Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...56789101112131415Järgmine
Asukoht: 14 / 15
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 10. April 2013, kl 06.28

Minul on hetkel motivatsioon kõrgel. Ilmselt on sellele kõvasti kaasa aidanud igapäevased trennid. Jõudsin nädalavahetusel ka lõpuks oma esimese jooksuringini sellel aastal. Joosta on väga mõnus, aga kui pole jälle tükk aega sellega tegelenud, siis on natuke raske. Pulss kipub kiirelt tõusma. Nädala sees olen tubaste trennidega leppinud - natuke crosstrainerit ja hularõngast. Kaal on hetkel paigal püsinud, langeda ei taha. Reedeks ikka loodan natuke langust näha.
Ursull, ma olen ka Endomondo kasutaja. Tellisin Endomondo pulsivöö ka juurde. Olen väga rahul selle rakendusega. Teie võistluse idee on väga vahva ja motiveeriv. Lõpuks võidate mõlemad, igas mõttes. Väga lahe.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. April 2013, kl 13.11

annike, mida endast kujutab endomondo pulsivöö? mul on tavaline pulsikell koos vööga, Polari oma. Kas see kuidagi erinev?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 10. April 2013, kl 13.36

Endomondo pulsivöö on sarnane Polari pulsikellaga kaasas oleva vööga, lihtsalt pulsi infot peaksin siis eraldi kellalt jälgima. Nüüd on kogu treeningu info telefonis ja internetis jälgitav. Kalorite arvutus endomondos tänu pulsivööle ka täpsem. Olen igaljuhul väga rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 10. April 2013, kl 18.09

Tänks annike selle info eest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 12. April 2013, kl 05.34

Hommikust!
Teatan siis selle nädala tulemuse. Loodan, et istute kõik smiling smiley
Kaal siis 91,4kg!!! Miinust tervelt -2,1kg!!! Minu jaoks on see kõik nii le mystic!
Aga paari eelmise nädala vissimise põhjuseks oli siiski saabuvad päevad, mis nüüd läbi said ja kindlasti on lõpuks vilja kandmas mu jooksmised. Nüüd võin öelda, et viimase lapsega saadud beebikilodest olen lahti (laps hetkel 2,5a), nüüd veel vaja saada suurema lapse (17a) "beebikilod" maha the finger smiley Selle viimasega läheb veel kaua aega. Kaalusin 65kg enne esimest last. Ja julgen kõigile soovitada, et jooksmine aitab kilodest lahti saada. Esimesed korrad on lihtsalt väga rasked ja veremaitse suus. Pärast läheb kergemaks. Mina, kes ma pole kunagi armastanud joosta, juba täiesti naudin jooksmist ja laulan samal ajal kaasa, mis mul kõrvus laulab winking smiley
Eesmärgini 89,9kg on tegelt ju nii vähe minna, kõigest 1,5kg. Kui sama tublilt jätkan, siis jõuan 15 aprilliks selle saavutada nagu mul eesmärgi tähtaeg ka oli.

Soovin teile suuri kaalu langusi! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 12. April 2013, kl 07.29

Hommik!
Ursull, sa oled mega tubli, hästi tehtud!!smiling bouncing smiley

Minul see nädal täpselt grammipealt sama number. Ei ole just kõige parem tulemus, aga olen siiski rahul, et juurde ei ole tulnud. Viimastel päevadel on söögiisu ka suurem olnud, vist tulenevalt viljakatest päevadest. Trenni oli ka sel nädalal natuke vähem. Aga pole hullu, teen kõik tasa smiling smiley
Nädalavahetusel ootab mind spa, kus saan korralikult lõõgastuda ja ujumas käia ja saunas ja massaazis, mõnna hot smiley Ainult seda hommikusöögi lauda ma kardan, seal on ju nii palju head ja paremat. Proovin siiski oma taldriku täita enamjaolt värske kraamiga, mis kõhtu täidaks ja vähe kaloreid annaks, muidu pean terve päev seal ujuma grinning smiley

Ilusat päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 12. April 2013, kl 08.34

Ursull, super tulemus.
Minu kaalulangetamise tempo on päris maha käinud. Selle nädala langus 100 grammi-kaal siis 64.4.
Kuidagi paigaltammumise tunne on.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 14. April 2013, kl 21.41

Nädalavahetus möödus väga vaikselt. Tundub, et kevade lähenedes arvutisse enam nii tihti ei jõua.
See paistab ka meie kaalutabelist välja. Pooled meist on selle reedese kaalunäidu võlgu.
Andke endaset ikka märku.

Selle nädala parim on Ursull - 2,1 on ikka väga muljetavaldav tulemus. Väga tubli! Mis muud kui joondume sinu järgi. Tahaks nii väga juba eesmärgini jõuda.
Käisin täna ka jooksmas, pärast jooksu on tõesti super tunne ja kohe palju rohkem energiat.

Siit tuleb siis meie selle nädalane tabel ka:

KAALUTABEL 12.04.2013

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 15. April 2013, kl 05.58

Hommik!
Nädalavahetus oli suht raske. Tegelikult juba kolmapäevast tundsin, et haigusevimm hakkab lähenema. Mingi räige nohu on tekkinud ja haigus sees on nii raske joosta. Tegin lühemaid ringe ja siiski pidin 1-2x vahepeal kõndima. Täitsa uskumatu. Laupäeval oli koolikokkutulekule minek ja nägin uues kleidis hea välja. Selle kinnituseks ka komplimendid inimeste suust, kellelt seda muidu ei kuuleks smiling smiley
Eile oli üks sünnipäeva üritus, seega sai patustatud ka ja liikumisest ei tulnud ka midagi välja. Üritan siin ruttu oma haigusvimmast jagu saada, et saaksin jälle trenni teha ja liikuda.
Ps. täna hommikul teatas kaaluabi, et ei suutnud siiski oma eesmärki saavutada, et pangu ma uus eesmärk grinning smiley Noh ma siis panin, et järgmise 3 kuuga -10kg oleks nice. Aga siin tabelis ennem ei muuda vist kui vana eesmärk saavutatud või kuidas?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 16. April 2013, kl 19.13

Nuh, kas siin on kevadväsimus kallal, et kõik nii vaiksed?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 17. April 2013, kl 06.36

Kuidagi vaikne on meil siin tõesti. Minu puhul pole tegu kevadväsimusega. Pigem on põhjuseks soojemad ilmad - kisub õue toimetama, arvuti ligi jõuan ainult selleks, et söögid sisse kanda.
Positiivne on see, et kaal on jälle liikuma hakanud.
Ursull - kui sa tahad kaalutabeli eesmärki muuta, siis pole probleemi, sõltub ikka sinust enda soovist.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. April 2013, kl 10.43

Tegelt tahaks teada, kas meie grupp on veel väiksemaks minemas või on ikka kõik, kes praeguseks tabelis kirjas on valmis jätkama duellitamisega?
Minu enda jaoks on väga oluline teie olemasolu siin ja ka see, et räägite kuidas teil läheb. Aga ega ma sundida ei saa, kui te seda teha ei taha smiling smiley
Lihtsalt tekkis juba mõte, et kas peaks uue duellikamba otsima.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 17. April 2013, kl 16.34

Tere!
Minul praegu tööl nii kiire nädal, et ei jõua kuidagi siia muljetama smiling smiley Ja kodus muud tegemised...
Hetkel on mul vist "tasakaalu" nädal, trenniisu ei ole, motivatsioon ka pole teab mis kõrge, ei tea mis toimub, annan endale vähe lõdvema nädala vist.

Mina duellitaksin küll hea meelega edasi, koos on ikka ju lihtsam smiling bouncing smiley
Saab muret kurta ja kiruda ja muidugi rõõmustada edusammude üle!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 18. April 2013, kl 06.24

Ilusat päikselist hommikut teile.
Mina olen kindel duellitaja ja kindlasti ei kavatse loobuda, sest korduskatse peab õnnestuma.
Loodan kõigest südamest, et Sabazios, Viira ja Nuustik ka endast märku annaksid.

Käisin eile jooksmas ja pean rõõmuga tõdema, et võhm hakkab tasapisi tagasi tulema. Päris kõike üheksat kilomeetrit ei jaksanud veel joosta - osa sellest läbisin kõndides, aga kindlast juba väiksema osa.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. April 2013, kl 11.17

Nii tubli oled annike!
Esmaspäeval tegin uue jooksmisrekordi 7,5km, mille umbes kolmandiku läbisin kiirkõnnis. Eile tegin sama ringi ja kõndisin alla veerandi. Küll see võhm tasapisi ikka tuleb.
Jooksuspetsialistid räägivad, et oluline on saada pulss 130 peale. Minu pulss jääb 150-160 vahele. Kuigi ma otseselt ju ei jookse vaid sörgin. Nii kui üle 160 tahab ronida, siis teen kõndi.
Täna kui sörgile lähen siis plaanin panna liivakotid randmete külge, et käed ka saaksid veidi vatti ja muutuksid voolujoonelisemaks.
Uhhh...homme juba kaalume!!! Olge tublid ja liikuge palju smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 19. April 2013, kl 05.41

Hommikust!

Minu täna hommikune kaal on 90,4kg, mis teeb kokku täpselt -1kg.
Lootsin küll siin vaikselt oma kaalunumbrile nüüd juba 8 ette saada, aga vaatamata meeletutest trennidest sel nädalal see siiski ei õnnestunud. Aga noh absull tegelt ei heitu, sest kilo nädalaga ju ikkagit läinud ja ega iga nädal ei saa suurepäraseid tulemusi teha! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 19. April 2013, kl 09.15

Tere hommikut.
Minu kaal täna 63,7. Kaalulangus nädalaga 700 grammi. Oo, ma olen selle üle väga rõõmus.
Eesmärk aina läheneb.
Ursull, kilo on ikka väga suurepärane tulemus. Küll see 8 ka kohale jõuab.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 19. April 2013, kl 09.18

Tere kõigile!

Mina olen ikka täitsa olemas, käin ikka järjepidevalt teie postitusi lugemas, aga endal ei ole eriti midagi jagada praegu. Olen nagu ikka kaalurindel muutusteta. Vorm säilib, aga kahjuks rohkem midagi maha ei ole läinud. Ma ei saa ka öelda, et see mind liialt muserdaks. Muidugi oleks alati parem veel salaedam olla, aga ma arvan, et oleks ka ebanormaalne oma vormi üle praegu vinguda. Kaal ikka 62-63... keskoht 70cm ja puusad 93cm. Peegelpildiga võib rahul olla.

Kuna mu aeroobikatreener otsustas selleks aastaks trennid juba lõpetada, sest meie treeningsaal muutus päikesega kasvuhooneks siis olin sunnitud endale uue trenni otsima ning hakkasin nüüd 3 korda nädalas jõusaalis käima. ma poleks kunagi uskunud, et võin jõusaalitreeningust nii palju rõõmu tunda, aga võta näpust.... mulle väga meeldibsmiling smiley Isegi treener ütles, et mu vorm on iseenesest hea, aga saab lihtsalt toonust anda lihastele. Tegelengi nüüd sellega ja on nii tore näha, kuidas lihased aina konkreetsemateks muutuvad.

Ursull, sinu indu ja seda saatvat edu on suur rõõm näha. Sa oled niiiiiii tubli! Natuke veel ja ongi 8 eessmiling smiley

Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 20. April 2013, kl 18.01

Hei,
Kuidas nädalavahetus möödub?
Loodan, et teil on olnud sama meeldiv päev kui minul. Käisin päeval jooksuringil. Eriti rõõmus olen selle üle, et metsaalune on lõpuks lumevaba. Metsas on ikka palju mõnusam joosta kui asfaldi peal.
Nägin isegi esimesi kollaseid liblikaid! Nüüd on küll kevad käes.

Tore kuulda Viira, et sinuga kõik hästi on.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 21. April 2013, kl 08.49

Hei!
Mina käisin ka oma tavapärasel 7,5 km ringil eile. Tuul oli mega kõva, et kolmandiku teest pidi kõndides läbima, sest see takistusjõud hakkas mu pulssi üle 160ne ajama. Mul selle nädala eesmärk on olnud oma sörkimistega pulssi alla 150 saada. Nii kui 160nele läheneb teen kiiremat kõndi (konsulteerides jooksueksperdiga, see soovitas nii). Õhtul tegin vanalinnas veel suure jalutuskäigu ning enne seda käisime sõpradega bowlingus. Jestas ma pole sada aastat õlut joonud. Päris hea oli. Tarbisin vaid alkovaba.
Täna plaanin esimese rattaringi teha koos lapsega ja ehk jõuab ka jooksma.
Mul hakkas puhkus (nädalake) siis on plaan palju trenni teha, lapsega koos aega veeta ja oma maja ja aed puhtaks teha. Nii, et kaloreid peaks küllaga põletama winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 21. April 2013, kl 19.47

Tere ka minu poolt!
Ei saanud varem oma tulemust saata, olin suvilas ja seal pole internetti, telefoniga nii nüri trükkida siin lehel.
Ja ega mul midagi polegi teavitada, sest jällegi täpselt grammipealt sama kaal confused smiley
Muidugi olen rahul, et juurde pole tulnud, aga natuke võiks väheneda küll smiling smiley Peab järgmine nädal rohkem pingutama, muidu ei saagi rannahooajaks midagi saavutatud grinning smiley

Ilusat nädalat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 22. April 2013, kl 06.27

Tere varast hommikut!

Teeme siis kiire vahekokkuvõtte meie eelmise nädala tulemustest.
Ursull jälle väga tubli - terve kilo üleliigset maha raputatud. Kokku oleme oma duelli pidanud juba 14 nädalat. Kaotatud kilode arvestuses esikoht Ursullile, protsentuaalselt on kõige suurem kadu Viiral.

KAALUTABEL 19.04.2013

Ilusat ja edukat nädalat meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. April 2013, kl 07.48

Hommik!

Kuidas kõigil hästi läheb?
Mul täna teine puhkepäev ja naudin kodus olemist. Absoluutselt ei taha töö peale mõelda. Arvuti kästi küll kaasavõtta, aga kuna ma juhtme unustasin maha siis....smiling smiley Ühesõnaga ei plaani arvutit avada.
Kuna laps ka tatine, siis saame koos kodus olla. Eile käisime koos rattaga sõitmas ja mänguväljakul sai ka ligi tund kiigutud. Alustasin eile uuesti Jillianiga ja täna on igasugused lihased haiged. Õhtul tegin veel uue jooksurekordi 7,5km.
Jooksu algused on nii rasked. Aga kui jõuan nii 5-6 km siis läheb kergemaks ning tekib tunne et liduks veel 20km, kui vaid põlved vastu peaks. Enamjaolt asfaldil jooksmine.
Kaal passib paigal, võibolla mingi paarsada grammi on allapoole läinud. Kalendri järgi peaks viljakadpäevad ka hakkama, seega arusaadav.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 23. April 2013, kl 11.00

Puhkepäevad on nii mõnusad, pärst tööle tagasi minna suht raske. Mina nautisin reedel vaba päeva. Lugesin raamatud ja lihtsalt nautisin mitte midagi tegemist. Nüüd juba kibelen seda kordama.
Eile õhtul käisin ka jooksmas. Mina asfaldi peal joosta ei armasta, kohe on sääretorud valusad. Alates eelmisest nädalast olen silganud mööda metsaradasid. Mõnes kohas on veel natuke vesine, aga see ei sega jooksmist.
Ursull, ära üle pinguta -ühe päeva sees rattasõit, JM ja jooks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 23. April 2013, kl 19.18

Ei-ei saa! smiling smiley
Vahepeal ikka puhkepäevad ka. Lapsega koos rattasõitmine pole ju väga mingi trenn.
Täna ongi selline puhkepäev. Lõunaaeg kui veel päike paistis käisime rattaga sõitmas. Pärast magasin paartundi koos lapsega. Rohkem ei kavatse end täna liigutada.
Nii hea puhkus! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 26. April 2013, kl 10.27

Tere!
Annan siis esimesena oma numbri, ja selleks on 75,0 ehk 800g kaotust smiling bouncing smiley Tundub täitsa uskumatu, mul on isegi kerge kahtlus, et kaalul patareid läbi grinning smiley
Olin ka paar päeva kodus, eriti palju sporti teha ei õnnestunud (ühe zumba ikka suutsin ajakavasse suruda). Õnneks ei söönud ka väga palju smiling smiley
Ja täna ostan lõpuks pulsikella ära, siis saan vaadata palju ma ikka reaalselt kulutan (see kaaluaabi treeningu kalorid tunduvad vahest nii kummalised, ja eks see on ju ka väga individuaalne).

Nädalavahetus igatahes tõotab mul tulla väga liikuv, ootan juba!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 26. April 2013, kl 10.57

Tere ka minu poolt!
Minu täna hommikune kaal on 89,8kg. Lõpuks siis kaua oodatud 8 on kaalul ees. Tagasihoidlik miinus siis 600g.
Käisin see nädal ka esimest korda zumbas ja eile suutsin esimest korda 8 km täis joosta. Täpsemalt 8,24km.
Nädalavahetus tõotab ilma osas kuiv tulevat, siis plaanin ka rohkem aktiivseid tegevusi. Loodetavasti saab aias nati nokitseda, kui see maa veidigi rohkem ära kuivaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 26. April 2013, kl 18.06

Tere,
lõpuks jõudsin mina ka arvutisse. Minu tänane kaal 63,4 ehk langust 300 grammi. Vähem kui teil, aga ikka olen rõõmus. Nüüd on eemärgini jäänud veel 400 grammi. Tundub nädalaks täitsa jõukohane ülesanne olevat.
Minu nädalasse on mahtunud päris mitu jooksutiiru. Jooksmine on nii mõnus! Olen oma trennid jaganud nii, et jooksude vahele jääks alati üks taastumise päev. Trennivabal päeval olen hularõngast keerutanud.
Eise õhtu müttasime mehega aias, vedasime mulda laiali. Täna tunnen, et mul on olemas käelihased. (Võibolla on see märk, et neid tegelikult ei ole).

Igatahes, ootan väga päikselist nädalavahetust.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 28. April 2013, kl 21.33

Siit siis tuleb meie selle nädala kaalutabel:

KAALUTABEL 26.04.2013

Tublim oli Cocochanel - kaalukadu 800 grammi - väga ilus tulemus.
Kustutasin tabelist Nuustiku, kellest pole juba neli nädalat midagi kuulda olnud.

Viira ja Sabazios, kuidas teil läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 29. April 2013, kl 12.25

Hei!
Tore lugeda, et kõigil nii hästi läheb, pika pai on kõik ära teeninud smiling smiley
Mina käisin laupäeval Soomaal kanuutamas, väga super elamus oli! Ja panin oma uhiuue pulsivöö ka peale, et natuke aimu saada, palju ma siis tegelikult kulutan. Ja tulemuseks oli 995kcal hot smiley kusjuures lõpus mul oli see veits vist paigalt nihkunud ja signaali kella ei tulnud, seega võis vabalt ka palju rohkem olla. Igatahes oli see korralik trenn ülakehale, kael ja õlad siiani valusad smiling smiley
Homme mul sünnale minek, nii et need kaotatud kalorid tulevad kindlasti tagasi, ja reedeks peab jällegi kõik maha rassima grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...56789101112131415Järgmine
Asukoht: 14 / 15


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.