Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 15
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 02. February 2013, kl 15.02

No hei naised! Kuidas nädalavahetus möödub?

Minul täna täitsa tegus ja mõnus päev olnud. Oleme lapsega kahekesi. Hommikul sõin kohupiima marjadega ja siis läksime uisutama, käisime turul ja laadal ja kõndisime niisama ringi - laps kelgul muidugi. Käisime veel kohvikus, sõin eeskujulikult pool lehttaignapirukat. Nüüd vaikne tund kodus, kauss kapsasuppi ja siis läheb trall edas! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 02. February 2013, kl 16.22

Sabazios, päris kadedaks teeb see sinu meelekindlus. Muidugi heas mõttes.

Mina naudin täiega nädalavahetust, sest möödunud nädal oli tööl hullumaja. Aega enda tarbeks ei jäänudki.
Täna käisin suusavarustust täiendamas, rohkem seda riidekraami. Pean tunnistama, et jäin proovikabiini peeglist vastu vaatava tulemusega enam kui rahule.
Nüüd kodus tagasi - köögiviljad potis, kanakoivad ahjus ja banaanijäätise materjal sügavkülmas ootel. Hetkel on kõik kontrolli all. Kui lumesadu väiksemaks jääb, plaanin väikest kiiremat jalutuskäiku õues.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: katzi
Kuupäev: 02. February 2013, kl 20.53

Hei...minul see nädal kaalulangust kahjuks pole, tulemus 78,9, ehk on see kohe hakkavate päevade pärast, aga no järgmine nädal proovime paremini, peaasi et juurde ei tule ja tasapisi ikka läheks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 02. February 2013, kl 22.36

Minu nädalavahetus läheb hästi. Siiani on kõik kontrolli all. Jõudsin just kinost koju. Sai isegi McDonaldsis käidus ja hoolimata sellest on veel kaloreid ülegi... Kinos suutsime isegi endale harjumuspärased coca ja popcorni ostmata jätta. Mul on nii hea meel, et seekord on ka mu elukaaslane mind toetamas ja kuigi macis sõi ta ikka korraliku eine siis kinos olime ühel nõul, et lisa pole enam vaja. Kaal liigub meelepärases suunas ja kõik on hästiwinking smiley

Edukat nädalavahetuse lõppuwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 03. February 2013, kl 08.21

Tere varast hommikut.
Aeg teha jälle väikest vahekokkuvõtet.
Sellel nädalal kaotas meie duelli seltskond kokku täpselt 6 kilo. Väga ilus tulemus.
Nädala tublim oli Sabazios, väikeste vahedega järgnesid Cocochanel ja Viira. Kõigil kaotust üle kilo. Kolme nädalaga on Viira meist kaugele ette jõudnud - kokku kaalukadu 4,1 kilo.
Ei muud kui tuleb Viira tuules edukalt eesmärgi poole purjetada.

Head hoogu meile kõigile!

KAALUTABEL 01.02.2013

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. February 2013, kl 13.17

Vauuu, kui ilusad tulemused meil juba kolme nädalaga!
Keep going!

Minu nädalavahetus on olnud suht tubane. Laps oli siin kõrges palavikus ja minu trenn oli pidevalt teda süles tassida ja temaga pikutada. Ilgelt tüütu, lamatised juba pikutamisest.
Tegin siin kergemat rosoljet, st. muna ja majoneesi ei pannud, hapukoort kasutasin 10%-st ning majoneesi asenduseks panin veidi õunaäädikat ja sinepit sisse. Väga mõnus kerge sai.

Laste pärast tegin ka natuke magustoitu, mida ise sõin hästi väikse portsu. Kohupiim, vahukoore ja purustatud Digestive küpsistega ning ohtralt marju.

Järgmisest nädalast üritan end rohkem liigutada ka. Ausõna! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 03. February 2013, kl 13.46

Hei.
Nädalavahetus on muutusteta - ikka kõik haiged. No lihtsalt ei jõua enam pikali olla, aga püsti ka ei jaksa olla. Täitsa õudne kohe, hommikune kraadimine näitas 37,4 - pole küll enam kõrge palavik, aga nii väsitav et anna olla. Lugesin blogist mingist Gripp Heel-ist - pidi aitama, kas on kogemusi kellelgi? On see apteegikraam? Tahaks juba inimeseks tagasi saada! Kaal veidi plussis, mida arvata võiski - kui ikka korralikult ei söö, siis kaal alla ei lähe.
Edu kõigile tublidele!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 03. February 2013, kl 18.44

Zant, olen ka alles algaja homoöpaatiliste ravimitega, aga nii palju kui ma olen neid proovinud on need supper asjad!
Gripp-Heel on meil juba pikemat aega kasutuses. Algselt võib tunduda, et need nagu ei mõju sulle, aga 2-3 päeva pärast voilaa, terve. Nad sunnivad su organismi ise terveks saama, ilma mingite leevendite võtmiseta või veel hullem antibiotikumide tarvitamisega ning samas teevad su immuunsust tugevamaks. Gripp-Heeli tuleb alguses teha kuurina ära 8 tab järjest ehk iga 15 min tagant tablett keele alla ja nii 2h järjest, edaspidi 3-5 tab päevas. Kui tundub, et oled terveks saanud siis homoöpaadid soovitavad 5-7 päeva veel seda preparaati võtta.
Edaspidi jääd aina harvemini haigeks, kui oled homoöpaatilistele ravimitele üle läinud.

Neid Heel'e on palju ja erinevaid. Apteekerid ei oska sulle nõu anda nende osas, kuigi enamikes apteekites need olemas (vt. enne apteeki minekut www.ravimiinfo.ee kus need saadaval on). Veel olen apteekeride osas saanud 90% tunda seda, et kui küsima lähen siis 1) nad ei tea, mis mingi asja vastu aitab ning 2) teevad homoöpaatilist ravi maha, mis on kohe eriti nõme.
Mul 2 last ning väga tihti haige olev mees grinning smiley , nohust saame lahti juba 1-2 päevaga, sama asi ka köha kohta. Tavaliselt need ju mingi 7 päeva ravid.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 03. February 2013, kl 20.44

Tänud sulle ursull, homme lähen otsima. Lihtsalt enam ei jõua kuidagi olla - jälle terve päev voodis veedetud, selline nõrkus peal. 5 minutit oled püsti, siis tunne nagu hullu trenni ära teinud. Oh, trennist ei maksa rääkida - millal sinna veel saab...
Oleme muidu selline suht terve perekond, ei mäleta, millal viimati üldse keegi haige oli. Nüüd siis selline asi, lastel kergemalt, minul kuidagi jube raskelt.
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 04. February 2013, kl 00.08

Mina olen aastaid homöopaatilisi ravimeid kasutanud, samuti ka laps. Soovitan julgelt kõiki Gripp-Heele. Kui köha, siis Bronchialis-Heel jne jne jne. Küsi apteegist, nad teavad soovitada!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 04. February 2013, kl 13.24

Sellest haige olemisest ei ole vist peaaegu keegi siin puutumatuks jäänud. Meie ka terve perega haiglased. Laps on juba pikemalt ja tõsisemalt, mina ja mees valusa kurgu ja halva enesetundega, aga ega midagi selle tõttu nüüd teisiti küll pole va. see, et oleme kodus nagu laibad:d Tööl peab ikka käima ja niiiiiii hull see olemine ka ei ole, et trenni võiks minemata jätta. Turgutame ennast ja loodame peagi jälle korras ollawinking smiley

Siiani on kõik kaalulangetamisega seotu läinud täpselt plaanipäraselt. See muidugi ei tähenda, et muretu võiks ollagrinning smiley Koguaeg on ärevus, et äkki nüüd muutub ja kaal jääb seisma või hakkab tõusma või vaim ei pea vastu.... Ma tean ju küll, et teen endale lõppkokkuvõttes head, aga ikkagi on raske ennast tagasi hoida... vanad harjumused on visad kaduma... kuidas saab olla, et kunagi sõin terve tahvli shokolaadi, aga nüüd pean piirduma killu või paariga? Ma tean ju küll, et see hetkeline nauding ei ole parem kui olla ja tunda end saledana ja ilusana, aga... Küll oleks tore kui saaks mõlemat korragasmiling smiley

Igaljuhul edu kõigile ja meelekindlust... see on kõige võtiwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 04. February 2013, kl 19.23

Eks me siin kõik selleks olemegi, et üksteist motiveerida ja et vaim ei vaibuks.
Nüüd kus olen suutnud end kalorilugemisega hajutada on õige aeg ka treeningud juurde lisada. Eelmine nädal sai paar korda proovitud midagi.
Nüüd tegin endale korraliku trennitabeli ja panin külmkapi peale. Igapäev on trenn, kasvõi natukenegi. Kirjutasin ülesse suurelt lubadused ja eesmärgid.
Kindlalt iga päev teen 50 kõhu ja seljalihast. Lisaks 4x nädalas teen seda 15 min Kaalus alla treeninguid ning juba sellest nädalast hakkab mul korra nädalas ujumine. Kui suudan paar nädalat vähemalt sellise koormusega vastupidada ja võhma tuleb juurde, siis lisan 1-2 1h pikkust treeningut veel kas siis lähen pilatesesse või kui teed puhtaks saavad siis kepikõnnile.
Seega kes veel pole suutnud end kokku võtta trenni osas siis uskuge mind, see selle aja, et teha 4x15 minutit suudab meist igaüks ära teha, isegi haigena winking smiley
Igatsen niiiiiii väga juba kevadet! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 05. February 2013, kl 00.13

Viimased 2 päeva on olnud toitude sisestamisega nii, nagu on. Olen suhteliselt kindel, et olen jäänud kalorite piiresse siiski. Täna tegin veel trenni ka.
Pühapäeval käisin vanemate juures ja seal oli mu armas ema muidugi head-paremat valmistanud. Proovisin kõike natuke ja õhtuks kodus sõin väikese kausi suppi.
Täna on lihtsalt läinud kuidagi nii .. Aga midagi head ka tänases päevas - käisin lapsega õhtul mööda linna tuiamas, sattusin Humanasse ja seal oli täna 2€ päev. Sain endale tutikad dressipüksid (no kohe nagu kandmata!) ja suveks ülivinge retro lühikese jumpsuiti. Ma nii näen end juba suvel selles ringi lehvimas - on mille nimel pingutada, selles peab ikka hea välja nägema. Ka laps sai uued teksad. Nii, et väikese raha eest palju korralikke asju.

Kas teie ka second handides shoppate?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. February 2013, kl 06.44

Jah vahest ikka shoppan.
Tegelt juba pikemat aega mõtlen, et võtan ette kaltsukate ringi, sest kui garderoob hakkab suureks jääma, siis ei raatsi mingeid vahepealseid suuruseid endale kalli hinna eest osta, kui eesmärk ikka rohkem kui 1 number väiksematesse riietesse mahutada.
Plaan minna sellisete seccaritesse, kus väga ei käida või mida väga ei teata. Humanas olen ka käinud, aga mõned asjad on seal olnud minu jaoks liiga kallid kantud asjade kohta. Ise olen ka sinna kottide viisi omi riideid viinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 05. February 2013, kl 07.53

Mina käin Humanas ainult siis, kui on 1-2€ päevad. Muidu on jah seal kaup enamsti ülehinnatud. Ka minu lemmikud on sellised põrandaalused, kus käib vähe rahvast ja kus tuulates võib leida imelisi asju! smiling smiley
Täna hommikul näitab kaal ilusat numbrit - 200g vähem kui eile ja üleeile. Loodan, et see pole vee arvelt, sest ma pole päris kindel kas eile 8 klaasi vett jõin või mitte, järjepidamine läks sassi. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 05. February 2013, kl 11.10

Tere!
Minul see nädal väga hästi ei lähe, vähemalt tunne on väga kehv, keha paistes ja kõik muu päevade juurde käiv sad smiley Ja kõigele lisaks oli eile tööl totaalne kringli-päev, millest ma muidugi ei suutnud eemale hoida, aga tasakaaluks tegin lõuna ja õhtusöögiks ainult juurvilju, loodame et tasakaalustas ilusti ära mu kringlisööstud smiling smiley

Ursull, räägi lähemalt sellest 15min Kaalus alla treeningust, mis kus kuidas jne

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. February 2013, kl 12.17

cococas, vaata [www.kaalustalla.ee] sealt lehelt seda 60 minutiga nädalas vormi.
Olen alles 2 päeva seda teinud ja selline tunne on, et mingeid mega trenne tehtud. Lihased on nii haiged nagu peksa saanud. Olin üllatunud, et sellise 15 minuti trenniga põletan rohkem rasva kui tavapärase 1h treeningua 15 minuti jooksul. Mul tavapäraselt 150-170kcal põleb selle 15 minuti trenniga, kui tunnise trenniga põletan tavaliselt 400-500 kcal.
Trenn saab üllatavalt ruttu läbi ja see ei tekita seda pidevat kella vahtimise stressi, et millal see piin küll läbi saab, mis vahest tavapärases tunniajases trennis on mind häirima hakanud ning muidugi mis peamine, sa saad seda sobitada täpselt sellesse aega, mil sulle sobib seda teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 05. February 2013, kl 13.17

Rääkigu kõik mis nad tahavad, mina ei hakka elusees uskuma, et 15 minutiga põletab 400-500kcal. Kui see nii lihtne oleks, oleks maailmas kõik peenikesed ja treenitud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 05. February 2013, kl 13.23

Hei,
hakkan vist inimeseks saamasmiling smiley Tegime siis eile mehega selle gripp-heeliga algust, igatahes tema läks täna tööle! Mina tunnen end samuti paremini - platseebo effekt ütleb meessmiling smiley Aga võttis tabletid korralikult ära, nagu vajasmiling smileysmiling smileysmiling smiley Et siis - tänud ursull ja sabazios - et mind "valgustasite"!
Kaaluga muidugi kehvasti - tänasega +600, aga eks tuleb nüüd hakata korralikuks! Üritan nädala lõpuks vast omadega 0-i saada, vast õnnestub!
Kaltsukad - minu jaoks vajalik koht, kuna olen sealt enamuse oma spordiriideid ostnud. Poes on kõik dry fit pluusid nii hirmus kallid, sealt trehvab 2-3 euroga. Samuti olen sealt saanud kõik vee- ja tuulekindlad õueriided, suusatamisriided, jne. Käin ainult Humanas, Tartus neid 2 tk, sest seal kaup kõik riidepuudel ja asjast hea ülevaade. Lastele olen samuti korralikke riideid saanud, seega kaltsukad on täiesti vajalikud! Ja põnev ka käia - et kas seekord näkkab või mittesmiling smiley
Oleme siis tublid ja kaugel see reedegi enam onsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 05. February 2013, kl 13.32

Tore, et tervenemas olete! Mainiksin enda viimasele postitusele lisaks, et ma ei usu enne, et 15 minutiga võib nii palju kaloreid põletada, kui ise kogen! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. February 2013, kl 19.01

Sabazios, ma vist väljendasin end valesti või äkki liiga keeruliselt smiling smiley
15 minutiga võtan ikka 150kcal alla, aga kui korrutada seda nüüd 4 nagu 60 min siis peaks olema ju tunni ajaga 600kcal, aga tegelikult on ju selliseid tunniseid trenne väga väheseid kus sa tegelikult nii palju alla võtad. Ikka üldjuhul võtad tunnise trenniga alla 400-500kcal. Thats the point! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. February 2013, kl 19.04

Zant, ära lase end heidutada sellest +600g, sa ju olid haige. Keha vajab puhkust, et terveks saada ja see 600g on ju nii köömes selle kõrval, mis võiks tegelikult veel juurde tulla haigusega. Küll tõused fööniksina tuhast ja hakkad jälle spurtima winking smiley
Aga tore, et Heel teid nii ruttu terveks tegi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 05. February 2013, kl 19.45

Ursull, nüüd rahulikult lugedes sain jah aru, mis sa mõtlesid! Tööl kiiruga lugesin ja siis ei saanudki aru, minu viga! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 05. February 2013, kl 23.11

Pole hullu! Vähemalt ei ole lootusetu juhtum winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 06. February 2013, kl 12.30

Aitähh ursull lohutamast, aga nüüd on sellest +600 saanud +1 kilosmiling smiley Paranemine toimub koos söögiisu tõusuga. Aga vahet pole, peaasi et nüüd veel see paganama nõrkus ära kaoks, siis oleks täitsa ok olla. Mehe ja lastega on juba täitsa korras - tööl ja koolis - mina see nõrguke seekord. Aga küll saab üle, tahaks juba nii trenni minna - äkki reedel juba julgen minna, eks näis.
Olge tublid!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 06. February 2013, kl 12.45

Kaalutõsule võib olla igasuguseid põhjuseid, aga selle ära hoidmiseks on ikkagi parim vahend kaloritest kinni pidada... Trenn trenniks... see on ju nagu boonus, et protsessi kiirendada, aga kui õigesti toituda peaks kaal alla minema ka siis kui ainult ringi "vedeleda"grinning smiley Ma ise käin küll kaks korda nädalas trennis, aga see pole mingi kaalulangetustrenn, pigem tervise tugevdamine, kuid ülejäänud aja olen nii passiivne, et endalgi hakkab häbi. Hommikul ärkan küll kell 7 ja lähen tööle ning tööpäevad on kurnavad, aga mitte just väga liikuvad ja siis poodi ja koju ja kodus möödub enamus ajast teleri või arvuti ees. Olen varem palju aktiivsem olnud, aga kuna elan maal siis nüüd ongi teekond ainult kodu-auto-töö-auto-pood-auto-kodu. Jutu mõte on see, et kui mingid ootamatud asjad teele satuvad nagu haigus või mõni teine põhjus miks trenni teha ei saa siis pole ju hullu, sest see ei sõltu meist... küll aga saame mõjutada seda mida suhu paneme. Igavusest tahab inimene ikka näksida, aga see on ju ainult see liigutus millest me puudust tunneme, et käsi koguaeg liiguks suu juurde... Soovitan kõigile, kel see mure teha endale termoskannuga mõnusat teed ja nii kui tahaks jälle midagi suhu toppida hoopis teed rüübatawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 06. February 2013, kl 23.06

Appi-appi-appi....kaal tahab vägisi tõusma hakata. Eks ma ootan päevi ka, aga....no ma ei ole sellega sel nädalal absull arvestanud. Lootsin ikka et kilo kukub, aga nüüd ei teagi....angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: katzi
Kuupäev: 07. February 2013, kl 10.28

Hei...mul on üks hea ja üks halb uudis, halb uudis on see, et ma ei saa vist koos teiega enam kaalu jälgida, kuna see kavatseb mul järgmised 9 kuud tõusta, niisiis hea uudis on see, et olen rase ja ootan enda esimest last grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley Olen hüper mega rõõmus selle üle, aga muretsen kaalutõusu pärast, et palju see mul tõuseb ja mis oleks sobilik kalorite arv mida päevas süüa võiksin, et mingit 20 kilo juurde ei tuleks, proovin ka raseduse ajal vaatada mida ja kuidas söön, kuigi viimased päevad on aja taha läinud, aga sain aru et rasedus ei ole siiski kahe eest söömiseks, vaid tervislikult toitumine, eks vaatame kuidas mul see läheb.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 07. February 2013, kl 13.31

katzi, supper äge uudis ju!!! Palju õnne sulle!
Olen kuulnud, et rasedad võivad 600kcal rohkem päevas süüa, aga eks kontrolli seda infot. Ära nälgima kindlasi hakka või liigselt end piirama. Rasedust tuleb ikka nautida winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 07. February 2013, kl 13.32

Oi, mis tore uudis! Palju õnne sulle Katzi! hot smiley
Kõige olulisem on oma keha kuulata - siis läheb kõik hästi. Ära ette muretse.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 15


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.