Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 15
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 29. January 2013, kl 09.01

Jess! Täna kaalule astudes oli seal tervelt 600g väiksem number! Hurrraaa, lubage rõõmustada! Motivatsioon on tänu liikuma hakanud kaalule jälle laes! smiling smileysmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 29. January 2013, kl 09.18

Tubli Sabazios - nii peabki! Vahel kaal seisab ja mõtleb, kuhu poole edasi minnasmiling smiley Ootasid õigele poole mineku ärasmiling smiley
Endal väike pluss, aga väga ei põe - täna alles teisipäev! Aga mees kodus haige - mingi viirus kõrge palaviku ja köhaga - vot see paneb muretsema. Ei tahaks mitte haigeks jääda. Loodan, et ei jää - lapsed ka veel tervedsmiling smiley
Muidu kulgeb kõik ilusti kaloraazi piires ja eile sain isegi tasakaalu kätte oma pähklitegasmiling smiley Seega loodan nädala lõpus ikka väikest miinust.
Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 29. January 2013, kl 11.09

Mina ka täna kerges plussis - organism hoiab hetkel vedelikku kinni. Pean mõned päevad ootama, siis on selge, kas kaal langeb või mitte. Loodan ikka langust.
Selle nädala olen pikad päevad tööl. Positiivne on see, et õhtul ei ole võimalik näksida. Samas ei jää aega trenni tegemiseks.
Cocochanell ja Sabazios, rõõmustan teiega koosspinning smiley sticking its tongue out. Teie edu tõstab ka minu motivatsiooni.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 29. January 2013, kl 12.10

Väga maitsva lõunasöögi retsep, mis täidab mõnusalt kõhtu ja sisaldab kokku 360kcal.

100g rooskapsast
100g aedubasid
35g herneid
50g suitsutatud kanafileed
50g salatijuustu kuubikuid
10g pestot
1tl oliiviõli
70g kirsstomateid

Külmutatud kapsad, oad ja herned pannil oliviõliga läbi wokkida, lisada ribadeks lõigatud kanafilee, juustukuubikud ja pesto. Serveeri pooleks lõigatud kirsstomatitega.

Viib keele alla! thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 29. January 2013, kl 13.44

Väga isuäratav retsept. Kavatsen kindlasti proovida. Ilmselt küll alles nädalavahetusel.
Õnneks tulin just söömast, muidu jookseks suu täiega vett...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 29. January 2013, kl 19.43

Kui mõnel hoiab organism vett kinni siis mul hoiab organism..... Hakka või kõhugrippi igatsema.
Loodetavasti mingi mööduv värk.

Kui läks siin retsepti jagamiseks siis, mina tegin täna õhtul risottot ja avastasin siin kaloreid lugedes, et riisidel ka erinev kalorsus grinning smiley
Aga retseptist siis nii palju, et praadisin pannil sibula, küüslaugu, paprika ja rohelised oad karripastaga. Lisasin kooritud krevette, eelnevalt keedetud riisi ja sidrunikoort ja mahla. Segasin maitseainetega läbi ja nii nämmmmmmm sai :p

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 29. January 2013, kl 22.03

Väga isuäratavad retseptid smiling smiley proovin homme ära.
Mul on teist päeva kalorid natuke üle, pole piisavalt juurvilju söönud sad smiley homme tuleb küll juurika-päev smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 29. January 2013, kl 22.05

Kas sa lisasid selle retseptide alla ka?


Sabazios kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Väga maitsva lõunasöögi retsep, mis täidab
> mõnusalt kõhtu ja sisaldab kokku 360kcal.
>
> 100g rooskapsast
> 100g aedubasid
> 35g herneid
> 50g suitsutatud kanafileed
> 50g salatijuustu kuubikuid
> 10g pestot
> 1tl oliiviõli
> 70g kirsstomateid
>
> Külmutatud kapsad, oad ja herned pannil
> oliviõliga läbi wokkida, lisada ribadeks
> lõigatud kanafilee, juustukuubikud ja pesto.
> Serveeri pooleks lõigatud kirsstomatitega.
>
> Viib keele alla! thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 29. January 2013, kl 22.44

Ei lisanud. Kõik enda tehtud toidud lisan toidupäevikusse eraldi toiduainetena. Ei viitsi end hakata närvi ajama nende retseptide lisamisega .. (e-mail pole korrektne jne veateated.)

Mina käisin täna õhtul sõbrannal külas. Viisin külakostiks meloni, et ikka tervislik olla, aga kus sa sellega, tema oli varunud tiramisukoogi. Noh, sõin 2 viilu melonit ja 1 väikse tüki kooki. Lisaks 2 tassi suhkruta rohelist teed. Võib rahul olla küll endaga. Eriti meeldis mulle see, et see tükike kooki oli nii maitsev ja ma sõin seda aeglaselt - nautides, vahepeal lusikat käest pannes, teed rüübates ja juttu rääkides. Nõnda jätkus seda kauemaks ja ka nauding oli pikem! Vanasti oleks selle sisse ahminud ja juurdegi tõstnud .. enam mitte. Võin uhke olla!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 30. January 2013, kl 09.38

Sabazios, tõesti võid enda üle uhke olla ja pika pai teha smiling smiley
Seltskonnas (isegi ainult ühe inimesega) kipub ikka käsi suupistete järele haarama, sest jutu käigus ju ei pane reaalselt tähelegi, kui palju sööd ja mida sööd ja tavaliselt ei naudi ka seda jutuvahele võetud suupistet. Seega ainult kiitused eeskujuliku käitumise eest winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 30. January 2013, kl 20.48

Sabazios, tubli tulemus.
Mina vaatan hetkel Meistekoka finaali. Nii isuäratavad road valmivad. Suu jookseb täiega vett, aga kalorid on täis ja kell juba ka piisavalt palju. Pean kuidagi vastu pidama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 30. January 2013, kl 22.39

Mul on tõsiselt hea meel, et kõik sel nädalal niiiii heas hoos on ja on leidnud endas selle sisemise jõu ülesse. Ise olen endaga rahul, teen kõike nii nagu peab ja ootan reedet kuigi seekord pole nii suurt kaalulangust oodata kui eelmistel nädalatel, aga eks ta nii ongi, et alguses on langus ja ka muutused suuremad ja hiljem tuleb lihtsalt kannatlik olla.

Aga tegelikult on nädala sees kõik väga lihtne. Minu ainus mure on see, et kui ei jõua tööle toitu kaasa võtta siis jääb kogu suurem söömine päeva teise poolde, aga õnneks ei lähe ma nii vara magama, et see liiga raskelt mõjuks.

Igaljuhul olge tublid ja kindlameelsed ja ootan meie reedeseid oivalisi tulemusiwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 31. January 2013, kl 10.10

Noh homse jaoks vist enam oluliselt täna enam midagi ära teha ei saa winking smiley
Homne kaal sõltub juba teie eilsest ja eelmiste päeva söömistest ja käitumistest.

Agrhhhh hirmus on juba, kui mõtlen homme hommikusele.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Kakukai
Kuupäev: 31. January 2013, kl 10.41

Tore on lugeda kuidas hästi läheb. smiling smiley Isuäratavad retseptid!

Minuga on lood hoopis teisiti. Ega täna jah enam suurt midagi ära tee aga mina see nädal olen nii püüdnud söömist jälgida, liikunud väljas iga päev (v.a üks päev), nii et selg märg ja mul ei lähe kaal alla. sad smiley Hetkel on veel hullud gaasid ka, ei tea millest, eile tegelikult sõin herneid ja maisi mõned teelusikad, kas ehk sellest? Ei teagi mida teha. Vabandan vingumise pärast. Eks homme hommikul ole näha, mida see kaal nädala lõpuks näitab, täna ei julgenud sinna astudagi.

Tervitused!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: katzi
Kuupäev: 31. January 2013, kl 10.44

Hei...minul ka see nädal ilmselt miinust loota pole, isegi vb paar sada grammi plussi, kuna on tulemas viljakad päevad, siis see tõstab...ja pole see nädal kuigi tubli olnud, aga täna otsustasin et nüüd jälle tahaks tubli ollasmiling smiley kuigi homme sõbranna lõpetamine ja siis sööma minek ja kõik, aga eks näha ole.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 31. January 2013, kl 11.11

Kõik on meil siin väga tublid olnud tõesti, väärime kõik kiitust!

Ka mina olen mõnda aega pidanud blogi siit eemal, põhiliselt panen sinna kirja retsepte, mis on parajad praegu süüa - kalorivaesed, aga muidugi on ka muud juttu, trennist ja elust üldse.. kui kellelgi on huvi, siis palun, http://insanesabazios.blogspot.com

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 31. January 2013, kl 11.20

Lähenev reede teeb meid päris ärevaks. Tegelikult on see ju väga tore.
Mind küll on see duellitamine distsiplineerinud. Tavaliselt nädalavahetusel luban endale natuke vabamat lähenemist kalorite lugemisel. Nädala sees olen tublim ja kõik suhu rännanud palad saavad toidupäevikusse kirja.
Hetkel olen endaga päris rahul. Homseks ootan väikest miinust, vähemalt loodan.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. February 2013, kl 06.48

Tere hommikust!

-500g ehk 97,5kg, midagigigii. Lootsin küll, et kilo saab alla, sest eile küll tundus nii, aga ei tea mis see kaal nüüd siis täna nii näitas. Praegu isegi ei oska aimata, miks nii läks, sest terve see nädal on nii hästi sujunud, kõik kalorid kirja pandud, midagi pole ületatud. Eile esimest korda suutsin isegi saavutada ideaalse suhte süsivesikute, valkude ja rasvade vahel nagu peab.
Aga ei hakka heituma ka, äkki lihtsalt jäi pekk vähe mõttesse winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 01. February 2013, kl 07.24

Tere!

Minu selle nädala tulemus 67,5 ehk -200g. Muidugi ootan mina ka natuke kiiremat langust, aga ilmselt on minu keha jõudnud mugavustsooni- ei anna enam midagi käest. Nüüd tuleb juba rohkem pingutama hakata.
Ursull, oled väga tubli. Tervislik kaalulangus nädalas ongi ju vahemikus 0,5-1 kilo. Loodame, et väide - aeglane kaalulangus on püsivam kui kiire spurt - vastab ikka tõele.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 01. February 2013, kl 07.50

Tere hommikust kullakesed!

Tore näha, et oleme siiski õigel teel st. languse teel. Mul oli hirm, et see nädal jääb hulga kasinamaks kui eelmised, aga kujutage ette täna hommikul näitab kaal 66,2smiling smiley See on nüüd jälle miinus 1,1 ju.... kui ma õigesti mäletan. Olen hommikuti veidi uimanegrinning smiley Igaljuhul tuju on mega. Kui ma nüüd jälle segast ei pane siis kokku olen kaotanud juba 4,1 kilo ja pean ütlema, et see on siiani väga lihtne olnud.

Edu kõigile teistele... ootan põnevusega ülejäänud näitewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. February 2013, kl 08.42

Viira on nagu torpeedo ma ütlen! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: nuustik
Kuupäev: 01. February 2013, kl 09.12

Hommikust! Minu tänane kaal 75,5kg ehk -500g. Suht ok tulemus arvestades, et eelmine nädalavahetus oli rohkem söömist ja vähe liikumist. Mina siis selline, kes tegelikult igapäevaselt siin Kaaluabis päevikut ei pea, kuid kuna olen pikka aega varasemalt pidanud, siis oman suht head ettekujutust mis ja kui palju energiat annab. Ometigi ei suuda kindlasti ma päevastest normidest täpselt kinni pidada. Tean, et kui suudaks, siis Kaaluabi toimib. Ja ka liigun praegu suht juhuslikult - üritan end jagada töö ja haigete laste vahel, kuid just üleeile hirmsa lörtsitormiga tegin pika kepikõnniringi smiling smiley No pole seda head aega lihtsalt võtta, tuleb minna siis kui muude asjade kõrvalt mahti saan. Ootan nii kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 01. February 2013, kl 09.40

Hommikust!
Nii tore on lugeda, et kõigil nii hästi läheb!
Minul oli tänane kaal siis 77,9 mis on kindlasti langussmiling bouncing smiley (ma ei mäleta enam, mis kaal mul viimati tabelis kirjas oli confused smiley) Pean ütlema, et kartsin tegelikult plussi, kuna nädalavahetusel ei pidanud päris kinni kaloritest, aga tundub et viimaste päevade korralik köögivilja-buust on teinud oma töö smiling smiley Ja muidugi kugistan vett ka ohtralt, mis kindlasti aitab kõvasti kaasa.
Soovin meile kõigile edukat nädalavahetust ja kasutame ära ilusat talveilma õues liikumiseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 01. February 2013, kl 09.53

Hei,
kaal 72,3- ehk -500g. Olen rahul, kuna alates esmaspäevast oleme kogu perega riburadapidi pikali maas - mingi jube viirus, kõrge palaviku ja köhaga.Esimesena langes mees, siis mina, eile poeg ja täna siis tütar. Täiega nõme viirus - nii pikk peiteaeg, käisin ka arsti juures, kuna veri oli nii kehv, siis tehti ka gripiproov, õnneks seda polnud. Aga midagi positiivset ka - arst pole mind mingi aastajagu näinud - kiitis mind, et näen vaatamata kehvale olemisele hea välja, kenasti maha võtnudsmiling smiley
Kena nädalavahetust kõigile ja ole terved!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 01. February 2013, kl 13.06

Minu tänane tulemus 74,1! Samuti langus ja olen rahul. smiling smiley Kõik on nii tublid siin, lust lugeda lausa.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 01. February 2013, kl 14.12

Vabndust, eelmine number on vale! Tänane number hoopis 73,3! (unustasin kaaluda peale hommikust väikese ruumi külastust.. tongue sticking out smiley) JEEE! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 01. February 2013, kl 14.13

Juhuuuu... tubli Sabazios!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Kakukai
Kuupäev: 01. February 2013, kl 14.25

Täna algas päev ilusti - päike paistis ja kaal näitas 63,9 kg ehk -500g. smiling smiley Vaatan, et see nädal päris mitmel 500g läinud. Tublid oleme kõik!!! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 01. February 2013, kl 15.11

Milline suurepärane päev tõesti! Kõikidel on nii tublid tulemused, mina hakkan enda haigusest paranema -täna on juba täitsa inimlik olla! Ja olen enda tulemusega nii rahul! Ja nagu kirsiks tordil, et olen nii tubli olnud, saabusid mu Inglismaalt tellitud tossud, mis on nii imelised! Täna tellisin ühed saapad juba otsa .. mul on jalanõufetiš! grinning smiley Riideid hetkel ei telli põhimõtteliselt. Kavatsen olla varsti nii uut mõõtu, et küll siis tellin. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Kakukai
Kuupäev: 01. February 2013, kl 18.14

Jaa, sama siin winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 15


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.