Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Vipsu
Kuupäev: 24. September 2010, kl 11.17

Nii, minu stardikaal on siis 92,8 kg...jube palju aga siiski 2 kg vähem kui ma arvasin grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Katakas
Kuupäev: 24. September 2010, kl 12.31

Õnnitlenthumbs up, ausalt öeldes oleks rõõmustav igasugune pisemgi langus. Peaasi, et see oleks järjepidev.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Gristy
Kuupäev: 24. September 2010, kl 13.31

Minu kaal oli hommikul 73,9. Algne kaal oli 75kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Monalar
Kuupäev: 24. September 2010, kl 14.28

Minu tänahommikune kaal 72,9.Ma loodan, et see ka püsima jääb, või allapoole läheb.Ma üritasin tabelit teha aga ei tule miskit välja -kas siin on mingi koht , kus õpetatakse seda tegema -ehk keegi oskab öelda

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Vipsu
Kuupäev: 26. September 2010, kl 19.49

Mina jätaks heameelega päevast õhtu üldse ära, sest siis tuleb tavaliselt isu igasugu asjade järele grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Piahly
Kuupäev: 26. September 2010, kl 20.13

Monalar, pead silmad kaalu tabelit või? Värskendad tulemust, kui varasemad tulemused teada, paned vastava kuupäeva.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Monalar
Kuupäev: 27. September 2010, kl 07.14

No ma mõtlen seda tabelit kus oleks meie kõikide tulemused algusest lõpuni, kuni duell läbi saab-ei oska ma seda. teen valmis ja siis foorumisse tuleb mingi kahtlane tabel, kus read on segi ja muu selline jama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Katakas
Kuupäev: 27. September 2010, kl 08.07

Kosusin nädalavahetusel, 104,4!!!! Kusjuures mingeid toiduorgiaid ei teinud. Ei söönud end isegi liiga punni mitte. Aga no järelikult valesid asju. KOhutav sõltuvus on Karums kohukestest....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Piahly
Kuupäev: 27. September 2010, kl 08.54

Monalar, saada mulle andmed, ehk saan paika.

Mul näitas ka tänahommikune kaal rohkem, aga ma kruttisin ka kaalu, päris närvi ajab tavaline kaal, digitaalset oleks ikkagi vaja confused smiley

Selline tähelepanek, et isegi kui sööd normaalselt aga vett ei tarbi, siis kaal kipub isegi lausa tõusma. Juua-juua ja veelkord juua - vett grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Merca56
Kuupäev: 27. September 2010, kl 13.01

Lõunast

Kas keegi teist kusagil trennis ka käib? Mina siin üritab jalutamisega ja koduse trenniga midagi saavutada, aga ei tule välja midagi ning arvan et võiks kuskil trennis käima hakata. Mis võiks olla kõige efektiivsem algajale? Lihtsalt jõusaalis omal käel olen käinud, aga see erilisi tulemusi ei andnud. Muidugi pean aus olema, et ega ma pikalt ei käinud ka, nii 4-5 kuud ja siis oli tahtmine jälle läinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Piahly
Kuupäev: 27. September 2010, kl 15.51

Rasva põletab madalapulsisagedusega trennid - jalutamine, kepikõnd, sörkimine (olenevalt inimesest), ujumine jne. Kõrgepulsisagedusega põletavad süsivesikuid, kaalulangetamisele kaasa ei aita.

Ise käin olenevalt ajavarust, igal pool jala, täna kõndisin näiteks ca. tunnikese ringi, suhteliselt kiire tempoga. Vahest võimlen ka.

Netist tasub vaadata neid 8-minuti harjutusi, need on suht head, ise teen ravivõimlemises õpetatud harjutusi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Kuupäev: 28. September 2010, kl 13.41

sooviksin ka duellitada tongue sticking out smiley hetke kaal 82,4 ja pikkus 170 cm
alustan tänasest, ega eriti veel sellest süsteemst siin aru ei saa aga kellegiga koos oleks lihtsam tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Vipsu
Kuupäev: 01. October 2010, kl 09.57

Nii...esimene kaalumine peale kalorite lugemist siis tehtud grinning smiley tulemuseks -1,8 kg grinning smiley ehk siis algkaal oli 92,8 ja nüüd on 91 kg smiling smiley Ise olen väga rahul!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duellikaaslase otsingul
Saatis: Gristy
Kuupäev: 02. October 2010, kl 10.49

Minu eilse kaalumise tulemus siis 73,2 smiling smiley Päris hea!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.