Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 11. April 2013, kl 17.29

sad smiley eks raskusi tule ette igaühe teel, oluline on mitte alla anda. Lugesin just, et mida vähem süüa, seda aeglasemaks muutub ainevahetus. Endal ei ole ka seekord midagi ette näidata, kuna ootan lähenevaid punaseid... ja tegelikult on mul ka hetkel seisaku aeg. Kõige parem oli 69, nüüd kõigun 69 ja 70,3 vahel sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 12. April 2013, kl 06.23

Tere,

teine nädal ilma kaalumiseta söömine ning tulemuseks miinus 1kg grinning smiley Ehk kaal siis 64.2 ja täitsa hea on olla, edu meile.

Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 12. April 2013, kl 09.20

Mul on aeg vist paus teha, sest mu keha ei jõua soovidele järgi. Päevi ei ole veel hakanud ja kaal on 70,3 peal seisma jäänud. Ilmselt vajab harjumiseks aega, sest pole aidanud ka jalutusringid ega rattasõit. Kurvaks teeb, aga mis parata.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 19. April 2013, kl 07.26

Tere.
Minu kaal täna hommikul 67.6 ehk -500 g.
Vaatan,et duellitamine hakkab kuidagi soiku jääma,enamus on juba kadunud ega oma kaalunumbreid ei sisestagi...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 19. April 2013, kl 10.16

Minul 69 kg (-1,3 kg). Kuidagi vaikne jah, lootsin, et duellis jagatakse rohkem oma kogemusi ja arvamusi, mis kellelegi hästi mõjunud on, aga nüüd ei viitsita enam numbreidki kirja panna..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Saledad Pontsikud
Kuupäev: 22. April 2013, kl 10.42

Kuulge, mis toimub?? Miks keegi enam kaalu ei sisesta? Tuleb vist uus duell otsida, kurb, et asi nii kergelt ära vajub.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 22.04.2013 10.44.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.