Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 15. February 2013, kl 16.35

Mina lähen homme ootamatult kruiisile ja natuke pelgan .. hommikusöök on laeva buffees .. kindlasti võtan natuke lõdvemalt ja naudin, aga loodan, et suudan säilitada siiski kainet meelt!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. February 2013, kl 20.33

Tõesti tore, et kõigil langevas joones kaal liigub :-)

Mina premeerin end tänase puhul väikse tüki jäätisega, et jaksaks homsest jälle tubli olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 16. February 2013, kl 09.34

Ohhhooo, tänane kaal 72,1!!! Annab ikka motti juurde küll, et reisil tubli olla ja mitte ära nullida kõike!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: nuustik
Kuupäev: 16. February 2013, kl 18.10

tere kõigile! mul sel nädalal tõus +500g ehk 76kg sad smiley olen vist ainus luuser siin... sad smiley sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. February 2013, kl 09.29

nuustik ära heitu nüüd. See, et sul vahest plussi tuleb ei tee sinust veel luusrit. Meil kõigil on aeg-ajalt selliseid plussi nädalaid ju. Mõtle lihtsalt läbi rahulikult, mis sel nädalal võis valesti minna või millest see tingitud oli. Kui viljakad päevad tulekul siis võib kaal ligi 2kg tõusta ja sinna ei aita miskit. Selleks, et viljakatel päevadel miinust saavutada pead ikka hullupööra pingutama. Samuti kui teed palju trenni siis ükshetk võib pluss tekkida sellest, et lihast on hakanud asemele tulema jnejne. Nii et neid põhjuseid võib erinevaid olla. Küll järgmine nädal jälle miinus tuleb. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: nuustik
Kuupäev: 17. February 2013, kl 10.31

tänud, ursull, positiivsuse süstimise eest! täna olen juba reipam ja valmis taas edasi rühkima. ehk tõsti "viga" viljakates päevades ja miski kõhukinnisuse moodi asi vaevas ka terve nädala. nüüd lürbin mõnuga leiget vett sisse.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 17. February 2013, kl 12.47

Hei,
nuustik - mina ka ikka "luuserite"smiling smiley pundis! Mul on kogu aeg niisugune nälg, et anna minna! Eile käisid külalised, tõid sefiirikorvikesi - 3 tk kadus minu kõhtu! Ja igasugu muud snäkki ka ikka juurde! No uskumatu õgimisperiood peale seda nõmedat viirust! Eile ostsin kroomi tabletid, need on mind enne ka aidanud, seega loodan ikka jälle normaalseks inimeseks saada! Kaalu peale ei julge minna, enne ei lähe, kui suudan mõne päeva ikka normaalsuse piiridesse jääda!
Aga kõigile indu edasi rühkimiseks - kevad ei ole enam kaugel!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. February 2013, kl 13.11

Mina läksin eile ülekäte, lisaks reede õhtul lubasin väikest preemiat jäätise näol. Täna hommikul kohe korralik kaalutõus. Mind ka tihti vaevab kõhukinnisus millest tingituna, mul kohe kaalu koguma hakkab. Nädalas 1-2x pean Fruit tablette võtma, et normaalselt kõht jälle läbikäima hakkaks.
Hetkel tegelen endale sisendamisega, et ma täna trenni ka teeks. 2 päeva lihtsalt supinahka vedanud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: nuustik
Kuupäev: 17. February 2013, kl 15.43

nii, "registreerisin" end (st. leppisin sõbrannaga kokku) õhtuks kepikõnniringile ja tagasiteed pole. meil alati pikad ringid ja väga kiire tempo, võrreldav sörgiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 18. February 2013, kl 07.37

Tere ilusat esmaspäeva.
Loodan, et nädalavahetus on kõigil kenasti üle elatud. Mina lõpetasin mõnesaja grammiga plussis, aga kavatsen nendest reedeks kindlasti vabaks saada.


Eelmise nädala tublim oli jälle Ursull, kaalukaotus 1,2 kilo. Kui nii jätkad, siis on võimalik veel Viira kätte saada.


KAALUTABEL 15.02.2013

Edu meile ja natuke päikest kulub ka ära!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. February 2013, kl 09.30

annike, kas sa mõtlesid, et jõuan viirale järgi tema kaalukaotuse numbrile või tema kehakaalule? winking smiley Viimase puhul peaksin ma vähemalt aasta teiega siin kaalu langetama.
Aga ega see võimatu ju pole. Mu eesmärk on jääda järjepidevaks oma kaalu langetamise osas, mitte et ma 3 kuud võimlen ja siis ülejäänud aasta söön end jälle saja kiloseks, mida ma seni mõned korrad olen teinud. Häbi mulle!
Vaatan, et me siin kambaga ligi 20 kg juba alla rassinud. Supper tublid ju oleme! Jätkame samas vaimus! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 18. February 2013, kl 09.32

ursull, hetkel pidasin silmas ikka kaalukaotuse numbrit. aga tõsi on see, et ei tohi endale ise piire seada. Tuleb suurelt unistada, sest unistustel on omadus täide minnasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 19. February 2013, kl 07.53

Sain kinnituse, et kruiis on edukalt üle elatud! Kaalunumber 71,7! Jippii!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 19. February 2013, kl 14.23

Hei!
Tubli oled Sabazios - niiii tubli! Just see, et reisil olles kaalu langetad! Super!
Ise hakkan juba inimeseks saama - nädalavahetusel veel suusatama ei julgenud minna, aga pühapäeva õhtul käisin bodypumpis ja venituses, eile jälle bodypumpis - no on hea tunne peale trenni, nii mõnus ja iseendaaga rahulolutunne on lihtsalt super. Kaalul on aga täna number, mis pole sugugi ilus, aga loodan nädala lõpuks jõuda tagasi vähemalt eelmise nädala numbrini! Söömisega suudan ka juba paar päeva normi piiridesse jääda, seega on lootust! Tore on see, et ma ikka end duellidesse kirja olen pannud - see distsiplineerib ja ei lase tekkida käegalöömistunnet, sest kuidagi piinlik on teie kõigi ees, et endaga hakkama ei saa! Ilmselt üksi olles poleks end nii kiiresti kätte suutnud võtta - seega suured tänud teile kõigile, et olemas oletesmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Mis siis ikka, kirjutage ikka, hea on lugeda, kuidas teistel läheb - eriti veel siis, kui endal raske on ja tahaks käega lüüa!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 19. February 2013, kl 18.21

Just lõpetasin selle nädala esimese trenniga. Teen kodus video järgi Jillianit.
Eile jäi vähele, sest mind tabas mingi tore toidumürgituse moodi asi, et terve õhtu vaid öökisin ja pea käis ringi.
Kaal on kahjuks tõusnud ja hetkel kardan, kas ikka reedeks suudan vähemalt nulli jääda. Ei saa aru täpselt mis toimub. Nädalavahetusel sai kahel korral küll veidi kaloreid ületatud, aga liikumist oli ka piisavalt, et päeva lõpuks pidi see igaljuhul jääma nulli. Ainuke selgitus kaalutõusule saab olla saabuvad päevad, mis on juba oma nädala jagu hiljaks jäänud.
Nõustun Zantiga, et tore on käia lugemas kuidas teistel läheb, siis jagub ikka motti, et end jätkuvalt disiplineerida.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 19. February 2013, kl 21.00

Oled väga, väga tubli - Sabazios! Võid enda üle täiega uhke olla.
Minu komistuskiviks on endiselt nädalavahetused. Igal esmaspäeval on kaal kõrgem kui reedel. Lohutan ennast sellega, et mõned päevad nädalas tulebki vabamalt võtta, aga eks ole vana tõde see, et ainult rumal ei leia vabandust...

Natuke pean ennast kiitma ka - olen juba kaheksa päeva Jilliani teinud. Need harjutused mõjuvad mulle imehästi - sentimeetrid kaovad silmnähtavalt ja pärast on superhea enesetunne. Julgen kõigile soovitada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 20. February 2013, kl 09.46

Oh jah, ei ole siin midagi tubli. Eile õhtul tundsin end halvasti ja mu armas kaaslane tegi mulle praesaia ja kakaod. grinning smiley No mida asja, eksole!? Kuigi need teoreetiliselt oleks pidanud mahtuma mu kaloraaži, siis noh, täna hommikul oli kaal plussis ja see on nii halb tunne, nii halb ..
Kohe selline viha tuli enda vastu, et Sabazios, oli SEDA nüüd vaja või? Olid need saiad niiiii head või?! (olid küll! grinning smiley) Selline tunne, et nüüd joo või vett ainult terve päev karistuseks. Seda ma muidugi ei suuda, aga kergemalt võtan küll.
Hommikul sõin kohupiima peotäie müsliga, lõunaks võtsin kaasa karbi kirsstomateid ja apelsiini. Eilsest on veel sushit järgi kodus, õhtul söön seda.
Oeh jah, selline pettumus endas, et kahju kohe. sad smiley
Pole küll maailmalõpp, aga no ikkagi! Täna nüüd kohe tuju paha, soovin teistele paremat päeva! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 20. February 2013, kl 10.34

Mind ka nüüd tabanud haigus sad smiley Enesetunne on lihtsalt kohutav, jube nohu ja kurk valus jne. Ei tea, kuidas see nädal kaaluga läheb, siiani olen küll tubli olnud, aga haigus võib kõik ära nullida...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 20. February 2013, kl 10.40

Sabazios, ära kurvasta. Ma usun, et need saiad on sul lihtsalt veel kõhus kinni ja kui nad minekut teevad langeb kaal ka. Just selle pärast ei soovitatagi iga päev paaniliselt kaaluda, et osaliselt see igapäevane number sõltub ikkagi sellest kui kergesti seeditavad erinevad asjad on. Sa veel üllatad nii meid kui ka ennast reedelwinking smiley

Minu enda joks on ka nädalavahetused rasked. Reedel käisin sõpradega peol ja muidugi jõin ohtralt alkoholi ja sellega kaasnes muidugi täielik kontrolli kaotamine ja sisse läksid nii küüslauguleivad kui ka pähklid. Järgmised kaks päeva see-eest andsin endast parima süües salateid ja suppe ja nii hulluks häving ei kujunenudki kui kartsin. Mingist tohutust kaalulangusest siin minu puhul muidugi enam rääkida ei tasugi... peaaegu pool kaalust on kaotatud ja need alguse 2 ja 1 kilo nädalas on nüüd kindlasti minevik... edasi läheb ikka tasa ja targu see kaal... raske on nii, aga see on elu.

Positiivsest küljest rääkides siis käisin eile Tallinnas ja ostsin ära oma pulmakleidi... ise olin peegelpildiga ikka väga rahul ja nii mu õde kui ka sõbranna keda polnud alates aasta algusest näinud imestasid, et kuidas ma niiiiiiii kõhna olen. Sõbranna pakkus suisa, et olen oma 10 kilo kergemgrinning smiley Nii vägev see asi muidugi pole, aga meelitav ikkagi... inimesed keda igapäevaselt näeme ei märka ei seda kuidas me paksuks läheme, ega seda kuidas me selle kaalu jälle kaotame, aga tõeliselt üllatada saab just neid keda ammu näinud polewinking smiley Igaljuhul nüüd kui nii imeilus pulmakleit kui seksikad pulmakingad kapis olemas on on tunne ikka super... ei jaksa ära oodata seda imeilusat päeva kui oma kleidis altari ette kõnnin totakas pühalik ilme näol. See tunne mis mind valdas kui oma kleidi selga panin oli nagu armastus esimesest silmapilgust... imeline.

Ootan põnevusega reedet ja soovin kõigile eduwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 20. February 2013, kl 13.49

Eks selle alguse kaalukaotusega on jah nii. Kui siin alustasin, siis oli tavaline, et kilo-2 nädalas kolinal kukkus, kuid lõpp läks järjest aeglasemaks ja aeglasemaks.

Nii lahe, et pulmakleidi said! Milline siis valituks osutus, väikest kirjeldust paluks! Ma olen täitsa pulmakleitide (ja üldse kleitide) hull! Ei tea, millal endal ükskord õnnestub valget kleiti valima hakata .. grinning smiley Õnneks veel kiiret pole.

Muidugi on meelitav, kui teised ikka märkavad ja komplimente teevad! Minu kaaslane on üks huvitav pähkel, ta ei ole kordagi öelnud midagi stiilis, et "oled väiksemaks jäänud" või "alla võtnud". Ta teab küll, et jälgin. Aga viimasel ajal on ta järjest rohkem hakanud ütlema kui ilus ma ikka olen ja kui hea välja näen - järelikult ta märkab siiski, nii mõnus. Annab nii palju positiivset energiat ja tõstab enesehinnangut ikka tohutult!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. February 2013, kl 18.50

Kuidagi jube raske on seda motti ülal hoida hetkel. Ei tea kas ongi nii tavaliselt, et a la 6 nädala paiku selline motivatsiooni kriis? Kes varem siin kambakesi kaalu alla võtnud on võiksid kommenteerida.

Kolmapäev ju täiesti otsustav ka selles osas, mis kaal sulle reedeks kaalule laekub ehk see mida täna sisse õgid imendub reedeks kaalule. Homme end kokkuvõtta on juba hilja.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 22. February 2013, kl 06.27

Minul oli ka vahepeal ju täielik motivatsioonikriis. Õnneks elasin üle selle .. Ole ikka vapper!

Tänaseks sain kaalu vähemalt samale tasemele mis eelmine reede, 71,7. Kuigi vahepeal oli pea kilo rohkem. confused smiley Õudne .. Aga noh, nüüd on enam-vähem jälle, saab rahus hakata edasi rühkima. smiling smiley

Imeilusat reedet kõikidele!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. February 2013, kl 07.01

Hommik!

Mulle võib selle nädala luuseri tiitli anda. Aga ütlen ausalt, et ma täpselt ei sa aru, millest see kaalutõus. Täna hommikul siis 96,3kg ehk kilo juures.
Ainuke kord kus ma nädala jooksul patustasin oli laupäev, aga trennidega jätkasin ikka pea iga päev, samuti ka kalorite lugemisega. 1 päev jäi plaanitud trenn vahele, siis kui toidumürgituse sain. Kõht on muidugi ka kinni juba teist päeva, äkki sinna on koer maetud?
Aga vähemalt olen ausalt kõik oma tulemused edastanud ja uuel nädalal üritan selle kilo tasa teha.
Veidi selline feili-Kaidi (TV3 saade Kaalul on rohkem kui elu) tunne on peal.

Samas rõõmustav on see, et sel nädal märkasin, et mu viigipüksid on vajunud puusadele ja tahavad sealt üle maha libiseda smiling smiley

Loodan, et teistel on palju miinust sel nädalal olnud. Hoian teile pöialt! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 22. February 2013, kl 07.25

Ah, mis sa muretsed! Kui kõht kinni, siis ma olen täitsa kindel, et sellest ongi tingitud see 1 üleliigne kg! Pea püsti ja edasi, väga tubli oled!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 22. February 2013, kl 07.34

Ilusat reedet!

Ursull, rõõmusta selle üle, et püksid puusadelt alla vajuvad. See on ilmne märk, et liigud õiges suunas. Muidugi on kurb, kui kaal vaatamata tubli olemisele tõuseb, aga sinu puhul on põhjus ju teada. Kui tervis jälle korras, küll siis kilod kaovad.

Minu selle nädala saak -300 grammi, hetkel kaalun 66,5. Tahaks juba 65 näha.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 22. February 2013, kl 07.40

Sabazios, täitsin praegu tabelit ja vaatasin, et sinu eelmise reede kaal oli 72,6. Sinu selle nädala kaalulangus on ju 900 grammi! Oled rühkinud juba kaotatud kilodelt teisele positsioonile. Väga tublithumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: nuustik
Kuupäev: 22. February 2013, kl 08.39

Tere. Minu tänane kaal 75,8kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 22. February 2013, kl 09.09

Tänx toetuste eest! Ega ma väga ei morjendagi, sest mul tõesti ei ole endale midagi ette heita. Aga, eks kõigil vahest veidi kaal viskab üles ja siis jälle hakkab alla tormama. Jätkan tubliks olemisega.
Ükspäev olen ka teie kaalus niikuiniiiiii winking smiley
Head kaalupäeva!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 22. February 2013, kl 09.17

Hei.
Pole seekord võimalik end kaaluda ehk siis las jääb eelmine number. Kuigi seis on kehv, kindlasti on kaalu juures (naistevärk). Raske seis praegu, ei saa kuidagi reele. Trennis käin küll korralikult, aga söögiga ei saa joonele. Pidevalt söön üle, sest jube nälg on kallal. Laupäeval tahan suusatama minna, pühapäeval ka - äkki selline suurem aeroobne trenn aitabsmiling smiley Ah ei teagi, kuidagi väsinud olen sellest kaalulangetamisest. Kuigi väga palju enam ju maha võtta pole vaja, aga ... Ootan kevadet, siis saab hakata maal õues toimetama, mis annab tavaliselt hea positiivse energia. Aga sinna veel kuu vähemalt. Eks ikka rabelen siin teiega koos edasi, alla ei anna, proovin vähemalt end sellel viimasel numbril hoida, see ka asi, kui juurde ei tule.
Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 22. February 2013, kl 12.41

Ohhhooo, annike, see on küll suurepärane uudis ju! grinning smiley Nüüd meenub küll jah, et eelmine reede sai antud kaalunumber 72,6, aga pühapäeval oli see 71,7 ja selle märkisin ise endale üles ka.
Ei no super uudis siis ju, 900 grammi on tubli tulemus! grinning smiley

Zant, minul on ka viimastel päevadel olnud jube raske. Mind, ma tean, mõjutab enesetundelt tohutult see, mis kraadid õues on ja kui palju päikest. Mida külmem ja pimedam, seda halvemini end tunnen ja seda suurem söögiisu on. Kui õues on aga päikest ja mitte nii külm, siis olen hoopis teine inimene. Elan nagu päikesepatareidel. smiling smiley Ehk aitab sul selles tüdimusest saada üle paar-kolm päeva, mil sa siia keskkonda ei tule ja toite üles ei märgi ja ei kaalu. Võta vabalt, aga mõistusega! Minul näiteks aitab see ..

Lohutagem end kõik sellega, et on käes veebruari lõpp (juba!) ja kevad ei ole enam kaugel! Kõik langetajad on meil siin väga tubli, au on olla teiesuguste naistega ühes pundis lausa, kõik nii sihikindlad!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.