Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 22. February 2013, kl 14.22

Minu tänane kaalunumber on 64,5... -500g siis... Nädala jooksul sai ka väiksemaid numbreid kaalul näha, aga täna siis selline seis.

Tublid oleme me tõesti ja komplimente sajab minul küll juba vasakult ja paremaltgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 23. February 2013, kl 13.05

Kas Katzi ja Kakukai on alla andnud ja lahkunud? sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 23. February 2013, kl 17.04

Kena õhtut kõigile!
Tänud sulle Sabazios lohutamastsmiling smiley
Praegu naudingi täiega elu - panime mehega maal võrkkiige tuppa üles, siin ma siis nüüd vedelen, vaatan telekatsmiling smiley Mõnus! Suusatamas käidud - 10km, rohkem praegu võhma pole - lõuna söödud (ahjuliha ja aedviljad), ei märgi, ei kaalu ja nagu kõik oleks ok. Ei isuta ka veel millegi järele, nii et elu lausa lill! Võtangi selle nädala rahulikult, käin trennis ja lihtsalt söön normaalselt, vaatame, äkki on vaja natuke vabadust. Eks reedene kaal näitabsmiling smiley
Ilusat laupäeva jätku kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: katzi
Kuupäev: 24. February 2013, kl 08.29

Hei, ei ole alla annud, aga hetkel ei saa ma ju kaalu jälgida, proovin küll normaalselt süüa, aga eks näha ole kuidas see õnnestub, käisin siis reedel arstil ära ja esimesel uh, näitati siis kuidas süda juba tuksus grinning smiley, kohe alguses tuli mulle 2 kg juurde ja hetkel on ka niimoodi jäänud, et kaalun siis 81 kg, ei meeldi see kaalu tõus üldse, aga rasedusega on see tavaline, te siin kõik väga tublid, käin ikka lugemas, kuidas teil läheb smiling smiley kui mina samal ajal kõhtu kasvatan.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 24. February 2013, kl 12.17

Tere! Minu haigus hakkab nüüd taanduma ja lõin arvuti lahti üle mitme päeva. Haiguse rõõmsamaks kõrvalnähuks oli täielik isutus, sõin vaevalt 1 ja pool korda päevas, ja seda väga minimaalselt. Ja kaalunumbergi oli väga rõõmustav, 76,3kg smiling smiley
Soovin kõigile toredat pidupäeva!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 24. February 2013, kl 13.15

Ah õigus, ma juba unustasin kogemata, et Katzi meil nüüd hoopis juurde hakkab võtma! grinning smiley

Minul täna patustamist ei tule. Laps on täiesti haige, palavik ja kõrvapõletik. sad smiley Nii, et ei saa nautida ka seda üksikut päikeselist ilma, nii kahju. sad smiley Hommikul tegime vähe uhkemad võileivad, mille kaunistasime eesti lippudega ja jõime kisselli. Lõunaks tegin rasvata jogurtist kihilise sini-must-valge tarretise. Muud polegi smiling smiley

Ilusat vabariigi aastapäeva kõikidele!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 24. February 2013, kl 13.40

Heip!
Mina täna avasin kepikõnni hooaja enda jaoks. Varasemalt lükkasin pidevalt seda edasi põhjendusega, et teed on libedad. Täna oli lihtsalt nii supper ilus ilm, et pidin välja saama. Teed on meil jätkuvalt libedad ja ilma keppideta oleks vist pikali ka olnud. Kõndisin 45 minutit ja need kolmveerand tundi olid väga väsitavad. Pidin pidevalt tasakaalu hoidma, et käna ei käiks. Aga ikka oli nii mõnus. Õhtul veel teen kuuma sauna ja praen seal ka veel väheke pekki winking smiley
Patustamisega otsustasin enda jaoks sel nädalal nii, et ennem teen trenni ja teenin lisa kaloreid ning alles siis luban endale väikest patustamist söögiga, mitte vastupidi.
Täna plaanin teha kilu võileibu munaga ning Pavlova tordi!
Head Kodumaa sünnipäeva teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 24. February 2013, kl 23.25

Täna oli supermõnus päev.
Minagi tegin täna päris korraliku kõnniringi - 8,3 kilomeetrit. Naha sain korralikult higiseks ja teenisin kindlalt mõned lisakalorid.
Küpsetasin tänaseks pidupäevask Britta kooki. Oo see sai väga hea ja rammus. Ei suutnud kuidagi ainult ühe tükiga piirduda. Nüüd pean ennast jälle raamidesse suruma. Tahaks järgmine reede kaalul ikka miinust näha.

Siit siis tuleb meie selle nädala ülevaade:
Selle nädala tublim oli Cocochanel, kaalukadu tervelt 1,3 kilo. Kokku oleme kambakesi kaotanud juba 21,8 kilo. Eks ole päris korralik number.

KAALUTABEL 22.02.2013

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 26. February 2013, kl 20.05

Heip!

Kuidas teil läheb? Kas pärast pingviinide paraadi hoiate kõhtusid tugevalt sees? winking smiley
Minul ausalt öeldes ei lähe kuidagi. Kuidagi nagu kaal on toppama jäänud ja ei saa aru mis värk on. Kõhukinnisust ka enam ei ole, trenni püüan ka pea iga päev teha, aga ikka kaal ei liigu sad smiley Sisendan siin endale, et pole hullu, kaal alles nii lühikest aega toppab ja muretsemiseks pole põhjust. Eks üks hetk ikka peab ta kuhugile poole liikuma hakkama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 26. February 2013, kl 20.29

Vabariigi sünnipäevaga kaasnes minul küll totaalne häving. Tegin sellest järelduse, et üks patupäeev nädalas on kasuks, aga kaks juba suureks kahjuks. Nüüd annan endast parima, et seda heastada, aga ei imestaks kui sellega kaasneks minu esimene ˇ+ nädal.

Ursull, kas tegid ka enne nii palju trenni? Kui ei siis ma arvan, et su keha alles kohaneb uue koormusega või äkki asendub pekk lihasega, mis kaalub rohkem? Kui sa hoolimata tagasilöögist ikka kohusetundlikult kaloreid jälgid siis varem või hiljem annab kaal järgi ja teeb minekutwinking smiley

Igaljuhul... edu kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 26. February 2013, kl 22.13

Õhtust.
Mina võin praeguse seisu võtta kokku sõnaga - katastroof! Tänahommikune kaal siis näitas numbrit 75,1 ehk siis 1,6 kilo (oli vist nii) rohkem kui duelli alguses! Kuni selle nõmeda haiguseni oli kõik ok! Olen muidugi jah söönud ka rohkem kui vaja, aga et nüüd kohe kõik kehasse kinni jääb, see on ikka jama küll. Olen punnis - kõht selline ees, et lase aga olla. Eile suutsin end vett jooma panna, täna jäin ka kalorititega normi piiridesse ja jõin vee koguse ära, no vast suudan ikka reedeks midagi maha raputada. Lausa häbi - olen ju duellis, et kaalu langetada, mitte juurde võtmas!
Oh sain ära haladasmiling smiley
Ilusat nädala jätku kõigile! Kevad juba otsapidi paistab!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 27. February 2013, kl 11.44

Tere kõikidele!
Kuna mind ja last tabas hirmus haigus, siis nii vabariigi aastapäev kui ka teised päevad on möödunud põhiliselt teed juues. Ja kui ma siin paar päeva tagasi halasin, et +800 on tulnud ei-tea-kust, siis täna hommikul kaalusin ja number 600g väiksem, kui reedesel kaalumisel. Jess! Motivatsioon on tagasi ja terviski veidi parem.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 27. February 2013, kl 19.15

Viira, sul võib täiesti õigus olla. Ennem olin ma vana lohe ja ei vinnanud midagi teha. Alles viimased 5 nädalat panen täiega ning vähemalt 4-5x nädalas. Nädalavahetusteti kui mingeid muid kohustusi ei ole, siis üritan 2x teha, nt. kepikõnd ja siis hiljem veel Jillaini. Üritan mitte 2 päeva pausi järjest mitte tekitada, sest kohe on nii raske trenniga alustada, aga kui nii iga päev teen vähemalt 30 minutit, siis on hea tunne.

Hea uudis see ka, et aasta tagasi ostsin ühe kleidi mis oli liiga tugevalt ümber ja nägin välja nagu viiner kiles. Plaanisin juba maha müüa, aga...täna libistasin selle selga ja niitsin nagu loogu winking smiley Oli veel avalik esinemine ka ning komplimente tuli paremalt ja vasemalt. See vaid innustab treeningute ja kalorite lugemisega jätkama.

....ja kevade lõhna on juba õues tunda. Juhuuu-juhuuu!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. March 2013, kl 08.20

Ibikajeee, tänane kaal 95,1kg smiling smiley Suutsin eelmise nädala +1kg tagasi teha ja veel veidi. Kokku siis kaotasin sel nädalal -1,2kg smiling smiley

Loodan, et teil sama head tulemused.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 01. March 2013, kl 08.30

Hommikust!
Suutsin ikkagi hävingust taastuda ja seekordne tulemus on 63,9... ehk siis 600g miinust. Ootasin seda 63-ga algavat kaalu juba niiiiii väga. Nüüd siis juba üle poole kaotatud... 5,9 kilo veel minna. Kaaluabi kaalukaotusgraafikust olen küll lootusetult maas, aga kui kaal kasvõi tasapisi langeb siis varem või hiljem jõuan ikka soovitud tulemusteni. Raske on näha arengut kui kaal mitu nädalat järjest ühe ja sama kiloarvuga algab, nii tahaks et muutus oleks ikka vähemalt kilo nädalas, aga tegelikult pole kurtmiseks ju põhjustsmiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Viira 01.03.2013 08.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 01. March 2013, kl 08.45

Aga tegelikult on see nii hea tunne, kui näed, et eesmärgini on jäänud juba nii vähe, eksju? smiling smiley Annab innustust veel pingutada ja jätkata.
Ega ma ka kaalukaotusgraafikust maas ja peaks nagu 1,5 kuuga veel maha saama -6,1kg. Olen väga õnnelik kui suudaksin poole sellest alla saada. Aga täna arvan, et kindlasti jätkan kaalulangetamist ka siin, sest see kalorite lugemine ikka aitab mul reaalsuse piires olla söömisega.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 01. March 2013, kl 08.50

Minu reaalne aeg soovitud kaalu saavutamiseks praeguse seisuga oleks siis 6 nädalat ehk siis ka 1,5 kuud... vaatame, mis sellest saab... Ootan põnevusega.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 01. March 2013, kl 09.24

Oi mis ilusad numbrid! Mul on teie pärast kohe väga hea meel.
Minul täna kaal täpselt 66, langust 500 grammi. Jõudsin ülekaalust normaalkaaluni. Oi ma olen rõõmussmiling bouncing smiley
Minul soovkaalust veel kolm kilo puudu. Paraku viimased ülekilod ei taha kergelt kaduda, aga alla ma ei anna ja ühel ilusal päeval vaatab mulle kindlasti kaalult vastu 63.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 01. March 2013, kl 10.21

Palju õnne selle muutuse puhul, Annike!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 02. March 2013, kl 10.33

Kuhu küll kõik teised kadunud on?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 02. March 2013, kl 10.42

Aitäh Viira õnnesoovide eest.
Kahtlaselt vaikne on meil siin jah. Küllap on kõik väljas kaunist päiksepaistet nautimas.

Mina lähen ka kohe pikemale käimisringile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 02. March 2013, kl 14.23

Ärge laske kevadväsimusel ja haigustest endast võitu saada. Tulge ikka tagasi meiega kaalu langetama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 02. March 2013, kl 15.18

Hei1
Must masendus - kaal 74,7 - et siis duelli algkaalust +1,2confused smiley Et siis selline seis oli eile hommikul. Mis siis ikka, kui nii siis nii. Loen aga oma kaloreid edasi, pikendasin aastakese kasutusaega, rühin aga edasi. Lootus 6-ga algavat numbrit näha sureb viimasenasmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Täna olen juba suusatamast tagasi - ilm oli super, aga olemine kuidagi väsinud, aga sai ikkagi 13,5 km ära sõidetud. Kui homme on sama ilus, siis lähen homme ka, saab veidike jumet näolesmiling smiley
Tublid olete mu kaasduellitajad, ilusad numbrid kõigil! Super, kui kaal langeb! Loen teie positiivseid postitusi, annab endale jätkamiseks jõudu!
Kena nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 02. March 2013, kl 15.46

Zant, ära kindlasti püssi põõsasse viska. Ükskord see kaalulangus peab tulema ja kindlasti tulebki.

Mina olen ka viimasel ajal täheldanud suuremat väsimust kui tavaliselt kevadeti. Nägin Terevisioonis ühte lõiku magneesiumi puudusest ja jõudsin arusaamisele, et mul enamus sümptomid viitavad sellele - väsimus, silmalau tõmblemine, jalakrambid, unepuudus. Magneesium pidi eralduma organismist higistamise kaudu. Olen viimasel ajal päris tugevalt treenima hakanud ja sellega kaasneb teadagi suurem higi eritus. Igaljuhul otsustasin järgmisest nädalast alustada magneesiumi kuuriga. Ehk kaob siis see suur väsimus ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 02. March 2013, kl 17.11

Õhtust,
tänud annike lohutamastsmiling smiley Ei viska ma püssi põõsasse, rühin ikka edasi. Võibolla pean jah tegema magneesiumi kuuri, ega see halba tee. Vaatasin ka oma treeninplaani ja avastasin, et 17.veebruarist alates oli mul kuni tänaseni ainult 2 treeningvaba päeva, siin võibki olla minu kaalutõusu põhjus. Lisaks muidugi ka ülesööminesmiling smiley Nii et lepin olukorraga, mis praegu on ja lähen aga rõõmsalt kevadele vastusmiling smiley Aga ikkagi on armassmiling smiley, kui keegi sulle mõne hea sõna ütleb ja lohutab, kui masendus peal! Tore et olemas olete - "korduskatselised"smiling smiley:smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 02. March 2013, kl 17.28

Zant, ükskord see pekk lihtsalt peab sul alla andma. Ära noruta, varsti kukub kolinal, kui "mäest" üle saab.

Hea teada, mida magneesiumi kohta räägite siin. Ma nimelt hästi halb vitamiinitaja, st. unustan pidevalt võtta. Aga viimane kuu on vist paar juhust kui ma pole võtnud. Nimelt ma söön kombineeritult kaltsium+magneesium. Äkki seepärast mind veel kevadväsimus tabanud ei olegi? Muide kal+mag võtmine aitab ka toitainetel hästi imenduda ning kaltsium kiirendab kaalu langust, eriti kui veel koos D-vitamiiniga seda võtta (viimane omakorda ka vähendab väsimust ja hoiab immuunsust tugevana). Sellest oli siin mingis Kaaluabi uudises ka juttu. Samas kel tsingi puudus, need ei peaks kaltsiumit ja magneesiumit koos võtma, sest need 2 takistavad organismis tsinki omastamist.
Mina võtan Kal+Mag'i topelt porsioni igal õhtul, sest mäletan oma viimase raseduse ajast, et neid tuleb õhtuti võtta, pärast sööki. Jalakrapidest saab väga hästi magneesiumiga lahti.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 02. March 2013, kl 18.51

Ursull - tänud ka sullesmiling smiley
Mina võtan hommikul peale sööki D-vitamiini ja peale haigust hakkasin ka kroomi võtma. D-vitamiini võtan novembrist alates. Tegelikult oleks hullult vaja teada, millest organism puudust tunneb - kas olete kuulnud, kas tehakse kusagil ka mingeid teste? Võtad ju vitamiine oma sisetunde järgi. Kroomi võtan sellepärast, et see pärsib magusaisu - ja see on mul peale haigust lausa üle mõistusesmiling smiley Ja kui sa ursull tead, et kaltsiumi ja magneesiumi peab võtma õhtuti, äkki siis ka d-vitamiin äkki õhtu peale viia? Ja miks võtad topeltportsu? Otsustasin, et homme ostan ka selle kombineeritud variandi, nagu sul on - aga äkki siis on jälle jama tsingi omastamisega?smiling smiley Jagage oma kogemusi vitamiinide teemal.
Ilusat laupäevaõhtut kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 02. March 2013, kl 20.38

Siit [www.toitumine.ee] saab hea ülevaate nii mineraalidest kui ka vitamiinidest.
Leidsin veel sellise lehe [www.biore.ee] kus kirjas süptomid ning millest see tingitud või mis aine puudus nö. on. Ausalt öeldes ma ei tea, kas selliseid teste tehakse, mida sa Zant küsid. Ise usun, et küll inimene ise tunneb, kui miski on nö. pahasti ja hakkab otsima ravi või abi. Eks nagunii tuleb kõike tarbida ja mõõdukalt.
Minu perearst näiteks ütleb, et eestlased peaksid aastaringselt D-vitamiini tarbima, sest me elame ikka nii pimedal maal. D vitamiini puhul ma küll pole kuulnud, et millal seda tuleks võtta, kas õhtul või hommikul, aga ma sinu asemel võtaks seda küll koos kaltsimi ja/või magneesiumiga (miks muidu mõned kal/mag preparaadid juba sisaldavad D-vitamiini). Küll tean, et C vitamiini võib AINULT hommikul võtta, kuna C vitamiin toodab energiat ja vastu ööd seda meil vaja ei lähe ju smiling smiley
Mina võtan seepärast topelt kaltsiumit ja magneesiumit, et mind vaevaksid muidu jalakrambid ja mu küüned on ka kuidagi haprad. Eks kui ujumistrennid läbi saavad, siis lähen normaalse normi juurde tagasi ning eks aeg-ajalt tuleb pausi ka pidada nendega winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 04. March 2013, kl 07.20

Tere varast hommikut!

See nädal on meie duellis kuidagi vaikne olnud. Ainult neli inimest on oma kaalunumbri teatanud. Uu, andke endast märku. Ärge nüüd öelge, et kavatsete loobuda? Natuke on veel ikka eesmärgini minna.

Selle nädala tublim oli Ursull - 1,2 kilo jälle kergem. Seitsme nädalaga on parima tulemuse saavutanid Viira - kaalulangust 6,4 kilo.

KAALUTABEL 01.03.2013

Jõudu ja vastupidavust meile järgmiseks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: nuustik
Kuupäev: 04. March 2013, kl 08.47

tere kõigile. nädalavahetus läks seekord niipidi, et kahjuks polnud võimalik varem arvutisse pääseda. et kui olen veel kambas, siis kaal oli reedel 76kg ehk +0,2kg. olen hetkel kaotanud järje, kuid alla ei kavatse anda ja suured lubadused selleks nädalaks on endale tehtud! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.