Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Saatis: KairiK
Kuupäev: 01. February 2013, kl 09.51

Tere,

Kas saaksin ka veel liituda? Oleksin väga rõõmus!

Pikkus 164 cm ja kaal 65,5 kg (täna), eesmärk 62,5.

Palun andke teada, kas mahun veel kampa.

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Saatis: käps3k
Kuupäev: 01. February 2013, kl 10.52

Kuna uut teemat veel pole, siis kilkan siia, minu tänahommikune tulemus on 63,4kg. Edukat langust meile kõigile ja soovin, et kõik saaks oma ideaalkaalu kätte hiljemalt 1.mai. smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Kuupäev: 01. February 2013, kl 11.13

Nonii tegin meile uue teema DUELL: 5 ette
et siis võime nüüd kirjutada sinna oma tänased kaalud, loodetavasti kõigil ilus number alustamiseks!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Saatis: mecats
Kuupäev: 01. February 2013, kl 12.36

Liituksin meeleldi Teiega, ei ole samuti varem üheski duellis osalenud.
Olen saanud suuuuurte kiusatustega võideldes 60,6 kg pealt 58,4 peale, üritaksin veel 3 kg maha raputada-raskem osa jäänudsmiling smiley).

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Saatis: kalka
Kuupäev: 04. February 2013, kl 17.32

soovin kaa liituda. olin "vanasti" 58-59, siis jätsin suitsetamise jne ja olingi 72. nüüd vägisi olen saanud 63,9 peale, enne jõule nägin isegi 61,4 ära.
duell distsiplineerib!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Saatis: käps3k
Kuupäev: 04. February 2013, kl 19.50

kalka, tule meie duelli teema alla : 5 ette. Seal tabel ja kaalu nubmrid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Kuupäev: 21. February 2013, kl 12.59

Sooviks ka liituda.
Hetke kaal 61,6 ja soovkaal 55kg. Tundub ulme, et ma sellega hakkama saan, aga noh.....elame, näeme winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Saatis: pontsa
Kuupäev: 22. February 2013, kl 14.14

Hei, ma liituks ka teiega smiling smiley

hetkekaal 61.4 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: OTSIN DUELLIKAASLASI umbes 60kg ringis, võib ka suurema kaaluga muidugigrinning smiley
Saatis: pontsa
Kuupäev: 22. February 2013, kl 14.21

Või kui ei saa liituda enam, siis äki need kes soovivad teeksime uue duelli (sorry et seda teemat siin risustan). Olemas on suhteliselt automaatne tabel, mille ma tegin eelmise duelli jaoks (näeb välja selline : [docs.google.com] . selle saab kerge vaevaga kopeerida lihtsalt ja nimed/kuupäevad asendada uutega).

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.