Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 2 / 6
Re: Koos on kergem
Saatis: tutuna
Kuupäev: 30. January 2013, kl 14.04

Driimer- seda küll, aga maili-aadress sisaldab tihti inimeste päris-nime aga siin ju kõik oma "varjunimedega" smiling smiley. Duellitajad ilmselt ei rikugi teiste tabelit aga kahjuks on see näha ka Googeldades täitsa suvalistele... Selle vastu ei oska kaitsta ilma isiklike aadressideta.Või on olemas mingi variant? Saab ka muidugi nii, et üks korjab andmed ja täidab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: driimer
Kuupäev: 30. January 2013, kl 14.42

Kui on soov hoida asi varjunimede tasandil, siis oleks tõesti parem viis, kui üks isik kogub kaaluabi.ee erakirjade vahendusel andmed kokku ja sisestab tabelisse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: turta
Kuupäev: 31. January 2013, kl 20.59

Saan juba tuttavamaks siinse keskkonnaga, aga jätkuvalt on mul probleem retseptide otsinguga. Tahaksin hea meelega kasutada näiteks hapukapsasuppi oma päeva menüüs, aga selleks, et seda sisestada tahan enne ka veenduda, et ained, mis on retseptiloetelus antud ikka minu omadega kattuvad. Päevikut täites ma retsepti sisuga tutvuda ei saa ja retseptiraamatus ei ole ühtegi otsingumootorit.
Ainult kategooria järgi ma ilmselt jäängi õiget asja otsima. Kas keegi oskab juhendada?

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: tutuna
Kuupäev: 31. January 2013, kl 21.37

Mina olen vahel teinud nii, et toidu nimetusse hakkad kirjutama näiteks kapsasupp, siis annab programm valida retseptide vahel mis sinna on sisestatud. Valin siis seal ühe ja panen kaalu ka. Kui see supp on läinud nö. toidukorra alla siis vajutad selle söögi nimetuse peale ja seejärel avab programm ka selle retsepti. Kui see kohe üldse ei klapi, siis kustutan ära ja proovin järgmise retseptiga. Muud moodi ei oska mina ka...

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: turta
Kuupäev: 31. January 2013, kl 22.05

Üritasin just oma retsepti lisada, aga ebaõnnestusin - ütleb, et e-mail on vale...ma ei saa muidugi aru, miks on retsepti lisamisel e-mail vajalik (samas minu oma ju ometi toimib kui foorumit jälgin). smiling smiley
Hetkel saan muidugi kasutada ka lihtsalt toiduaineid, aga kui retseptid juba mitmeid asju sisaldavad, siis ei tule nii väga välja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 31. January 2013, kl 22.05

Ka mina olen samamoodi toiminud nagu tutuna kirjutab.
Kuidas läheb?
Olen vaikselt end välja jalutama viinud, kui ei ole harjunud külma,jää ja üldse talvise väljas jalutamisega siis prr,on ikka jube küllsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: turta
Kuupäev: 31. January 2013, kl 22.42

Mul motivatsioon laes, sest olukord on lihtsalt juba nii kontrolli alt välja läinud ja enam ei suuda. Alustasin toitumisest - jälgin kiivalt kaloreid. Kui need kontrolli all, siis lisan muid tegevusi juurde. Talvel on libedaga eriti keeruline midagi väljas teha - isegi tööle minek tundub ukerdamisena (ja seda pole võimalik treeningpäevikusse vist ka lisada) smiling smiley
Kaalu peale ei lähe enne esmaspäeva - lugesin erinevaid soovitusi ja otsustasin, et nii on hetkel kõige õigem. Kuidas teistel?

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Iireke
Kuupäev: 01. February 2013, kl 11.25

Tere taas!
Ma olen ka seda meelt, et kui iga kõhutäie või tualetikasutamise järel kaalul käia, võib ennast hulluks ajada ja motivatsiooni hoopis kõikuma lüüa.... Korda nädalas kaalule ja seda objektiivsem saab pilt. Kui (nagu naistel periooditi esineb) organism hormonaalsete muutuste tulemusel nt. vett kinni peab või kaal ei taha ühel nädalal langeda, siis kuu lõikes ikkagi ju langeb. Suurt pilti tuleb pidevalt silma ees hoida, see aitab ree peal püsida. Väikesed vahe-eesmärgid toetavad seda.
Niimõtlen mina smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 01. February 2013, kl 21.50

alguse asi, ma ikka olen hommikul poole silmaga ikka kaalu poole, nii-ja naasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: tutuna
Kuupäev: 04. February 2013, kl 09.45

Hommik, minu number jääb täna teatamata, olen tööreisil ja tagasi homme õhtuks. Ilusaid numbreid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 04. February 2013, kl 09.55

Ilusat esmaspäevasmiling smiley

Mõõdas esimene nädal ja kui ma siin eelmises postituses ütlesin siis piilun ka kaalu. Seda ma ka tegin. Andis positiivse laengu, sest laupäevaks olin maha võtnud -1,0 kg.spinning smiley sticking its tongue out algas hästi.
Käisin vaikselt jalutamas, peale seda saun. Täna saan ennast analüüsida, kus tegin vigu, sest kaal täpselt samas, kus alustasin ehk 86,6kg, aga ma olen positiivnesmiling smiley. Tean,et sõin liiga vähe peale jalutamist ja sauna. Oleksin pidanud kgcal ikkagi täissööma, mis sest, et kõht sai täis.
EDU kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: rb
Kuupäev: 04. February 2013, kl 11.25

mul miskipärast ei näita muutust muutuste lahtris, kuigi kenasti kasutan koma ja värki. no igatahes olen teinud avastuse, et ma olen teisipäeviti veel kergem ja esmaspäeval just nädalavahetuse "kaaluga" grinning smiley juba kaks teisipäeva olen kaalunud 90 kg. aga et olla kenasti aus, siis panen ikka esmaspäevase numbri.

pärit olen tartust. smiling smiley
natuke lahja päevikutäitja olen olnud viimase nädala jooksul sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Iireke
Kuupäev: 04. February 2013, kl 11.35

Mul tuli -1,9 esimene nädal. Annab hoogu juurde küll. Suur rõõm. smiling smiley Olen püüdnud ilusti kaloraaži täis süüa, üksikutel päevadel on jäänud sinn 75-85% täituvuse kanti. Ca 3 x nädalas tuleb ette ka mõtestatud füüsilist koormust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: turta
Kuupäev: 04. February 2013, kl 17.48

Tubli Iireke!

Kindlasti jõuan ma ka mingite normaalsemate numbriteni kui -0,7 hommikuse kaalumise järgi. Hetkel puudub aktiivne liigutamine minu päevakavast täiesti, kuna ei taha end liigselt uute harjumustega stressi viia.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: moan
Kuupäev: 04. February 2013, kl 18.37

Tere!
Esiteks tahan öelda, et me olime väga tublid see nädal! Loodan, et motivatsioon kuskile ei kao smiling smiley

Endal on veidi rohkem kui -2 kg, üritan jälgida mida, kui palju ja millal söön, samuti käin jalutamas iga päev. Aga kindlasti aitas ka kopsupõletik smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Iireke
Kuupäev: 04. February 2013, kl 23.01

Loodan, et oled siiski paranemise lainel, moan. Tervis ikka kalleim vara thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: rb
Kuupäev: 05. February 2013, kl 10.22

Samad soovid ka minu poolt! smiling smiley Tervena jaksab rohkem.

Tegelikult oleks vist vaja nõu - kaalusin end ka täna hommikul ja mis ime - kolmas teisipäev järjest olen 90 kg (igal esmaspäeval olen olnud 91 confused smiley, vt tabel) ... ja eile ma käisin isegi synnipäeval, et ei saa just öelda, et oleks toidu arvelt kergem.
Kuidas seda hoida? 90t, ma mõtlen. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Iireke
Kuupäev: 05. February 2013, kl 14.08

Aga kui kõrgelt/kaugelt sa oled oma 90-91 kg- ni tulnud, rb? Kas võib ehk olla nii, et ongi seisak, keha kohaneb. Seda pidi ette tulema. Keegi foorumis just hõikas, et suutis seljatada oma 1,5 kuud kestnud seisaku...
See muidugi väga personaalselt Sinu asi, aga oled ikka jäägitult aus oma söödud toitu kirja pannes?

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 05. February 2013, kl 14.47

Vaatasin meie tabelit, olete kõik väga hästi alla võtnud, tublidsmiling smiley

Mul sama kaal veel ka täna, niiet seisabsad smiley Tundub,et Harjumaa metsad ootavad mind jalutama, suunaga Kuusalu poole...aga olen positiivnewinking smiley
Olge terved!

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: turta
Kuupäev: 05. February 2013, kl 17.45

Minul tekkis siin vahepeal mõte, et võtaks midagi koos ette - lepiks kokku ühe suvalise päeva ja tegevuse (näiteks läheme kõik laupäeval ujuma - igaüks oma elukohas) ja siis läheks "kogu kambaga". Mõtlemise küsimus muidugi ja mitte rohkem kui korra kuus - see oleks lihtsalt niisugune väljakäidud idee. Selge see, et paljudel meist ju pered ja eks eelarvega peab ka arvestama - aga eks siis saab lihtsalt midagi odavamat välja mõelda..

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Iireke
Kuupäev: 05. February 2013, kl 19.03

suurepärane idee, turta! thumbs up ma laupäeval ujuma ei saa minna, aga näiteks kokku leppida, et teeme mingil päeval kindlasti trenni.
nt mina mängin kindlasti neljapäeval sulgpalli cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: tutuna
Kuupäev: 06. February 2013, kl 09.10

Väga lahe idee. Olen korjanud kuskilt omale vastiku köha ja hullu nohu aga ehk olen juba laupäevaks kobedam, kui olen piisavalt joonud ingveri teed. Ujuma ei julge veel minna (köha-nohu pärast) aga õue kõndima võiksin laupäeval minna küll. Jõudu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: turta
Kuupäev: 06. February 2013, kl 21.56

No väga tore! Tundub, et meil tuleb ühine aktiivne nädalalõpp. Just enne sõbrapäeva. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Kuupäev: 07. February 2013, kl 02.39

Tere!
Palun, kas võtate ühe hilinenud kaaluka shokohooliku veel enda hulka? Elan tegelikult Belgias ja olen pidevalt jälginud võimalust, et ühineda siin mõne grupiga (kuidagi tundub, et eesti keeles on kaalu langetada lihtsam smiling smiley ). Ja nüüd magasin maha teie duelli alguseconfused smiley Olen 176 cm pikk ja kaalu 95 kg. Ja heade asjade poole pealt - käin juba laupäeviti ujumas...ning sel suvel enam ei taha nii raskena kodumaale tulla....

Edu soovides ja teie otsust ootama jäädes,

Shokohoolik

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Iireke
Kuupäev: 07. February 2013, kl 09.56

Muidugi oled sa teretulnud smiling smiley Loodetavasti nüüd tabeli haldaja märgib su sisse esimesel võimalusel. Ei jäeta kedagi ree pealt maha ning kindlasti on eesti keeles kergem kaalu jälgida, sest su keha on ju eestlane. Kuulab ehk nii ka paremini sõna winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 07. February 2013, kl 14.34

Teretulemast Shokohoolikdrinking smiley

Turtal väga hea mõtesmiling smiley
Mõtlesin ka sel laupäeval vesivõimlemisse minna siis oleksime peaaegu koos...aga

Sain teada, et külalised tulemas nädalavahetuseks. Heameel,et ikka külla veel tullakse ja aega võetaksesmiling smiley
Linnud täna lausa röökisid, vist ei ole kevad enam kaugelspinning smiley sticking its tongue out


Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: turta
Kuupäev: 07. February 2013, kl 17.18

Tere tulemast shokohoolik!
Mulle hakkab üha rohkem see asi siin meeldima! Olen minagi jõudnud arusaamisele, et eesti keeles on lihtsam kaalu jälgida. smiling smiley ja koos on täiesti teine asi - igaüks elab oma elu, samas kuidagi on tekkinud mingi seltskond (selline "oma"winking smiley ja nii hea on vaadata kui hästi läheb! Samamoodi olen arvamusel, et kui seisu(tõusu)nädalaid vahele tuleb ei jää meist keegi grupist välja!!
Ikka koos edasi ja sära silma!

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: tutuna
Kuupäev: 07. February 2013, kl 20.01

Tere tulemast shokohoolik! Oled tabelis kirjas. Tabeli lingi ja muu info tabeli kohta leiad 1.-selt lehelt. Kui hätta jääd, küsi üle. Oled jätnud märkimata soovkaalu aga pane see siis ise tabelisse kirja.
Meil ka laupäeval sugulased külla tulemas ja kardan juba ette, et meie ülihead puuahjus tehtud ahjukartulid saavad jälle kaalu plusspoolele. Aga proovin olla tugev smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Kuupäev: 08. February 2013, kl 09.30

heihei, kas oleks juba lootusetult hilja liituda??
Hetkel kaal 97 kg, hetkene eesmärk oleks -20 kg 5 kuuga...

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 09. February 2013, kl 12.49

tere,tere Mannaterasmiling smiley
kift nimi!
Kui meie vanusegrupp sobilik on. Esmaspäeval käime me kõik kaalul ja punnime edasi ilusama mina nimelspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 2 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.