Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: kr9
Kuupäev: 06. March 2013, kl 09.27

Proovisn exselit siia kopeerida, jäi kole ja selle google.doc-ga ka hakkama ei saa grinning smiley Äkki saadan selle tabeli kellelegi, kes saab hakkama üles panemisega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 06. March 2013, kl 12.48

Tereee! Sooviksin ka liituda kui veel võimalik!
Pikkus: 170 cm
Kaal 97 kg

Eesmärk 1. maiks oleks 90 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 08. March 2013, kl 07.53

Tere kõigile!
Minu tänahommikune kaal 98,7 ehk siis vahe eelmise nädalaga suisa 1,8 kg. Kui kuni eilseni tundus, et kaaluseier seisab ikka paigal hoolimata liikumise lisamisest ja väga korralikust toitumisest, siis eile 39-kraadise palavikuga lajatanud gripp lükkas ka kaalu lõpuks allapoole liikuma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 08. March 2013, kl 07.59

Tere ilusat reede hommikut! Teatan siis oma tänase kaalu - 112,8kg, nii et kaotatud selle nädalaga 400g, kokku 2,2kg. Natuke vähevõitu arvestades, et materjali, millest võtta on kõvasti ja mingit patustamist sel nädalal ei olnud kordagi. Aga asi seegi smiling smiley Lohutan ennast sellega, et ilmselt keha sai esimese nädala shokist üle ja otsustas nüüd vastu võitlema hakata grinning smiley Hea uudis on see, et motivatsiooni jätkub endiselt kuhjaga ja jätkan samas vaimus, järgmisel nädalal üritan natuke rohkem liikuda winking smiley

Edu teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 08. March 2013, kl 08.59

Tere hommikust!

Minu kaal 103,3 ,seega kaalukadu 1 kilo. Motivatsiooniga on nii, et pean end ikka sundima

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 08. March 2013, kl 11.59

Tere teile.
Eemisel nädalavahetusel alustasin järjekordselt ja loodan väga teiega koos hakkama saada. Hetkel on motivatsioon kõrge. Eelmisel korral ei maininudki oma andmeid seega: alustasin siis märtsi algusega, kaal oli 2.03 102.4, pikkust on 171 cm ja vanus on 46. Alustasin korraliku programmiga, hakkasin usinalt vett jooma ja päevikut pidama. Olen paar korda ka jõusaalis käinud ja 2x nädalas vesiaeroobikas. Eesmärk 3.maiks on 89.
Tänahommikune kaal on minul siis 100,7 seega kaalukaotus on 1,7.
Edu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: anita13
Kuupäev: 08. March 2013, kl 14.06

Tere!

See nädal olin täitsa haige 40 kraadi palavikku ja kurk nii paistes,et rääkida ei saanud. Kaks päeva ei söönud ühtegi ampsu ja sellest siis ka kaalu langus. Täna hommikul käisin kaalul 87,9kg(-2,6kg). Ma proovisin google docs teha tabelit,sellega saan hakkama,aga siia üles panna ma vist ei oska panna.

Jõudu kõigile hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: anita13
Kuupäev: 08. March 2013, kl 14.18

Ma praegu proovisin,et oskan küll ka siia panna. Ma võin hakata siis tabelit tegema. Ma arvan kuskil pühapäeval jõuan tehtud. Täna-homme kiired päevad. Saada mulle see oma tabel siis mul lihtsam andmeid vaadata(stellamaria.endi@mail.ee).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 08. March 2013, kl 14.19

anita13, tundub, et meil sama tõbi. Mul pole aastaid nii kõrget palavikku olnud.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati six 08.03.2013 14.20.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: anita13
Kuupäev: 08. March 2013, kl 16.54

Täitsa õudne jah,ma pole ka aastaid nii haige olnud sad smiley Kaalule mõjus hästi,söögiisu pole ikka veel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: kr9
Kuupäev: 09. March 2013, kl 07.28

meil on siin ikka väga tublid, kõigil ilusti kaal langed, minu eilsed andmed olid 114 kg, seega nädalaga -1,5 kg. Väga liigutanud ei ole end, olen üritanud toitumisega hoida, kuid ikka tulevad vahest kommid ja muu magus menüüsse confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 09. March 2013, kl 10.11

Tõesti on kõik väga tublid! Ma juba lausa kardan järgmist nädalat, et kas ikka suudan nii tugevas konkurentsis vääriliselt esineda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: anita13
Kuupäev: 10. March 2013, kl 15.21

Proovin nüüd panna siia kaalutabel vaatame,kas õnnestub! [docs.google.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: anita13
Kuupäev: 10. March 2013, kl 15.27

Toimib ilusti smiling smiley Ma vaatan,et mõnedel on veel andmeid puudu. Vaadake üle,kui midagi valesti siis parandan kohe ära. Lähen täna esimest korda zumba trenni, esimest korda tehakse siin minu kandis. Ma olen koguaeg tahtnud zumbat proovida. Käin ära ja annan teada,kuidas läks.

Päikeselist pühapäeva hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 10. March 2013, kl 15.41

Minul läheb sealt lingist google'i sisselogimisleheküljele. Kas ma peaks endale Google'i konto tegema nüüd? Kas muudmoodi ei saa näha?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: kr9
Kuupäev: 10. March 2013, kl 18.36

Ma ka ei näe seda lehte kuidagi confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: anita13
Kuupäev: 10. March 2013, kl 23.07

Ma olin unustanud muuta,et kõik võivad vaadata. Proovige nüüd smiling smiley Ma esimest korda kasutan seda kohta ise vaatasin,et toimib.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 11. March 2013, kl 07.49

Tänud! Nüüd näeb kenasti! Ja minu eesmärk 3.maiks on 89 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 14. March 2013, kl 10.35

Vaatasin tabelit ja ups, ei ole oma eesmärki saatnud. Minu eesmärk on 85 esialgu, kui selle peaksin saavutama siis kindlasti püüdlen edasi smiling smiley Motivatsiooni annab päike, mis siis et väljas 10 miinuskraadi on, ootan väga kevadet juba. Aga tänu päikesele olen suutnud jalad kõhualt välja vedada ja käimas käia. Ja kuna päevad juba pikemad siis olen ka mehe endaga õhtul käima saanud juba kahel korral thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 15. March 2013, kl 06.35

Hommik! Minu tänane kaal siis 112,4kg ehk -0,3kg, kokku -2,6 kg ..ütleme nii, et ta liigub siiski, aga mitte soovitud tempos confused smiley Aga eks ma pingutan edasi ja vaatame, kes enne alla annab - pekk või mina grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 15. March 2013, kl 08.57

Oioi, praegu avastasin väikese vea, ma olen viimati teatanud oma kaaluks 112,8, seega on kaotatud 400g. (vahepeal juba jõudsin ennast kaaluda ja 100g langust kirja panna)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 15. March 2013, kl 09.05

Reede hommik jälle märkamatult kätte jõudnud ja kaal näitas täna 97,3 kg ehk siis vahe eelmise nädalaga 1,4 kg ja kokku duelli algusest kadunud 3,2 kg. Mina olen rahul smiling smiley

Ilmselt oleks tulemus veelgi parem olnud, kui kolmapäeval poleks väljas söömas käinud ja rammusale küülikupastale veel lisaks suurt tükki toorjuustukooki manustanud. Väljas söömas käimine on minu jaoks ikka raske katsumus. Esiteks ei suuda hõrgutistele "ei" öelda ja pärast ei oska kaloreid õigesti kirja panna. Õnneks väidavad spetsialistid, et kord nädalas tulebki patustada, et keha ei arvaks, et teda näljutatakse. Ja veelgi suuremaks õnneks olen ma suutnud oma patustamisi viimasel ajal ohjes hoida. Duell mõjub ikka distsiplineerivalt küll grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 15. March 2013, kl 12.53

Tere ilusat reedet. Minu jaoks on täna väga ilus hommik, sest teatada on kaalunumber 97,7 hot smiley .Kaalulangus selle nädalaga tervelt 3 kilo. Minu jaoks on see lausa uskumatu ja ka murettekitav. Aga sain vestelda inimesega, kes on tegelenud sellega aastaid ja rahustas et muretseda pole vaja. Mõnel muul ajal on oodata jällegi seisakuid. Ta mainis, et kõige paremini pidigi kaal langema vanakuu viimasel nädalal, ja veel üldse kahaneval kuul. Raskemini pidi langema kasvaval kuul. Sellel nädalal sain jõusaalis käia 3x ja 1x vesiaeroobikas. Muidugi olen korralikult toitunud (siiski paar ampsu moosisaia ja piima võtsin ka), vett joonud ja päevikut pidanud. Kõik olid ümberringi haiged ja nüüd siis mina ka. Et pilt on aga häält ei ole. Õnneks palavikku ka ei ole. Ei tea kuidas järgmine nädal kulgeb. Oma arust teen küll seda programmi päris rahulikult ja arusaamine on ka selline, et ongi tervislikum selliseid lahjemaid toite süüa. Nii tore on kui selline kaalulangus jätkub. Eks seda pekki ikka on mida maha visata eye rolling smiley . Motivatsioon on täiega laes. Varsti saab rattaga liiklema hakata. Olge terved ja edu teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 15. March 2013, kl 15.04

Tere!

anneli067,see ju nii ilus langus. minu kaal 102,3,hullult kiire nädal on. eesmärk võiks olla 95kg vähemalt maiks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 15. March 2013, kl 15.12

Tere kõigile!

Loen siin Teie sissekandeid ja kõik tuleb nii tuttav ette. Eelmisel aastal samal ajal kaalusin 112 kg (pikkus 174). Kaaluabiga liitusin aprillis 2012, vahetult enne oma 35 sünnipäeva. Nüüd kaalun stabiilselt 73-75 kg. 9 kuuga sain alla 35 kg, nüüd tegin väikese pausi, et kevadel uue hooga jätkata. Muutsin kõige enam oma menüüd, hakkasin vett jooma ja liigutama ennast. Kõigepealt alustasin kepikõnniga- nii tunnike 3-4 korda nädalas, jalgrattaga sõitma, suvel oli muruniitmine trenni eest. Ja nii see aeg läks... Olulisemaks kui kaalulangetus pean ise seda, et sain lahti negatiivsetest mõtetest ja võiks öelda et isegi masendusest. Mu elus on palju värve ja nii palju komplimente, kui selle aasta jooksul , pole ma terve elu jooksul kokku saanud. Kurvaks teeb vaid see, et mu oma lähedased mind ei toetanud sel teel, vaid pigem veeretasid mu teele igasuguseid takistusi. Aga kui oled ise motiveeritud, siis on kõik võimalik, uskuge mind!!!! Enne kandsin riideid suurusega 50/52, nüüd 38/40. Mälestuseks olen jätnud sellest trullaajast paari teksaseid, nüüd on jube piinlik neid vaadata. Edu Teile ja usku endasse!!! Päikest ja ilusat saabuvat kevadet.!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 15. March 2013, kl 18.14

Aitäh, RiinRiin! Sinu lugu mõjus nagu korralik motivatsioonisüst. Loodan, et suudame sama tublid olla ja vastu pidada, kuni soovkaal käes. Ja siis seda ka hoida. See viimane saab ilmselt kõige raskem olema, sest kui minult küsida, miks ma oma ilusa 65 käest lasin ja juba varem midagi ette ei võtnud, siis vastata ma küll ei oska.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Kuupäev: 16. March 2013, kl 08.54

tervisennekõike, aitäh, nii hea tunne on endal ka. Ma astun kaalule peaaegu igal hommikul ja peaaegu igal hommikul ma ka naeratan õnnest peeglisse. No ja siis ma muidugi pisut hüppan rõõmust ja kiidan ennast. hot smiley
RiinRiin, aitäh heade sõnade eest. Kaalulangus on meil veel ees, aga mis ülejäänusse puutub siis on minu puhul küll nii, et menüü muutuse olen rõõmuga teinud, liikumise vajadus on ka ja tõesti põhiline on see, et mõtlen positiivselt, et ma ei tee seda nagu mingit ülesannet vaid see ongi minu jaoks elumuutus. Õnneks on mul toetajaid ja ühe toetajaga oleks peaaegu tülli läinud. Tänu tema järjekindlusele ja tervisliku ellusuhtumisele hakkasin ennast kõrvalt nägema ja minus on tekkinud suur tahe midagi muuta. Eelkõige teeme me seda ju endale. Võibolla sellise toetuse puudumise pärast ma varem ei mõistnud ja ei suutnud.
Ilusat nädalavahetust teile kõigile. Mina üritan ruttu terveks saada.
Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: anita13
Kuupäev: 18. March 2013, kl 10.35

Tere kõigile smiling smiley

Minu oli seekord kaal plussis 1,6kg,kaal näitas 89,5 kg. Ma olin muidugi teadlik,et eelmine suurem miinus oli ju haigusest tingitud(ei söönud ju mitu päeva). Rahul olen ikka, küll ta vaikselt kukub.
Olen nüüd kaks pühapäeva zumba trennis käinud,päris mõnus on ikka tantsida.
Te olete kõik väga tublid olnud,see annab kohe endale ka kõvasti energiat juurde. Vaatan,et paljud pole kaalu esitanud juba mitmendat nädalat,kui see nädal ka ei esita siis vist võib tabelist osad välja noppida. Panen siis siia tabeli [docs.google.com]

Päikest teile winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: kr9
Kuupäev: 19. March 2013, kl 15.15

Tere smiling smiley Mul jäi reedene kaalumine vahele, kuna olin neljapäevast siiani nii haige, et ei suutnud voodistki püsti saada, söögiisu oli samuti olematu. Söögiisu puudus on küll hea, aga olen ikka samas seisus, mis eelmiselgi nädalal 114kg. Meil on siin grupis nii tublisid, kuidas te saavutate selle, et kaal langeb lausa 3kg nädalas, hämmastav smiling smiley Ja see motivatsioonikiri siia oli super, väga tubli RiinRiin smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellitama, kes kaaluvad üle 100
Saatis: six
Kuupäev: 19. March 2013, kl 15.22

kr9, saa ruttu terveks! See söögiisu puudus võib mitut moodi mõjuda, keha võib ju näiteks ka arvata, et teda näljutatakse ja siis säästurežiimile minna. Kui sa terveks saad ja normaalselt toituma hakkad, küll siis kilod jälle kukuvad!

Minul tundub see nädal olevat totaalne paigalseis (kuufaas mõjutab?), aga natukene kompenseerib õhem enesetunne - vähemalt teksad on suureks jäänud, tulevad ilma lukku avamata üle puusa ära smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.