Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345678Järgmine
Asukoht: 1 / 8
Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 13. February 2013, kl 21.14

Olen nüüd peale 9 kuud siin tagasi ja vaja oleks beebikilosid kaotama hakata. Äkki on minusuguseid värskeid beebiemmesid siin veel või ka teisi, kes tahaksid duellitada?

Algandmed siis - kohe 37, pikkust 163, kaalu 79. Ideaal oleks 64 suveks.

link: TABEL



Toimetatud 1 kord(a). Viimati food 19.03.2013 18.19.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Biankas
Kuupäev: 14. February 2013, kl 22.39

Tere,

ei ole nii kindel, et vastu pean ja järjepidevust on, aga beebikilodest oleks vaja hädasti lahti saada. Endiselt on soovunelm mul praegu -53 %, kuna tänu lapse kandmisele kilod lisandusid aga mitte ei vähenenud.

Algandmed siis - veel 38, pikkust 154, kaalu 74. Ideaal oleks 59 suveks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 15. February 2013, kl 16.27

Tere,

osaleks ka duellis, beebid olid juba tükk aega tagasi , aga kilod on siiani. 39, pikkus 163, kaal 77, 21. juuliks 60 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 15. February 2013, kl 16.30

Väga hea, meid juba koguneb...Ootame pühapäevani ja siis esmaspäevast võiks ehk alustada. Mis päeval kaalumised teeme - kas ikka reedel?

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 15. February 2013, kl 21.05

Tere!

Sooviks ka teiega liituda, beebi 7-kuune ja aeg oleks pekkidele tuld anda, suvi peagi ukse taga smiling smiley

Vanus 31, pikkus 164, kaal 80, ihaldatud kaalunr on 65. Mina pooldan reedest kaalumist, ennast tundes, siis mõnikord on vaja nädalavahetuse patustamised kaalumispäevaks maha rassida smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Liisumai
Kuupäev: 15. February 2013, kl 21.16

Mina ka, mina ka smiling smiley

Beebi küll alles 2-kuune, kuid vaikselt ikka jälgin juba kaalu smiling smiley Haldjaprintsess, olen Liskamiska tongue sticking out smiley

Vanus 29, pikkus 168, kaal 75, ihaldatud kaalunumber 62

Reede sobiks küll kaalumiseks, kuid olen ka kõikide muude päevadega nõus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: elina19
Kuupäev: 15. February 2013, kl 22.27

Tere!

Ma siis liituks ka teiega. Beebi on mul 10 kuune, kuid kaal on ikka sama mis sünnitusjärgselt.

Vanus 27, pikkus 167, kaal 78kg, sooviks suveks 65 kg kaaluda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 16. February 2013, kl 12.14

Reede on hea kaalumispäev. Kas keegi oskab tabelit teha, saledatel pontšikutel on väga vinge tabel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 17. February 2013, kl 00.36

tere
tahaksin ka liituda, kuid ma ei saa eriti aru, kus peaks see tabel asuma.olen siin esimest korda. minu tütar 9 kuune ,kaal 69, kuigi olin 1 kuu peale sünnitust 65.5 ja nüüde nende kuudega on selline kaalutõus.Tahaksin väga suveks olla 63.Olen ka varem kaalu üritanud langetada kuid tulutult((((
kas keegi seletaks kuidas ma saaksin duelliga liituda ja kaalu märkida kuhugi
kõikidele head tuju winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 17. February 2013, kl 13.50

Saledatel pont1sikutel on tõesti äge tabel, mina sellist küll teha ei oska.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: baffy
Kuupäev: 17. February 2013, kl 17.42

tere tahaks ka liituda,olen esimest korda siin kus asub see tabel
nii olen 25 a. kahelapse ema esimene laps 7 aastane ja teine nüüd siis 2 kuune,kaalun 96,6 jubeee :p aga vaja maha saada vähemalt 30 kilo,loodan et saan abi siit.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Liisumai
Kuupäev: 18. February 2013, kl 09.21

Täna siis esmaspäev, mis nüüd edasi saab, kellele kaalu teatame või lihtsalt siia foorumisse?

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 18. February 2013, kl 10.44

Äkki on meie grupis osavnäppusid, kes oskavad mingisse interneti keskkonda tabeli teha, mida kõik jooksvalt ise täita saaksid? See oleks oluliselt lihtsam, kui et keegi peab iga nädal uut tabelit tegema.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 19. February 2013, kl 10.07

Kui teile sobib, siis üritan google docsi meile tabeli moodustada. Usun, et saan hakkama, aga eks näis. Hetkel panen siis tabelisse kõigi nimed, kes end siin üles on andnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 19. February 2013, kl 10.42

Kristiinam ja baffy, et kõigil ühesed andmed oleks tabelis, siis paluksin teie pikkust ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: lota
Kuupäev: 19. February 2013, kl 11.11

Tere ka minu poolt. Sooviksin ka ühineda. Seltsis segasem.

Viimane beebi juba 5aastane, kuid kilod endiselt olemas. Lisan siis oma numbrid. Vanus 34, kaal 96, pikkus 172. Ideaalis võiks kaal olla 70, kuid olen ka 75 rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: KessuR
Kuupäev: 19. February 2013, kl 11.57

Tere, sooviks samuti ühineda!
Beebi 3.5 kuune, kaalu 70kg pikkus 170cm. Ideaalkaal oleks 64 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Liisumai
Kuupäev: 19. February 2013, kl 17.41

Kas siis reedel saadame kaalunumbri?

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Kuupäev: 19. February 2013, kl 18.58

Reedel saadame siis numbrid ja merete teeb meie tabelit.

Liskamiska, hiiglama vahva Sind siin kohata, kuigi teise nime all kui ma harjunud olen cool smiley

Olen 4 päeva nii haige olnud, et reedene miinus tuleb korralik...

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Liisumai
Kuupäev: 19. February 2013, kl 19.46

Ma olen siin kaaluabis saanud suure vaevaga kaalu 77,1 pealt 75 peale aga täna murdusin kuna magusaisu läks nii suureks ja oma kalorite eest (1335) ei saa ma suurt midagi peale sooja toidu lubda. Tänane päev täiesti untsus! Aga loodan, et koos jälgimine ehk distsiplineerib rohkem!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 19. February 2013, kl 21.19

Nii, tabeli sain isegi valmis meisterdatud smiling smiley

Kuidas me tegema hakkame, kas siin teatate mulle reedel oma kaalunumbri või tahate ise seda tabelisse märkida? Põhimõtteliselt saan tabeli selliseks teha, et igaüks saab ise numbreid sisestada, aga mul poleks midagi selle vastu, kui ise seda teen.

Küsimus neile, kes veel imetavad ja kaalu alandada tahavad, kas piima kadumist ei karda (Ma ei tea kas sa Liisumai imetad, aga 1335 tundub küll jube vähe kuidagi)? Mul sõbrannal kadus piim, kui dieeti pidama hakkas. Ei tahaks, et sama juhtub, seega mina ilmselt väga hoogsalt ei hakka langetama. Ideaaliks on küll 65 kg, aga kui ma juuliks 70 kaaluksin, oleksin ka jube rahul.

Haldjaprintsess, kiiret paranemist!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: KessuR
Kuupäev: 19. February 2013, kl 22.33

Piima kadumist ei tahaks küll. Äkki peaks siis eesmärki nt paari kuu võrra edasi lükkama -siis päevas ju pmst rohkem kaloerid lubatud -et siis tiksuks nagu vaiksemalt ära neid kilosid.(mul praegu pandud nädal ja kilo)
Muidugi hea vahend on ennast rohkem liigutada, saab rohkem süüa smiling smiley (reaalsus on muidugi see et hea kui 5km jõuab päevas jalutada ja korra nädalas ujuma)
Ja ristiköömne tee töötab minul piimatekitajana päris ilusti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Doora
Kuupäev: 20. February 2013, kl 13.04

Tervitus!

Liituksin samuti teiega.
Pikkus 169, kaal 65, sooviks 60kg.

Laps 1a ja 10kuud ja üleliigsed kilod lisandusid peale imetamise lõppu.

Reedene kaalumine väga ok!

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Banda
Kuupäev: 20. February 2013, kl 15.20

Kuna reede pole veel käes, siis ma liituks ka: Pikkust 164, kaalu 84,6 (täna hommikul) Lapsi 2 (järjestikku) suurem 2 aastane ja väiksem kohe kohe aastaseks saamas. Aprillis saab juba aasta aega kaalu langetamist smiling smiley Peaaegu 30 kilo selle ajaga läinud smiling smiley Viimased paar kuud on katsetamist olnud- reisil kas suudan kaalu säilitada, suutsin aga tagasi tulles, kui üritasin ise ilma toitu kaalumata kaalu langetada, siis tuli kahjuks juurde ja praegu on jälle natukene juures aga see trenni koormuse kasvamise tõttu. Olen küll ühes teises duellis ka aga tahaks ka teiste emmedega kogemusi jagada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: Liisumai
Kuupäev: 20. February 2013, kl 15.28

Ma imetan tõesti kuid arvan, et kui piisavalt juua (vett, taimeteesid) ja beebit tihti imetada, siis ei kao piim. See kaloraaz tundub vähe tõesti kuid samas saab selle eest päris normaalselt sooja toitu süüa, lihtsalt igasugused patustamised tuleb ära unustada või siis lubada neid ainult nendel päevadel kui saab pikemaid käruringe teha.

Ma ise katsetan alates tänasest hoopis n.ö. näksimisedieeti millega ma eelmise lapsega võtsin ilusti 10 kilo alla.
Söön iga 2 tunni tagant aga väheke korraga, idee on selles, et veresuhkur ei tohi langeda ja näljatunnet ei tohi tekkida. Samas tõmbab magu niimoodi vaikselt kokku ja ei küsi enam suuri portse. Söön kõike, kui isu siis söön peotäis mandleid ka. See jällegi sellepoolest hea, et ei teki tunnet, et midagi peab endale keelama.
Kõik mis söön panen kirja aga kaloreid ei loe.
Kui 2 tunni tagant söömine ei toimi (ei võta alla) siis proovin iga 3 tagant süüa.
Täna siis alustasin sellega ja siiani enesetunne hea smiling smiley Eks paistab mis kaalunumber sellise süsteemi peale teeb winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 20. February 2013, kl 15.35

Lisan su tabelisse smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: merete
Kuupäev: 21. February 2013, kl 07.56

Homme siis esimene kaalumispäev! Laupäeva hommikul teen tabeli korda ja panen lingi siia. Mul ilmselt suurt kaalulangust pole, ei julge väga äkki toitumist muuta. Mul laps tõsine tissisõltlane ja ei tahaks piimajamasid veel smiling smiley Aga eks homne hommik toob selgust smiling smiley Et need kilod sulaksid!!!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: feeling
Kuupäev: 21. February 2013, kl 09.19

Palun mind ka lisada. Vanus 36, pikkus 164, kaal 62,5, eesmärk 58 jaanipäevaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: inxa
Kuupäev: 21. February 2013, kl 19.35

Tere,

Kas saab veel lisada?Vanus siis 38,pikkus 169,kolmas laps on 5kuune.

Valikud: VastaOsunda
Re: Peaks duelli - beebikilod maha!
Saatis: inxa
Kuupäev: 21. February 2013, kl 19.52

inxa kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere,
>
> Kas saab veel lisada?Vanus siis 38,pikkus
> 169,kaalu 91kg,soov saada 70kg peale,kolmas laps 5kuune.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345678Järgmine
Asukoht: 1 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.