Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 15
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 16. January 2013, kl 12.55

Jah Sabazios, see riba Bitterit kaalub umbes 20g ja tervelt 104kcal!
Saiad mind väga ei eruta ja puuvilju ei suuda ma magusa pähe süüa. See-eest ei armasta absoluutselt mingeid piimašokolaade. Ehk siis mõrušokolaad on ainuke magus asi minu päevas.

Vaatasin siin oma päevikut, et nagu raske rasvasid kokku saada (võimalik, et ei oska neid lugeda). Süsivesikud on normis, valku paar % veidi ülenormi, aga rasvadega on tuuga. Tean, et on olemas head ja halvad rasvad, aga sellega mu teadmine ka piirdub. Mida soovitaksite?

Samuti ei suuda oma veeportsionit täis juua. Eile vist mingi 6 klaasi suutsin ära kaanida, aga oleks pidanud veel oma 3-4 jooma. Pissil käimine on ka tüütu winking smiley

Eilsega võrreldes -1,7kg. Aga ei julge veel hõisata, sest teada värk on, et see mida sööd täna tuleb kaalule alles ülehomme.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: niirt
Kuupäev: 16. January 2013, kl 15.51

Hei,

Kas teiega on veel võimalik liituda?
Minul algas ka esmaspäeval uus elu. Seda, kui mitmendat korda, on raske öelda.
Ilmselt on minu alateadvus otsustanud selle häbiväärse lõigu minu elu oluliste otsuste peatükist kustutada ning kinkida seeläbi korduvat elevust ja süüdimatut rõõmu " uue ja kergema elu" algusest.
Aga olulisest - pikkust 175, hetkel kaal 79, soovin kaotada u 10 kg.
Ajaline dimensioon on tüütult trafaretne ehk siis ka mina sooviksin aasta valgeimal ööl udusulena heljudes jaaniusse taga ajada spinning smiley sticking its tongue out

Jään teie otsust ootama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 16. January 2013, kl 19.30

No minul see tasakaal kuidagi ei tule... põhiliselt võib olla suurest hirmust väikeste portsjonite ees. Seetõttu on siis valgud laes koguaeg ja muud asjad liiga madalad, aga kalorid on kontrolli alla õnneks veel.

Muidugi see kontroll on lihtne kaduma kohe kui peab arvestama veel kellegagi peale oma pere. Kodus süües ja üksi süües on väga lihtne oma plaanist kinni pidada, aga nii kui külla minek on nii on häda käes... nii et ma kohe jälle pelgan seda lähenevat nädalavahetust.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 16. January 2013, kl 20.22

Aga jah, kuidas siis selle kaalutabeliga jääb? Mina seda teist lahti ei saa.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: liina086
Kuupäev: 16. January 2013, kl 20.59

Tere! Kas on veel võimalik liituda? Olen saavutanud oma tippkaalu ja see on juba üle mõistuse! kaal 92 ja pikkus 161

Plaan on teha ühetoidugrupi päevi:
täna on juur-ja puuvilja päev-siiani on edukalt kulgenud
homme on kananuudlisupi päev
reedel keefiri ja jogurti päev
laupäev kalapäev
edasine alles selgub...loodan et võtate mu kampa.
Aitäh, Liina

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: liina086
Kuupäev: 16. January 2013, kl 21.01

Ah jaa, minu hetke eesmärk on 80kg. Aga see pole mul üldine eesmärksmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. January 2013, kl 07.12

Liina, milleks selline ühetoidugrupi päevade tegemine hea on organismile? Seleta lollile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 17. January 2013, kl 09.11

Eilne päev läks nii kiirelt, et ei jõudnudki teiega suhtlema. Loodan, et tänane päev tuleb parem.

Tasakaalus päevi on minul ka väga raske saavutada. Tegin väikest statistikat ja avastasin, et sellel aastal ainult kolmel päeval olen toitumise tasakaalu saanud. Hommikul on süsivesikud üle, päeva lõpuks reeglina valgud üle. Tasakaalu olen jõudnud siis, kui "patustan" mõne rammusa koogitükiga. Tundub, et tegelikult olekski vaja natuke rammusamalt toituda. Ainuke mure, et kogused lähevad siis ju väga väikeseks. Tühja kõhtu ei tahaks kuidagi kannatada.
Mind ootab nädalavahetusel ees lõõgastav Spa Saaremaal. Loodan, et eesmärk püsib kindlalt silme ees ja aitab toitude nautimisel piiri pidada.

Selle tabeliga pean ilmselt veel tegelema, et kõik oma andmeid näeks. Annan teada kui võite jälle uuesti proovida.
Panime oma tabeli tegelikult juba lukku - Ursull ja Zant olid viimased, kelle veel tabelisse lisasin. Ei tahaks duelli seltskonda liiga suureks ajada. Kasss, niirt ja liina086, võiksite ju uue duelli teha ja omavahel mõõtu võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: katzi
Kuupäev: 17. January 2013, kl 10.30

hommikust, täna siis olen 24 tundi tööl, eks näha ole kuidas see õhtu õnnestub hakkama saada, tahaks koguaeg miskit head näksida...see nädal mul kahjuks vist erilist langust ei tule, kuna alles algus ja mitte kuidagi ei suuda söömist lõpetada, ainult tahakas koguaeg näksida...ja olen emotsionaalne sööja ka, kuigi miskit on pahasti või tuju kehv, siis käsi kohe sirutab millegi hea järele, kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. January 2013, kl 11.39

Mina üritan oma ajuga tööd teha, et ei pea igavusest sööma.
Eile õhtul oli küll väga raske, kui vaid nosisin porgandeid. Koguaeg oli tunne, et peaks ikka mingi sooja söögi ka ära sööma, aga samas oli juba päeva kaloraaž ammu täis ja veidi ülegi. Kaanisin ikka vett ja mängisin jänest edasi. Tegelikult oli kõht ju täis. Üritasin siis oma ajju sama signaali pidevalt saata, et rahu, kõht on ju täis.
Lugesin siin, et magusaisu tekib sellest, kui liiga vähe rasvu saad. Kaldun arvama, et minupuhul see nii ongi. Päevas lubatud rasvasisaldust ikka naljalt kätte ei saa. Peaks vist õhtuks pähkleid ostma.
Aga eilne ponnistus ei jäänud kaalul tulemuseta, hetkel siis kahe päevaga -2,2kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 17. January 2013, kl 12.07

Hei!
Ursull - supertulemus! Teeb kadedaks ja paneb end veel rohkem pingutamasmiling smiley
Aga jah, eile libastusin - no kogu õhtu oli sama tunne, et peaks aga veel sööma. Mina nii tubli ei olnud kui sina Ursull - mina ikka libastusin ehk siis sai nussa kreemiga oli minu patustamine. Täna uus päev, siiani korraliksmiling smiley Ei lähe see minu kaal nii kähku kui Ursullil, aga olen rahul et üldse läheb, kasvõi grammidegasmiling smiley
Homse kaalumiseni - püüan täna tubli olla, äkki kaal teeb homme kingitusesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 17. January 2013, kl 12.12

Ursull, sa ole väga tubli, et suudad magusa porganditega asendada. Mina üritan koju magusat mitte osta. See on ainus viis hoiduda õhtusest maiustamisest.
Olen täheldanud, et minu puhul aitab õhtune trenn ka isusid vähendada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 17. January 2013, kl 12.47

Mina olen ka emotsionaalne sööja. See ongi põhjus, miks kaal niimoodi tõusnud on. Aga samas ajab mind segadusse see kui te räägite, et ei suuda loobuda veel ja piiri pidada veel... Minu arust on ainult kaks varianti, kas seda teha või üldse mitte teha, sest kui me ikkagi ei tee seda, mida programmm meile ütleb siis ei saa ka tulemused olla need, mida programm meile ennustab... Tuleb lihtsalt ära otsustada ja kõik ja kui ei suuda ju siis pole aeg veel kaalulangetamiseks käes. Sama mõte tekib mul nende keefiri ja jogurti päevadega, et see ei ole ju päris see koht kus selliseid võtteid soovitataks... Aga igaüks peab muidugi leidama asjad, mis tema jaoks töötavad....

Alguses kui kilode kadu veel suur ei ole, saabki ju tunda rõõmu saavutatud kontrolli üle.

Edu kõigile iseendast võitu saamisekswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 17. January 2013, kl 13.29

Tänud heade sõnade eest!
Eks ka minagi libastun. Kuidas ma ütlen ei koogile, kui kolleeg pakub? Ok, söön siis vaid 1 tüki mitte 2, aga ikka söön.
Ilgelt raske on end motiveerida ja oma ajule selgeks teha, et ma suudan olla järjepidev ja täna söön KA porgandeid, mitte ei vitsuta küpsist vms keelatud asja.
Nojaaa, kellel seda ülekaalu on eks sellel läheb esialgu kiiremini maha ka. Naistel veel teadupärast kuus 2x kui kaal niisama tõuseb (päevad ja viljakadpäevad), siis nuta ja naera, aga mul on alati siis lambist 2 kg juures ja sama raskelt lähevad need alla kui mistahes muud kilod.
Suur enesedisipliin on veel õhtuti. Kel pere see teab mida ma mõtlen, kui perele teed süüa ja ise vahid näpp suus. Koju pean lastele ikka vahest mõne küpsise ostma.
Jestas!!! Miks see elu nii suur kiusatus peab olema!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: ursull
Kuupäev: 18. January 2013, kl 07.05

Kui ma õigesti aru sain siis täna peaks esimene kaalumine olema.
Tulemus siis 97,4kg, ehk maha läinud -2,5kg. Keskkoht on ka 2 cm vähenenud.

Enesetunne hea ja motiveeriv smiling smiley
Miinus, kõht nagu ei tahaks läbi käia, pärast seda kui hommikuti putrusid tegema hakkasin.
Ja ikka veel on raske rasva % täituvust kätte saada. Julgelt pool jääb puudu. Eile õhtul lihtsalt seisin külmiku ees ja vahtisin nagu totakas iga toiduaine pakendi pealt, kus ma saaks rasva, aga mitte süsivesikuid. Lõpuks praadisin õhtuks 2 muna ja sõin räim-tomatis peale grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 18. January 2013, kl 07.34

Ursull, oled täitsa õigesti aru saanud.
Väga võimas tulemus. Kahtlustan, et oled meie duelli suurim langetaja sellel nädalal.
Minu kaal täna hommikul 68,1, langus 700 grammi.
Nädala alguses kaal püsis, langus tuligi paari viimase päeva jooksul. Üldiselt olin sellel nädalal väga korralik, tegin õhtuti trenni ja ainult ühel õhtul libastusin näksimise lainele. (nautisin punast veini ja sinna kõrvale on alati vaja midagi näksida).

Lõpliku tabeli meie selle nädala andmetega värskendan hiljemalt pühapäeva õhtul. Olen nädalavahetusel arvutist eemal.

Kerget nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 18. January 2013, kl 07.41

Minu tänahommikune kaalu number on siis 68,3 kilo ehk siis -2 kg. Juhhuuuuu!
Aga raske osa seisb alles ees... nädalavahetus nimeltconfused smiley Oleks oivaline ka sellest edukalt väljuda.

Eile käisin siis teist korda peale kaalujälgimise algust trennis ja õnneks oligi see nõrkus ja uimasus kadunudwinking smiley Eilse päeva peamine edusamm oli see, et suutsin oma kalorid üsna soovitatu järgi päeva peale ära jagada... tavaliselt juhtub ikka nii, et suurema osa söön õhtusöögiks ja see pole arvatavasti parim variantgrinning smiley

Ursull, super saavutus! Eduwinking smiley

Jään siis nüüd teiste edusammude kohta infot ootamasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: liina086
Kuupäev: 18. January 2013, kl 08.47

Ma proovin seda vaid ühe nädala! See on rohkem enesekontrolli saavutamiseks-siis lähen ikka tervislikumale viisile üle...mul on algul vaja tahtejõud rangemal moel tööle saada...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: liina086
Kuupäev: 18. January 2013, kl 08.49

komapäeval kaalusin 92,4 täna 90,4.Langus -2g.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: nuustik
Kuupäev: 18. January 2013, kl 08.52

Mul täna millegi eriti rõõmsaga hõisata pole. 76,9kg ehk -100g.´Lootsin küll veidi rohkemat, aga reaalsus on see, et olen toitumist paremini korrigeerinud alles viimastel päevadel ja arvan, et kehal läheb reageerimiseks veidi aega. Nii et olen optimistlik. Ja kuna ilm on jube külm ja libe, siis pole ka kepikõnnis tükk aega käinud. Spordiklubis pole hetkel aega käia, töö ja lapsed võtavad oma osa. Ja mulle meeldibki rohkem värskes õhus liikuda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 18. January 2013, kl 09.13

Minul täna kaal 73,2 - ehk siis -300g, aga ikkagi miinussmiling smiley Olen 2 päeva väga nõrk olnud - andnud isudele järgi ja käinud külmkappi paitamassmiling smiley Põhjus ka teada - igakuine värksmiling smiley Aga eile õhtul tuli motivatsioon tagasi - sain kätte netist tellitud spordiriided ja olen ülirahul - tellisin M suurused pluusid, ise sisimas kartsin et jäävad ilmselt ikka väikeseks, aga ennäe, parajad! Juhuu, olen nii rahul! Seega, ülemine pool on juba enamvähem, tuleb minna oma keha alumise poole kallale ja sealt võtta need 5,5 kg mis ideaalkaaluni on smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Edu ja päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 18. January 2013, kl 09.19

Ja veel - ursull - rasvad saad kätte, kui sööd erinevaid pähkleid ja seemneid. Need head rasvad ka! Ja tavaline või mitte margariin, olen hakanud ise siin olles taluvõid sööma.
Õlid ka muidugi, aga just pähkli-seemnesegu õhtul viib mul rasvad normi.
Edu sulle ja supertubli oled!
Tegelikult oleme kõik tublid, sest me oleme siin ja tegeleme endaga!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 18. January 2013, kl 09.23

Muidugi on tore, et kõigil nii head tulemused on, aga tegelikult on esimesel nädalal ikka veel selline tunne, et see pole ikkagi päris kadu.... sest kui me täna ühe mõnusa õgimisaktsiooni korraldaks siis oleks ju homme sealsamas tagasi kus esmaspäevalgrinning smiley Enne 4-5 kilo vist mingist kaost rääkida ei saagi. Nii et seetõttu ootan hoomis järgmist reedet põnevusegasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Sabazios
Kuupäev: 18. January 2013, kl 11.38

Tere! Minu tänane kaalunumber 74,8!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 18. January 2013, kl 11.49

Meie duell on väga ilusasti alanud.
Kokku kadunud juba 6,4 kilo. Hetkel on puudu veel Katzi, Cocochaneli ja Kakukai tulemused.

Palun katsetage veelkord selle teise kaalutabeli lingiga. Mulle tundub, et peaksite nüüd kõik andmeid nägema. Andke palun teada kui ikka ei näe.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Viira
Kuupäev: 18. January 2013, kl 12.15

Mina näenwinking smiley Kõik ok.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Kakukai
Kuupäev: 18. January 2013, kl 13.34

Hei, minul algab tõsisem kaalu langetamine alles tänasest pihta, seega mul võrreldes tabeli algandmetega väike pluss. Tänahommikune kaal siis 64,4 kg. Järgmiseks reedeks loodan juba miinuseid näidata. winking smiley

Minu kõige suurem probleem on vähene liikumine ja õhtused söömised. Neid kahte harjumust tahan selle duelliga muuta. Kui suudan järjekindlalt liikuda ning oma toidukorrad võrdselt päeva peale ära jagada, siis usun, et kaal hakkab ühtlaselt langema.

Jõudu, head duellikaaslased! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: annike
Kuupäev: 18. January 2013, kl 13.41

Kakukai, palun anna oma pikkus ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Kuupäev: 18. January 2013, kl 14.37

Tere, minu numbriks täna on 78,4kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KORDUSKATSE
Saatis: Zant
Kuupäev: 18. January 2013, kl 16.21

Tabel on superilus!
Ja numbrid sinna ka on ilusad ja veel ilusamaks lähevad!
Kaunist nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 15


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.