Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 3 / 7
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: kessu94
Kuupäev: 15. February 2013, kl 10.08

minu kaal täna 59,5...see on minu jaoks meeletu kaalu langus smiling smiley pole juba 5-6 aastat nii vähe kaalunud

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 15. February 2013, kl 10.10

Ma vist ajasin midagi sassi või sain valesti aru, ok, sisestan siis ka ise oma kaalunumbrismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 15. February 2013, kl 10.21

Nüüd kaalust. 63,2kg, ähh eye rolling smiley , 400 plussis ja ma ei teinud selleks midagi erilist, samas ei teinud ka langetamiseks erilisi pingutusin, lihtsalt panin kõik kirja. Ega see mingi üllatus pole, sest kogu see minu kaalulangus on olnud väga vaevaline. Tühja sest ühest nädalast. Olen rõõmus, et number on ikkagi 63 ja see on oluliselt parem, kui varasem 65, kuhu ta koguaeg tagasi hüppas.
Tänu duellile on 1 nädal jälle mööda saadetud ja astun rõõmsalt vastu uutele väljakutsetele. Ehk.... viitsin see nädal rohkem trenni teha. See nädal tegin puhastuspäeva ja vaatasin üle oma toiduvaliku. Lisasin menüüsse värske mahla (punapeedi-selleri mahl- see on imehea), mõned toidulisandid, käisin ökopoes pudruhelbevarusid täiendamas.
See langus tuleb, ükskõik kui vaevaliselt, aga tuleb. Mäletan veel väga hästi seda päeva, kui kaal näitas 79kg. Siis tundus 6-ga algav kaal lootusetu unistus, nüüd püüan juba 5-te. Lahe.smiling smiley
Arvan, et miinuse peaks panema ikka eelmise nädala kaalust. Aitäh meie tabelitäitjale thumbs up
Edukat uut nädalat kaaslangetajatele smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: pekirull
Kuupäev: 15. February 2013, kl 12.23

Tänan samuti usinat tabelitäitjat ja leian et miinuse peaks panema ka eelmise nädala kaalust. See oleks ehk ka motiveerivam smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: keira
Kuupäev: 15. February 2013, kl 15.11

oh, ma ei saa nüüd päris täpselt aru, kes v kuidas neid kaalunumbreid sisestab? Ma ise miskipärast ei saa...Täna siis -600g ja kaal 61,0 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: Aivik
Kuupäev: 15. February 2013, kl 19.37

mina olen sisestanud praegu. kes tahab ise sisestada, saatke mulle oma mailiaadress (soovitavalt gmaili..) ja ma lisan õiguse smiling smiley Keegi võiks küll veel sisestada juhuks kui mul näpp katki läheb või midagi muud hirmsat juhtub..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 16. February 2013, kl 10.23

Heips, minu eilne kaal oli 59,3kg smiling smiley


Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: kalka
Kuupäev: 17. February 2013, kl 17.30

minul oli reedel ebameeldiv üllatus
64,4.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 21. February 2013, kl 13.01

Kas ma saan ka veel punti?
Alustasin eile ja hetke kaal 61.6kg. Soovkaal 55 kg.
Mitte ei tea, kuidas olen suutnud end nii käest ära lasta. Terve elu olen 55 kaalunud ja nüd kahe viimase aastaga 6 kilo selga kasvatanud....deem

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: mecats
Kuupäev: 22. February 2013, kl 06.42

Hommikut kaunit. Või noh kui kaunis, numbrid kaalul aeglased langema sel korralsmiling smiley)
57,2 smiling smiley)-muidugi kaunissmiling smiley)
Veel kaunim päev alaku!
Jaksu!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: pekirull
Kuupäev: 22. February 2013, kl 08.09

Hei, minu tänahommikune kaal 56,9. Võrreldes eelmise nädalaga siis -800g. Õnneks tuli ka natuke suurem langus muidu vaid paari saja grammi kaupa. Hakkan kohe trenni minema. Nädalavahetusel tõotab tulla jälle väike patustamine, aga see pidigi organismi käima tõmabama, eks järgmine reede ole näha. Edukat päeva teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 22. February 2013, kl 09.21

Rõõmsat algavat päeva kõigile!
Minu hommikune kaal 58,9, seega siis tagasi oma kahe nädala taguses kaalussmiling smileyTegelikult sain sel nädalal ka 58,6 kätte, aga siis hüppas üles tagasi. Ei lase ennast kõigutada ja üritan edasismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: KairiK
Kuupäev: 22. February 2013, kl 14.23

Hei!

Minu nr täna 65,8 ehk siis seisak võrreldes eelmise nädalaga!

No igatahes esimesed päikesekiired tuletavad peagi saabuvat kevadet juba üsna kõvasti meelde ja see annab motivatsiooni kindlasti!

Eks pingutame edasi!

Kas jagate nõuandeid/nippe ka, et mida hetkel teisiti teete? Kuna kõik meil vist enam-vähem normaalkaalus (kuna pikkusi ei tea, siis eeldan smiling smiley) , siis on see langus ka üsna raske tulema, mina tundun kõigile teistele saledana aga ise tunnen kogu aeg, et 3-4 kg tahaks maha raputada!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: Minnil
Kuupäev: 22. February 2013, kl 15.22

Minul täna 59,1 - väikselt tõusis siis. Ei tea küll, miks, sest teisipäeval oli 58,00.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 22. February 2013, kl 15.47

Hakkasin järgima üht toitumiskava ja olen sellest nüüd 8 päeva kinni pidanud, v.a esmaspäeva õhtu, siis sai klaas roosat veini joodud. Aga mis kõige olulisem - ostsin köögikaalusmiling smiley Omaenese tarkusest ei tulnud siin midagi välja...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: kata89
Kuupäev: 22. February 2013, kl 20.00

Kas saaksin teiega veel liituda?

Kaal 64,8kg ja sooviks suveks 55kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: keira
Kuupäev: 23. February 2013, kl 10.17

nonii, raske nädal oli, lausa kilo juures. seega 62 kg seekord. üritan edaspidi tublim olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: kessu94
Kuupäev: 23. February 2013, kl 11.10

minu kaal 22 veeb oli 58,5

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 23. February 2013, kl 11.13

Ei ole mul ka midagi väga hõisata, kaal näitas 62,9, võrreldes eelmise nädalaga küll miinus, aga neljapäeva hommikul oli oluliselt vähem. Hea, et me siin kõik ühes kaalus oleme, siis käib kemplus grammidega siia-sinna. Duellitaks 100 kilostega, kes iga nädal 2 kilo kaotavad, siis tuleks kohe masendus peale. Nüüd lohutad ennast, et Sa ei ole üksi thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 24. February 2013, kl 10.47

Hea, et kaalumine reedel oli, poja eilse sünnipäeva tagajärjel on mul 500 g juuressmiling smiley Loodetavasti olukord siiski normaliseerub paari päevaga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: Aivik
Kuupäev: 25. February 2013, kl 05.58

Ma ei saa kaks nädalat kaalule ligi, seetõttu jääb kaalumata. tabelit üritan täita, aga seda ka telefonist nii, et kui see kõige ilusam välja ei näe, siis midagi pole teha. smiling smiley lõbusat kõhnumist!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: susan
Kuupäev: 25. February 2013, kl 08.41

Tere!

Soovin ka 5 ette seltskonnaga liituda. Läinud reedel (22.02) oli kaalu 66,6 kg ning eesmärgiks on 59,2 kg saavutada. Viimati oli nii palju ehk 15 aastat tagasi ja praegu tundub see natuke utoopilise kaaluna (kuigi antud leht mul sellise eesmärgi soovitas võtta), kuid loodan leida siit motivatsiooni ja selle toel püüan ennast distsiplineerida.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 25. February 2013, kl 09.37

Oi kallid duellikaaslased, nii tore on siin tagasi ollagrinning smiley Nimelt olin vahepeal haiglassad smiley Igaljuhul võib mu reedeseks kaaluks 22.02 märkida 59,0. Väike tagasilöök, kuid vabandan ennast välja suure stressi ja pingega. Mul oli operatsioon jalaga, see tõmbab nüüd treeningvõimalusi ka kõvasti koomale, kuid samuti väljas söömise võimalusiwinking smiley Üritan nüüd ennast kuidagi järje peale tagasi saada igaljuhul ja erinevaid jalatõsteid ja kõhulihaseid võib kasvõi hommikust õhtuni tehagrinning smiley

Selleks reedeks sean eesmärgiks oma ilus 58,5 tagasi saada ja järgmisel nädalal ehk siis ka juba languswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: susan
Kuupäev: 01. March 2013, kl 07.27

Minu tänane kaal on 64,6 kg, mulle sobib.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 01. March 2013, kl 08.09

Minu tänane kaal on 60,2kg. Ehk siis kuskil pooleteise nädalaga -1,4kg. Super! the finger smiley
Ja no oleks ilmselt rohkem olnud, aga eile kukkusin sööma ja ikka korralikult...nutella šokolaadikreemid värgid. eye rolling smiley
Ja liikuda oleks võinud ka rohkem. Aga ausalt öeldes kimbutas mind ikkagi õhtuti nälg. Käis pidev võitlus iseendaga.
Igal juhul on hetkel motivatsioon laes ja loodan, et uuel nädalal on visanud siis viie ette!
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: pekirull
Kuupäev: 01. March 2013, kl 08.18

Hei, minu tänases kaalunumbris on näha eelmise nädvahetuse mõjusid. 57,1 kg ehk siis +200g. Ei saa üle ühe päeva patustamist lubada, tuleb kohe pluss nagu karta oligi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: mecats
Kuupäev: 01. March 2013, kl 08.43

Tere, patustamist jagus nii, et loobusin üles märkimisest ja nii terve eelnev nädalsmiling smiley), alul vaatasin, et opaa, kaal ikka languses, aga eile ja täna ikka nati muutus kalunumber smiling smiley)
Minu tänane kaal siis 57 kg-õnneks kaks kuud ja kaks kilo-vast saan mäelesmiling smiley), on ju tõde, mida vähem, seda raskemgrinning smiley
Päikest ja tahtejõudu kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 01. March 2013, kl 09.52

Hei kaasvõitlejad,

Minu hommikune kaal oli 58,2. Olen rahul. Kolmapäevane mahlapäev aitas tugevalt kaasa. Püüan seda nädalavahetusega mitte ära rikkudasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 01. March 2013, kl 10.07

Seekord saime kaaluga kaubale ja ta näitas õigel päeval õiget numbrit grinning smiley 62,1kg , ma saan aru küll, et see on see samm edasi, millele tuleb kohe tagasi samm, aga tore ikkagi nii väikest numbrit näha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: keira
Kuupäev: 01. March 2013, kl 11.37

Mul kahjuks muutusteta, 61 kg ikka.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 3 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.