Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: Duell: Tinnu000, KoopaOrav, Efka100 ja Dieedipäevik
Saatis: tinnu000
Kuupäev: 11. April 2013, kl 08.24

oh nädalavahetuse sünnipäev annab senini veel tunda, +200 gr .....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tinnu000, KoopaOrav, Efka100 ja Dieedipäevik
Saatis: Efka100
Kuupäev: 11. April 2013, kl 15.00

Ma ei anna alla, ma ei anna alla! hot smiley
Tundub, et nüüd läks lõpuks kaal langusesse. Juhhuu!!! Kohe tunnen, et järgmine nädal on seis veel parem. Selle nädalaga küll ainult 400 g, "aga siiski" - nagu meil kodus öeldakse winking smiley

Kurb, et vaikselt loobutakse - just siis kui asi hakkab ilmet võtma smiling smiley

HEI, HEI - ÄRGAKE, kevad ei ole kaugel!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tinnu000, KoopaOrav, Efka100 ja Dieedipäevik
Kuupäev: 12. April 2013, kl 19.21

Tunnistan.. pole ammu jälginud, mida söön, palju, mis kell.. ei liigu ka üldse... motivatsioon puudub.. käisin täna arstide vahet, igasugu probleemid, räägivad mulle ühte ja sama juttu.. toitumine korda ja natuke kehalist liikumist. Kui juba arstid seda räägivad, tuleb end kokku võtta.. Nüüd kohe ja praegu... Ma püüan!


TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tinnu000, KoopaOrav, Efka100 ja Dieedipäevik
Saatis: tinnu000
Kuupäev: 18. April 2013, kl 08.48

olen olnud täiesti lohe, häbi,häbi....
hakkan täna kohe tubliks

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tinnu000, KoopaOrav, Efka100 ja Dieedipäevik
Saatis: Säsil
Kuupäev: 18. April 2013, kl 09.03

Tasapisi läheb. Eile veel tundus, et olen juurde võtnud ja see oleks mind tõsiselt masendanud. Väga raske nädal on olnud - just kaalulangetamise seisukohast. Ma ei tea miks, aga motivatsioon muudkui langeb. Peeglisse on küll juba meeldivam vaadata ja rõivaid on valikusse juurde tekkinud, aga tujutu olen ikkagi. Ilmselt hakkab uus tsükkel saabuma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tinnu000, KoopaOrav, Efka100 ja Dieedipäevik
Saatis: Efka100
Kuupäev: 18. April 2013, kl 18.54

Ei tulnud ülisuurt langust, aga asi siiski -0,7 kg. JESS! grinning smiley

Hästi kummaline olukord on tekkinud. Mul pole suurt kaalulangust vähemalt terve kuu olnud, isegi veidi rohkemgi. Kuid kõrvalseisjad on hakanud just nüüd kiitvaid kommentaare ütlema.

Mitte ei saa aru kuidas see keha nii kaua hiljem näitab oma tegelikku olukorda. Detsembrist veebruari lõpuni sain oma 10 kg alla ja nüüd alles on väliselt näha! Vägagi kummaline - äkki on hoopis kaal katki ja põletan rasvu jätkuvalt suure hooga smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tinnu000, KoopaOrav, Efka100 ja Dieedipäevik
Saatis: tinnu000
Kuupäev: 24. April 2013, kl 10.28

no mina ei tea, kuidas see võimalik on aga mul eilse ja tänase kaaluvahe -1,3 kg. Ma 3 korda käisin kaalu peal ja koguaeg näitas nii......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tinnu000, KoopaOrav, Efka100 ja Dieedipäevik
Saatis: Säsil
Kuupäev: 24. April 2013, kl 13.09

tinnu000, rõõmusta siis ometigi natukene! smiling smiley Vahet ei ole, miks see nii on, aga uut ootamatult väikest numbrit on ikka ju meeldiv kirja panna... grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tinnu000, KoopaOrav, Efka100 ja Dieedipäevik
Saatis: tinnu000
Kuupäev: 24. April 2013, kl 15.37

on ikka hea meel aga see pole ju võimalik lihtsalt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tinnu000, KoopaOrav, Efka100 ja Dieedipäevik
Saatis: Säsil
Kuupäev: 25. April 2013, kl 05.08

Niih, sünnipäeva puhul sain -800g kirja. Ma isegi ei imesta enam nende numbrite üle - kuna toitun sellest, mis kätte sattub ja püüan sealjuures ka tervislikke valikuid teha, siis tõesti olen pidanud mõnelgi päeval soolikate virinat taluma. Ega see kaal siis sellise eluviisi juures just tõusta ei saa. Kuu alguses peaks toiduvalikuga jälle veidi lahedamaks minema ja 79 on veel siiski 2,3 kg kaugusel... smiling smiley Ehk siis - minu esimese tõsiselt rõõmu valmistava numbrini võib minna veel nädalaid.

Ostsin enne kaalualandamise-missiooni Humanast täiesti tuttuued teksapüksid. Noh, vanadel olid kintsud ära hõõrdunud ja hädasti oli uut paari vaja. Kuna oli sigaodava kauba päev, siis ega ma eriti ei mõelnudki: rapsasin esimesed ilusad teksad kaenlasse ja maksin ära. Kodus hakkasin jalga proovima ja oh seda nuttu ja hala: need püksid ei tulnud mul üle kintsudegi!
Sain aru, et olen veelgi paksem kui ma senini uskunud olen. Ja ei saanud aru, kuidas ma siis nii väikesed püksid arvasin endale jalga mahtuvat.
Veidi rahunenuna mõõtsin üle pükste vöökoha (ei leidnud suurusnumbrit kuskilt pükste küljest) ja otsustasin, et vot need püksid ma ühel päeval endale jalga vennitan.
Nädalate möödudes üritasin ikka neid pükse aeg-ajalt jalga panna. Esialgu hakkasid need üle kintsu tulema, kuid vöökohani polnud neid võimalik tõmmata. Siis mõne aja pärast sain aru, et need vöökohani ei tulegi, on pigem puusapüksid ja hakkasin vöökoha asemel oma puusa mõõtma. Ühel päeval suutsin püksid isegi nööbist kinni pusida, aga vaatepilt oli kohutav ja ega see tunne puusa ümbergi meeldiv ei olnud.

Eile aga otsisin jälle meeleheitlikult, mida selga panna. Näppu jäid minu "dieedipüksid". Väikese kõhklusega tõmbasin need jala otsa, kogusin julgust ja panin nööbi kinni. Ei noh, täitsa lahe ja mugav oli. smiling smiley
Kaotatud kilod ei olegi minu jaoks sedavõrd olulised kui see, et ma saan lõpuks kanda ka pükse, mille tagumiku pinnalaotus ei ole peaaegu ruutmeeter! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tinnu000, KoopaOrav, Efka100 ja Dieedipäevik
Saatis: tinnu000
Kuupäev: 25. April 2013, kl 08.40

Tagumiku pinnalaotus ruutmeeter, icccc.
Mulle meeldiba ka see, et kõik riided mis enne olid väga trimmis on nüüd mõnusalt seljas.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tinnu000, KoopaOrav, Efka100 ja Dieedipäevik
Saatis: Säsil
Kuupäev: 02. May 2013, kl 08.37

Ainult -200... Nääh! Aga edasi, ikka edasi! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tinnu000, KoopaOrav, Efka100 ja Dieedipäevik
Kuupäev: 03. May 2013, kl 19.12


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tinnu000, KoopaOrav, Efka100 ja Dieedipäevik
Kuupäev: 03. May 2013, kl 19.21

Olin vahepeal kadunud ja kaalu kõvasti juurde tulnud. Täna siis põhimõtteliselt alustasin otsast peale. Alla andnud päris ei ole. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tinnu000, KoopaOrav, Efka100 ja Dieedipäevik
Kuupäev: 05. May 2013, kl 11.26

Sattusin üks päev doktor Oz'i vaatama. Seal räägitakse tihti dieetitamisest. Ja siis jäi kõrva selline lause, et puu-ja juurviljad annavad päevas null punkti, seega võib neid piiramatult süüa. Nüüd siis olen oma põhitoiduks valinud kõik, mis värske.. Magusaga on nii, et luban ühe kommi päevas, tükk vorsti .. Ja asi millest ma elusees ei loobu on kohv piima ja suhkruga.. See, et esimesed päevad kaal langeb suurelt olevat kõhu arvelt, st kõht pole täis pugitud (lugesin kuskilt neti avarustest) .. Kaalu langemine toimub pikemas perspektiivis...Samuti täidan ka isiklikku päevikut, siis saan hiljem vaadata, mis valesti ja mis sobib.. smiling smiley Päikest ja ilusaid numbreid teile!!! smiling smiley


PS: Olen lugenud, et banaan on puuvili, mida ei soovitata suure suhkrusisalduse tõttu.. ei tea kui tõene see on? Mulle nii maitsevad banaanid. Ja viimase paari päevaga olen 10km läbi kõndinud, mõne jooksusammu teinud. Kui väljas tuulevaiksemaks läheb, siis välja kindlasti smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati dieedipaevik 05.05.2013 11.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tinnu000, KoopaOrav, Efka100 ja Dieedipäevik
Saatis: Efka100
Kuupäev: 07. May 2013, kl 12.15

Meie pere on äkki avastanud smuutid ja sellega seoses banaanid. Hommikul ikka võib, nagu äratuseks, või nii.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: Tinnu000, KoopaOrav, Efka100 ja Dieedipäevik
Saatis: Säsil
Kuupäev: 16. June 2013, kl 10.10

Sorry-sorry-sorry, tüdrukud! Kadusin ootamatult ära ja olin kaua eemal. Hea uudis on see, et kaal on langenud ilma päeviku abitagi ja olen praegu 78-kilone. Katsume jätkata! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.