Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 07. February 2013, kl 13.54

Katzi, palju õnne! Mida muud siin ongi öeldasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 07. February 2013, kl 14.43

Palju palju õnne Katzi!!!smiling bouncing smiley Super uudis!

Ja sa võid ju ikka siin muljetada, kuidas läheb ja nii... et kui meie muljetame kuidas kõht väheneb, siis sina saad muljetada et kuidas kõht kasvab winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 08. February 2013, kl 07.20

Tere hommikut,

Mina siis täna esimene. Kaal langeb väga visalt. Tänane kaal 67,3 (-200g). Loodan, et teil parem saak kui minul.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. February 2013, kl 07.25

Heip!

Minu kaal näitas hommikul ilusat ümmargust numbrit 96,5kg, mis peaks siis olema -1kg kaotust.
Kuigi nädala sees tahtis kaal vägisi muutkui tõusta. Olenemata sellest, et olen nüüd hakanud regulaarsemalt trenni tegema.
Eilne ujumistrenn oli ikka nii mõnus. Pärast trenni olid jalad mõnusad süldid ja seljalihased tuikasid.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 08. February 2013, kl 09.08

Hommik!
Mul siis kaal 72,5 ehk siis +300. Olen rahul ikka, sest kui vahepeal oli +1kg, siis 300g on juba nuusatasmiling smiley Rahul olen ka sellega, et täna mõõtsin end - jaaniduellis on mõõdud ka - ja vot seal oli ikka rahulolu palju - vöö - 3cm, puus -4cm, kints-2cmsmiling smiley Et siis tühja see kaal, peasi et ümbermõõt väheneb!
Katzi - palju õnne! Ja vaata ikka oma toitumist sellel pikal teel - siis ei pea hiljem 30 kg maha võtma peale laste sündismiling smiley Sul ju nüüd harjumus juba sees, peaks lihtne olema. Pakun, et kui minu raseduste ajal oleks selline koht olemas olnud, siis ilmselt poleks ma sünnitama minnes kaalunud 97 ja 102 kilo!
Kõigile teistele - olgem rõõmsad ka pisikeste miinuste üle - 10 pisikest annab juba 1 suure ju kokkusmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: nuustik
Kuupäev: 08. February 2013, kl 09.20

Hommikust!
Esiteks - Palju õnne, Katzi! Sellised uudised teevad alati rõõmu.
Mul see nädal igatepidi täielik null. Ja tulemus ka 0 ehk siis endiselt 75.5kg. Haigete lastega kodus istumine on täiesti ära muserdanud, eks sai siin kõike suhu pistetud ja minimaalselt liigutatud. Aga pole hullu, alati saab sealt kohast jätkata, kus pooleli jäi. Ja nüüd tundub, et meie elu hakkab taas rööpasse loksuma, nii et ehk õnnestub ka söömisele (õigemini mittesöömisele) rohkem tähelepanu pöörata.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Kakukai
Kuupäev: 08. February 2013, kl 11.39

Palju õnne Katzi, nii vahva uudis! Käi ikka siin oma kaalu edastamas grinning smiley. Esimesel neljal kuul ei tohiks erilist kaalutõusu olla, alates viiendast hakkab tõsine kasvamine. smiling smiley Liigu palju ringi - jaluta, mine rasedate joogasse ja söö tervislikult. Raseduse alguses on eriti vaja foolhappega toiduaineid, seda leidub nt rohelises salatis ja foolhape aitab lapse rakkudel õigesti areneda. Väldi banaane ja viinamarju raseduse viimases kolmandikus, kuna nende puuviljade glükoos läheb ka otse lapse verre ja kasvatab teda mõnusalt priskemaks, et emmel oleks natuke suurem tegu teda välja punnitada. smiling smiley Ise võtsin esimese lapse kandmisega 13kg ja teisega 15kg juurde. Esimene laps kaalus 3,7kg, teine 4,5kg.

Aga nüüd minu kaal täna näitas 63,7kg ehk 200g kaotust kui õigesti mäletan oma eelmise nädala kaalu. Olen rahul, kuna sel nädalal eriti ei pingutanud. See eest uuel nädal on soov ikka 63,0 kg peale saada.

Päikest!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 08. February 2013, kl 11.47

Appi-appi! Millised rõõmusõnumid! Palju õnne Katzi!!! smiling smiley

Minu tänane kaal - 73!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Sabazios 08.02.2013 11.48.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 08. February 2013, kl 11.57

Hommik! või päevast õigemini smiling smiley
Ma annan homme hommikul oma numbri, kuna täna olin ema juures ja seal ei ole kaalu.
Ja olenemata numbrist oleme me ikka väga tublid, sest oma söögi jälgimine on juba iseenesest suur võit ja ega need kilod ka kaotamata ei jää smiling smiley
Toredat reedet!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: katzi
Kuupäev: 08. February 2013, kl 14.47

Hei...aitähh kõigile õnnitlejatele, ega ma ise ka mõtlesin, et kavatsen siin edasi viibida, tõstan lihtsal enda toidukaloraazi veidi, kuigi kindlasti tõuseb minu kaal selle peale alguses kohe hopsti paar kilo, sest mul on valmis keha alati kõigest talletama mida ta rohkem saab smiling smiley aga annan ka enda näidu siis homme, kuna täna oli kiire hommik ja täitsa meelest läks vaatada, mis see kaal näitab....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 08. February 2013, kl 16.43

Mul ei ole sel nädalal eriti millegagi hiilata kaal täna 65,7 ehk siis miinust 500 grammi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 08. February 2013, kl 19.04

Viira!!!!eye popping smiley Mida sa ajad, miinus 500g on ju ka asi ja päris suur asi. Järgmine nädal jälle spurdid.

Mul endal täna kuidagi kahtlane olek nagu hakkaks haigeks jääma. Täna õhtul poputan end, aga homme hakkan uuesti trennidega peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 09. February 2013, kl 10.24

Tere! Minul see nädal läks täiesti aia taha, kaal 78,6 sad smiley
Ja pean ütlema, et ma olen üsna pettunud, iseendas rohkem kui milleski muus. Oeh, raske on see tee sinna ideaalkaaluni.
Mõtlesin, et alandan kaloraazi veidike, ehk on siis rohkem tulemusi ka näha. Ja muidugi liikuda-liikuda-liikuda.
Teile aga soovin ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 10. February 2013, kl 11.08

Tere kullakesed!
Ma ei tea, kuidas teiega lood on, aga see nädalavahetus on minu jaoks kuidagi eriti raske olnud. Kuu aega on juba kaalu jälgitud ja tulemused on justkui head, aga mingi motivatsioonikriis on kätte jõudmas. Tööpäevadel pole viga, siis ei ole aega toidule mõelda, aga nädalavahetustega on teine lugu. Ma ei ole seekord isegi mingitel üritustel käinud vaid üksi kodus olnud, aga koguaeg tahaks midagi süüa.... väsimus on peal. Sai see langetus ikka liiga kiiresti ja äkiliselt käsile võetud vist, aga samas on eesmärk ju selline mis ei anna valikuvõimalusi. Juulis on mu pulmad ja ma ei taha ega julge enne kleiti tellida kui olen oma soovitud vormi saavutanud ja see ei ole ju asi mida viimasele kuule jätta. Nii et jah.... Mu suurim hirm on muidugi see, et ma libisin nö reelt maha veel enne ja langen tagasi oma endisesse kaalu... Pean kainet mõistust säilitama ja selle jõu kusagilt leidma.

Igaljuhul tahtsin oma kriisi mõtteid teiega jagada juhuks kui keegi veel samamoodi tunneb...
Usun, et see ongi mingi kriitiline punkt, mis tuleb lihtsalt kindlameelselt läbida ja siis läheb kõik jälle ülesmägewinking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Viira 10.02.2013 11.08.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 10. February 2013, kl 15.14

Lisaks väiksemaks jäävatele kaalunumbritele tuleb meie duellitajatelt ikka ilusaid uudiseid.
Viira - mina usun, et saavutad oma eesmärgi kindlalt õigeks ajaks ja suudad seda ka säilitada. See esimene kaalujälgimise kuu on seda väga kindlalt tõestanud. Oled meie duelli vaieldamatu liider - 4,6 kilo. Super tulemusthe finger smiley
Eks motivatsioonikriise tuleb ikka ette, aga kuna sul on nii ilus sündmud suvel ees ootamas, siis usun, et saad sellest väikesest madalseisust kiiresti üle. Mina sinu asemel telliks pulmakleidi kindlasti ära, siis on see sul silme ees ja libastuda palju raskem.

Lisan siia postitusse ka meie sellenädalase kaalutabeli. Selle nädala tublim oli Ursull, -1 kilo.
Kokku oleme kamba peale kaotanud 2,41% oma algsest kaalust.

Jõudu meile kõigile järgmiseks kuuks ja mis muud kui sama hooga edasi.

KAALUTABEL 8.02.2012

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. February 2013, kl 18.48

Nii ilusad numbrid! smiling smiley
Mina olen endaga rahul ja selle peale lähen teen tänase trenni ka ära, et saaks ka homme rahul olla smiling smiley
Viira, kui mul mott hakkab langema, siis mina fantaseerin end ideaalkehasse, kõige ilusamatesse riietesse, kõige seksikamaks ja sõbrad-tuttavad mulle komplimente tegemas, siis see aitab mind masendusest üle ja tekitab uue moti. Mul täpselt 2 kuu pärast koolikokkutulek ka tulemas, seega minu eesmärk on selleks ajaks kindlalt nr 8 kaalu ette saada. Lihtsalt PEAN saama!
Ok, nüüd higistama winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 10. February 2013, kl 22.04

Minul oli see nädalavahetus niiiii hirmus, et ei hakka mainimagi. grinning smiley Aga vot ei kahetse ka, selle nädalaga likvideerin kahju! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 12. February 2013, kl 08.35

Tere Kallikesed!
Kas olete märganud kui pikad on juba päevad ja kui valged on hommikud? Imelinesmiling smiley uskumatu ikka kuidas aeg nüüd lendama hakkab... suvi on juba ukse eesgrinning smiley Igal aastal paneb see ikka uuesti imestama kuidas pool aastat venib ja pool kihutab möödagrinning smiley

ühest küljest on see tore, teisest veidi hirmutav... nii palju oleks vaja veel enne suve jõuda. Aga samas lähevad nädalad nii kiiresti, et ei jõua veel tüdineda enne kui uus kaalumispäev käesgrinning smiley

Mina arvan, et sellel on ikka tõepõhi all, et nädalavahetusel peabki patustama, Sabazios. Õigemini elu nautima. Eelmisel korral kui kaalu mõhinal langetasin tegingi nii, et nädala sees olin kukupai ja nädalavahetusel ei mõelnudki sellele... ja olin edukas. Seekord püüan piirduda ühe päevaga nädalas mil lasen kehal ja mõistusel kalorite lugemisest puhata.

Ma loodan, et see nädal tuleb meile kõigile edukaswinking smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: katzi
Kuupäev: 12. February 2013, kl 10.01

Hei, hea lugeda kuidas kaal teil langeb, ise sooviks ka et langeks, aga samas rasedus on parim mis üldse olla saab. olen seda nii kaua oodanud, aga olen tõsiselt kaalu pärast mures, astusin täna kaalule ja selle paari nädalaga on juurde tulnud juba 2kg, kas see on normaalne et raseduse alguses nii palju juurde tuleb, kohe ei teha, tõsin enda kaloraazi ja ehk sellest tõusis, kuigi tõsin seda ainult natuke, ei teagi, pean ikka vist 1500 kcla ainult sööma, et see nii palju ei tõuseks...tagatipuks jäin nüüd haigeks ka, nohu ja kurk valus ja enesetunne üsna kehv, üsnagi jama noh...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 12. February 2013, kl 12.34

Arvan, et keha kohaneb uue olukorraga! Minu rasedus oli päris huvitav selles suhtes, et kõht hakkas kasvama 5ndal kuul umbes. Kogu rasedusega võtsin juurde vist 7-8kg. Laps kaalus sündides 3,9kg. Paar nädalat peale sünnitust olin samas kaalus, mis enne rasedust. Ja pool aastat peale sünnitust kaalusin üldse imelised ja utoopilised 55kg! Aga noh .. kui palju nüüd sellest järgi on, eksole. grinning smiley Raseduse ajal kandsin muide samasid teksaseid, mida enne ja pärast. grinning smiley Tegelikult päris õudne mõelda, et rasedana kaalusin ma ilmselt isegi natuke vähem, kui praegu .. Aga noh, see oli ka 5,5a tagasi ja ma olin siis ikka väga noor .. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. February 2013, kl 18.44

Pole juba mitu nädalat päeva kaloreid ületanud. Täna on nüüd see päev. Krdi vastlakuklid ma ütlen!!!
Täna peaks olema mul vaid kõhu-ja seljalihaste trenn, aga juba kõlgutan mõtteid kuidas ma need 600 kalorit ära põletan....see mingi tund spinningut ju.
Ma tean, et vahel võib endale sellist lõtvust lubada, aga tundes ennast siis neid lõtvu päevi hakkab aina tihedamini sisse tulema, kui korra seda endale lubada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 14. February 2013, kl 09.31

Wippiii! Kaal jälle 300g madalam hoolimata sellest, et viimased 3 päeva olen iga päev söönud vastlakukleid ja eile õhtul käisin veel mehega Hesburgeris ka. Piinlik-piinlik, aga õigustuseks võin öelda, et pole seal oma pool aastat käinud! grinning smiley Igatahes täna oli kaalunumber väga meeldiv - vaatame, mis homme näitab.

Tegin enda jaoks avastuse. Kui hakkasin 2-3 aastat tagasi siin kaalu langetama (stardikaal oli siis 83+), siis kaal langes mühinal. Piitsutasin ka end meeletult, muidugi. Nädalaga kilo vähemalt. Ühtegi 0 või miinusnädalat polnudki. Aga nagu ikka, mida väiksemaks kaalunumber sai, seda aeglasemalt hakkas minema. Hetkel olen umbes seal maal, kuhu eelmine kord jõudsin. (Eelmine kord jäi madalamaks kaaluks 69,9 grinning smiley) Ja kaal liigub ka suhteliselt aeglaselt. Aga see ei morjenda mind üldse, sest ma näen kena välja ja mu enesetunne on hea! Ja mis põhiline - peale minu märkavad seda ka teised!

Olge sõbralikud iseenda vastu ja ärge olge endaga liiga karmid! Ja suur suur kallistus ja "aitäh" teile, kallid duellitajad, et kõik nii tublit mind ja üksteist toetavad ja vapralt edasi rühivad! Head sõbrapäeva teile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 14. February 2013, kl 10.41

Hei!
Tubli Sabazios, nii peabki mõtlema! Alustasin kah samast kohast - 84+ - ja siin ma siis olen. Sellel nädalal küll tugevas plussis,sest no ei saa ma hakkama oma kalorite lugemisega - st et hommikupoole olen tubli, õhtul aga hakkab selline külmkappiralli,et anna minna. Samas olen suutnud sel nädalal juba 2x trennis käia, mis on igati positiivnesmiling smiley Lihased veel eile valutasid natuke - 2 nädalaga on ikka võimalik nii ära mandudasmiling smiley Täna õnneks jälle trenni. Aga olemine ei ole veel ikka see päris õige, sellest vast ka see näljatunne õhtuti. Aga eks saan sellest ka kunagi lahti, loodan vähemalt!
Eile hoidsin oma väikest vennapoega - 10 kuune - no nii armas, kuidas see pisike lööb käed ümber su kaela ja kallistab kuidas jõuabsmiling smileysmiling smiley Enda omad suured, tütrelt saan alati kallistuse, aga pojalt peab välja nuiamasmiling smiley Seega nautige kõik seda aega, kui lapsed väikesed - see on nii siiras ja armassmiling smiley
Samuti kõigile head sõbrapäeva - tänu kõigile teile mu tundmatudsmiling smiley sõbrad, olen ma üldse niikaugele jõudnud! Armastust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 14. February 2013, kl 22.11

Heip!
Kuidas emotsioonid kaalumise õhtu eel? ;-)
Mina erilisi ootusi ei hellita, sest tean, et 1 päev läks see toitumine nihu. Ja üleüldse tundub, et pekk on mõttesse jäänud sel nädalal. Olen rahul kui nulliring tuleb.
Sel nädalal olen iga päev trenni teinud, kasvõi natukenegi kõhulihaseid. Alustasin ka Jilliani rasvapõletusprogrammiga, mida kunagi u aasta tagasi sai mitu kuud kodus tehtud, nii mõnus. Täna tirisin nurgast ka fitballi välja. Hea telekat vaadates kereküljelihaseid nihverdada ning üritasin ka kõhulihasid sellel teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. February 2013, kl 06.26

Oppaaa!!!
Olen tõeliselt üllatunud. Eile õhtul veel olin täiesti kindel, et tuleb nulliring või healjuhul paarsada grammi alla. Aga hommikul kaalule astudes näitas see 95,3kg!!! Astusin kohe mitu korda, et näha, kas ikka tõesti järsku nii palju alla läks, sest veel eile hommikul oli see kilo rohkem. Palusin mehel ka ärgata ja end korra kaaluda, et veenduda, et kaalu patareid on ikka täis smiling smiley
Mul peaks siis nüüd selle nädalaga alla olema läinud -1,2kg, kui nüüd õigesti arvutasin.
Siit järeldus, et kui tundub, et kaal seisab ja ei taha kuidagi allapoole liikuda, siis ühel heal hommikul võid saada toreda üllatuse osaliseks. Ma tänan, ma tänan, ma tänan! smiling smiley
Soovin, et teil kõigil läheb sama hästi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 15. February 2013, kl 07.40

Super tulemus, ursull! Suurepärane päeva algus, kas pole?

Minu tänane kaalunumber 72,6. Ikkagi 400g miinust! smiling smiley Eesmärgini on nii vähe jäänud, eks seepärast ka nii aeglaselt läheb .. et kehal pole vaja enam iseenesest ära anda midagi väga palju. Aga rõõmustan, et olen suutnud vaevata püsida toitumisega reel ja toitun tervislikult ja kaalunumbri tren on langev. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 15. February 2013, kl 08.52

Hei!
Tublid olete ursull ja sabazios - kadedaks teebsmiling smiley
Ise jälle sel nädalal plussis - seekord siis 72,8 ehk siis +300g. Põhjust tean ka - ei suuda jääda kalorinormi, pidevalt kõht tühi ja nälg kallal. Trenni sain ka alles sellest nädalast, seega on lootust järgmiseks reedeks end joonele saada.
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 15. February 2013, kl 11.12

Tere kõigile!
Väga tublid tulemused jälle, jätkake samas vaimus!
Minul täna näitas kaal 77,6 ehk siis ikka miinust kilo jagu hot smiley Aga ega ma siin väga hüpata ei saa, see teeb tasa eelmise nädala tõusu. Mul ongi vist nii, et üks nädal pluss ja siis jälle miinus smiling smiley Ideaalis tahaksin ikkagi stabiilust saavutada, aga küll jõuab!

Toredat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 15. February 2013, kl 15.17

Minu tänane kaalunumber 65... seega -700. Teiste tublidus avaldab tõesti muljet ja tekitab imestust. Jätkake samas vaimuswinking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Viira 15.02.2013 15.18.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 15. February 2013, kl 16.01

Minu tänane kaal 66.8 ehk langust siis 500 grammi.
Rõõmustav uudis on see, et hetkel oleme kamba peale juba 20 kilo kaotanud. Oleme ikka väga tublid!

Minul on see nädal kuidagi väga raskelt läinud. Ahvatlusi on olnud liiga palju ja nädalavahetusel veel üks ees ootamas. Vaim hakkab sellest võitlusest juba kergelt väsima. Ilmselt vajan natuke lisaenergiat - päikest. Õnneks on väljas tunda juba kevadet, küllap see päikegi varsti kohale jõuab...

Loen teie positiivseid postitusi ja katsun motivatsiooni üles leida.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.