna olin terve laupäeva tööl siis ei võtnud lihtsalt kaasa asju mida süüa ei tohi ja terve pühapäeva laisklesin voodis, et suudsin kalorite piiridesse jääda, ma kaalun ka ennast igal hommikul, see hoiab mind rohkem järjepeal, kui ma ennast ei kaalu, siis kipun ka rohkem sööma, kuna ei tea ju kaalu ja silma ei paista et oleks tõusnud, siis lasengi ennast lõdevamaks, aga kui iga hommik kaaluda, siis tean, kas pean piiri pidama, või võin ilusti enda päevaga alustadasmiling smileymillist trenni teie ka teete, mina olen rohkem selline jalutaja, et muud trennid mulle väga ei meeldi, aga jalutada võin küll hea meelega.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 21. January 2013, kl 16.50

Mina olen rohkem kodune treenija. Üritan igal õhtul ennast natuke liigutada. Kõige rohkem meeldib mulle metsajooks, aga see rohkem suvine ala. Talvel õhtuti crosstraineril intervalltreening ja hularõnga keerutamine.
Aasta tagasi tegin Jillian Michaelsi 30 päevast rasvapõletustrenni. See oli väga tõhus kehavormija. Sentimeetrid kadusid silmnähtavalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 21. January 2013, kl 17.04

Mina käin kaks korda nädalas aeroobikas... selline lihtne trenn - tantsuosa ja hiljem lihastreening. Kevadel hakkan jooksmas käima ka. Praegu võib küll öelda, et mu elustiil on väääääga väheliikuv.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 21. January 2013, kl 21.38

Õhtust.
Mina käin nädalas trennis peaaegu igal õhtulsmiling smiley 2-3x bodypump (minu lemmik), 2x bodybalance, 1x streching, vahel ka bodyvive - ühesõnaga kõik sellised trennid, kus pole samme ja ei pea tantsimasmiling smiley Ei ole minust saanud aeroobikamemmesmiling smiley Trennis käin sellepärast, et meeldib ja et lapsed on suured, toimetavad ise ja mida sa siis korteris talvel ikka muud teed kui oled kas arvutis või vaatad telekat - ja siis muidugi ka käid külmkapivahet. Seega õhtul trenni - enne trenni ei saa palju süüa, sest muidu mulksud kogu aeg ja pärast trenni enam suurt ei tahagi - pähklid-seemned ja tee on täitsa paras. Ja uneaeg jõuab enne kätte, kui kõht tühjaks lähebsmiling smiley
Minu jaoks on raske tavaliselt laupäev, kui treeninguid pole - siis tekib see igavusest mugimine. Teistel päevadel on kuidagi need asjad ilusasti paigas. Kuigi vahel läheb kaloraaz ka üle ja seda tasakaalu ma üldjuhul ka kunagi ei saa, sest valku söön kõvasti rohkem kui siin ette nähtud.
Kaaluja olen samuti igahommikune - mind see distsiplineerib.
Selle nädala nimetus on mul - punduminesmiling smiley Ei mäleta, kuna oleks päevade ajal nii paistes olnud ja kaal on ka +2,5. Jube tunne, näpud olid hommikul kui sardellidsmiling smiley Nüüd peale trenni on asi natuke parem, loodan ikka reedeks vähemalt oma eelmise kaalunumbri tagasi saadasmiling smiley
Olgem tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 22. January 2013, kl 11.21

Mina olen muidu aastaid ikka spordiklubi liige olnud ja ka külastanud seda 2-4 korda nädalas, kuid sellest sügisest kahjuks ajad üldse ei klapi ja tulemus on kohe tunda sad smiley Eks suuresti sellepärast saigi siia kaaluabi keskkonda tuldud. Lumevabal ajal käin ka sörkimas, aga praeguste ilmadega piirdun ainult igapäevase pikema jalutuskäiguga. Aga tunnen, et see on minu jaoks ilmselgelt liiga vähe, kohe tahaks ennast liigutada rohkem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: katzi
Kuupäev: 22. January 2013, kl 11.25

Hommikust, täna siis kalli elukaaslase sünna, tegin domino toorjuustukooki, kartulisalati, teen veel õhtuks ahujkana ja igasugised näkse, lõhelkorvikesi, lavazi, oh ei tea, kuda saan et neid ise ei söö, ja vaatan kuidas teised söövad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Brink
Kuupäev: 22. January 2013, kl 11.53

Tere! Olen olnud kaaluga hädas juba ei tea mis ajast, olen saanud ta normi ja jällle tagasi hiilinud. Liitusin juba eelmise aasta kevadel aga olen kogu aeg edasi lükanud - kuid nüüd sooviks asja tõsiselt kätte võtta ja võibolla selline võistlusvaim aitab kaasa.

Pikkus 170cm
Kaal 84,6 kg
Eesmärk 63 - 65 kg

Ehk ei ole veel liiga hilja teiega liituda.

Terviutstega

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 22. January 2013, kl 15.48

To Brink - saada oma andmed Jaanilahingusse, seal lisati veel eile mõned nimed juurdesmiling smiley
Edu sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 23. January 2013, kl 09.26

Tere kõikidele!


Mul läks arvuti katki kodus ja pole saanud siia tulla! Aga nüüd olen tagasi. smiling smiley

Kaal on hetkel tõusnud mõnisada grammi, aga see on ka sellest ilmselt, et peale nädalavahetust ja isegi nädalavahetusel ei olnud ma siin väga aktiivne ja jäi ka toidu kaalumine ära .. kuigi proovisin ikka tervislikke valikuid teha ja portsjoneid piirata. Tunnistan ka üles, et veejoomisega on olnud kehva.

Muidu ostsin endale hantlid, et hakata Jillian Michaelsi 30-day-shredi tegema .. eks vaatab, mis saab. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 23. January 2013, kl 10.39

Olen olnud väga tubli- kõik üles märkinud, kaloritest kinni pidanud, trennis käinud ja püüdnud toitu ühtlasemalt jaotada, aga siiski tundub mulle, et oodatud kaalulangus jääb sel nädalal ära... hea oleks kui vähemalt pluss ei tuleks, aga ega ma ei imestaks ka selle üle. Ei tea, mis põhjuseks võib olla?? Loodan, et mingi kohanemisaeg ja see saab peagi läbi. Eks näis.

Oleksin pidanud vist ka mõõte võtma, aga kuna ma seda ei teinud siis ei oska muud vaadata kui kaalu. Trennis oli eile küll ülihea tunne... nii kerge ja energiat palju. Loodan, et treeningud raputavad kaalu jälle liikuma... muidu on küll motivatsiooni raske leida kui patustanud ei ole, aga tulemusi ka polesad smiley Muidugi ma annan endale aru, et eelmisel nädalal oli langus, mis mõnel võtabki 4 nädalat aega, aga ikkagi on väike pettumus seessad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Dininu
Kuupäev: 23. January 2013, kl 12.41

Tere. Kuidas ma liituda saaksin duelliga?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 23. January 2013, kl 13.42

Dininu, meie duelli nimekiri on juba lukus. Otsi mõni teema, kus keegi alles otsib kaaslasi duellile või alusta ise uut teematwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 23. January 2013, kl 14.02

Kena kolmapäevasmiling smiley
Minu pundumise nädal hakkab vist läbi saama - 800g on veel küljes, aga täna ja homme trenni, vast saan ikka 0-nädala, mitte plussi. Muidu on nädal hästi läinud, olen oma kaloraaziga vist juba harjunud, kõht saab täis ka vähemast. See muidugi positiivne, et väiksemad kogused annavad täiskõhutunde. Raske on veidi nendel päevadel, kui ei ole tööl. Kodus alati võimalus ju midagi näksida, kui tunne tekib - ja eks see teki tavaliselt igavusest, mitte vajadusestsmiling smiley Kui kaal ilusasti langeb, siis on kõik ok ja ei tahagi nagu midagi, kui aga tekib seisak, siis ei suuda end kontrollida. Aga peab tugev olema, teeme seda ju endale mitte kellelegi teisele. Ja suvi pole enam kaugelsmiling smiley
Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 23. January 2013, kl 16.53

Ok, ma natuke ventileerin siin, ärge pange pahaks smiling smiley

Mis kuradi pärast ei ole ühel normaalsel internetikeskkonnal nimega "Kaaluabi" retseptide kogumil otsingumootorit? angry smiley
Kes viitsib läbi klõpsida 50 lehekülge, et leida sobivat retsepti? angry smiley
Ma ei saa aru sellest - otsingumootori tekitamine suvalise märksõna järgi ei ole tuumafüüsika! Muidu niivõrd normaalne leht ja kõik puha, aga nii väikest asja ei saa tehtud angry smiley
Kusjuures vaatasin foorumist, et sellest on ammu siin juttu olnud, aga siiani vist kurtidele kõrvadele see läinud... kahju.

Ja juba hakkaski kergem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 3 / 15


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.