Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: kix00
Kuupäev: 06. April 2013, kl 17.39

Ootan veel kaitsu, ilushind ja reetsu kaalusid. smiling smiley

Minul möödus tänane päev õues ja toss on ikka korralikult väljas. Sai oksi lõigatud, purustatud (oksalõikuriga) ja lume sees sumbatud...Vahepeal lapsel järgi joostud jne..
Põsed õhetavad, päike säras kõrgel taevas ja ilm oli fantastiline, tõeline kevad smiling smiley

Loodan, et naudite nädalavahetust samuti nagu mina, siis ei jää aega patustamiseks ka...winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Kuupäev: 09. April 2013, kl 16.38

Heips!
Selline küsimus: kas järgite mingit kindlat dieeti, toitumiskava või mõnda kindlat reeglit oma menüü koostamisel?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: kix00
Kuupäev: 11. April 2013, kl 20.00

Tere

Mina jälgin seda, et ma õhtuti peale kl 19 enam ei sööks ja raskemat toitu ikka lõuna ajal, mitte õhtul.
Magusat püüan vältida aga see on minu jaoks paras katsumus...

Homme siis jälle kaalumine, lootus on et äkki ikka mingi raskus on minu kehalt lahkunud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: lola54
Kuupäev: 12. April 2013, kl 06.09

Hommik, täna siis jälle rõõmupäev, minu kaal 108,6. ikka tasa ja targu, eilne vihm andis põhjuse laiskemiseks, eks täna tuleb siis rohkem pingutada. kaunist päeva

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: kix00
Kuupäev: 12. April 2013, kl 06.49

Minul kaal täna 94.1 ehk siis -0.5kg smiling smiley
Liigub liigub smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: nautleja
Kuupäev: 12. April 2013, kl 07.44

Hommikust, minu kaal 76.6 (-0.8). Olen ülirõõmusspinning smiley sticking its tongue out
Kuna eelmisel nädalavahetusel käisin spa-s (bufeesöökidega hommikul ja õhtul), siis kartsin, et kuidas ma hakkama saan. Ühel õhtusöögil pingutasingi ikka väga korralikult üle (kõht valutas tük aega), edaspidi suutsin ikka kuidagigi piiri pidada (ehkki sõin tavapärasest ikka rohkem). Ja kuna ma oma patte kibedasti kahetsesintongue sticking out smiley, siis tegin hoolega trenni. Spa-s oli nimelt jõusaal, kus vingerdasin erinevate asjade peal ja nii kahel päeval. Avastasin enda jaoks jooksulindi. Mõtlesin esmalt, et proovin 3 min kõndida ja siis nui neljaks 1 min sörkida. Ja nii uskumatu kui see ka polnud, kui joostes (7km/H kiirusega) minut täis sai, polnud ma üldse väsinud. Jooksin jutti kohe 10 minutit! Kusjuures tavalisel maapinnal proovisin ka ühel päeval - ei saa, kohe tunnen, kuidas jalgu hakkab jooks põrutama, kummirada on ikka väga koivasõbralik. Olen nüüd siis lisaks vesiaeroobikale lisanud treeningutesse ühel korral nädalas jõusaali. Viimane rekord lindil jooksmises oli suisa 20 minutithot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Kuupäev: 12. April 2013, kl 09.53

Tervitus!
Minu tänane kaal: 75,7kg ehk -0,8kg.
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: ilushing
Kuupäev: 12. April 2013, kl 10.55

Väga vabandan!
Eelmisel nädalal ei lisanud kaalu siia. Aga ma kohe parandan selle vea. Eelmisel reedel kaalusin 62,6 kg ja seekord siis 62,3 kg.

Edu ja motivatsiooni ikka edasiseks! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 12. April 2013, kl 18.24

Tere! Eelmine nädal polnud vöimalik kaaluda,sest olin reisil.Nüüd olen tagasi ja kaal näitas 91,5.Suurt langust polnud,aga hea seegi.Kartsin,et kaal on töusnud,aga önneks mitte.Edu köigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: kaieko
Kuupäev: 14. April 2013, kl 07.41

Minu kaal oli reede hommikul 76,4.Ei vähene kaal ja pole ka ime,sest söömist pole üldse jälginud.Käisin matustel,hea sõber suri ootamatult.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: Katlyn2
Kuupäev: 15. April 2013, kl 07.50

Tere,
Vabandan hilinemise pärast kuid ei pääsenud enne tänast netile ligi.
Minu kaaluks oli reede hommikul 94,9kg.
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: kix00
Kuupäev: 15. April 2013, kl 08.28

Jälle üks edukas nädal olnud. Kõigil kaal miinuses smiling smiley
Meie selle nädala KAALUTABEL siis selline !!!

Jõudu järgmiseks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Kuupäev: 18. April 2013, kl 07.45

Homme on kaalumine. Kuidas nädal möödunud on? Kes astub rõõmuga kaalule, kes väikese hirmuga?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: lola54
Kuupäev: 18. April 2013, kl 08.19

Hei , me suhtleme omavahel nii harva. Olen blogisse lihtsalt iga päev kirjtanud oma tegevustest aga need ei ilmu siin.
Kuna on südamenädal siis on mul hullkiire ja väga palju tööd. Liikumisüritusi on maakonnas lihtsalt nii palju selle nädala sees, et olen kolme eelneva päevaga kokku kõndinud 44 km. Nii jätkub see kuni pühapäeva õhtuni ja siis on vist küll 80 km nädalas. Ainult, et söömisega olen praegu raskustes, sest vahepalad ja lõuna ei mahu tihti päeva. Aga see-eest on vahvavaid kohtumisi ja vapustavalt lahedaid elamusi. Minu liikumisüritused lõpevad tavaliselt loenguga aga viimasel ajal olen asja teinud ümber sõnamängudeks, sest inimesed on peale matka füüsiliselt väsinud ja ei ole eriti usinad õppima. Ma olen nii rahul, et pääsen kabinetis välja , kuid peale seda mõnusat nädalat tuleb ju jama aruandlusperiood ja siis saan oma tagumikutunnid ikka täiega ära istutud. Homse kaalu kohta olen põnevil! Mina kaalun kindlalt 1X nädalas, so reede hommikul. Kirjutage, mis teinud olete ja kes kuhu siin kadunud on! Päikest! Jooksen!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Kuupäev: 18. April 2013, kl 08.53

Heips.
Kuna ma käin poole kohaga tööl ja see on ka väga liikuv, siis on mul ka ootus homse kaalumise ees. Ma ei kaalu ka tihedamini kui reedeti. Olen vaba 4 päeva nädalas. Siis jooksen ja toimetan kodus. Nüüd on nii ilusad ilmad, et ei saa kuidagi toas istuda. Jalutan kasvõi sõbrannaga niisama linnas ja liikumist on palju. Söömisega on nii, et saan õnneks ise ja igal ajal süüa, nii nagu soovin. Ja tänu sellele, et olen väga tervislikuks selle muutnud, on kehal kohe tunduvalt kergem olla. Muidu tarbisin ka alkoholi päris palju, nüüd olen sel kuul vaid kolm klaasi veini joonud. Arvan, et ka sellest on nii hea olla. Olen aru saanud, et olgu see kaalu nr mis tahes aga hea peab olema endal. Ja minul järjest paremaks läheb ning see annab motti juurde. smiling smiley
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: lola54
Kuupäev: 19. April 2013, kl 05.37

Tere ,
minu kaal täna hommikul 107, olen rahul

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Kuupäev: 19. April 2013, kl 06.52

Tere hommikust!
Minu kaal 74,2 k. -1,3 kg. Olen väga rahul.
Ilusat nädalavahetust.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: kix00
Kuupäev: 19. April 2013, kl 07.26

Minu tänane kaal 93.9, liigun aga väga aeglaselt. Eesmärgijoon on juba ammu eest ära jooksnud aga öeldakse ju mis aeglaselt läinud, see ka aeglaselt tagasi tuleb grinning smiley
Kuna olen suvest alates kaotanud peaaegu 10 kg, siis on seda ka füüsiliselt näha ja komplimente saan juba ka. See teeb tuju heaks ja annab motivatsiooni et jätkata. smiling smiley

Kuna olen nüüd peaaegu 3 nädalat olnud haige lapsega kodus, siis pole saanud trenni minna ja ega ka eriti õues liikuda. Igatsen seda ja see peaks vist hea märk olema? grinning smiley

Võiksime küll siin rohem omavahel suhelda, sest mina pole kahjuks omaette tegutseja, see viib alati rööbastelt välja..Ma ei tea miks see nii on eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: nautleja
Kuupäev: 19. April 2013, kl 07.58

Tere hommikust!
Minu seekordne kaalunumber on 76.2 (-400 gr). Tervelt kahe paki või jagu rasva läinudsmiling smiley Sarnaselt kixile olen ka komplimente hakanud saama - niiiii mõnussmiling smiley Aga neid, kes uuriva pilguva vaatavad või tööl möödaminnes küsivad, et mis sa selle salati sisse panid, on rohkem kui ütlejaid.

Ilusat kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: kaieko
Kuupäev: 19. April 2013, kl 09.18

Minu kaal täna 75,8.Tasapidi ikka kaal väheneb.Olen küll lapsega kodune inimene,aga abikaasa firma raamatupidamine,kõikvõimalike tööde asendamine ja suure pere eest hoolitsemine võtab kogu mu aja.Nii väga selle kaalunumbri pärast ei muretse,pigem ikka püüan üldse kuidagi vähem ja tervislikumalt süüa,et nii ka jääks alatiseks.Ja jooksmas võiks lõpuks käia,pole veel jõudnud.
Mulle on see foorum väga oluline ja edu teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: ilushing
Kuupäev: 19. April 2013, kl 10.04

Oijah.. See nädal möödus vaevaliselt. Haigus niitis mind ja oli 2 varianti: kas sõin meeletult või siis tekkisid nö iseeneslikud veepäevad, kus midagi ei söönud ja ainult teed koos sidruni ja meega või vaid vett endale sisse kaanisin. Kartsin, et kõik minu söömisehood kajastuvad ka kaalus, aga keha oli sel nädalal minu sõber ja tahab mind vist ikka motiveerida, et järgmisest nädalast ree peale saaks...

Ehk minu kaal on seekord 61,7 kg.


Küll siin on ikka tublisid inimesi koos! Vaatan ja imestan. smiling smiley
Jõudu ja jaksu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: Katlyn2
Kuupäev: 19. April 2013, kl 12.39

Minu kaaluks täna 94kg.
Mul sujub suht hästi. Ise olen väga rahul smiling smiley

Jõudu kõigile soovides!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: kix00
Kuupäev: 21. April 2013, kl 20.12

KAALUTABEL

Oleme taas tublid olnud..-5.8 kg kamba peale maha võetud smiling smiley Jätkame ikka samas vaimus..Kes aeglasemalt, kes kiiremini aga vähemalt liigub allapoole smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: lola54
Kuupäev: 26. April 2013, kl 07.39

Hommik, minu kaal täna hommikul - 106,8kg. Päikest päiksekesed.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: nautleja
Kuupäev: 26. April 2013, kl 08.53

Tere taas!
Minu kaalunumber näitab 75.6 (-0.6). Liigub viimasel ajal väga stabiilselt: tasa ja targu, aga õnneks ikka õiges suunas. Ilusat kevadetsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: Katlyn2
Kuupäev: 26. April 2013, kl 13.14

Tere Teile!

Mina sain täna hommikul oma kaaluks ikka 94kg.

Kõigile ilusat nädalavahetust soovides,
Katlyn2

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: kix00
Kuupäev: 26. April 2013, kl 16.05

Tere

Minul kaal oli täna 93.8 (-0.1kg), tundub et minu kehale meeldib seal 94 ringis olla. Hea mugav vist.
Praegu on söömine mul ikka väga ebaregulaarne. Toite ma sellel nädalal kaalunud ei ole, lihtsalt ei ole olnud võimalust..
No jah, mis siis ikka. Finishiks eesmärki ei saavuta aga ega see polegi esmatähtis. Tähtis on see, et muudame eluviisi ja oleme tervislikumad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: kaitsu
Kuupäev: 26. April 2013, kl 19.57

Tere! Minu kaal siis 91,4.Vaid sada grammi maha läinud.No kohe kuidagi ei taha alla see kaal liikuda.Kuid eks ise ikka ka süüdi,pole aega saanud oma toite kaaluda ega sisestada.Selle nimi on lihtsalt laiskusangry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: nautleja
Kuupäev: 03. May 2013, kl 08.36

Tere taas!
Seekord siis puhas nullinädal. Ei grammigi juurde ega grammigi maha. Mis on iseenesest peale sellist patust nädalat, nagu mul oli, isegi hea.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Kaieko, Kaitsu, Nautleja, Kix00, Katlyn2, Ilushing, Krokodill
Saatis: lola54
Kuupäev: 03. May 2013, kl 08.40

Tere!
Minu kaal täna hommikul 106,7. Miskipärast ei edene hetkel! Ju vajab kega puhkust!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.