Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 15. March 2013, kl 14.44

Vaadates tagasi möödunud nädalale, on emotsioonid vastandlikud. Olen kogenud nii rõõmu 15 km jooksmisest kui ka olnud haige. Taastunud ning alustanud uuesti, tehes liiga enda liigestele. Täna paistab siiski päike ning vaatamata sellele, et kaal koormuse tõuste (jooksin nädalaga kokku 58 km ja käisin 7 km ) esialgu kasvas, on see võrreldes eelmise reedega siiski 400 grammi vähenenud. Minu unistuste kaal on 1,2 kg kaugusel.
Järgmisel nädalal võtan rahulikumalt – üle 8-9 km korraga ei jookse ning lisan nädalasse ka paar ujumise päeva. Olen end palju ka harinud ning õnneks jõudis õige info, kuidas koormust järk-järgult tõsta, minuni õigel ajal. Võtsin kohe, kui jalad süldiks muutusid, koormust vähemaks ning ühel päeval üldse ei jooksnud, vaid käisin. Sain ka teada, mis asjad on taastavad treeningud :-) Tagantjärgi oleme me kõik targad eksole, aga tõesti, edusammud ju innustavad end proovile panema ning piire kompama.
Ma olen kindel, et kui ma end kätte võtan, siis märtsi lõpuks on mul ka eesmärk kaalu osas saavutatud. Kuidas kõik tegelikult läheb – selle osas esialgu sees veidi kripeldab. Järgmisel nädalal on ootamas ka paar pidupäeva. Alkohol ning head toidud teadagi minu eesmärgi saavutamist ei soosi. Aga proovin vähemasti piiri pidada.
Teile kõike kaunist ning lund veel jagub – meil on aega veel, meil on aega :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Banda
Kuupäev: 16. March 2013, kl 14.31

Ma ei tea sellest Harku jooksust midagi smiling smiley pean ka selliseid jookse vist uurima hakkama. Aga panin end kirja järgmistele jooksudele: SEB Maijooks, Tartu Olümpiajooks, Sügisjooksu distantsi mõtlen jätkuvalt veel, siis linnajooksudele: Eesti ööjooks Rakveres- seda soovitan väga!, Narva Energiajooks, Jüri Jaansoni 2 silla jooks smiling smiley
Ma ka nüüd 1 nädala pärast saan jooksutrenniga alustada, mees hakkab end koolitama ja ma lihtsalt rühmatrenni ei jõua aga see hea tegelt, siis ei pea jalgu järgi vedama nendel jooksuüritustel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 24. March 2013, kl 10.27

Kas teemaalgataja võiks olla nii kena ja uuendada kaalutabelit?
Tänud!
Kuidas teil on nädal möödunud? Minul ülimalt vastandlikult. Nii kiire on olnud, et reede hommikul unustasin end kaaluda. Õhtul trennis siis tuli meelde, sisestasin siis päevase kaalu.

Igatahes on mul hea meel, et järgmine nädal paistab tulevat töö mõttes vähem stressirikkam. Kool läheb muidugi lahti ja laste õppima utsitamine on paras ettevõtmine. Aga ehk tuleb kord kevad ning värske õhk ja päike annab jõudu!

Jõudu teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Siesta
Kuupäev: 25. March 2013, kl 10.38

Nii tabel on nüüd ok! Kahjuks pole endal seal midagi ette näidata, teised on taas tublid olnud. Loomulikult olen ikka pidevalt valvel ja proovin alla võtta. Lootsin küll, et saan kevadega soovitud vormi, aga pigem jääb see ikka suveks hoopis. Vaatan hoolega, et kaalu ei lisanduks ja kaalust alla tahaks ka saada. Elutempo dikteerib siin mõned asjad...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Banda
Kuupäev: 25. March 2013, kl 16.26

Mul haige olemise nädal jätkub, naiste asjad peaksid ka saabuma nädala lõpuks,seega pole minul mingit muutust loota. Nii lihtsalt on ikka minna libedale teele, tahad kiiret energiat saada, et lastega tegeleda jõuaks haiguse kõrvalt, siis ahmidki endale sisse cocat või võikud ja kaal seisabki. Täna on küll esimene päev kus ma olen normaalset toitu söönud ja ilusti vett joonud aga no järgmine etapp on jälle keha trenniga harjutamine smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 29. March 2013, kl 12.32

No minul said need "naiste asjad" eilseks läbi, ka kõht käis lõpuks läbi ja täna kaalun 52,8 kg:-) Märgin selle siis kohe ka tabelisse.

Imekauneid ja tervist hoidvaid pühi teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 29. March 2013, kl 12.59

Mul jälle see tsükli keskpaiga aeg ja meeletu magusaisu möllab. Aga olen piiridesse suutnud jääda ja täpselt 69kg e. -700g nädala saagiks. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 05. April 2013, kl 07.25

Vaatan, et eelmisel reedel on peale minu 2 inimest kaalu märkinud, mis toimub?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Banda
Kuupäev: 05. April 2013, kl 08.06

Võibolla kuskil siis sulas lumi varem ära smiling smiley Mina igaljuhul olemas ja sain nüüd haigusega kogutud liigsed kalorid ja vee enda kehast välja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Siesta
Kuupäev: 11. April 2013, kl 11.25

Pole see lumi siin sulanud midagi. Ma ei viibunud kodus, kahjuks teada ka, et vist kaal tõusis. Ma siin pigem üritan säilitada seda, mis on, et juurde ei tuleks. Väike dilemma on, homsest saab mul ettemaks läbi, kohe ma ei pikenda. Mõtlen, et suvel. Dilemma selles, et äkki peaksin hoopis vahet pidama - olen siin juba 2 aastat tegutsenud. Selline tunne, et ei oskagi ise midagi enam teha. Ometi peaks juba tarkust olema, teadlikult õiget kogust sööma vms. Saaks maikuu juba läbi, siis on juba teada, et saan end rohkem motiveerida, on rohkem aega endaga tegeleda. Ma olen ikka täielik stressisööja.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Siesta
Kuupäev: 11. April 2013, kl 11.29

Piilusin tabelisse ka...super õnnitlused Touslesamours! Nii tubli eeskuju smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 12. April 2013, kl 11.06

Tervitused! :-)
Minu kaal täna: 52,3 kg:-)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 19. April 2013, kl 10.19

Lahkun duellist, kuna siin ei toimu midagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 20. April 2013, kl 06.49

No ma panen ikka siia enda numbri kirja - 51,7. Muutus: 600 grammi.

Ei tea jah, miks siin nii vaikseks on jäänud!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.