Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...56789101112131415Järgmine
Asukoht: 11 / 15
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. March 2013, kl 08.26

Tere kõigile!
Eile tegin selle nädala esimese trenni. Kuna Jillianist oli tekkinud ligi nädalane paus sisse (tegin muid trenne), siis eile seda tehes oli tunne nagu esimest korda teeks. Jube raske oli.
Kuidas teil toitude kaalumistega on? Kas kaalute veel või panete juba silmamõõdu järgi?
Avastasin, et mu silmamõõt on hakanud mind juba alt vedama. Püüan nüüd mingeid toiduaineid jälle ülekaaluda. Mõne toidu puhul on ehmatus suur olnud, kui olen arvanud, et poole vähem on. Ehk siis aegajalt peab ikka mõõtma, sest muidu muutud laiskaks ja arvad, et küll ma juba silma järgi tean palju miski asi kaalub ja nii see kaal seisma võibki jääda.

Täna siis mingis mõttes reede hommiku jaoks otsustav päev. Kõik mida täna teed või ei tee kajastub reedesel kaalul. Ehk siis täna juba tuleb tubli olla winking smiley
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 13. March 2013, kl 11.02

Hei!
Minul on alates pühapäevast läinud suht hästi, teen trenni, jään kaloritega normi piiridesse. Laupäeval aga oli venna juubel, no seal sai ikka head ja paremat maitstud ja ka shampust joodud, pühapäeval kohe kilo juures.Aga mis kiirelt tulnud see seekord kiirelt ka läinudsmiling smiley Et siis proovin ikka reedeni tubli olla. Olen hakanud viimastel hommikutel putru sööma, lisan pähkleid ja rosinaid ka juurde + vaarika toormoos, no on ikka hea ja pean paremini lõunani vastu. Unustatud vanasmiling smiley Aga toidu koguseid ma kaalun kogu aeg - ehk siis kui olen linnas, maal mul kaalu pole - sest nii nagu sa ursull kirjutad - silmamõõt petab! Nii tean aga täpselt mis kui palju kaalub. Erinevad leivad ja röstsaiad kaaluvad kah kuni 10g siia-sinna. Aga vahel on see 10g nii tähtissmiling smileysmiling smiley
Ja ühe väikese nipi oma magusisu taltsutamiseks olen ka leidnud - peale trenni ma jätan alati endale söömiseks veidi pähkleid, seemneid, rosinaid, külmutatud marju - ja sinna peale lisan 5 g toorkakao pulbrit. See annab sellise maitseelamuse, nagu sööks kogu seda portsu shokolaadigasmiling smileysmiling smiley Imehea ja täpselt selline tunne jääb, et oled kohe pool shokolaadi kinni pannud! Mõnus!!!
Ilusat päeva kõigile - meil täna superilm, sulaks see lumi ka juba kiiremini!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 13. March 2013, kl 17.19

Zant, see šokolaaditrikk oli sul hea! Peaks ka proovima.
Kuigi ma mingi tavašokolaadi sööja ei ole (minu jaoks lihtsalt liiga magus). Pigem armastan väga mõrudaid šokolaade. Väike tükk ja magusaisu rahuldatud. Samas pidid need suure kakao % sisaldusega šokolaadid panema seedimise kiiremini tööle. Eriti head on veel chilli-šokolaadid winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. March 2013, kl 06.50

Hommik!
Tõehetkepäev siis jälle käes.
Seekord siis tulemus 94,3kg Juhuuu!!! Nii rahul, et see 4 nüüd ka sinna ette lõpuks tuli. Kaotus siis -800g. Peab mainima, et pole veel vetsus käinud, aga lasta olla siis see tulemus täna.
Tulemust analüüsides, siis võib öelda seda, et täpselt selline tulemus mis saigi olla. Eelmine nädalavahetus oli 1 pidu, töönädalal on pakutud torti, 3 päeva nädala jooksul pole trenni teinud, mõni küpsis on leidnud tee minu kõhtu jms. Kõigele sellele vaatamata olen tulemusega vägagi rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: nuustik
Kuupäev: 15. March 2013, kl 09.27

Tere kõigile! Mind ka haigused ja muud jamad kimbutanud ning kaaluteema on tahaplaanile jäänud. Kuna armastan pigem vabas õhus liikumist, aga väljas on jube libe, siis on ka see praegu täitsa unaruses. Kukkusin ükspäev väga haledalt ja vaevlesin selle tõttu terve nädala pea- ja kaelavalude käes. Õnneks tundub, et nüüd on korras ja suuremat traumat siiski pole. Nii et olge ettevaatlikud! Kaal täna 75,7kg ehk -300g, mis on minu jaoks ikkagi motiveeriv tulemus! Visualiseerin end pidevalt ilusates kevadistes riietes, loodetavasti hakkavad ka kaalunumbrid kiiremini allapoole liikuma smiling smiley Ei jõua seda lume sulamist kuidagi ära oodata, saaks rohkem õue ja liikuma.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 15. March 2013, kl 11.49

Väga tublid tulemused!!
Ma magasin hommikul sisse ja kaalumine läks täitsa meelest, teen seda homme hommikul ja loodan, et saan ka nii head tulemused smiling smiley

Päikselist reedet kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. March 2013, kl 19.18

Hallooo, kus teised on oma tulemustega? yawning smiley
Ärge nüüd pullige, katsuge ikka duellis püsida.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 15. March 2013, kl 19.45

Õhtust.
Eile hommikul oli kaal 74,1 - täna unustasin kaaluda, seega paneme siis eilse näidu. Väike miinus küll, aga tegelikult olen aga kuidagi jälle rajalt maas - kogu aeg tahaks midagi. Söön küll selliseid asju, mis on kasulikud, aga kaloraaz läheb üle. Kirja panen korralikult, seega olen praegu kaalu säilituskaloraazissmiling smileysmiling smileysmiling smiley Loodan et saan sest üle ja hakkan jälle korralikuks! Pusin ikka edasi ja olen ikka duellitaja! Homme aga jälle raske päev - vennapoja 1.a sünnipäev. Aga proovin end natuke tagasi hoida selle hea ja parema eest mida pakutaksesmiling smiley
Vot nii on minuga lood, ei taha see viimane 5-6 kilo mu seljast kuidagi kadudasmiling smiley Aga ei anna alla ja proovin aga muudkui edasismiling smiley
Kaunist nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 16. March 2013, kl 14.58

ooo faaak! Ma olen nii õnnelik spinning smiley sticking its tongue out
Teate ma jooksin!!! Viimati jooksin 2009 aasta kevadel. Sain oma uued jooksupüksid jalga aetud, mis olid vahepeal täiesti parajaks saanud. Ennem veidi pigistasid keskkohast.
Algatuseks tegin 4,5kg ringi. Esimene pool vaheldumisi jooksin 2min ja siis 3min kõndisin.Mingi kolmanda jooksuga sain alles õige rütmi ja tempo sisse. Tagasitulles terve tee jooksin. Hišššššand kui mönus see oli. Kui homme sama ilus siis jooksen jälle!

Päikest kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 17. March 2013, kl 09.05

Tere varast, päikselist hommikut.

Ursull, rõõm kuulda, et oled alustanud jooksmisega. See on tõesti super mõnus tunne. Alustasin kaks aastat tagasi täpselt samamoodi, algul enamus ajast kõndisin ja natuke jooksin, aga suve lõpuks olin võimeline juba tund aega järjest jooksma.

Mina oma selle nädala kaalu ei tea, seega jätan samaks ehk 65,7. Minu nädal möödus väga intensiivse trenni tähe all - õppisin mäesuusatamist. Esimestel päevadel sain päris korralikke sinikaid ja hullu trenni käelihastele (peale kukkumist on vaja ennast ju püsti ka saada), aga alla ma ei andnud ja kaks viimast päeva oli juba suisa nauding. Naudingud jätkusid söögilauas - prantslase teevad ikka jube hästi süüa ja veinid on neil ka väga maitsvad...
Eks tõetund selgub mõne päeva pärast kui lennureisi mõjud ka kerest lahkuvad.

Hea meelega paneks täna meie tabeli kokku, aga selleks on vaja teie andmeid. Kuidagi tagasihoidlikuks on jäänud see duellitamine. Ärge nüüd alla andke. Isegi kui kaal ei liigu täna selles suunas, kuhu tahaks, siis peaks meile kõigile need nipid juba teada olema, kuidas teda jälle õigele rajale tagasi suunata.

KoRDUSKATSE õnnestub igaljuhul!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 17. March 2013, kl 11.16

Tere tere .. mina ikka 71,7 ......... ma olen rajalt täitsa maas. :/

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 17. March 2013, kl 16.42

Sabazios, meil sinuga täpselt ühe palju kilosid vaja veel kaotada - 2,7.
Seda on ju palju vähem, kui me juba kaotanud olemespinning smiley sticking its tongue out

Ei muud kui ruttu rajale tagasi.
Teeme võidu, kumb ennem eesmärgini jõuab.

Mul on küll täna õhtul veel sünnipäevale vaja minna, aga loodan, et jään mõistlikuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 17. March 2013, kl 23.27

Siit siis tuleb meie selle nädala kokkuvõte:

KAALUTABEL 15.03.2013

Tublim oli Ursull, kaalukadu tervelt 800 grammi.
Hetkel puudu veel Viira ja Cocochanel'i tulemused. Jätsin teile eelmise nädala kaalu. Kustutasin tabelist Kakukai ja Katzi. Kui otsustate uuesti meie duellis jätkata, saan teid jälle tabelisse lisada.

Ilusat uut nädalat! Varsti, varsti algab kevadsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. March 2013, kl 06.55

Heip!
Uus nädal, uus võimalus! smiling smiley
Eile tegin teise sörgi ka, aga see oli veel raskem kui esimene kord üleeile. Jalalihased täiega valutasid ja isegi selja ülalihased olid kanged.
Üritan siin mõnel tööpäeva õhtul ka jooksma saada, et kinnistuks see treening ja saaks harjumuse sisse.
Loodetavasti tuleb sel reedel palju ilusaid kaalulangusi kõigil! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 18. March 2013, kl 08.47

Minu kaal täna hommikul 100g kergem, jee. Hehee .. no aga nüüd läks asi tõsiseks ka, eile tegin veepäeva. Ja otsustasin et kõikjale, kuhu ei kõnni rohkem kui 30min, lähen jala. Seega tulin ka täna hommikul tööle jala. Aitab küll sellest kaaluseisakust, kuidagi tuleb see ju liikuma raputada!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. March 2013, kl 09.48

Tubli Sabazios!!! Nii peabki.
Sa nagu oleks lugenud mu mõtteid. Nimelt just eile otsustasin, et otsin oma sammulugeja üles ja sunnin end päeval ka rohkem liigutama, mitte lihtsalt 8h kontoris tagumiku pirniks istuda.
Sammulugejal vaja vaid patareid välja vahetada, siis läheb andmiseks.
Mul ka täna 100g vähem ja jälle rõõmus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 18. March 2013, kl 10.05

Tere ka minu poolt!
Mul midagi rõõmustavat ei ole, ja ausalt öeldes tekib juba tunne, et asjal pole mingit mõtet, sest isegi kui olin terve nädal väga tubli (sõin normi piires ja liikusin ka mõistlikult), siis langust polnud näha kuskil sad smiley Enesetunne oli super, ja Jilliani trennid ei tundu ka enam ületamatud, laupäeval olin mäesuuskadel pea terve päev ja mingit õgimist ka nagu ei olnud.
Ma ei tea, mis toimub... Suht lootusetu tunne on praegu confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. March 2013, kl 10.08

cococas, ära heitu!
Las keha harjub su tubliks olemisega ja varsti kukub kolaki ka kaal. Peaasi, et jätkad samamoodi tublilt toitumist ja trenni tegemsit.
Usu mind, küll kaal hakkab alla liikuma varsti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 18. March 2013, kl 16.19

Põhiasi on jah järjepidev olla .. mul 4 nädalat pmst kaal olnud üks ja sama v siis tõusnud. Aga mis seal ikka, peab olema vapper ja edasi rühkima! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. March 2013, kl 21.20

Täna siis kolmas sörk tehtud. Õhtul ikka päris karm joosta. Nii külm ja tee oli nii libedaks läinud. Poole maast pidin keset autoteed jooksma - ohtlik värk. Pean ikka ootama, millal teed täiesti puhtaks saavad, siis naudiks seda rohkem. Seniks jätkan tubastema trennidega või siis äärmisel juhul teen kepikõndi. Kepid vähemalt hoiavad mind püsti kui libe on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 19. March 2013, kl 07.31

Tubli oled, ursull!
Mina libedaga joosta ei julge. Ootan ikka kevadet, siis alustan jälle jooksmisega. Mulle meeldib metsas joosta, aga seal on praegu nii paks lumi. Ilmselt läheb veel kuu...
Käisin täna hommikul kaalul ja tõetund käes. Võtsin reisil olles terve kilo juurde. Nüüd vaja sellest lahti saada. Õnneks on päike väljas, see aitab motivatsiooni kõrgel hoida.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 19. March 2013, kl 07.54

-700g! Hiphiphurraaaa!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 19. March 2013, kl 12.30

Motivatsioon kõigil laes? Tore on!
Järelikult on oodata reedel ilusaid numbreid meil kõigil smiling smiley
Ma parem ei ütle, mida mu kaal täna mulle näitas, sest muidu sõnun kõik ära - netineedus noh :p

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 19. March 2013, kl 16.57

Tere kõigile! Mind tabasid vahepeal raskused, kuid nüüd olen rajal tagasi. Kaal näitab täna sama, mis viimati ehk siis 62,7... ime seegi... arvasin, et ongi kõik selleks korraks jällesad smiley Püüan siiski end kokku võtta ja kaalule õige suuna kätte näidata ning reedeks mingigi muutuse saavutada. Täna püüan trennnis kõik oma patud lunastadagrinning smiley Mul on hea lugeda, et teistel on kõik ok ja et Sabazios jälle õigel teel onwinking smiley Soovin kõigile edu ja ootan põnevuse ja kartusega reedet.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 20. March 2013, kl 08.00

Mina ootan ka reedet! grinning smiley Täna jälle 400g kadunud, kokku juba see nädal läinud 1,2kg. No õige kah, seisis paigal teine ju 4 nädalat.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 20. March 2013, kl 08.03

Tubli Saazios! Rool nii hoida! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 20. March 2013, kl 09.31

Jah, ma olen nii õnnelik, et kaal hakkas jälle liikuma! Ja ma olen suhteliselt kindel, et need 2 veepäeva vahepeal olid need, mis asja liikuma panid. Kehal oli mingit šokki vaja ilmselt ..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 20. March 2013, kl 10.51

Hei.

Tubli oled Sabasioz!!! Ja kõik teised ka - tore on lugeda kõikide edusammudest. Teeb kadedakssmiling smiley
Ennast nimetan ma ikka veel säilitusreziimil olevaks duellitajakssmiling smiley No ei saa end pikemalt joonele, st et paar päeva on kõik ok ja siis jälle kalorid üle, no ma lihtsalt ei või! Trennis käin nii nagu tavaliselt, selles olen vähemalt joonel, aga söömine..... Asi on ka selles, et võrreldes eelnevaga olen tegelikult täitsa normaalsetes mõõtudes (enda arvates ja ka oma suurima kriitiku - tütre arvates), seega see 5-6 kilo ideaalkaaluni minna ei olegi enam nii tähtsad kui eelnenud 11 kilosmiling smiley Muidugi seda pehmust keha ümber on veel küll ja küllsmiling smiley Panin endale tärmini - jaanipäevaks saada 70 peale - 4,1 kilo 3 kuuga - peaks ju igati teostav olemasmiling smiley Aga eks näis, mõtlemine on üks ja teostus hoopis teine rida. Eks näis.
Ursull - kas selle Jilliani sa võtsid kuidagi plaadile või tegid otse netist? Mul maal ilmselt see otse internett ei vea välja, pean kuidagi need saama salvestatud. Osta ei raatsismiling smiley
Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 20. March 2013, kl 11.23

Tõmba torrentiga alla endale ja kõrveta plaadile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 20. March 2013, kl 12.44

Tänud!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...56789101112131415Järgmine
Asukoht: 11 / 15


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.