Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Saatis: niirt
Kuupäev: 15. February 2013, kl 07.29

Tervitused kõigile tublidele langetajatele smiling smiley

Vaatan, et esimesed varahommikused kaalujad juba hõiskavad oma taaskordsest miinusest smiling smiley
0,5 kg nädalas on väga korralik langus, TriibulinePingviin13 ja seda eriti peale kilo-sõbralikke valentinipäeva suupisteid.
Minu number ilmub tabelisse pühapäeval, kuna just siis jõuan tagasi lähetusest ning avaneb ligipääs kodusele kallile kaalule.
Seni hoian pilku peal teie langetatud kilodel ning hoian seeläbi oma motivatsiooni kõrgel spinning smiley sticking its tongue out

Nauditavat nädala viimast tööpäeva cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 15. February 2013, kl 11.06

Tervitus!

Oli see vast nädal! Üleeile sai söödud 2 naabrinaise tehtud vastlakuklit (lisaks hernesupile ja karaskile ja munavõile smiling smiley) ja eile Sõbrapäeva puhul väike koogitükk. Mõlemal päeval läks päevanorm üle 6-7%.
No see -1,4 kilo on küll natuke palju muidugi. See on vist see, et alguses langebki kiiremini kuna on mida alla võtta ja ega mul ei ole ühtegi korralikku patupäeva siiani olnud kus ei tahakski kirja panna mis söödud sai. Aga ega need tulemata ei jää ja sellepärast järgmistel nädalatel ootaksin ka pigem sinna 0.5-0.8 kanti seda miinust.
Kokkuvõttes ütleks, et viimase kahe nädala jooksul olen olnud ikka pidevas hämmingus sellest kui vähese söögiga tegelikult on võimalik hakkama saada. Varasemate toitumisharjumustega väga võrrelda nagu ei anna smiling smileysmiling smiley
Ja duellist on kasu! Ausalt! Kui ikka tean, et reedel on kaalumine, siis see teadmine on kukla taga valvel ikka terve nädala.
Kerget nädalavahetust kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 15. February 2013, kl 11.54

Minul tänane seis sama, mis eelmiselgi reedel. Tegelikult on ca 600g langust, aga kuna sõin eile õhtul hilja, siis see kajastub kohe ka hommikusel kaalunumbril. Tööl on väga tihe ja väsitav nädal olnud, loodan järgmisest nädalast uuesti rütmi saada, et saaks taas kõndima minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Saatis: anchey
Kuupäev: 16. February 2013, kl 09.43

Natuke kahju on +0,1 kg tuli juurde smiling smiley Ei tea kas on trenni tegemisest või milles asi, kaloreid üle ei söönud kordagi ja trenni jõudsin 3x. Loodan, et pigem kaal langeb edaspidi mitte ei tõuse enam smiling smiley Bondolino on meil eriti tubli, mis vigureid sa teed seal? grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Saatis: niirt
Kuupäev: 17. February 2013, kl 08.49

Nädal aega lähetumisi, ohtralt vastuvõtte ja võõrustamisi ning isetu külalislahkuse nautimist on jätnud minu kaalule oma jälje, milleks on +600 grammi sad smiley
Uus nädal lubab jälle trenni, saab ise valida oma söögipoolist ning elu kulgeb taas tavapärases rütmis. Lisastiimuliks kujuneb ilmselt vajadus Vabariigi aastapäeva vastuvõttudel vapustav välja näha spinning smiley sticking its tongue out

Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 17. February 2013, kl 10.50

Tere hommikust,

mõned plussid teevad ju tabeli kohe palju huvitavamaks, sest kes neid miinuseid ikka jõuab koguaeg vaadata tongue sticking out smiley Pea püsti ning küll järgmisel korral saame jälle miinused.

Mina olen kuskilt mingi vänge nohu saanud ning köha on ka päris tugev. Õnneks, et veel palavik pole oma nägu näidanud aga olan vapper ja loodan ka järgmisel nädalal miinust. Peaasi, et sul alateadvuses oleks see duell meeles (mind disiplineerib ikka kõvasti), sest tänu sellele on jäänud paljud ampsud olemata. Sest kevadele tahaks vastu minna ikka kergemana ja saledamana.

Ilusat pühapäeva ning meeleolukaid eineid.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 17. February 2013, kl 17.14

tere
olen kristiina kaal 69 kg ,kas oleks veel võimalik teiega liituda palun===))))smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 17. February 2013, kl 18.43

Tere Kristiinam,

minul poleks sinu liitumise vastu midagi ning loodan, et teised võtavad su avatud kätega vastu. Kaalumine meil reedeti ning pisut uut verd annab uut särtsu, loodan, et tabelisse panek ei ole raske grinning smiley

Edu meile kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 17. February 2013, kl 20.38

tere
aitäh
ma olen siin uus ja eriti ei saa veel süsteemist aru, kus te omavahel asju arutate ja kuhu märgitakse kaal jne
ilusat õhtutsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Saatis: niirt
Kuupäev: 18. February 2013, kl 07.47

Veider, kuidas aeg-ajalt ei piisa kohe üldse tavalisest peegelpildist, et saada realistlikku pilti oma välimusest. Meelte poolt vahendatav info saab ilmselt minu ajus küll automaatselt meelepärase manipulatiivse tõlgenduse osaliseks ning nii elangi ma naiivse teadmisega, et tegelikult pole hullu ühti ja et seda kaalu võib langetada küll - tervise huvides jne, aga TEGELIKULT näen ikka sama sale välja kui ma 175 cm pika ja 65 kilo raskena.
Aga siis juhtub kätte üks ilmsüüta foto, mis salamisi tehtud ning mille tarbeks ei ole olnud võimalust ette keerata oma näilise saleduse poosi ja kõmm! kogu mu senine illusoorne reaalsus saab purustet..
Tänasest taastasin oma igahommikused kaalumised, kuna raske on juhtida kaalulangetamise protsessi ilma jooksva infovoota, panustades lootusele, et iga nädal toob iseeneslikult kaasa vähemalt 0,5 kg kadu ning arvestus toimub automaatselt eelmise reede resultaadi alusel.
Tühjagi!
Täna hommikul kaalusin ma taas terve tonni sad smiley

Aga ärge pange mu varahommikust itku siin tähele ning langetage ikka edasi omas tempos ja omade süsteemide alusel, kuna teil näikse see toimivat.

Kindlameelsust meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 18. February 2013, kl 11.10

Tere tulemast kristiinam! Märgi aga tabelisse enda andmed ära ja siis reede hommikul sisesta õige kuupäeva juurde hommikune kaal. Omavahel arutamine käib täpselt selle järgi kuidas kellelgi tuleb tuju teiste duellitajatega oma meeleolusid jagada smiling smiley Selline tegevus on iga kell teretulnud, aktiivsus on oodatud smiling smiley

Minu nädalavahetus läks siis nii, et reede õhtu sõbrannadega India restoranis + kes-nüüd-mäletabki-mitu kokteili, laupäev oli vähe rahulikum ja eile hommikul kodused singi-juustu pannkoogid. Nii, et kui keegi tahab teada kas reedest esmaspäevani on võimalik sujuvalt 500g juurde võtta, siis uskuge mind, see on lapsemäng, ärge parem hakakegi ise seda üldse järele proovima smiling smileysmiling smiley
Aga reedeks on plaan ikka vähemalt 100g miinust näidata kui rohkem ei tule. Eile õhtul joodud Figura1 tee on oma mõju juba avaldanud smiling smiley ja nüüd lapsega õue pikemale jalutuskäigule!!
Minu viimase nädala kaalulangus muidugi oli ka otseselt seotud sellega, et just reede hommikul pikemalt tualettruumi asja oli. Et kui vahest on paar-kolm päeva vahet, siis õigel ajal käimine näitab kohe ka kaalu peal hoopis teisi numbreid.

Jõudu ja jaksu kõigile kuni reedeni! Minu patupäevad on nüüd igal juhul pikemaks ajaks läbi saanud ja iga amps läheb kirja. Rohkem enam oma kehaga eksperimenteerida ei taha - peale ülimageda plussi ei ole sellest muud tulemust niikuinii oodata!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 18. February 2013, kl 11.13

Ahjaa, niirt, aitähh, et jagasid oma emotsiooni! Täpselt minu mõte, et kui aeg-ajalt võib isegi tunduda, et äkki ei olegi asi nii hull, siis fotokaamera näitab igal juhul alasti tõde smiling smiley Selle eest juba ei põgene. Mul pole seda näilise saleduse kohta hetkel olemaski ja sellepärast on iga pilt ikka puhast reality strike smiling smiley
Ära heida meelt! Rühime ikka koos eesmärgi suunas edasi! Suvel näeme piltide peal juba oluliselt paremad välja, ei ole kahtlustki!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 18. February 2013, kl 11.58

Tere
aitah
ma yritasin end lisada tabelisse kuid ei onnestunud vist ((69 kg 1.60(
tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 18. February 2013, kl 14.10

Oled kenasti olemas tabelis. Märgi ainult eesmärk ka ära. Ja reede hommikul kirjuta siis hommikune kaal sinna kus on 3. nädal , 22.02.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 18. February 2013, kl 14.46

smiling smileywinking smileyaitäh
eesmärk oleks kasvõi 63 kg, kuid raske see 5 kg,,kaal olnud aastaid 67 ja ei lähe allasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 18. February 2013, kl 14.51

Küll ta läheb!! Hakka aga ilusti igat ampsu üles märkima ja vaata kuidas kaal langema hakkab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 18. February 2013, kl 15.15

[www.hingepeegel.ee]
smiling smiley
ma ka loodan..=)
kas põhiline on kalorid täis süüa ja trenn?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 18. February 2013, kl 15.59

Eks see on individuaalne, aga minu puhul toimib ikka 99% kaalu alandamisel toitumise jälgimine. Trenn on väga tore ja vormib kenasti, samas suurendab ka söögiisu. Kui suudaks toitumist jälgida ja trenni teha, siis oleks tulemus kindlasti kõige parem. Meie duellis on päris mitu tublit trenniinimest. Loodan, et nad kirjutavad oma nägemuse sellest asjast.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 18. February 2013, kl 16.11

Vett joo ka kindlasti. Mul on see ikka ka väga oluline. Nii kui vett ei joo, pole üldse õiget tulemust.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 18. February 2013, kl 17.47

aitäh Bondolinosmiling smiley
.kas saad natuke veel mind juhendada siin palun?mul nimelt selline küsimus, et kuidas peab toidupäevikusse märkima lihapirkuas ja kapspirukas kas 1 tk või peab ära kaaluma nad?oli natuke kiire päev ülikoolis ja sõin ära 2 pirukat ja hommikul putru ja banaani enam ei julgegi süüa, kuna kaloreid ei näita täpselt ja äkki na dongi täis?ja veel selline küsimus, et ütleme kas see loeb mida ma söön, et kaal langeks ja kalorid täis saaks, kuna kui sõin t'na ära 2 pirukat see vist hea ei ole!!!
ilusat õhtut

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 18. February 2013, kl 21.17

Tere, Kristiinam! Kaaluabisse tuleb kõik toidud-joogid märkida grammides, seega jah, kõik asjad tuleb üle kaaluda. Söömise kohta niipalju, et oluline on kindlasti täis süüa baasainevahetuseks vajalik kalorinorm. Oma kalorinormi saad välja arvutada sellel lehel: [struktuur.net] Kasulik oleks süüa ikka tervislikku toitu, pirukad sinna alla ei kuulu, kuigi vahel ju võib. Edu Sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 20. February 2013, kl 07.21

Hommikust,

TriibulinePingviin on ikka haiguse lainel aga kuidagi on mul õnnestunud vist midagi õigesti teha, sest kaal on ikkagi langenud... Natukene küll aga jääme reedet ootama smiling smiley

Tore, et Kristiinam on tabelis ning loodan, et ka sinu kaal saab sellest maagilisest 67st liikuma ja sinnani kuhu sa tahaksid.

Minul ka kodus toidukaal ning see on ikka üks supper asi. Enne kui ei kaalunud siis silma järgi vaadates hindasin oma portsjonid ikka palju kergemaks kui nad päriselt olid.
Minul on mure, et valke saan oma toidust piisavalt aga rasvad jäävad kuidagi väga väikeseks. Tean, et pähklid jne aitavad aga ikkagist.
Nüüd siis täna ja homme on plaanis lõhe/forell ning üritan oma rasvad ikka kätte saada.

Kuidas teil on rasvade/valkude ja süsivesikute jaotus menüüs? Kas midagi jääb alati puudu ka? Ning kui suur on teie päevane kalorite norm?

Ning kui terveks saan siis plaan hakata ka trenni tegema, ei ole ma selle trenniga veel nagu eriti alustanud. Siis kalorite norm vähe priskem, tervis parem ja ka kaal peaks langema meeldivamalt. Mis trenniga te tegelete? Teete midagi kodus või hoopis kuskil väljas mingid liikumised?

Ühesõnaga soovin ma meile kõigile edu.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 21. February 2013, kl 19.49

Minul hetkel kalorinorm 1576, süsivesikuid pea alati kõvasti puudu ja valke-rasvu üle. Püüan teadlikumalt rohkem tasakaalu viima hakata. Minul põhitreeninguks 10 km pikkused kõnniringid 6-6,5 km/h, püüan nii tihti käia, kui aega ja jaksu on. Hommkuti tööle-koju ka jala, mis teeb veel 6 km kokku (kui mees järgi ei tule autoga grinning smiley). Viimasel ajal kahjuks liikumist vähem, kuna seoses töökoha kolimisega on tööd jube palju, loodan ikka, et varsti asjad stabiliseeruvad jälle ja päevad ju järjest pikenevad... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 22. February 2013, kl 07.20

Hei,

minu esimene maagiline number on saavutatud ehk kaaluks mul siis täna hommikul 69.9kg. Rõõm on lihtsalt, et hetkel on kaalul esimene number 6 grinning smiley

Oleks kena, et teil läheks ka hästi ja loodan, et olete hommikuse kaaluga sama rahul kui mina.

Ilusat hommikut teile ning päikest teie päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Saatis: niirt
Kuupäev: 22. February 2013, kl 07.26

Ahoi!

Ka minul on hommik ilus smiling smiley
6-te veel ei paista, aga 1,4 kgst nädalaga lahti saamine teeb tuju heaks küll tongue sticking out smiley
Minu päevane kalorinorm on 1520 ja sisuliselt copy-paste`ides Kadri kogemust, on ka minul pidevalt süsivesikuid puudu ja valku-rasvu üle.
Pean endale pidevalt meelde tuletama, et võiks süüa leiba-saia, riisi jms liha-kala kõrvale.
Trenniks on pilates edasijõudnutele ja sekka püüan ikka käia ka õhtuti.
Aga tuleb tõdeda, et olles alles pool aastat peale lapsepuhkust tööl olnud, on mul üsna keeruline mahutada oma päeva 8-9 tunnised tööpäevad, pidevad lähetused, lapse lasteaed - sinna viimine ja toomine - ning õhtuti veel sageli vajadus järgmise päeva toimetusi ette valmistada.
See, mille arvelt see kõik enamasti toimub, ongi trenn ja isikliku heaolu eest hoolitsemine.
Lohutan end aga sellega, et küll tulevad helgemad ajad winking smiley

Ok, ilusat päeva spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 22. February 2013, kl 09.23

Tere.
Palju õnne niirt,oi kuidas ma ka ootan seda kuute sinna ette,juba pikka aega,kuna mul oli sel nädalal ,,punased pühad,, siis oli teada,et kaal ei lange hea,et paarsada grammigi langes nädalagawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 22. February 2013, kl 09.53

Tervitus,

Väga tublid TriibulinePingviin13 ja niirt!!!!

minul kaal sama mis eelmine nädal. Üsna ootuspärane, sest ainevahetuse osas ei ole juba mitu päeva midagi toimunud ja igakuine "naistepäev" peaks ka järgmisel nädalal saabuma ja enne seda ka kaal alati tõuseb.
Minu kalorite hulk päevas on 1214. Päris vähe, aga panin alguses endale eesmärgi, et 12 nädalaga võtan 12 kilo maha. Ehk siis millalgi maikuus peaks olema tulemus käes.
Kas seda kaalu langetamise saadet ka kolmapäeval jälgite? See nädal oli päris motiveeriv näha, et kui ikka midagi toitumises ei muuda ja ennast ei liiguta, siis ongi aasta pärast täpselt sama seis. Aga meie oleme tublid ja tahame ikka tulemust näha, eks!!! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Saatis: anchey
Kuupäev: 22. February 2013, kl 10.42

Täiesti hämmastav ma olen juurde jälle võtnud, ei teagi nüüd kas nutta või naerda, kui järgmisel reedel mu kaal miinust ei näita hakkan vist nutma sad smiley üritan veel motti üleval hoida, kuigi nii raske on juba smiling smiley Soovin teile kõigile jätkuvat edu, loodan, et saan ise ka siin varsti teiega koos rõõmustada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 22. February 2013, kl 12.13

TriibulinePingviin13, ma olen niiiiii kade! grinning smiley Ikka heas mõttes. Ootan ka nii väga seda päeva, kui 6 ette jõuab. Seoses hormoonpillide ärajätmisega mõnda aega tagasi on mu tsükkel pisut ettearvamatu, sellepärast ei tea ka päris täpselt kuuseisu, aga loodan, et peagi punased ja sellest ka 2 nädala miinus ainult 700g. Ootan nii väga kevadet, päikest ja häid teeolusid. Õnneks pole lume sulamisest veel haisugi, nii et me jõuame veel kilodega konkureerida. hot smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 22.02.2013 12.14.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 25. February 2013, kl 07.13

Tere hommikust,

kuidas meil siis eilne suur pidupäev möödus? Minul täiesti ok, umbes 100kalorit läks üle normi aga see on nii vähe, et võib öelda, et ei ole isegi mainimist väärt.
Kuidas teil, kas sööke-jooke oli palju või võtsite rahulikult?
Ootan juba nii kevadet, sest tean, et siis on õhk soojem, loodus tärkab ja ka minu kaal on siis juba palju väiksem (ma loodan) smiling smiley Ning koos kevadega tuleb alati ka suur motivatsioon ja pingutamise tahe, et hoia end või tagasi.

Kena nädala algust

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.