Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 6 / 7
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 05. April 2013, kl 09.35

58,8. 1,1 kg juures, no ei taipa, kust see tuli...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 05. April 2013, kl 10.22

61,2kg. Eile näitas veel hoopis suuremat numbrit. Mõtlesin, et võtan asja veidike rahulikumalt, noh et hoian tasakaalus või nii. Selle peale hakkas kaal kerkima meeletu hooga. Praeguseks olen siis seal, kus olin viimati 15 märts. 6 päeva püsis 61,9 peal, nagu trükitud oleks sinna, aga täna hommik andis lõpuks alla. Väga närviliseks tegi. Loodetavasti on nüüd see trepiaste jälle seljatatud ja järgneb rahulik kulgemine alla poole smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: kessu94
Kuupäev: 05. April 2013, kl 13.23

58,7, hakkaks juba langema...pikemat aega on üks ja sama kaal grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: susan
Kuupäev: 05. April 2013, kl 15.26

59,6 kg täna.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: keira
Kuupäev: 05. April 2013, kl 16.35

ikka 61 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: pekirull
Kuupäev: 05. April 2013, kl 20.15

Seekord siis 55 kg. Ehk -500g. Aeglaselt, kuid siiski langus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 06. April 2013, kl 10.02

Hei. Jõudsin alles eile hilisõhtul koju, seega kaalusin ennast täna. Kaal siis peale kahte nädalat puhkust 60,3kg. Ehk siis +500g. Ausalt öeldes arvasin, et olen alla võtnud, sest olemine oli kuidagi.....parem eye rolling smiley Ja jälgisin ka mida sõin, nii et lootsin ikka paremat. Aga no mis seal ikka. Nüüd uue hooga. Minu jaoks on see duell 5 ette ikka totaalselt sõna-sõnalt võetav, sest pidevalt ikka üks nädal viis ees, siis jälle 6....deemconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 12. April 2013, kl 07.47

60,9kg. Seega on jäänud ainult kiloke, mis mind 5-st lahutab. Tundub nii lähedal, aga samas nii kaugel. Igatahes siis tuleb pidu smiling smiley
E
Kas olete märganud, et meie duell hakkab vaikselt otsa saama. päris soovitut ilmselt ei saavuta enam, aga 5 peaks ette saama küll ja see rahuldaks mind ka . the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 12. April 2013, kl 07.51

ETTEPANEK. hot smiley
Kuna 1.mai pole reede, siis teen ettepaneku, et tõstame lõppkuupäeva 3.maiks. Siis oleks täpselt 3 nädalat veel ja pääseksime üldarvestusse ka. smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: pekirull
Kuupäev: 12. April 2013, kl 08.35

Tänane kaal 54,6 kg .Eelmise nädalaga võrreldes siis -400g. Olen nõus, et võiks 3 mai siis panna lõppkuupäevaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: Aivik
Kuupäev: 12. April 2013, kl 08.41

täna 63.3. Panen 3. mai lõppkuupäevaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 12. April 2013, kl 16.05

Mul kahjuks pluss ja tulemus 58,5kg sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: kalka
Kuupäev: 12. April 2013, kl 22.49

ma olin pikalt puhkusel ja seda on näha ka kaalunumbril.
häbi on seda tunnistada ja šokk on meeletu.
lakun vaikselt haavu ja üritan taastuda sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: susan
Kuupäev: 15. April 2013, kl 08.56

59,5 kg sel reedel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 16. April 2013, kl 07.47

Miks meid nii väheks on jäänud ? eye popping smiley Nimekirjas on 24 nime, aga viimast kaalu esitas juba eriti vähe inimesi. Vahet ju pole, kas üles või alla poole kaal läinud, oluline on see välja hõigata, siis on palju rohkem motivatsiooni järgmisel nädalal jätkata.
3 nädalat on veel jäänud, tulge kõik nurga tagant välja ja lõpetame uhkelt-palju arvuliselt ja mõni grammike läheb ikka maha grinning smiley smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: mecats
Kuupäev: 16. April 2013, kl 16.38

Tere, pole juba pikalt arvutiga sinasõber olnud, kuna tegemisi ja jooksmisi lastega, pluss haigused ja kuna oma toitumine on unarusse jäänud, et siin mitte tabelit täita, unustasin sootuks ka oma numbrid lisada...kuigi jh, mis siin ikka lisada, pole just rõkkavat...kalendris siiski kõik olemas ja
5.04 oli see kaal 57,4 ja
12.04, oli mu kaal kahjuks 57,7
-paistab, et ma asjast valesti aru saanud ja muudkui tõusuteelgrinning smileyD, no veel pisut vähem kui kolm nädalat...eilsega kuidagi tunne, et tahaks tubliks hakata-ehk meelitav kevad mõjub ja aitab sulatada kilodsmiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: mecats
Kuupäev: 16. April 2013, kl 16.40

PS! Tugev TUBLI langetajatele, kes meie seas.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: mecats
Kuupäev: 19. April 2013, kl 05.46

57 täna hommikul see number smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 19. April 2013, kl 07.45

Täna hommikul 59,6 kg. Ehk siis õnneks sain jälle 5 ette. Tahaks nii väga juba numbrit 58 näha. Loodan, et paari nädala pärast näen ka smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 19. April 2013, kl 07.46

60,5kg. See viis laseb ennast ikka südamest oodata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Kuupäev: 19. April 2013, kl 08.31

Hommik, minu tänane kaal 57,4kg - nädala miinus 1,1kg smiling smiley Olen nädala haige olnud juba ja no ei ole liikumist, masendav, aga vähemalt sain peaaegu üleeelmise ndl. tulemuse kätte smiling smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: susan
Kuupäev: 19. April 2013, kl 15.25

59,4 kg. Ma tegelen praktiliselt kaalu säilitamisega juba, eriti mahasaamise programmi enam peal ei ole, aga eks liigub vähehaaval allapoole ikka.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: pekirull
Kuupäev: 20. April 2013, kl 22.04

Minu kaal 54,5. Ehk miinus 100gr. Kui poleks pea igaõhtuselt natuke rohkem patustanud, oleks miinus ka suurem. Järgnev nädal annab võimaluse olla tublim .

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: kalka
Kuupäev: 21. April 2013, kl 11.27

65 nuuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: mecats
Kuupäev: 21. April 2013, kl 19.50

Tere, ma siin maadlen edasi -tagasi kiloga, ja nyyd tabelisse mulle joonistatud ühe kakleva kilo asemel kaks...edastasin kaalu 57, mitte 59 smiling smiley), annaks jumal, et see apsakas pole sisetunne tulevikkugrinning smileyD, vast inimlik näpukassmiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: mecats
Kuupäev: 26. April 2013, kl 06.24

57 jätkuvalt-mis minu käes, see minu oma-ei taha kohe loovutada veel kasvõi kilokest....mhh, aga lootust on, sest eile nägin kaalul 56,6....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 26. April 2013, kl 07.58

60,0 the finger smiley Algul vilkus kaalul 59,9 ja siis saabus 60 ning see jäi, 3 korda proovisin, koguaeg sama lugu grinning smiley Kõigist graafikutest lootusetult maas moody smiley Igatahes on mul viimasel nädalal lootus siiski 5 ette saada tongue sticking out smiley See pole just 57, nagu plaan oli, aga lihtsalt 5 oleks ka tore smileys with beer Minu keha ei suuda sellest kaua oodatud 6st lihtsalt enam loobuda, kunagi tundus ka 6 täielik ulme, siis kui 8 ees oli drinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: Pauliita
Kuupäev: 26. April 2013, kl 08.02

Püüdlen ka pidevalt 59-60 kanti aga mite kuidagi ei jõua sinna. ma ilmselt ei oska nii hästi oma toitumist korrigeerida. Eks see tahtejõud ole ka tähtis. Ma ei suuda kuidagi magusast loobuda. Hetkel olen 65, kuigi nädal-kaks tagasi olin 63 juba, siis tundus et asi liigub, nüüd jälle tagasilangus. Ma ei tea mida oma söögist veel välja jätta, et see langeks. grinning smiley 3 kuud aega veel see 3-5 kilo maha saada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: pekirull
Kuupäev: 26. April 2013, kl 08.09

Minu kaal 53,8 kg. Ehk siis eelmise nädalaga võrreldes -700gr. Olen väga rahul, kuigi eesmärki järgmiseks nädalaks küll ei saavuta. Samas jätkan kindlasti selle suunas, et suveks ikka kätte saan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 5 ette
Saatis: käps3k
Kuupäev: 26. April 2013, kl 09.41

Pekirull, Sa pead sellise kaalu puhul nime vahetama grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 6 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.